15 tevékenység, ami nem fog gazdaggá tenni
977
0
Pink Izé
Gyerekek ne nevessetek, ez egy fejetlen teve! ;)
5651
0
Izé
Holnap történt - A nagy bulvárfilmA kelebekkel készült egész estés
borzalom film most online megtekinthető. Anettka, Gerencsér Tomi, Terry Black, Kiszel Tünde, Győzike, Fekete Pákó és még sok más ismert sztár csillogtatja meg színészi "tehetségét".
8359
3
Izé
Holnap történt - A nagy bulvárfilmA kelebekkel készült egész estés borzalom film most online megtekinthető. Anettka, Gerencsér Tomi, Terry Black, Kiszel Tünde, Győzike, Fekete Pákó és még sok más ismert sztár csillogtatja meg színészi "tehetségét".
8231
1
Film Izé
10 otthoni gyógymód a leégésre
649
0
Pink Izé
Az Enshin Itto Ryu Battojutsu egy Japánból származó tradícionális kardművészeti stílus. A videó röviden bemutatja a battojutsu világát. Stílusos zene, katak, kumitachi, és tameshi giri. Ajánlom mindenkinek!
1685
0
Sport Izé
Hogyan gyújtsunk jég segítségével tüzet?
10852
0
Izé
Kajszibarack, a hosszú élet titka
358
0
Pink Izé
Ez a rabló nem gatyázott. Vagyis de. ;)
4747
1
Izé
Néhány egyszerű spórolási tipp
604
0
Pink Izé
Tisztán és egészségesen a fesztiválokon
442
0
Pink Izé
A Girl's Generation japán paródiája. :)
2911
0
Izé
A fiúk melle is termel tejet?
962
0
Pink Izé
Ulric Collette felemás családi portréi
6526
1
Izé
Ulric Collette felemás családi portréi
6916
0
Art Izé
Fehér (kiveti a horgot): Nagy gondok vannak a munkahelyemen.
Fekete (belemegy a csőbe): Na mesélj!
Fehér (mesél, majd felsóhajt): Hát, most mi a fenét csináljak?!
Fekete: Beszélhetnél esetleg négyszemközt a főnököddel.
Fehér: Az a baj, hogy... (tetszőleges kifogás)
Fekete: És miért nem váltasz munkahelyet?
Fehér: Hát igen, az jó lenne, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (némileg csüggedten): És miért nem próbálod meg azt, hogy... (tetszőleges ötlet)
Fehér: Hát igen, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (tehetetlenül elhallgat)
Fehér (ő is hallgat egy kicsit, majd besöpri a nyereséget): Mindegy, hagyjuk... Gondoltam, hogy nem fogsz tudni segíteni...
Ha esetleg ismerős valakinek egy hasonló párbeszéd, most már ő is tudja, mi ennek a "hivatalos" pszichológiai elnevezése. ;)
(Egyébként meg ez a többség számára valószínű érdektelen post 0 várható kommenttel, kérjük jobbra haladjanak tovább...)
8333
5
Izé
Az 50 legjobb speciális effektus.
2532
0
Film Izé
Anyu úgyis Persillel mos... ;)
7880
0
Izé
Mangák és japán stílusú rajzok gyűjteménye
1304
0
Art Izé
Freddy Mercury, mint bébiszitter. ;)
3311
0
Izé
Legalább nem lopni járnak...
5295
0
Izé
Mega Miner
7483
1
Izé
Gombold újra! Divat a magyar.
Gombold újra! Divat a magyar című pályázat 35 legjobbja egy nagyszabású divatbemutató keretében mutatta be munkáit a Szépművészeti Múzeumban.
/A Barbie-s posztodat nem tudtam kirakni, mivel egy google-es címet adtál meg, ha újra beküldöd szívese posztolom - CrazyLime/
624
0
Pink Izé
Mi van a gyorséttermi kajában? Lehull a lepel!
687
0
Pink Izé
Gitár - Idióta: 1-0
6288
1
Izé
Fura képek a londoni zavargásokról... szerintem fotóbolt. ;)
6807
1
Izé
Teafaolaj és egészséges bőr
528
0
Pink Izé
109 kicsi kínai Vs. Real Madrid
Egy hasonló poszt régebbről.
1198
0
Sport Izé
Üveg part, Fort Bragg, Kalifornia, USA
8397
3
Izé
Szexuális kultúrára tanítják a roma fiatalokat
837
0
Pink Izé
Ez az a videó, aminél hagyni kell mindenkinek egy kis időt, hogy feldolgozza. Büntetés 1991-ből!
9217
0
Izé
Iulia Rugina a Sarajevo City of Film keretein belül készült, Eltörött kapcsolatok múzeuma című kisfilmje. Egy elromlott kapcsolat. Egy hétvége a szerelem városában. A magány, a bosszú, a gyűlölet és a szenvedély keveredése.
503
1
Film Izé
Jelena Gavrilovic Fiúk, hol vagytok? című filmje, amely a Daazo.com díját nyerte a Sarajevo Cocktail Film Contest-en.
975
1
Film Izé
6515
1
Izé
"A hajam égnek áll, milyen gazdám van."
4597
6
Izé
Támadó reccsenő placcsanó gleccser.
6797
1
Izé
A világ a Monsanto szerint (1 óra 49 perces dokumentumfilm, magyar felirattal)
A Monsanto világelső a biotechnológiában: a világon termesztett genetikailag módosított élőlények 90%-a az ő fejlesztésük. Már jóval túlléptek azon, hogy csak a termékeik eladásából szerezzenek bevételt, kidolgoztak egy sokkal ördögibb módszert a profitjuk növelésére: a genetikailag létrehozott növényfajtáikkal tudatosan szennyezik be a természetes fajtákat, amik után már jogdíjat szedhetnek. Elképzelésük szerint a Földön mindenhol csak az általuk kifejlesztett génmódosított növényeket ültetnék, amik után ők a vételáron felül szabadalmi díjat is szednének, a természetes fajták eltűnnek. A Monsanto jó úton halad, hogy a világ teljes élelmiszer-termelését az irányítása alá vonja.
3224
7
Izé
Bár messze még a november, ma egy 1992-es Gánszenattis Művek klippel büntetünk.
2975
0
Izé
Szétrobbant a "testépítő" karja - jó étvá.. izé.. sokkoló videó!
15489
0
Izé
Parkolási világrekord. :)
11225
3
Izé