REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A múltkori párnacsatás postnál sokaknak nagy volt a szája, most lehet bizonyítani. :)

Délután négy órakor 12 városban várják a puha párnával felszerelkezve érkező vállalkozókat a következő helyszíneken: Ajka, Szabadság tér, 16:00
Budapest, Deák tér, 16:00
Eger, Dobó tér, 16:00
Győr, Városház tér, 16:00
Kaposvár, Kossuth tér, 16:00 (urban legend)
Miskolc, Hősök tere, 16:00
Mohács, Deák tér (a mozi mögött), 16:00
Nagykanizsa, Deák tér, 16:00
Pécs, Széchenyi tér, 16:00 (harangszóra kezdődik)
Székesfehérvár, Városház tér (Országalma), 16:00
Szombathely, Fő tér, 16:00
Tatabánya, Csónakázó-tónál, 16:00

Szabályok:
1. puha párnát hozzál
2. csak párnás embert üss
3. a szemüveged vedd le
4. a párnacsata addig tart, ameddig tart
1576 2 31 Izé
bandee1219: Jó, az tény, hogy van utánuk szemét, de a sok begyepesedett agyú biztos nem tudta, miről van s [...]
dude: Rendőri intézkedés vetett véget a párnacsatának Pécsett http://www.bama.hu/index.php?apps=cik [...]
dude: "Mert a párnások csak párnásokat ütnek, a gépesek csak géppel egymást.." Értelem.
Mind a 31 komment
Azt hiszed digitális képkeret? Pedig nem.
1520 0 0 Tech Izé
18 ezer ember befogadására alkalmas nagyobbacska úszóház. Vagy mesterséges kontinens.
2354 0 3 Tech Izé
Srobi: Helyes. Szerek vonatozni.. MAV csinal valamit?
techadmin: a mahart mar tervezi a menetrendszerinti vizibusz jaratokat :D
Srobi: Jujj..ez erdekes lehet.. csak.. nincs buszjarat onnan Marosvasarhelyre:(( :P
USBre köthető webcam, ami a megfeleő időpontban ártalmatlan rakétákkal sorozza meg  az arra járót.
632 0 0 Tech Izé
Asztali morzsaporszívó ez, csak adtak neki robot rucit, hogy a hozzák hasonló geekek megvegyék  :)
876 0 1 Tech Izé
DJ Öcsike: Nagyon cuki !
Júniustól várható, az Eee egyik potenciális riválisa az Elonex a következő adatokkal:  7inch 800 x 480,  300MHz LNX Code 8 processor; 128MB of DDR 2, 1GB solid-state drive; 802.11b/g Wi-FI; 10/100Mb/s Ethernet port;  kettő USB 2.0 port. Az ára értelemszerűen 100 dollár lesz. 
860 0 0 Tech Izé
Origami típusu USB-s optikai egér.
688 0 0 Tech Izé
Mini USB-s webcam 20 dollárért.
956 0 0 Tech Izé
Iphone gyillkos Emonster, HTC módra.

Update: Wajk jelezte kommentben, hogy a készülék már kapható hazánkban is TyTN II néven. 
875 0 9 Tech Izé
techadmin: javitottam, koszi.
bluelight: Igazad van, volt! :-)
eNMi: "The HTC TyTN II is to go on sale in Japan on Friday, March 28, 2008 via wireless carrier EMOBILE Lt [...]
Mind a 9 komment
A kislány államokat énekel. XD Szerintem aranyos.
6081 6 77 Izé
bubuss: ajj de anyira ééédes:))))
bandee1219: Ne linkelj, Máln@! :)
Máln@: awww....de cukki :*)
Mind a 77 komment
Nem sokára itt a nőnap, sűrűsödnek a lányoknak kedveskedő postok, ezt a szexi csipendél fiút Nem regisztrált barátunknak köszönjétek (tényleg, regisztrájjá má' lécci ;)).
(Először véletlen töröltem a postot ijedtemben, de meglett - bungle).
6469 0 207 Izé
bandee1219: Most, hogy láthattam ez a tündibündikét. :)
CRaPtRaSH: mostmár... :D
bandee1219: De, most már minden OK. :)
Mind a 207 komment
A na fényét érzékelve, forog az után akárcsak az igazi növények. USB-s eszközt lehet róla tölteni.
623 1 1 Tech Izé
Srobi: Napelemes napraforgo:D
Notebook usereknek lehet hasznos, ez a kábelrendező és USB hub.
841 0 0 Tech Izé
USA tetris
2901 1 0 Game Izé
Speedo LZR RACER úszódressz.
1606 1 0 Tech Izé
Telefonbeszélgetések PC alapú rögzitése Art.Lebedev módra.
458 0 0 Tech Izé
Szív alakú USBstick + egér.
599 1 0 Tech Izé
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig Valentin napos szivecskés technikai izéket itt és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!

