REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Miközben a világ a fogyókúrákról és az egészséges életmódról szól, az amerikai Donna Simpson más utat választ: minél többet eszik, hogy ő lehessen a világ legkövérebb nője. A márciusban "még csak" 273 kilós anya jó úton halad, hogy elérje "álomsúlyát", az 1000 fontot (450 kg).
6463 1 49 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=7677 egy anorexiás mit keres köztük?
Errtu: Hát abból a vékony nem fenyegetne...
CRaPtRaSH: imádom, hogy benned sosem csalódok
Mind a 49 komment
Barack Oblabla Obama egyik sziporkázó beszéde, süketnémáknak hátul jelbeszéddel.
9274 3 14 Izé
Valerius: de amúgy hátsó sorban jobbról a második csajnak azért van egy kis esze, legalább is egy egés [...]
kiisb: Ezen a felvételen meg: http://www.youtube.com/watch?v=QDVTHbvcwGs&feature=related 1:00-tól átmegy [...]
brigi_cica: ez nagyon nagy :D :D
Mind a 14 komment
Birds Egg 2
2643 1 3 Game Izé
Griff Madár: Én a felét sem értem. :S
szűzirónia:
hohoju: Ezek nagyon mennek!!:)
Boldogabbak azok, akik hasonlítanak egymásra?
597 0 0 Pink Izé
MotoCzysz E1PC - a jelen egyik legfejlettebb elektromos hajtású motorkerékpárja.

1759 0 0 Autó Izé
Egy svéd BMW E30 325-ös turbós 600 lóerős utcai "bohóckodása". :)
2839 1 1 Autó Izé
tobirider: a makett se rossz :) e30fanatic ;)
1200 Micrograms - Egypt (Land Of The Pharaohs)
709 0 0 Zene Izé
Centralia - a füstölgő szellemváros

Egy korábbi post róla.
14485 7 18 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2010/06/silent-hill-does-exist-in-real-life.html
Sztiki: tisztára mint Silent Hill :)
Drawen: köszönöm! ... még nagyon reggel volt :P
Mind a 18 komment
A pakisztáni rendőrök fél lábbal lazán elhúznak egy rendőrautót... ;)
9163 2 3 Izé
Kovi87: Erősebb fékezés, és roppan is a csont [meg a lökhárítók].. Érdekes 1 megoldás :D
Tomesz: ÁÁHáhh engem nem basztok át!! :D
lb7: Hülyeségnek nincs határa vagy határtalan hülyék
Nanny McPhee and the Big Bang

A csoda dada szerepében Emma Thompson-t láthatjuk, ha a neve nem mondana semmit elárulom, hogy ő írta még a Büszkeség, és balítélet című filmet is. Bizony, és ő volt az előző részben is a dada. Ez számomra ugyan akkora talány, mint Robert Rodrigez munkássága.

Ennek a sztorijáról se érdemes sokat írni. Bajban a család, mert a papa háborúzik, anya meg nem bír a kölkökkel, mert azok feszt civakodnak. Jön a dada, varázsolgat, nevelget, és minden jóra fordul. Persze lesz benne könnyeztető rész is. Hiszen adottak hozzá a cuki sanyarú sorsú kölkök.

Vidd el rá a tiedet is. Hátha utána jobban megbecsül téged. A filmre viszont te ne ülj be, addig inkább igyál meg egy sört.
1236 1 1 Film Izé
Ófi: nem nagy durranás ez a film.Kb mary poppins koppintás.
Ez a mai modern zene csak agressziót szül. :D
11298 2 25 Izé
Fireblade1000: Inkább nyomtak volna 1 sima pogót!!!
Lawrence: Szánalmas drogos alja emberek. Azért üt úgy mert menni se bír már :) Túl sok a nép? Tessék. [...]
alpha23: Ezt nehéz feldolgozni! Most ki kivel van?
Mind a 25 komment
Klímaberendezések hatásai az egészségünkre
591 1 0 Pink Izé
Nem árt néha egy kis gyakorlás...
26344 29 105 Izé
brandboy: Egy pontosan ilyen kereszteződés van Pomázon a Bajcsy Zsilinszky t-Vörösmarty Mihály utca kere [...]
Caselli: Sajnos így van. Nagyon sokan pillanatnyi előnyökért (pl. kettővel előrébb álljon a dugóban [...]
Mimis: Csakhogy mennyire felesleges az indexekről vitatkoznunk, mert úgysem használják (meghát ugye az [...]
Mind a 105 komment
tshabee - Pink Junk Punk Funk

és hozzá csináltam egy komoly költségvetésű klipet hd minőségben. akár szabad szemmel, akár 3 dimenzós szemüvegben, akár hegesztőmaszkban is megtekinhető. mindegyik nagyszerű élmény.
555 0 4 Zene Izé
man_oo: Értékelem, hogy alkotsz ne érts félre csak ezt most nem hallom értékelhetőnek. Posztold a kö [...]
tshabee: mint ahogy neked man oo úgy 7-8 éve állandóan Tankcsapda dalok szóltak, és 12 éves kis taknyo [...]
fari.tro: eredeti zene :) a klipp fergeteges :)
Mind a 4 komment
Leave Me

Rövidfilm egy szerelem újraéledéséről.

