REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sokat boldogat nemzetközit és nőnapot!
(no meg Zoltánnapot)
6913 0 9 Izé
horeszpofabe: mi a 2. zene ami alatta megy? ha meg nem kérdezem köszönöm a válaszokat akár előe akár utól [...]
bigyminyő: Akkor biztosan azért küld ilyeneket nekünk nőnapra.....:)
macska: hát a bálnaméretű barátnő esélye nem fenyegeti ennek a postnak a beküldőjét...:D:P
Mind a 9 komment
Simon Dumont világrekordot jelentő 10,5m-es ugrása.
590 0 0 Sport Izé
Egy szelet mennyország...

...elfelejtheted a földi gyönyöröket

 
4385 1 5 Pink Izé
Derill: :DDDDD igyis van ha ajcsit nem legalább magadnak egy babát ujjíts be:D jó utat, sok benzinkut [...]
orsyka_001: jóóóó utat:))) kérünk szuvennyírt:D mondjuk egy kisbabát:DD
papaluige: áááá, Én is akarok síelni! (hisztizősszmájli) jó utat jó pihenést! :) ja + kéz- és l [...]
Mind a 5 komment
Rákerestem, nem találtam, ezért beküldöm hátha tetszik. Sajna csak németül találtam meg a videót.

Sztori:

Zöld kiskutya született egy német tenyésztőnél. A kutya összes testvére hófehér csak ő lett zöld. Most már halványabb a színe,sőt pár hét és teljesen el fog tűnni, de amikor a világra jött sötétzöldben pompázott. A színe miatt a kutyus a Lord Greeny nevet kapta, beceneve pedig zöld béka. A jelenség oka, hogy az anyukának szülés közben olyan erős fájásai voltak, hogy levált a placenta és olyan anyagok kerültek a magzatvízbe, melyek beszennyezték, így lett a kutya zöld. A testvérei pedig azért fehérek, mert minden kutyusnak saját magzatburka van.
766 1 2 Pink Izé
Armada: ííííííííííí, ez iszonyatosan aranyos!!!! :)))
nagydee: nagyon csúnya :D:D:D:D:D asszony odáig lenne egy ilyentől :D:D:D:D
]['(())(())[[_

Ebben a posztban elsősorban a TOOL által feldolgozott számokat gyűjtöttem össze, másodsorban azokat, amelyekben más zenészekkel közösen léptek fel.

Feldolgozások (zárójelben az eredeti banda):

Demon Cleaner (Kyuss) [a posztra kattintva indul el], No Quarter (Led Zeppelin), You Lied (Peach), Commando (The Ramones), Spasm (Peach), Stranglehold (Ted Nugent).

Más zenészekkel/zenekarokkal:

Passenger (Deftones), Know Your Enemy (Rage Against The Machine), Mike Patton-nel (Faith No More), Tool - Triad: Tomas Haake-val (Meshuggah), Dave Lombardo-val (Slayer), Tool - Pushit: Aloke Dutta-val.
845 0 1 Zene Izé
grisin: kimondottannemteccik
Lehet tippelgetni hogy mi folyik itt. Kattintás előtt kötelező tipp írása a kommentekhez arról, hogy szerinted mivel kapcsolatban készült ez a kép.
19961 1 58 Izé
Erunder: "Ezek a mai fiatalok olyanok mint a nyulak! Mindig csak a füvön és a szexen jár az eszük!" :D
Powaflips: marihuánacsempészet
AVIREX: szerintem a halpusztulással kapcs. . . lássuk:)
Mind a 58 komment
Titanillo, a legújabb sztárjelölt..

Az operabál elleni tüntetésen lehetett őt látni, illetve a Fábry showban is feltűnt pár percre.
5026 1 13 Izé
jacqueline: jézusom :S ugyanilyen plüss kutyám van :S bakterom :S :@ amúgy durva a bácsi :D
PyrO: Pont ez a baj, Republic, pont ez a baj...
Schabee: ez egy akkora műmájer köcsög, és az ilyet beengedik a tvbe, ahelyett, h azt mondanák menjé d [...]
Mind a 13 komment
SUPERDIGITAL
Madarász István legújabb kisfilmje, azé a srácé aki a náci időutazós filmet is rendezte. Nem mellesleg ezzel a munkával megnyerte az idei AXN fesztivált. Néznék már tőle egy nagyjátékfilmet!
916 3 0 Film Izé
Szakértők értékelték a tankokat 5 olyan szempont szerint, amelyek csatákat, háborúkat döntenek el. Érdemes végighallgatni.

