REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Eminem feat. 2Pac, 50 Cent & Nate Dogg - Till I Collapse (Remix)


Eminem (Marshall Bruce Mathers III)

2Pac (Tupac Amaru Shakur)

50 Cent (Curtis James Jackson III)

Nate Dogg (Nathaniel Dwayne Hale)
1394 4 0 Zene Izé
Chase and Status feat. Kano - Against All Odds
605 0 0 Zene Izé
Mariachi Beer - válassz másik arcot a videóban szereplő nőnek és férfinak! Jó szórakozást! :)
8381 7 18 Izé
Purple: szerintem lazíts egy kicsit :D mégiscsak egy vígjáték....
k0valik: nem tudom hogy vagy vele, lehet azért mert fiatal vagyok, de én ebben ha akarok, semmi politikai s [...]
kotta: Háááát, tuggyátok, kedvenc izés hölgyeim (és ezt a kedvencet tényleg mindenféle egyéb ros [...]
Mind a 18 komment
Boys Don't Cry, avagy: A Fiúk Nem Sírnak.


A film egy igaz, valós történetet dolgoz fel egy olyan emberről, aki nem pocsékolta el a saját életét, mert más tette meg helyette.

A poént itt sem lőném le, mindenesetre szerintem elgondolkodtató film, és a témája is elég komoly.

Hivatalos honlap | Imdb
646 1 2 Film Izé
Chamy: ez mi durva film emlékeim szerint... mikor láttam, még nem voltam 16 se
Opra: Hilary Swank nagyot alakított benne, mindenkinek ajánlom, aki szereti a komolyabb hangvételű fil [...]
Feszes popsi 2 hét alatt!

5 perces, fókuszált gyakorlatok
2200 0 3 Pink Izé
l3azsi: Nem tudom, olvassa-e ezt még valaki, de hatalmas tévhit, hogy a fókuszált gyakorlatok fókuszál [...]
Pricess: Én se értek bizonyos dolgokat..mit, hogy kell csinálni!?!
orsyka_001: Őőőő.. én vagyok ennyire értetlen/fáradt vagy tényleg hülyén írják le?:D
Two Lovers (Két szerető)

A romantikus dráma New York-ban játszódik, és Leonard egy jó megjelenésű de elég depressziós férfi történetét meséli el nekünk, aki miután összetörték a szívét, hazaköltözik a családi fészekbe. Szülei mindent megtesznek, hogy egy baráti család lányávál, Sandra-val összehozzák. Csakhogy egyik éjszaka a hálószobája ablakából kitekintve Leonárd megpillant egy gyönyörű, még sosem látott lányt, Michelle-t.

Magyar bemutató: 2009. szeptember 3.

Imdb
876 4 1 Film Izé
Balázs: akkor lényegében Phoenix rájött hogy nem neki való a rapp???:D
Női félelmek: A nők félősebbek, mint a férfiak. Igazi macho-mondás, ami már az óvodában elhangzik: a férfiak erősebbek, jobban meg tudják védeni magukat, vagyis nem kell, hogy féljenek.

 

