Víznélküli úszás - mit mondjak, remek találmány. ;)
4142
2
7
Izé
nyehőce:
Ráadásul nem is működik, ha nem vetted volna észre. :D
ZomBeeZ:
Szerintem ez a gép teljesen megfosztja az úszást az arról alkotott képről, az eleganciától, [...]
Ency:
tényleg jó vörös a feje :D és hogy lehet ilyen hülyeséget kitalálni?? :D
Mind a 7 komment