(Egyébként is: a mérkőzés után a "győztes csapatból" szokták kiválasztani a meccs legjobbját :P).
6562 0 92 Autó Izé
Zorro: Helyesbítek. Az MG 42 alapján készült modern változatai vannak még szolgálatban. Azért nem [...]
simon79: Az MG42 nem véletlenül van még ma is rendszerben. Csak épp MG3 néven, és 7,92 helyett 7,62 mm [...]
Zorro: Ha már MG 34. A tűzsebessége 900 lövés/perc, pontos, megbízható. A háború kezdetén a legjo [...]
Mind a 92 komment
Szakértők értékelték a tankokat 5 olyan szempont szerint, amelyek csatákat, háborúkat döntenek el. Érdemes végighallgatni.

(Egyébként is: a mérkőzés után a "győztes csapatból" szokták kiválasztani a meccs legjobbját :P).
7278 2 93 Izé
bungle: exortus küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=1A9Ic_g7xNM Szöveg: "Engineering Disasters - T [...]
Zorro: Helyesbítek. Az MG 42 alapján készült modern változatai vannak még szolgálatban. Azért nem [...]
simon79: Az MG42 nem véletlenül van még ma is rendszerben. Csak épp MG3 néven, és 7,92 helyett 7,62 mm [...]
Mind a 93 komment
Circa Survive - The Difference Between Medicine And Poison Is In The Dose

Anthony Green (ex-Saosin) aktuális bandája. Új album 2009-re várható. Myspace

Még:
In Fear And Faith

Act Appalled
530 0 0 Zene Izé
Puskás, Hungary - jövő héttől a mozikban!
646 2 2 Film Izé
kotta: Ezt a filmet szimplán kötelező olvasmánnyá tenném. Sport, töri, és egy csodás ember. Kötel [...]
gyimi: Kíváncsi vagyok már a filmre biztos hogy a moziban fogom megnézni.
Szex feketén-fehéren
1443 1 18 Pink Izé
Derill: jo nemkella kamu duma tudom h mind megnéztétek :D
Purple: nem néztem meg. :D én is azon szerencsések közé tartozom, akik a terjedési hullám közepén k [...]
CrazyLime: Jó neked, h csak hallottál róla! :( Pfff
Mind a 18 komment
Kérdések a maszturbációró
1315 0 31 Pink Izé
nagydee: kb. 20-25 üveg sörön voltunk túl és őszinteségi rohamot kapott... annyi egyébként nem volt [...]
focuskoma: Arról nem én tehetek. :) Hanem a postás. XD
Derill: Mit bénáztam el? hát tod...a genetika :D
Mind a 31 komment
Mit mond a férfi, és mit ért alatta?
939 1 14 Pink Izé
Purple: *és a feminán is szoktam találni poénos, érdekes dolgokat, még mielőtt "rasszistának" gondol [...]
Purple: én meg gratulálok a hihetetlenül túlművelt és agyonkulturált 30 éveseknek, akik kihasználj [...]
Yumi: Vagy esetleg pont azért nem értik meg a férfiakat - párjukat - mert ezeket az általánosításo [...]
Mind a 14 komment
Memory Garden - Carnage Carnival

A svéd Memory Garden a Candlemass epikus doomját keveri egy csipetnyi power metállal méghozzá mesteri módon, lemezük a tavalyi esztendő egyik abszolút csúcsteljesítménye. Magyar vonatkozásra hívnám fel a figyelmet, méghozzá a Havancsák "Jules" Gyula által készített borítóra és bookletre.
726 0 2 Zene Izé
pepeti: Hát ez tény, ezen a számon kívül más könnyen emészthető nóta nem nagyon van a korongon.:) [...]
Szosztar: A Memory Garden tavalyi lemeze tényleg nem lett rossz, csak az a bajom vele, hogy nekem nagyon hang [...]
Audray Kawasaki

"Kawasaki mindössze két évig tanult festeni egy képzőművészeti iskolában New Yorkban, ahonnan végülis diploma és papírok nélkül távozott. Ma Los Angelesben él és alkot.