A készítők oldala, melyen eme alkotás mellett, még egy másik előzetese is található. Amennyiben jól értettem, az már egy nagyjátékfilm. (Erunder)
1179 3 2 Film Izé
joc84: megrendítő
Hada: megkönnyeztem... ötcsillagos!!!!!!!!
Slaughter At The Engagement Party - Secrecy

Egy kis deathcore Szegedről!
915 0 0 Zene Izé
Fejbebasszusgitár :D
9797 3 18 Izé
M.Andreas: Jah, ajánlom mindenkinek! :D @Cöci:
Nas: xD Gratulálok! :D Akkor ezek szerint mégis jól jött ki a rendhagyó nyitás... :)
Cöccenet: Ja tényleg, fejbevágott a gitárral! Hm-hm... Meggondolandó... ;)
Mind a 18 komment
Egy újabb fiúbanda robbant be amerikába! Hatalmas sikert aratott az egyetlen számuk: Popsong! ;)
1609 2 2 Zene Izé
lorem_ipsum: tudom, de a klip nagyon jó lett :) igazi minőségi darab. bár a többi is elég ütős :D
ambush: mar regi szam, de vegre akadt ideje Jonnak megcsinalni a klippet is hozza :)
Egy Twilight rajongó anyuka szobája. Még több rajongó szobája a link után...
7945 2 28 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-1344355/Twilight-fan-49-gets-Robert-Pattinson-Kristen-Stewart-inked [...]
rubigo: 23! Ja, itt nem kellett számolni, hány ember van elbújva a szobában? :)
elis: Hogy lehet egy ilyen béna filmet szeretni? Én már 5 perc után vertem a fejemet a falba!
Mind a 28 komment
Szétválasztva is egymás kezét fogják az ikrek
1122 0 4 Pink Izé
Purple: ennyi.
lb7: ez tuti beállított kép
BullFrog: Ha meg a 2 lábukat rakja a 2 szülő egymáshoz, akkor meg JAJJ de édes aaaz.... szenzációhajhá [...]
Mind a 4 komment
Meddig ártalmatlan egy flört?
863 1 0 Pink Izé
A leghíresebb újság.

A sorozatjunkien már régóta van olyan cikksorozat aminek az a megnevezése, hogy crossover. Ez az áthajlásokat jelenti. Azaz, hogy milyen hasonlóságokat lehet találni a sorozatokban, filmekben. Az említett oldal mivoltjából inkább csak sorozatokban.

