REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az amőba egy nem túl megszokott verziója. Tükörre kell "pakolni" a félbevágott karikákat meg x-eket, a többi azt hiszem magától értetődő. ;]
2284 2 23 Izé
Unregistered: Arra szerettem volna utalni vele, hogy tuti valami állat amerikai találta fel és túl hülye volt [...]
mekszamnojz: az utlolso informacio erteke meghaladja a merhetetlent :DDD koszonjuk a kimerito szolgaltatast szep [...]
Unregistered: A Gomoku japán eredetű játék, i.e. sokból. Annak a butított egyszerüsített verziója ez a 3 [...]
Mind a 23 komment
Mivel holnap megyek haza és lelkem eldugott részeiben szomorúságot érzek, (1 év az 1 év) ezért keresni kezdtem egy számot, ami csupa nyár, buli és old, nagyon old... végeredmény :

Bellini - Samba De Janeiro 1997-böl
608 2 0 Zene Izé
Nem túl jól fordított oldal.
2371 5 19 Izé
eNMi: "removeable porkoláb"
MrAngelo: Asszem veszek is egy ilyet: "Zöld Spekuláció. Rost Látási Gégetükör Reusable Szellemi foglal [...]
agw: Felad Nyest & Agy Kések=Post Martem & Brain Knives ---majdnem összejött, de ezek a szerencsétlen [...]
Mind a 19 komment
Nemzeti Vágta "Jótékonysági futam" 2008  Döntő
345 0 0 Sport Izé
Top 10 különös betörésjelző
4470 1 3 Izé
Ravennë: http://www.swann.com/au/doorstop-alarm
kisduck: nekem erről 1 Charles Bronson film jut az eszembe, ott deszka volt szögekkel az ablak alatt, egyb [...]
Vin Dieselke: Kreatív emberekre mindig is szükség volt:D:D
A kislány és a játékautomata esete
11985 5 24 Izé
Jozef7: hehe ez dúrva
eNMi: jóóóóó :D
CRaPtRaSH: hmm,tán volt benne némi irónia? vagy tán bunkóság??? vigyázz,ne akard h levénezzelek!!!! :DD [...]
Mind a 24 komment
Vigyázat!!! Nagyon csúszik ám!!!
516 0 0 Sport Izé
Sodom - M16

Németország az évek során sok klasszikus státuszba emelkedett együttest adott már a világ műkedvelő részének. Ezek közé tartozik a Sodom is. A thrash metal születése óta jelen vannak, és változatlan lelkesedéssel (és változatlanul, a Sodom sem tartozik a folyton megújuló együttesek közé) játszák egyszerű, de fogós thrash metaljukat.

Agent Orange

Nuclear Winter

Marines

City Of God

Napalm In The Morning

 
279 0 3 Zene Izé
Balázs: :D ennek örülök :D
Errtu: Azért az örök kedvencem akkor is ez marad: http://www.youtube.com/watch?v=QS-qBctWpH0
Errtu: Oké ember. Na MOST szereztél nálam egy csillagos ötöst!!! :D
8MP-es kamerás mobilt készít a Samsung A tervezett készülék a dolgok jelen állása szerint várhatóan at i8510 név alatt kerül majd piacra, a kamera pedig a már említett pixelszámon kívül rendelkezne még automata fókusszal és xenonvakuval is, valamint 120fps-el rögzítene videókat.

