A világbajnokságot is megjárt pécsi 3runner, Rico igen jól sikerült videója.
2020
0
Sport Izé
Akiknek a fél percbe sűrített filmek túl hosszúnak tűnnek, itt megtalálhatja jó pár film 5 másodperces verzióját. :)
Volt már itt, csak youtube-ról törölték, ez meg az eredeti, folyamatosan frissülő oldal!
Csöves filmszemle.
Nosztalgiakritikus.
Kérdezd azt a pasast!
Aki érez magában egy csöpp késztetést, az elkészítheti magyar filmek ötmásodperces változatát! :)
3077
5
Izé
Megtudtuk az igazságot...
40656
11
Izé
Víz(alatt)ibicikli :)
Egy orosz cég piacra dobta az emberi erővel, bicikli pedállal hajtható hobbi tengeralattjárót. 70 ezer dollárért kapható és 30 méteres mélységig lehet vele merülni. Ez bőven elég például a korall-zátonyok színpompás élővilágának tanulmányozásához.
Még több kép itt.
3324
2
Izé
A szépség igenis mérhető
Kanadai tudósok megfejtették a szépség titkát.
1373
0
Pink Izé
Marmaduke
Egy újabb képregényfigurát filmesítenek meg. Persze
ő azért nálunk annyira nem ismert.
A történetéről nem lehet sokat tudni, csak azt ami ebből a kicsi teaser-ből kiderül. De mért is érdekelne minket a története egy olyan filmnek, ahol már megint beszélnek az állatok? Simán lehetett volna animációt csinálni a képregényből, és akkor nem lenne ennyire bugyuta, de neeeem. Na mindegy. Akinek tetszettek a
Kutyák és macskák, vagy a
Doctor Dolittle, azoknak ez is be fog jönni. Valószínűleg (remélem) nem lesznek túl sokan. ;)
Imdb
1045
0
Film Izé
Milyen trópusi betegségek elterjedési területe tolódhat északabbra a globális felmelegedés hatására? Pl. az elephantiasis (lánykori nevén limfatikus filariázis). Szemelvények a parazitológiából. :)
Egy igen összetett kórképű betegség, amit elsősorban szúnyogok által közvetített, az ember nyirokrendszerében élősködő férgek és a bennük élő szimbionta baktériumok okoznak. Legszembetűnőbb tünete az extrém módon megvastagodott láb és genitáliák, amit az okoz, hogy a féreg a nyirokerek elzárásával meggátolja a normális nyirokkeringést, így a szövetek közti folyadék felgyűlik a test alsó részén.
Kicsit gyomrot igénylő post, de legalább veszekedni nem lehet rajta. :)
8238
2
Izé
Minden egyes jegy ütközhet ellenállásba, vagy épp segítő szelek terelgetik útját. Most megtudhatod, hogy állatjegyed szerint mennyire lesz sikeres 2010!
1438
0
Pink Izé
Whisky vagy vodka? Melyik kínoz meg jobban másnap?
1302
1
Pink Izé
Dollhouse (A felejtés ára)
A Dollhouse egy olyan cég ami emberek agyát törli ki azért, hogy új személyiséget tápláshassanak beléjük a megrendelők kénye kedvére. Akik általában barátnőt, szexrabszolgát, tolvajt, vagy gyikost kérnek. A fő konfliktus abból adódik, hogy a "babák" elkezdenek emlékezni. A másik, hogy a szervezet jellegénél fogva nem igazán legális, ezért az FBI nyomoz utána.
Sajnos a sorozat nem ütött akkorát, mint amekkorát elvártak tőle. Illetve amit a
készítőjétől, a sorozatok nagy mesterétől vártak. Viszont szerintem még így is a mostanában futó, illetve épp most szünetelő sci-fi sorozatok közt megállja a helyét. Igazán különleges történettel állunk szembe, és a színészi játékok is (amiket egyébként a történet meg is követel egyes karakterektől) tökéletesek.