Itt leírják az egész történetét. Igen hölgyeim, és uraim hazai felfedezés, hogy az újság mindenhol ott van. :-)
1129 2 7 Film Izé
kotta: Hát ez "kunma" jó!
DJ Öcsike: Basszus megnéztem a kutyás videót és tényleg ott van az az újság !
kuri91: ez nagyon jóó :D
Mind a 7 komment
A Dél-Koreai állatkert pingvinei megkezdték a ráhangolodást, egy laza edzőmérkőzéssel a Dél-Afrikai futballvébére. :)
553 0 0 Sport Izé
A Fields of Joy a fesztiválszezon előtti legnagyobb szabadtéri megmozdulás a budapesti elektronikus zenei életben, amelyet elsősorban a tört ütemek rajongói várnak. Nem véletlenül, hiszen az elmúlt tíz alkalommal a drum and bass legnagyobb sztárjai és a legérdekesebb új arcok mutatkoztak be és tették feledhetetlenné a nyár egyik legfontosabb buliját. Idén – ahogy erre már volt is példa a FOJ rendezvények történetében – kétnapossá és négyhelyszínessé, mondhatni mini fesztivállá bővül a rendezvény, a szombati drum and bass és dubstep nap előtt pénteken a techno, a minimal, a house és az electro lesznek főszerepben. Június 18., péntek /techno, minimal, house, electro/ Kincsem Park (bejárat a Hungexpo felől)   NVC stage Agoria (Infiné, Different - FR) - Balance 016 tour Alex Bau (Credo, CLR - DE) - "Being Wayne Sidorsky" album release tour Format:B (Formatik, Highgrade - DE) Ricardo Tobar (Border Community - RCH) Naga + Beta (Hairy) Subotage (NVC) Sinko (NVC)   Noise Nightlife stage Palotai (Tilos) Karányi (CLS, OSH) Andro (Rise FM) Plastickids (Noise Life) GrgFr & Sukee (Electroghetto)   Június 19., szombat /drum and bass, dubstep/ Hungexpo (bejárat a Hungexpo 2-es kapunál)   Bladerunnaz stage Sub Focus (Ram Records - UK) Original Sin (True Playaz - UK) S.P.Y. (Metalheadz - BR) Chris.su (Subtitles) SKC (Commercial Suicide) Safair (Tactile Vinyl) Mastif (Bladerunnaz) Statik (Bladerunnaz) MC I.D. (Shogun Audio - UK) MC Agent (Unusual Suspects -RO) MC Fedora (Mameluk System) MC Blu-ID   TEST stage Ramadanman (Hessle Audio - UK) Cadik (Real Your Nature) DJ Madd (Boka Rec.) Matt-u (Boka Rec.) Gumilap (Dub Phase) MC Kemon (Dub Phase)       Térkép: http://www.hungexpo.hu/upload/Image/hungexpo/BV_terkep_0511.jpg   Megközelíthetőség: http://www.hungexpo.hu/megkozelithetoseg A Kincsem park legkönnyebben a 2-es metró Pillangó utca megállójától közelíthető meg.   Elővétel Első 100db mindkét napra 2500 HUF Június 18-ig 3000 HUF Bérlet elővételben: 4000 HUF   Elővételes helyek Subvibe (V. Váci u. 40.) www.subvibeshop.com Nyugati nonstop (Nyugati tér) Akt Records (VI. Lovag u. 17.) www.aktrecords.hu Deep lemezbolt (VI. Aradi u. 22.) www.deep.hu Ticketportal.hu és offline árusítóhelyei www.ticketportal.hu   Belépő helyszínen: Napijegy a helyszínen: 3500 HUF / nap Kétnapos bérlet a helyszínen
986 1 2 Zene Izé
vöri: majd jól tele lesz ilyen buzi hülyegyrekekkel.....................
fari.tro: egyszer már volt hozzá szerencsém 2007-ben...nagy zúzda, akinek bejön a lazulat drám. Mármint [...]
George Carlin Grammy-díjas amerikai komikus, színész, szerző.

1 éve már szerepelt az oldalon egy másik videójával, de úgy gondolom a jóból sosem elég. Nevessetek magatokon, ahogy én is tettem!
8305 13 38 Izé
zodiac: Kicsit ellentmondásos, amit írsz. Először nem tetszik, mert káromkodik. De a Showder Club van e [...]
BullFrog: Na most végre megnéztem, qrwa jó hangja van, de ezek inkább ami ebben a részben volt nagy igazs [...]
Fabian: Nagyon bírom GC világlátását, közel áll az enyémhez... most sem hazudtolta meg magát :D
Mind a 38 komment
Helyes táplálkozás - de hogyan?
562 0 3 Pink Izé
man_oo: Belle oktojálja aja zőccségeket a szájjábba, oszt jóság van...!
eerix: "wáááá, itt a sok zöldség, itt van e"
Errtu: A postképet elnézve sehogyan. :-S
Goatsnake - Innocent

A banda egyik tagja Greg Anderson, jelenleg a Sunn o))) -t erősíti, aki ismeri a Sunn o))) -t, az már sejtheti milyen ennek a muzsikának a hangulata :D (azért ez annyira nem elvont).
505 0 1 Zene Izé
weedjay: zsiroskenyer hagymaval! :D
Channel Zero - Suck My Energy

Készitettek erre a számra egy klippet is, de annak nagyon rossz a minősége, ezért nem azt raktam be ide.
731 0 0 Zene Izé
A hegtetkókról már láthattatok itt egy szép kis galériát pár éve. Most egy guszta kis videó következik.
10589 5 39 Izé
Mr.T.: http://24.media.tumblr.com/tumblr_lhoiah1JH91qc2oo7o1_500.jpg
toffiter: Aki ilyet csináltat az egy aberrált f@.z
lb7: Inkább meg sem nézem, mert kijön a tegnapi kaja is... fúújjjjjjjj
Mind a 39 komment
Egy kis agytorna. A poszterek absztrakt ábrázolásából kitalálod, melyik filmhez tartozik?
2031 0 2 Film Izé
Vigyori: a postképesre azt hittem, hogy a Grindhouse :D
Balázs: hát ez komoly :) :D
Demján Sándor vagyonának (~150 milliárd Ft) egyetlen játékszerben való megtestesülése.
11815 3 36 Izé
Findzs: elvenném tőle az összes pénzét oszt akkor vigyorogna így a seggfeje ez a másik gengszter maf [...]
Szemjuel: Lelketlen fasznak fogok tűnni, de figyelj: miért csinál a paraszt olyan helyre gyereke(ke)t ha ú [...]
juvaga: Sziasztok! Csak egy apro erdekesseg, ha kiszamoljatok, hogy otthon a minimalber kb 60 ezer forint a [...]
Mind a 36 komment
Aktuális akciónkban a Sony Magyarország és az AN-TEC Kft. felajánlásának köszönhetően tudunk nyereményekkel szolgálni. A szerencsések hazavihetnek egy PS3-as és PSP-s ModNation Racers-t vagy egy szintén PSP-s Fat Princess: Fistful of Cake-et. Ha Prince of Persia rajongó vagy, akkor pedig egy pólót és tartalomkódokat zsebelhetsz be.