(már többször kértük, hogy a képalába ne tegyétek be a post linkjét feleslegesen még egyszer! figyeljetek oda, mert nektek is felesleges macera, meg az adminnak is felesleges munka. köszi.)
463 0 3 Pink Izé
TinusSs: Nekem azt írják, hogy a július vége elég kellemetlen pillanatokat hoz majd, de hát ennél kell [...]
Purple: én pl júliusban is rettegek az idiótáktól :DDD
CRaPtRaSH: most nemazé' de hogy jön a félelemhez a júliusi horoszkóp??? :D
Hogyan lopjunk ATM-et egyszerűen? Egy ember megmarkolja, fölteszi a platóra és tűnés! :D
8606 2 9 Izé
joovan: vajon elkapták őket?
Only me: Hétvégén építkezni akarok nem tud valaki hol lehet markolót olcsón? xD
mephistto: jók ezek a buli utáni izére fellesések :D fasza a csávó XD el is ment kedvencekbe :D
Mind a 9 komment
Kép a képben levő képben...
18204 23 23 Izé
joovan: el zoomolgattam rajta vagy 8-10 percig :) Qrva joo!!!
jani88: nagyon jó! de van egy sárga virág ami mindig önmagát dobja vissza :)
VS: Ez nagyon király!
Mind a 23 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a rovarvilág alien-jei, a parazitoid fürkészdarazsak, melyek élő rovarokba vagy azok lárváiba (legtöbbször lepkehernyókba) helyezik tojásaikat, és a kikelő lárváik a gazdatestből táplálkoznak, míg eléggé ki nem fejlődnek ahhoz, hogy aztán kibújhassanak az ezzel halálraítélt gazdából. Ám a káposztalepke gyilkosfürkész (Apanteles glomeratus) nevű darázsfaj és gazdája, a káposztalepke (Pieris brassicae) hernyójának esetében a gazda tortúrája itt még nem ér véget...
8736 6 14 Izé
Nas: Élvezetesen megírt kis összefoglaló a témában: http://mttmuzeum.blog.hu/2015/10/12/halalfalok [...]
kukulkan: Hát ja, az alien-, meg a hasonszőrű filmek pont ezért olyan hátborzongatóak... Közben meg a s [...]
|-=O=-|: Durva lenne, ha embernél is létezne ilyen, valami parazita "átprogramozná" az agyát az emberekn [...]
Mind a 14 komment
Mostani nyereményjátékunkban a BSC Kft. jóvoltából egy Guitar Hero: Greatest Hits X360-as játékszoftvert, egy Ice Age 3 X360-as játékszoftvert, egy Prototype PS3-as játékszoftvert, és egy Transformers 2 PSP-s játékszoftvert nyerhettek. Nem kell mást tennetek, mint a fejléc alatt található nyereményjáték menüre kattintani, regisztrálni és helyesen megválaszolni a három feltett, nagyon egyszerű kérdést.

Aktuális nyereményjátékunk július 8-tól egészen augusztus 1-ig tart és akkor vehettek részt benne, ha regisztráltok. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata és a nyereményeket felajánló BSC Kft.
1454 2 1 Izé
rezso: xboxot nem lehet nyerni?mert így legfeljebb a polcra tudnám feltenni, vagy odaadni valakinek :D
Egy elmélet szerint az ágyban 8 szerető típust különböztetünk meg, mind a férfiak, mind a nők körében. A te pasid milyen szerető?

1188 1 0 Pink Izé
Bács Emese képzőművész munkái.
542 1 0 Art Izé
Mostani nyereményjátékunkban a BSC Kft. jóvoltából egy Guitar Hero: Greatest Hits X360-as játékszoftvert, egy Ice Age 3  X360-as játékszoftvert, egy Prototype PS3-as játékszoftvert, és egy Transformers 2 PSP-s játékszoftvert nyerhettek. Nem kell mást tennetek, mint a fejléc alatt található nyereményjáték menüre kattintani, regisztrálni és helyesen megválaszolni a három feltett, nagyon egyszerű kérdést.

Aktuális nyereményjátékunk július 8-tól egészen augusztus 1-ig tart és akkor vehettek részt benne, ha regisztráltok. Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata és a nyereményeket felajánló BSC Kft.
1092 0 0 Game Izé
Amilyen a fehérneműd, olyan vagy Te!

Nagy  színmustra! Tele van a fiókod piros fehérneművel, a párod viszont mindig kék inget hord? A pszichológusok szerint a színek árulkodnak a szexualitásról!
853 0 5 Pink Izé
1nessa: nekem minden egyes fehernemum kulonbozo szinekbol all..en nem tudom megmondani mi a fo szin a fehern [...]
CRaPtRaSH: Nem látom értelmét ennek még mindig... :D Bár gondolkoztam... Nyilván van valamiféle jelenté [...]
CrazyLime: Nekem is 2 ellentét fekete és rózsaszín :D
Mind a 5 komment
Mental Destruction - Your Dying Soul