Update: Ünnepélyes keretek között kihirdetem az eredményt:

A Valentin napi Rapid post versenyt Purple nyerte ezzel a posttal.
 
A nyertes figyelje a regisztrációnál megadott mailcmét a további instrukciók miatt.
2114 0 1 Tech Izé
Purple: ÁÁÁ köszíííí :)))
Gyanítom, hogy a 2010-es hazai választásokra mi is le fogunk csúszni erre a szintre!
7787 1 8 Izé
republic666: Rózsaszín pitbull : Halál az összes politikusra Halál az összes politikusra... Ez egy utóp [...]
skaterpunktomi: ez tök jó vers!! te találtad ki?:P
Dralisz: Egyenlőség, testvériség, kurva szép és nagy szavak. Az USA-ban majd ha nigger lesz az elnök, [...]
Mind a 8 komment
Ez az uszkár igen okos, mert tudja... A libákat tömni szokták. :D (meg is tömi) :D
4723 1 16 Izé
Maccoyi: Nem is kacsa.... :D Ez egy igazi videó :DDD
nkmedve: Telleg kacsa. Ott egy darabig ugy tunt mintha nem akarna annyira menekulni, szerintem o is belejott: [...]
bungle: Itt meg egy birke. Vagy kecska. Nemtom. http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=91796
Mind a 16 komment
Újabb hosszabító/elosztó megoldás. Sajnos már ránézésre is látható  csak az USA villásdugó szabványra alkalmas.  
591 0 0 Tech Izé
Golfozz jól. Üsd a labdát minél messzebb!
1898 0 3 Game Izé
p.L.u.c.K: Tök jó játék! 8698:)
Yvette: 6328 =]
Zé: Ez jó! Mondjuk kissé random, hogy most mennyi is lesz :/ Volt már 4600-as ütésem is, meg -500-a [...]
886 0 0 Tech Izé
Üsd le jól az American Idol zsűrijét :)
2299 0 1 Game Izé
Vince Carter: 103/100 :D A végén már fájt az ujjam :D
Vicces webcam, Simpson fanoknak. Kicsoda Mr. Burns?
503 0 0 Tech Izé
Sok friss Nikon cucc:

- Coolpix L18 - 8 megapixeles kompakt
- S550 - 10 megapixel, 5x zoom, elektronikus stabilizátor rendszer , 2.5-inch LCD, 229 USD
- S520 - 8 megapixel, 3x zoom, optikai stabilizátor rendszer , ISO 2000, 2.5-inch LCD, 229 USD
- S210 - 8 megapixel, elektronikus képstabilizátor rendszer, up to ISO 2000, 2.5-inch LCD, 179 USD

DSLR lencsék:

AF-S Micro NIKKOR 60mm f/2.8G ED
Macro  0.185m boltokban  kapható: 2008 március, 549 USD
 AF-S DX NIKKOR 16-85mm f/3.5-5.6G ED VR
Vibráció csökkentés II / OIS  boltokban  kapható: 2008 március, 649 USD
 PC-E NIKKOR 24mm f/3.5D ED
Perspektíva  kontroll  (lineáris torzítás szűrése) 2008 tavaszától kapható , 1929 USD

És persze a D60.
1187 0 0 Tech Izé
Lezárult az Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny.

Az indulók:

- Roland66 műve
- PokerEZ ezt csinálta
- SteveBoy pályaműve itt hallható (ez pedig a v2)
- Elison erre levitál a sószóróval

Az alap kiírás alapján Elison második műve nem értékelhető, viszont egyértelmű különdíjas alkotás!