Utóbbi két megnyerhető díjunkért a Facebook csoportunkhoz csatlakozva tudtok majd versengeni, ennek részleteit a Facebook oldalon fogjuk közzé tenni, míg a másik három nyereményre a szokásos formában lehet jelentkezni, azaz  a regisztrációt követően három egyszerű válaszra kell helyesen válaszolnotok.
1540 0 0 Game Izé
Aktuális akciónkban a Sony Magyarország és az AN-TEC Kft. felajánlásának köszönhetően tudunk nyereményekkel szolgálni. A szerencsések hazavihetnek egy PS3-as és PSP-s ModNation Racers-t vagy egy szintén PSP-s Fat Princess: Fistful of Cake-et. Ha Prince of Persia rajongó vagy, akkor pedig egy pólót és tartalomkódokat zsebelhetsz be.

Utóbbi két megnyerhető díjunkért a Facebook csoportunkhoz csatlakozva tudtok majd versengeni, ennek részleteit a Facebook oldalon fogjuk közzé tenni, míg a másik három nyereményre a szokásos formában lehet jelentkezni, azaz  a regisztrációt követően három egyszerű válaszra kell helyesen válaszolnotok.
1994 1 4 Izé
Misiandris: Méér kellet celebpofát varrni a Herceg arcából? Méér?
zuza: Engemmondjuk kifejezetten zavarna ha égne a kezemben a kard .
gigo: ez tök jóóóóóóóó! de vasat ki ad alá, ha nyerek valamit? :D
Mind a 4 komment
Alig 100 kilós Porsche 911 GT3 RS-t épített egy őrült... - persze túl komoly menetteljesítményekre nem kell számítani, az autó ugyanis "lábhajtású". :)
1731 1 6 Autó Izé
sassy21: Olyan mint egy IZÉ !:D
Noclip: szerintem menő... :)
papaluige: ezt miért kellett neki csinálni? nem sok értelmét látom! max: diliházban jó időtöltés!
Mind a 6 komment
60 évesen ikreket szült egy nő
459 0 0 Pink Izé
Mennyit fogyaszthat egy ilyen?
3513 1 6 Izé
Zeppelin01: 1-2 csirkét százon
Mimis: Azért egy mecseki szerpentint felfelére nembiztos, hogy 20 deka párizsiból megköszönne a piló [...]
lb7: meg még 1-2 üveg valamilyen itókát...
Mind a 6 komment
Jó tanács: Ha a mozgólépcső külső peremét akarod használni utazás céljából, akkor mindig vigyél magaddal egy olyan személyt, aki el is tud majd kapni. ;)
15115 7 26 Izé
Phaeton: Hát nevelési célzattal :-) De végül is nem muszáj elfenekelni, alkuképes vagyok a dologban :- [...]
Dmckayals: Köszi, megvolt!
unumunu: és ha azt kiáltotta neki a faterja, hogy fiam! gyere le onnan, de azonnal!!! akkor meg szófogad [...]
Mind a 26 komment
Trent Niel - Night Line

Szerintem egész jó. :)
1156 1 0 Zene Izé
 Mennyit fogyaszthat egy ilyen?
3045 0 2 Sport Izé
Mr.T.: Nem jutnál messzire. :D Csak az első töltőállomásig. ;)
Maccoyi: Nálam kilométerenként 1 sör lenne a fogyasztása. ;)
"Boldog vagyok, hogy levágtam a lábaim!" - a Jerry Springer Show egyik legbizarrabb vendége.
9190 1 40 Izé
lb7: 1. don't speak english, nur auf deutsch 2. most akkor érzik amit csinálnak, vagy nem? illetve ki l [...]
wtf: A slate.com-os cikkből, amit dude linkelt: "Baz froze his leg in dry ice until it was irreversibly [...]
lb7: Na most ha ez a betegség tényleg létezik, akkor az a kérdésem, hogy a fájdalmat meg nem érzik [...]
Mind a 40 komment
Régebbi postok...