Kawasaki festményeit és grafikáit már önmagábán jellegzetessé teszi, hogy fapanelekre dolgozik (általában). Minden munkája mögött diszkréten érzékelhetjük a fa egyedülálló erezetét. Saját bevallása szerint a képeit ellentmondások építik fel: egyszerre hat rá a manga-kultúra és az Art Nouveau.

A honlapon van egy külön rész, ahol a vázlatfüzetének lapjai vannak feltéve, tök érdekes, hogy miből, hogyan alakul egy-egy kép, és ott a bizonyíték, hogy tud rendes arcokat, alakokat is rajzolni, csak éppen ő a sajátjait szereti."
12239 2 27 Art Izé
Dyke: OK. Ezek szerint van kivétel... :)
Lilu__cica: nekem tetszenek (lehet, hogy még túl fiatal vok) : )
Dyke: Ez érdekes. Volt itt elég régen egy link amin egy amcsi tyúk valami iszonyat giccses szines szar [...]
Mind a 27 komment
Audray Kawasaki

"Kawasaki mindössze két évig tanult festeni egy képzőművészeti iskolában New Yorkban, ahonnan végülis diploma és papírok nélkül távozott. Ma Los Angelesben él és alkot.

Kawasaki festményeit és grafikáit már önmagábán jellegzetessé teszi, hogy fapanelekre dolgozik (általában). Minden munkája mögött diszkréten érzékelhetjük a fa egyedülálló erezetét. Saját bevallása szerint a képeit ellentmondások építik fel: egyszerre hat rá a manga-kultúra és az Art Nouveau.

A honlapon van egy külön rész, ahol a vázlatfüzetének lapjai vannak feltéve, tök érdekes, hogy miből, hogyan alakul egy-egy kép, és ott a bizonyíték, hogy tud rendes arcokat, alakokat is rajzolni, csak éppen ő a sajátjait szereti."
7534 13 27 Izé
Dyke: OK. Ezek szerint van kivétel... :)
Lilu__cica: nekem tetszenek (lehet, hogy még túl fiatal vok) : )
Dyke: Ez érdekes. Volt itt elég régen egy link amin egy amcsi tyúk valami iszonyat giccses szines szar [...]
Mind a 27 komment
Ocean Drive Feat Dj Oriska  - Some People
1172 1 0 Zene Izé
Dobd be magad!