Megkezdjük a pályaművek szakszerű és objektív zsűrizését, a végeredményről hasonló postban tájékoztatunk mindenkit!

Minden felvétel mp3 formátumban az izé szerverkötelékén belül található.

Köszönjük az indulóknak az indulást, a többiekben a támogatást.
1682 0 21 Tech Izé
Elison: egy pillanatra elképzeléásem sem volt hogy ez a poszt hogy csúszott ide téren és időn kereszt [...]
roland66: juj nekem is megjött!!! KÖSZÖNÖM!!! tökre jóóóóóó na második forduló? xD
Steveboy: Halihó! Tisztelettel jelentem, hogy én is megérkeztem, mert az én bögrém is megérkezett! :-) [...]
Mind a 21 komment
Canon EF800mm F/5.6L IS USM.
 12.000 dollár 
961 0 0 Tech Izé
A Wall Street Journal, a USA Today és a Newsweek véleménye az Air-ről
897 0 0 Tech Izé
Mi a legnagyobb online lelőhelye a jogtiszta teljes hosszúságú zenéknek? Az Amazon? Az Itunes? Nem. A mai naptól ezt a megtisztelő címet a Last.fm viseli.

Ha már regisztrált user vagy.
743 0 0 Tech Izé
Fűnyíró robotok egyenesen ay USÁBÓL, CSAK MA CSAK ITT CSAK NEKTEK.
1046 1 0 Tech Izé
Nem  feltétlenül tech hír, de érdekesség, hogy az amerikai Kongresszusi könyvtár felpakolt a Flickrre több mint 3.000  fotót az 1910-es és az 1930-40 közötti  évekből.
5131 2 0 Tech Izé
120×300x220mm,  Intel M215 1.33GHz processor, 1GB of DDR2 RAM, 2 USB 2.0 port 132 dollár
544 0 0 Tech Izé
A Buglabs álltal gyártott BUG nevű eszköz koncepciója roppant egyszerű: LEGO módjára összeilleszthető elemekből  tudunk bármilyen bigyót/kütyüt létrehozni.
Az alap egység Linux alapokon fut, 128  Mb RAM-mal, USB és Ethernet csatival szerelve, és van egy apró kis kiejlzője is, az alap információk közlésére.
1178 1 1 Tech Izé
Srobi: Ezt kiprobalnam:D
Ezek a jenkik nagyon tudnak örülni... :)
5681 1 22 Izé
[conejillo]: jahj de örül :D
Domingo: SZegééénny :D:D
bandee1219: Amerikában könnyen osztogatják a nagy gyártók a kocsikat. Az ofra sóban egyszer felszólított [...]
Mind a 22 komment
Azt hiszem a birodalom visszavág! :D

Youtube videók
4060 2 1 Izé
Vikoo: Azért egy 10-12 millio fényképezőgép ezt is megörökítette, biztos ami biztos alapon... :)
Urald Amerikát!
3793 4 7 Game Izé
Nornertoo: ez érthetetlen:S:D
Zé: Olvasd el a tutorialt, ott elmondják.
dilidoki12: nehéz de kurva jó (bocsesz a káropmkodásért mert van olyan honlap ami autoba becsillagozza ha [...]
Mind a 7 komment
62 az 1-ben USB-s kártyaolvasó.
549 0 0 Tech Izé
Üsd ki, különben te kerülsz a földre!
1995 0 3 Game Izé
ketch: Én erre csak azt mondom: Jááááj...
Oláh Dóra: Hát igen! Ez itt a baj! Több az ien hülye játék mint a jó játékok. Hát Sajna ez van
xXxÁdámxXx: Kevés játék van ami nem tetszik...de ez is köztük van..:(
Tri band GSM (900/1800/1900), UMTS 2100, HSDPA 3.6 Mbps 3.2″ 262K Color 16:9 Wide Full Touch kijelző
5 mpx kamera, video rögzítéssel (MPEG4, QVGA at 15 fps) 130 MB saját memória
microSD slot
Bluetooth 2.0 (A2DP+AVRCP), USB 2.0 és mindösszesen 102 gramm
712 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...