Kifejezetten agypusztító zene de legalább lehet relaxálni rajta és elmélkedni. Nekem nagy kedvenceim a srácok (na nem mintha ez sokat jelentene)

Itt a honlapjuk és itt van mellé egy hasonló hangulatvilágú zene videóval kizárólag erős idegzetüeknek!!!
705 1 1 Zene Izé
weedjay: ez nagyon zsir
Mclusky - Lightsabre cocksucking blues

Alternatív punkzenekar Walesből, sajnos már feloszlottak.

myspace

wiki

Dalszöveg:

Eat what you are while you're falling apart
And it opened a can of worms
And the gun's in my hand and I know it looks bad
But believe me I'm innocent
And i'm fearful I'm fearful I'm fearful of flying
And flying is fearful of me
And i covered my eyes when she told me the news
Turning me on with my lightsabre cocksucking blues
Are you coming?
Nicotine stained on account of her crutch
And I'm aching from fucking too much
And i know what I do but it all points to you
Did you sell me to wanderlust?
I'm fearful I'm fearful I'm fearful of flying
And flying is fearful of me
And i covered my eyes when she told me the news
Turning me on with my lightsabre cocksucking blues
Are you coming?
889 0 0 Zene Izé
Japán csatornafedelek jól.
3206 1 7 Izé
Nusihusi: Jól néznek ki:)
Párna: Hát vannak akik ráérnek és a felesleges energiát nem discoba,kocsmába,stb. pazarolják el, han [...]
Prototípus01: ott as művészet léptem nyomon fel lelhető.
Mind a 7 komment
10 ok, amiért a pasi nem hagyja el a feleségét

A szakértő elárulja!
1006 0 3 Pink Izé
cupoj: Ha letagadja is, előbb-utóbb úgyis kiderül, akkor meg ki kell rakni a francba!
csillaghal: és ha letagadja? ha ez ilyen könnyű lenne....
cupoj: Marha egyszerű! Nem kell nős pasival kezdeni!!!
Klubbingman feat. Beatrix Delgado - Another Day Another Night
1112 0 1 Zene Izé
Eliminator: Ugyan nem mai zene, de még mindig ott van a Top-on! :) De sokat buliztunk erre anno...
RAEKWON feat. GHOSTFACE & METHOD MAN - NEW WU
1063 2 2 Zene Izé
knédli: nagyzene
snake6: húúúúú odatevős a sound
"A reggeli étkezés nagyon fontos, mert energiával tölt fel, és lendületet ad a naphoz. Nemcsak az emésztőszerveket aktiválja, de a vércukorszint beállításával felélénkíti a gondolkodást, és segít a koncentrációban is. Ha megreggeliztél, könnyebben nézel szembe a kihívásokkal és a mindennapi stresszel, és még a terhelést is tovább bírod."

Aki először beírja, hogy honnan idéztem, az kap kottától egy karton sört. ;)
4934 1 32 Izé
Grábor: hát persze hogy nem járunk olyan hejekre mint a McDonaldS :P Ez csak természetes :) Hogy miért?? [...]
bungle: Nyugi, én se szoktam elolvasni a te post szövegeid. :P
Mr.T.: Az a durva hogy meg se néztem hogy mi van a kép alá írva :D csak most hogy szóltál :D
Mind a 32 komment
Összefoglaló a  finnországban már hagyományosan évente megrendezésre kerülő "Fogd a nőt és fuss!" akadályversenyről. :)