Eddig két évad futott le, és már a sorozat törlése is tervben van, de az RTL Klub még csak most kezdi vetíteni. Január 4-étől késő esténként nézhetitek is. Én személy szerint inkább gépen feliratosan. A FOX mentő kampányáról a magyar oldalon többet is olvashattok.
Imdb |
Wiki |
Magyar oldal
775
1
Film Izé
Drew Bress egy teszt keretében megmutatja azt, hogy miért is ő tartja a NFL-ben a legtöbb sikeres passz egy szezonban (440) rekordot.
2308
1
Sport Izé
Vicces, meghökkentő, bizar, durva videók válogatása a 2009-es futballszezonból. :)
2 rész
Ezzel a postal szeretnék minden kedves Sport Izé látogatónak Boldog Új Évet Kívánni és reménykedem benne, hogy jövőre egy picit több lesz az általatok beküldött postok mennyisége. :)
1920
2
Sport Izé
Ami nem hiányozhat otthonról: egy pohár, ami megmondja mit iszol (aki esetleg nem tudná :)).
10062
6
Izé
Oroszlán család csócsálná a vízilóhusit, de kemény seggbe haraptak. ;)
13274
4
Izé
2483
0
Autó Izé
2624
1
Izé
Sex and The City
Sikítsatok csajok!!!! Mert
megint filmvászonra kerül, sokak örömére, és sok férfinak lehetőséget nyújtva, hogy a barátnőjüket/feleségüket, vagy mindkettőt :) boldoggá tegyék pár órára. Bár javasolnám a hölgyeknek, hogy ne kínozzák ezzel a hímnemű egyedeket és a barátnőjüket, vagy a meleg barátjukat vigyék el inkább rá a moziba.
Gyanítom hogy nagy történetet nem igazán írnak hozzá, csak megy majd a csacsogás, csak most ha jól vetem ki az előzetesből akkor nem New York-ban, hanem valami sivatagban. Persze a címet azért tartják.
Imdb
1081
0
Film Izé
The Karate Kid
A sztori nagyjából ugyan az. Mert ugye mindenkinek rémlik még
az eredeti? Új környékre költöző kölyök, szerelmes lesz, de a csaj foglalt, megverik, öreg titokban kung-fu mester fószer tanítani kezdi, és a végére az új gyereké lesz a lány meg a dicsőség, mert legyőzi a gonosz nagymenőket.
A különbség most csak annyi, hogy egy fekete gyerek lesz a karate kölyök. Will Smith fia Jaden lesz az. Jackie Chan a tanító, és Will papa egy kisebb szerepben maga is feltűnik.
Nekem tetszett amikor 12 voltam, biztos a mostani kis kamaszoknak is tetszeni fog, de felnőtt fejjel nagyon gáz.
Imdb
1554
0
Film Izé
Báthory - A legenda másik arca (
Bathory)
Báthory Erzsébet A hírhedt 16. századi “vérgrófnő” történetét sokan feldolgozták már: az emberiség legvéresebb gyilkosaként szerepel a Guinness Rekordok Könyvében. A legenda szerint többnyire nők estek áldozatul a grófnő kegyetlenségének: megkínozta és megalázta őket, kiontott vérükben fürdött, fogaival tépte szét az áldozatok eleven húsát, majd végzett velük. De valóban ez történt a grófnő várában? Az eltelt négy évszázad alatt semmilyen történelmi dokumentum nem került elő, ami mindezt egyértelműen igazolná. A film a hagyományos elképzelésektől eltérő módon ábrázolja a grófnő alakját. A történet egy védtelen özvegyről szól, aki gazdagabb és sokkal nagyobb vagyonnal rendelkezik, mint maga a király. Báthory Erzsébet modern gondolkodású, reneszánsz asszonyként szerepel a filmben, aki egy összeesküvés áldozatává válik.
A történelmi dráma egy cseh - szlovák - angol - magyar koprodukció, amelyet Csehországban már 2008. július 10.-én bemutattak. Hazánkban 2010. január 20.-ától vetítik a mozik.