Nem panaszkodhat majd azonban egyéb téren sem, mivel úgy tűnik, kap majd Wi-Fi-t, integrált GPS- és HSDPA-hozzáférést - valamint TV-kimenetet, DivX-támogatást, dedikált 3D grafikai chipet (hogy a lehető legtöbbet hozhassa ki a 2,8 hüvelykes, 16 millió színű QVGA (240 x 320 felbontású) képernyőjéből), 16GB beépített memóriát (bár várható 8GB-os változat is), az áramellátásról pedig egy 1200mAh akku gondoskodik majd.
982 0 6 Tech Izé
Jozef7: Ja amúgy jó lenne egy ilyen teló csak SE lenne az jobb lenne :D
Jozef7: xD Te mindig tudsz ilyen hülyeségeket mondani xD
CRaPtRaSH: sztemmeg DE! ;*
Mind a 6 komment
Használd mérőszalagnak a monitorod jól.
7481 8 9 Izé
Jonnyfiu: És a 40 col hol marad? én még ki se tudtam próbálni 102 centi FULLHD n :)
akicker: Miért kéne átállítani? 21 colos méretet ki lehet választani. Mondjuk CRT-vel amúgy sem aján [...]
AmPeX: ezt buktam, 2db 21 es monitorom van,összefűzve 3200*1200 ba.. emiatt át nem állítom. mindeneset [...]
Mind a 9 komment
Vörös barik Skóciában. :)
Andrew Jack skót farmer birkái elpirultak ;) miután gazdájuk (állatbarát) szórófestékkel befestette őket, hogy felvidítsa az M8-as autópálya mentén utazókat. Kb. 1 évig maradnak így, amíg le nem kell nyírni a gyapjukat.
2115 1 15 Izé
Vin Dieselke: Ez jó arra is, ha valaki ellopná az egyik birkáját, akkor tuti mindenki tudja, h kié volt:)
narancshéj: Az utolsó képen milyen kis narancssárga... ** Nem tudom, hogy az M8-as melett utazók vidámabbak [...]
Jerry: Ilyenkor hol vannak a veszett állatvédők? (=))
Mind a 15 komment
Drunk Klunk

az ENIT hivatalos játéka (by Szamooca)
2704 1 10 Game Izé
Mordred: ENIT-en majd elektronika híján élőben kell gyakorolni ugye? XDXD
toysoldier: 80421 :-o
Dawe: akkor ezért volt ismerős valhonnan
Mind a 10 komment
Freestylers - Anglia legismertebb breakbeat DJ csapata, híres MC-kkel dolgoztak együtt, úgy mint Navigator, Tenor Fly, elektronikus körökben híresek, pályájuk elején breakbeat, electronic vonalon, majd később egyre funky-sabb, house-osabb zenéket csináltak. Mostmár nem vetik meg a deephouse, drum'n'bass stílusokat sem, világszerte koncerteznek, és saját számaik mellett ismert számokat adnak elő, saját stílusban.

Wiki cikk
Myspace
Honlapjuk
 

További számok:

Calling
Here we go
Painkiller (feat. Pendulum)
Push Up
Get a Life
I'm in love with you
Jump 'n ' Twist

Jó denszelést! ;P
782 0 1 Zene Izé
MStipee: http://www.youtube.com/watch?v=fV9v2BHyhq8 - Raw as Fuck http://www.youtube.com/watch?v=77WBgz2UJro [...]
Szia Tömeg!

Célegyenesben az ENIT! Ami információ van/lesz, azt itt fogod majd megtalálni.
Azoknak, akik esetleg még nem tudnák:
2008. július 26. (szombat)
Első Nemzetközi Izé Találkozó!
Ha jönni akarsz, akkor dobj agyon egy e-maillel, a következő címen: errtu.242@gmail.com. A tárgy - ha nem nagy kérés - az legyen, hogy ENIT.
Eddig kb. 10-12 fő jelezte a jövési szándékát, és reméljük még páran jönnének.

Két lehetséges helyszín jött szóba, az egyiket megtekintheted a post képre kattintva, a másik pedig egy kollektív kivonulás a vadonba. Ez utóbbi esetben lecsófőzés, frizbi dobálás, lányok kergetése, békés járókelők zavarása és molesztálása is a program részét képezné. Az első esetben pl. a lecsófőzés elmarad. :)
Szóval egy össznépi szavazást kellene tartani arról, hogy mi legyen. Meg persze arról is, hogy egy egész napos - reggeltől másnap reggelig - fiesta legyen, vagy egy délutános-estés alkoholizálás. Szóval itt kellene az apróbb részleteket megbeszélni, ill. ismertetni.

Még annyit: jó lenne valami minimalista szervezéssel/igényekkel elintézni az egészet, mert ez esetben más városokban is felhasználhatnánk ezt a project-et a többi találkozó lebonyolításához. Tehát táncosnők, lakodalmas death metal zenekar, stb. nem lesz, ha nem nagy probléma. (bár az ott jelenlévő lányok egy vidám műsort előadhatnának majd :) )
Ha sikerül összehozni, akkor viszont lesz tombola, ahol csodás nyeremények várnak mindenkit:
- bungle szemöldöke
- rezlavor avatárja
- wtf zoknija
- főnyeremény: 5 mp. teljesjogú admin jog az IZÉ-hez, és egy exkluzív regisztráció a szexrandi.hu-ra!!!