(Az előző évi is fent volt már itt a Sport Izén, de sajnos leszedték a videót. :S)
427 0 1 Sport Izé
Csolt: A Discovery-n szokott menni egy 5 perces videócska, ahogy egy fiatal pár mutatja be ezt a verenyt. [...]
Mi a mobilszáma!? Olyan a pasi / csaj! Nagy mobilszám mustra! - Meg van az új kiszemelted, de szeretnél róla többet tudni? Ha már cseréltetek telefonszámot, ez nem is olyan nehéz. Csak némi fejmunkát igényel...
749 0 41 Pink Izé
Derill: krepcsi néni mégse szercsi dercsit :(
CRaPtRaSH: nem, ha bokán rúgsz véletlen, akkor azonnal rúglak tökön "VÉLETLEN" ;]
Derill: mindenesetre eniten nem ülnék krepcsi mellé, hátha véletlen bokán rugom vagy valami...aztán [...]
Mind a 41 komment
Kísérteties HDR fotók.
1591 2 2 Art Izé
nagyadampistike: Rendkívül hangulatosak!
Szosztar: Nagyon jók!
Alkalmas a pasid a házasságra?

Csillagjegye megmutatja
784 0 5 Pink Izé
CrazyLime: Loool xD
roland66: alkalmas a csajod a reggeli megfelelő szilárdságú végtermék ürítésére? a szomszéd csillag [...]
Sissi: Megnéztem, először etet, hogy hú de jó férj aztán meg leolt a végén, hogy az esküvő után [...]
Mind a 5 komment
Adorján Attila 41 éves balassagyarmati festőművész művei.
987 1 0 Art Izé
Chuck

Ha már te is ábrándoztál róla egy-egy vizsga előtt, hogy milyen lenne, ha az agyad helyén egy vinyó lenne, ahova bármikor fel tudsz tölteni bármit, és az akciók is bejönnek, na meg a geek szubkultúra is, akkor ezt a sorozatot neked találták ki.

Egy számítógépes geekről szól aki megnyit egy e-mailt és így egy vírus által egy szervernyi államtitokkal tölti fel az agyát, így válik egy pillanat alatt a kormány legfontosabb ügynökévé. A világ sorsa egy Buy More-ban dolgozó srác kezébe kerül. Innentől terroristákkal és bérgyilkosokkal kell harcolnia. A védelmére két ügynököt rendelnek ki.

Imdb | Promó
663 0 3 Film Izé
kasy: Én most fejeztem be az első évadot, teljesen korrekt. Nagyon tetszik, hogy egy percig sem akarjá [...]
Dynaa: az egyik kedvenc sorozatom(L)nagyon jó(: alig várom már a harmadik évadot:P mindenkinek ajánlom [...]
NepTum23: nagyon jó sorozat én már láttam mind a 2 évadját és nagyon várom a 3.-at csak ajánlani tudo [...]
Ilyen gólt is csak egy brazil játékos szerezhet. Szegény kapus. :D
1631 1 7 Sport Izé
Balázs: :D
Maccoyi: Az nem számít. XD
Balázs: pfúú hallod 5-0 de nagy tét :D
Mind a 7 komment
Felszállott a sólyom palánknak peremére,

tette mindezt szabadon sok drukker örömére. :)
710 0 0 Sport Izé
Feed Escape 2
3078 0 9 Game Izé
MVS: # 1868 明治 Meidzsi # 1912 大正 Taisó korszak # 1926 昭和 Sóva [...]
MVS: kínai állatévek: * Patkány 子 * Bivaly 丑 * Tigris 寅 * Nyúl [...]
MVS: a kutyás szobából kétféleképpen lehet kijutni: 1. rakd a tallérokat a bal ajtó aljába olyan [...]
Mind a 9 komment
Vágykeltő sütik, csak nőknek! Belépés férfiaknak szigorúan tilos!
646 1 9 Pink Izé
CrazyLime: A címet feszt pirossal, aláhúzva, vastag betűvel és ráadásul azt is hivatkozásként.... -.-
1nessa: xD de basszus ki lehet az...es miket ront el a posztoknal?helyesiras? vagy rossz cim?
Sissi: Kezdem visszasírni a feminás korszakot:D Nem tudom ezek cikkek rosszabbak vagy amazok:D Küldök b [...]
Mind a 9 komment
Ha valaki érez magában ambíciót egy a videóban is látható csúcs-menő bicepsz-eposz elsajátítására, akkor legyen kedves feszítsen magába napi minimum:
- 8 db Napozin kapszulát
- 3 ampulla novokuznyecki növekedési hormont
- 9 egység 100% Anabolic Whey Isolate-et (szigorúan csakis a Scitec Nutrition-től)
- 10 x 8 dkg málnás savó-boosterrel lugosított Hyparmass 5000 granulátumot.