Maga a film
már post-olva lett, de gondolom kevesen beszélitek a cseh nyelvet.
trailer:
1034
1
Film Izé
Tonto & Fityesz - The Depth song
Saját zene, akit érdekel hallgassa meg! =)
586
0
Zene Izé
Szenzációs újítás! Gumifüstölés álló kerekekkel! Egy milliméter sem kopik le a gumikról. Igaz, hogy kicsit költségesebb, de szerintem a hülyének is megéri. ;D
13057
6
Izé
De kis ari.. és tényleg fogak nélkül harap? Hadd nézze csak meg a néni...
8552
2
Izé
Colin Diamond (Ray Winstone) teljesen összeomlik, amikor megtudja, hogy felesége viszonyt folytat egy fiatal francia pincérrel. Vérig sértett büszkeségén barátai – Old Man Peanut ( John Hurt), Meredith (Ian McShane), Archie (Tom Wilkinson), and Mal (Stephen Dillane) – segítségével készül revansot venni: elrabolják a szeretőt, és saját maguk által létrehozott rögtönítélő bíróság elé állítják. Hosszú éjszakának néznek elébe, és Colin az érzelmek teljes spektrumát átéli: haragot, bosszúvágyat, szeretet és saját pitiáner mivoltát…
IMDb WIKI
Trailer
Rendező: Malcolm Venville
Fő szereplők: Ray Winstone, Tom Wilkinson, Ian McShane, John Hurt, Stephen Dillane, Joanne Whalley, Steven Berkoff, Melvil Poupaud
Premier: 2010. január 15.
840
0
Film Izé
A közeli jövőben vagyunk. A szervtranszplantáció már nem ügy. Kell egy szív? Egy tüdő? Nem probléma. Nem kell várni hónapokig donorra, rettegni a pillanattól, mikor áll le a ketyegő. Minden rettegés száműzve. Az Egyesület nevű cég kifejlesztette a mechanikus pótlókat, futószalagon gyártják azokat. Persze van egy kis hátulütője a dolgoknak. A műszervek ára az egeket veri, s ha nem tudja le tartozását az ügyfél, a cég küldi behajtóembereit, a Repo-kat, hogy visszaszerezzék a potyázóból a szervet, kevésbé udvariasan fogalmazva, még a sz*rt is kibelezzék belőle. Remy (Jude Law) az egyik legjobbjuk, de történik valami, és főhősünk rögvest a másik oldalon találja magát...
IMDb
RedBand trailer
Premier: 2010. április 2.
Repo Man-nel találkozhattunk a
Repo! The Genetic Opera-ban. Nem összekeverendő.
1362
2
Film Izé
Vannak, akik még az ünnepek alatt sem pihennek, vagy talán már elég pihentek így is? :D
7981
4
Izé
Furry Vengeance
Brendan Fraser-nek Oregon-ban le kell tarolnia egy erdőt, hogy egy új lakóparkot építtessen oda. Ez viszont a már ott élő állatoknak nem tetszik, akik bosszút esküsznek ellene.
Az előzetes megtekintése és a szinapszis elolvasása után szerintem mindenki elbírja magában dönteni, hogy akarja-e ezzel sokkolni az agyát, vagy kellő büntetés lenne-e ez a gyereknek amiért rosszalkodott.
Imdb
994
1
Film Izé
LA Horde (The Horde)
Francia zombis horror. Ilyet én még nem láttam. Sőt ami azt illeti francia horrort se láttam még. Azt tudtam, hogy vígjátékokban nagyon otthon vannak, de ezen film kapcsán olvastam olyat, hogy állítólag a horrorban is tudnak jót mutatni.
A történet az, hogy Párizs északi részén van egy elhagyatott épület, ahol csupa kemény, de annyira kemény gengszterek gyülekeznek, akiktől akkor is megáll benned minden, ha csak rád néznek. Köztük próbál a rendőrség rendet rakni, ami nem könnyű. Eddig egy sima "B" kategóriás akciófilmnek tűnhet, de ezután bekeményít, mert jönnek a zombik akik miatt a bűnözőknek és a zsaruknak össze kell fogniuk, és nem egymást, hanem zombikat kell hentelniük.