Lauryn egy poros kisvárosban él, Indiana államban. A fiatal lány szülei meghaltak, ő segít a bátyjának a rájuk maradt családi vállalkozás működtetésében. Könyvelőként dolgozik az autószerelő műhelyben, de álma, hogy profi táncos legyen. Ezért minden szabad percében gyakorol, és élete legnagyobb lehetőségére készül: felvételt akar nyerni az egyik leghíresebb táncakadémiára, a Chicagói Zene- és Tánciskolába. Ám amikor elutasítják, kétségbeesik. Nem akar visszamenni vidékre, de a saját tehetségébe vetett hite is megrendül. Egy véletlen találkozás azonban új fordulatot hoz az életében. Nemcsak szállása, hanem munkája is lesz Chicagóban, mégpedig az egyik legnépszerűbb éjszakai táncos szórakozóhelyen. Igaz, hogy könyvelőként, de a tánctudása nem marad sokáig rejtve. A Rubys bár színpadán olyan magabiztosságra tesz szert, hogy eldönti, újra megpróbálja a felvételit.
776 2 0 Film Izé
Meddig tart a jó szex? - Kizárólag 18 éven felülieknek!
1439 1 0 Pink Izé
Döbbenetes fotók! Rózsaszín delfint fényképeztek le!
913 0 2 Pink Izé
CrazyLime: Nahát ez hogy?
bungle: Légy szíves a saját neveden töltsd fel a Metropolitás cikkeket, semmi értelme, hogy nem létez [...]
Egy érdekes sport a "szánkóhoki", amelyet a testi fogyatékkal élőknek fejlesztettek ki. A normál jégkorong szabályok érvényesek a játékban és persze nem maradhat el itt sem a hokiban megszokott jó kis bunyó. :)
2346 1 5 Izé
I. C. Wiener: http://youtu.be/y5whWXxGHUA
papaluige: ha meg akarja érteni valaki,akkor bárhogy írhatod,de ha nem ,akkor a sima "A" betűbe is beleköt [...]
Maccoyi: Akkor nézz már itt szét a szóhasználat menüpontban: http://hu.wikipedia.org/wiki/Fogyat%C3%A9k [...]
Mind a 5 komment
Az ember (igazi) tragédiája. Gondolkozz! Ha használod az agyad, már győztél! (Kicsit hosszú film, de ha elkezded, nehéz abbahagyni.) Megdöbbentő összefüggések, amelyről egy kereskedelmi televízió sem beszél szívesen, mi "átlagemberek" meg HA tudunk is róluk, sokszor nem is foglalkozunk velük.
13543 24 32 Izé
Zorro: Jja, értem én. Findzs írására pedig azt tudom mondani, hogy pl. az emirátusok is, de több má [...]
emgé: Persze, de az Északi-sarkon jóval kisebb mennyiségű jég alatt van szárazföld. És még ugye o [...]
Zorro: Hozzáteszem, nem csak az Antarktiszon van jég, hanem ugye az Arktisz körül is jelentős mennyis [...]
Mind a 32 komment
A Harley Davidson fejlődése.
3725 0 2 Autó Izé
Maccoyi: Harley Respect :D http://www.youtube.com/watch?v=2c4MqJEeyTQ
papaluige: és még mindig dől belőlük az olaj!
A Harley Davidson fejlődése.
3804 3 2 Izé
Maccoyi: Harley Respect :D http://www.youtube.com/watch?v=2c4MqJEeyTQ
papaluige: és még mindig dől belőlük az olaj!
Egy érdekes sport a "szánkóhoki", amelyet a testi fogyatékkal élőknek fejlesztettek ki. A normál jégkorong szabályok érvényesek a játékban és persze nem maradhat el itt sem a hokiban megszokott jó kis bunyó. :)
2072 0 0 Sport Izé
Hogyan keletkezik a köldökszösz?

Hogy mindenki nyugodtan aludhasson! :)
6251 2 10 Izé
Titto: Én mindkét oldalt nézem, ezért felraktam mindkét helyre. De milyen komoly: itt is, ott is az el [...]
tian: Ok, Főnök:) értettem:) nincs reklám...
bungle: Ok, nem lebaszás, csak ma reggel egy észkombájn azzal kezdte, hogy 2 posthoz is beírta, "ez már [...]
Mind a 10 komment
Erőszakik (In Bruges)

"Ez nem is vígjáték!" - ezzel a kijelentéssel tisztáztam magamban több filmajánló hibáját, az Erőszakik első felében, amikor is megvilágosodott előttem, ez nem vígjáték, sőt sokkal jobb annál, amire számítottam. A borító és a filmajánlók átböngészése után laza komédiát vártam, amolyan "gájricsiset"... Hát csalódtam, de csakis pozitívan, ez a film megéri minden percét!

Előzetes.
625 1 2 Film Izé
Balázs: nagyon nagy film!!!!
ssscsaba: ez egy igenigen nagy film!!!
Az elevenfourteen azaz 23:14 egy nagyon összetett könnyed thriller (lehet, hogy inkább krimi). Több szálon fut benne a cselekmény, amely gyakorlatilag egy perc történetét meséli el. De, hogy abban az egy percben konkrétan mi történik, azt csak a film végén tudjuk meg. Addig pedig az azokhoz az eseményekhez vezető utakat kísérhetjük figyelemmel.

Plusz a szereplőgárda tele van híres, rendkívül tehetséges színészekkel.