Majd izzadjon a műtőasztalon.
22478 6 102 Izé
peet: Megkérdeztem a teremben, a Synthol-t izom alá kell tolni. Egy nagy csalás az egész. Sok testép [...]
focuskoma: XD
rezso: Nem az :( Tényle a bőr alól jön ki broáf
Mind a 102 komment
Andreas Stridsberg csodálatos képei, témákra osztva.
2275 2 3 Art Izé
september.is.suicide.season.: Megnéztem őt is, kifejezetten tetszett. :)
ssscsaba: na közbe rábukkantam...:)
ssscsaba: a post-képet hol találom meg??? egyébként nagyon jó kis oldal...
Bázisugrás Norvégiából.

+ egy elég jó felvétel itt.
694 1 1 Sport Izé
Maccoyi: baromka küldte: Szöveg: Sí+basejump hát ez lesz belőle URL: http://vimeo.com/1778399
Isteni feketeerdős muffin!=)
362 2 6 Pink Izé
MikeSylver: Van barack is;) Am köszi, igyekszem minden finomat megtanulni, de az édesszáj igaz :P Jól jön a [...]
Sissi: Van meggyfátok? Hú de szerencsés vagy:) Amúgy gratula, hogy pasi létedre sütiket sütsz:) Éd [...]
MikeSylver: Hát, otthon már elfogyott a "nem fagyasztott" szóval ki kellett fosztanom a fagyasztót...aztán [...]
Mind a 6 komment
Nagy nyári munkahoroszkóp!

Nyáron minden jegy egy kissé elengedi magát és a munkában is a feltöltődésre és szórakozásra vágyik. Ezt a horoszkópot elsősorban a nyári munkákat keresőknek ajánljuk...
532 0 7 Pink Izé
Fogaska: pfff.... igen, majd pont a NASA-nál, vagy Disneyland-ben foogk ezen a nyáron dolgozni.... esetleg [...]
Nala: cöhh múzeumi docens,turistavezető,keramikus segéd én?????:D:D:D:D
vajalja: Ez a horoszkóp ez kurvanagy xDxD...Valaki megkapta még a "természetkedvelő" kitüntetést? :D
Mind a 7 komment
Project 25 (Buci km. Karizs) - Lassútorz

Szerintem emészthető :P

A csapat februárban alakult, még elég kezdő szinten van, de megér egy kattintást. Azóta ütemesen fejlődik,most készült el legújabb számuk ami napokon belül kerül fel tetubusra.
750 1 2 Zene Izé
Newtonheat: gondolom ti még sose halottatok igazi zenét... olyat amit az ember örömből csinál,egy darab gi [...]
Steve19+: Karizsnak nemsok köze van ehez a zenéhez! Buci az aki dolgozott vele! De szokjatok hozzá ez Sun C [...]
Lev Dolgachov látványvilága
1161 0 1 Art Izé
september.is.suicide.season.: Mintha az egyik képen feltűnne itt is a tejes megoldás. :) Bár lehet hogy ez milkshake! :D
A fóbiák négy fő fajtája!

Jelek és kezelésük: Szinte mindenkinek van egy irracionális félelme, de az is lehet, hogy több. Valaki felsikít, ha csak meglát egy egeret, mások még mindig rettegnek lenézni a magasból.
941 0 16 Pink Izé
eerix: Uhh, az kemény lehetett :s Nekem folyton a nyakamat csipkedték a kis rohadékok... Amikor én lát [...]
CRaPtRaSH: nem, téged nem... én vagyok a főnökük, és téged kifejezetten nem erőszakolhatnak meg. :D
spider86: hát engem neeeeem... amúgy is hagynád? :O na szépen vagyunk akkor... perverz :P
Mind a 16 komment
Régebbi postok...