Előzetes |
Imdb
1411
4
Film Izé
Jackass 3D
A
Jackass egy Mtv-s sorozatként indult. Gondolom sokan ismerik.
A sorozat sikerén felbuzdulva
mozi filmet is alkottak, ami megállta a helyét, bár nem voltak eget rengető bevételei. A második már jövedelmezőbb volt, valószínűleg ezért is határoztak úgy, hogy lesz még folytatás.
Ugyanazzal a technikával fognak dolgozni, mint James Cameron az Avatar-nál. Ezzel Knoxville-ék magasabb szintre emelve a fájdalom, és a hülyeség bemutatását a vásznon.
Most sajnos még csak ezt a cikket találtam róla, de biztos, hogy fogok, vagy fogunk még erről posztolni.
931
1
Film Izé
Melyik nyelv tanulható meg két nap alatt?
1067
1
Pink Izé
Chicago Bulls - Totally 80's
Ha nagy Bulls rajongó vagy, akkor rendeld meg még ma és bünhődj, ha hallgatod. ;D
433
0
Sport Izé
Hát ez nagyon jön... és ha "párezer" tonna acél megindul az nem kérdez...
19327
3
Izé
Ezek meg jól összeakasztották ám a sisakot... :D
863
1
Sport Izé
Úgy tartja a hagyomány, hogy akik megállnak a fagyöngy alatt, csókolják meg egymást a szeretet jeléül... ;D
8350
3
Izé
Chatroulette - a pár napja feltett
omegle random chathez hasonló oldal, azzal a plusszal, hogy itt webkamerát is lehet használni.
Így lehet pl. olyan arcokba belerohanni, mint ami a
postképen is látható. :D
focuskoma pedig még az előző post kommentjeiben megosztott velünk
pár arcot (vigyázat, NSFW!), akivel "összefutott". :D Ti is írjátok a kommentekbe az élményeket! :)
16765
18
Izé
Meghalt Brittany Murphy.
887
0
Pink Izé
Ha meccsre mentek vigyázzatok: ha rossz helyre ültök, kaptok a jóból. (vagyis inkább a hóból) :D
1008
0
Sport Izé
Igaz, hogy Karácsonykor nem szabad szomorkodni, de mivel közeleg az év vége, emlékezzünk meg az idén elhunyt filmsztárokról. Nyugodjanak békében.
1681
1
Film Izé
Készítsd el saját karácsonyi dekorációdat, aztán edd is meg!
438
0
Pink Izé
Dear John
Channing Tatum az egykori G.I.Joe, megint katonát alakít, csak itt olyan katona aki egy tavaszi vakáción szerelmes lesz egy nőbe, a nő viszont belé, de Johnnak háborúba kell menni. Ezért távolsági kapcsolatba kezdenek és szerelmes leveleket írogatnak. Hát nem csupa romantika? Hát nem, mert ez bizony dráma is.
Gondolom nem lövök le sokat, ha elárulom, hogy ez is regényadaptáció és
egyszer már készült belőle film.
Imdb
1057
0
Film Izé
The Bounty Hunter
Gerard Butler és Jennifer Aniston új akcióvígjátékában Butler egy hivatásos fejvadászt – Milo – alakít, akinek következő megbízása arról szól, hogy gyűjtse be a törvény elől bujkáló ex-nejét. Elfogni sikerül a nőt, ám hosszú út vár rájuk az átadásig, és Nicole a női praktikák igen széles tárházát vonultatja fel a szabadulás érdekében. Ráadásul az egykor lángoló szerelem még mindig nem hunyt ki teljesen…
Úgy tűnik, hogy Mr Butler próbál sokszínű maradni, ez jó, csak talán nem ilyen komédiákkal kéne ezt csinálni, ahol előre sejthetjük a történet kimenetelét, és ahol ilyen primitív kartert kell megformálnia. Bár ha karakterfejlődésnek vesszük, azt hogy a film végére megint egymásba szeretnek... ááh mindegy. Egy vasárnap délutáni, unaloműző filmnek ez is elmegy.
Imdb
1147
0
Film Izé