IMDB | előzetes
814 1 2 Film Izé
eváj: Hát érdekes film volt mondhatni.
Erunder: Plusz infó még: Nemrég vetítették az egyik magyar kereskedelmi csatornán, és ügyeltek arra a [...]
Lezüllött a sorozatsztár
1115 0 8 Pink Izé
roland66: szted érdekel? xD
CrazyLime: Akkor nagy szerencséd volt! Nálam tuti 1es!
roland66: mér is? kül nem buktam meg...:D
Mind a 8 komment
Az "üzenetrögzítőm". :D
Még kicsit tanítani kell, hogy átvegye az üzenetet, meg visszarakja a telefonkagylót... ;)
5820 2 6 Izé
közlegény: Ő a góré, ez tisztán látszik, csak utálja, ha pihenés közben zavarják. :)))
Sissi: Hmmm valamit félrenyomhattam, ezt akartam mutatni: http://www.youtube.com/watch?v=GI0ZBfpsiE4&featu [...]
Margocska: de édiii:):):)
Mind a 6 komment
Guns and Angel
4488 0 1 Game Izé
Grábor: érdekes egy gém , nem mndom hogy rossz de érdekes
Vaskabátok (Hot Fuzz)

Nagyon jó kis angol akcióvígjáték, mindenkinek ajánlom megtekintésre.
Egy kis faluban játszódik ahol elég fura dolgok zajlanak és a városi rendőr megérkezésével felborul a falusiak terve.
A Haláli Hullák Hajnalát is alkotó páros újabb őrült vígjátéka, Simon Pegg és Edgar Wright az angol humor és a filmparódia egy kellemes vegyítését alkalmazza.
Előzetes
711 0 2 Film Izé
bandee1219: Ez tényleg jó film! :) A Haláli hullák hajnala elmegy még, de a Fuss dagi, fuss! c. filmjét m [...]
Öcsi: ááááh istenkirály egy flim :D
Egy kis tanulmány az emberi segítőkészségről...
12429 9 43 Izé
Findzs: az ilyen miért kap jogositványt ?
tian: mert ahhoz nincs hozzáfűznivalóm...szerencsétlenek és kész:D van ilyen, mindkét nemnél:) enn [...]
teccikerteni: kifogást mindig lehet találni...a többit, mért hagyod szó nélkül?:D
Mind a 43 komment
Kemény egy álom lehetett! :)
34330 20 24 Izé
Adiboy: MEGFULLADOK A ROHOGESTOLXDDDDDDDDD
bungle: deeprecen küldte: http://www.youtube.com/watch?v=QOmBYSsluQw
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=d3dwkOGjh10 :)
Mind a 24 komment
The Objective

Afganisztán, 2001 novembere - két hónappal a World Trade Center elleni támadás után. Egy különleges kiképzésben részesült csapatot azzal a feladattal dobnak le az afganisztáni sivatagba, hogy találjanak meg és vegyék fel a kapcsolatot egy emberrel, akit úgy hívnak hogy "Mohammed Aban". A célszemély helyett viszont valami mást találnak. Valamit, amire még a speciális kiképzésük sem készíthette fel őket...

810 0 5 Film Izé
egyemaszived: nekem az "Outpost" c. film jutott eszembe róla.
Collector: Ez olyan mint a "Falu" meg a "Jelek" a jó kis Shyamalan filmek ahol várod várod a csattanót de a [...]
szomoja: ohjaj asszem van egy utam a Babámmal a moziba :O
Mind a 5 komment
Auré fotói.
2739 0 1 Art Izé
tikkes: bravúrosak!
Auré fotói.
2927 4 1 Izé
tikkes: bravúrosak!
Partiállatok a kocsiban... avagy hány teve fér egy Subaruba? :)
5091 3 16 Izé
Darkshade: Csak a forgalmat kritizálják, értek tevéül :D
bandee1219: Ez egy marha nagy malac? (vagyis disznónagy)
Gabi69: Ez most komoly?????? Hogy a rákba tették be őket?? Am zsír!
Mind a 16 komment
Régebbi postok...