Szóval gyertek el minél többen!
3981 9 1666 Izé
lb7: Nincs véletlenül tervben egy tali? :)
Errtu: Ez van sajnos :( Vizsgaidőszak, meló, stb. Túl sok ez most a jóból.
Re-Peet: Nemááá..és a tél kimarad? a jó kis forralt borovicska... meg a langyos Ice Tea.. :D
Mind a 1666 komment
Denis Colin Leary alapvetően szinész meg kicsit zenész és standup komedista (mi ennek a magyar megfelelője?) követte el ezt a remek amerikai társadalomkritikának is beillő zeneművet. Itthon mostanság a Rescue Me illetve a The Job címü sorozatokban láthatjuk. Ezen kívül játszott a Született gyilkosokban, hangját adta a Bogár életéhez és a Jégkorszak második részéhez is. Nevére kattintva wikipédia és ott minden egyéb info megtalálható róla.

A címét nem vagyok hajlandó magyarra fordítani.
638 0 2 Zene Izé
MStipee: volt az a száma hogy The meaning of the word "fuck" na pl azis Leary szerzemény :) Nagy arc a fick [...]
fadam: állj ki és mondd :D
Arany billentyűzet a japán Wazakura Koubou cégtől.
1985 3 13 Izé
Laci: Mindég is érdekelt, hogy a japánok (min. 3000 jelet kell megtanulni az újságolvasáshoz) vajon [...]
..NO..sound..: ez egy rakat szar.. kiaf*szomnak kene arany bevonatu billentyuzet??? ugysenem latja senki... egy uja [...]
Bakeyoo: Ha ez ocsmányt akar jelenteni, akkor egyetértek! :D
Mind a 13 komment
A jövő diszkópatkánya...
12256 6 24 Izé
Cheebeeke: A zene: Mondotek- Alive
Erunder: Örülök neki h itt az izén ennyi rendes toleráns és leginkább normális gondolkodású ember v [...]
legios: Hova jut a világ! Már így is tele van a bolygó sok diszkós köcssöggel...:)
Mind a 24 komment
Green Day - St. Jimmy

Boulevard of Broken Dreams

Jesus Of Suburbia

Holiday

Basket Case

The Saints Are Coming (feat. U2)

Minority

Wake Me Up When September Ends
435 1 1 Zene Izé
eerix: :*
James Holden - Accadia  (Into the Dawn)
392 0 0 Zene Izé
Divine Heresy - Bleed The Fifth

Royal Blood Heresy

Closure

This Threat I Real

Savior Self

False Gospel

Impossible Is Nothing

Rise Of The Scorned

 
346 2 0 Zene Izé
Slayer - Jihad

Angel Of Death

Flesh Storm

Eyes Of The Insane
327 0 1 Zene Izé
JaR 88: Örülök,hogy felkerült,mert a Slayer jó. De ezt persze eddig is tudtuk. Azt viszont megemlíten [...]
Deicide - Homage For Satan

A zenekar stílusalapító volt a maga nemében, "Floridai Death metált" játszanak, abból is az agresszívebb fajtát. A Hoffman tesók mélyre hangolt gitárokkal, kitűnő riffeket játszanak, míg Benton "röfögős" basszusgitárjátékkal és a stílus egyik legmélyebb orgánumával kápráztatja el a hallgatót. Nem beszélve a dobosról, akinek dobjátéka szinte emberfeletti!

Scars Of The Crucifix

Desecration
363 1 0 Zene Izé
Zager & Evans - In The Year 2525

Ez az egyetlen jelentős sikere a duónak. Info róluk

Denny Zager napjainkban gitárok készítésével, értékesítésével foglalkozik, továbbá gitár leckéket is ad a honlapján.
278 1 0 Zene Izé
Jungle Brothers - Aphrodite
407 0 0 Zene Izé
Egy verseny, ahol a hójárók néha önjárók. ;D
474 0 0 Sport Izé
Mit lehet csinálni egy bezárt víziparkban? Hát görkorizni jól! :)

második rész
425 0 0 Sport Izé
Ganja Master büntetése 2. felvonás:

United - Hófehér Jaguár
355 1 5 Zene Izé
Ganja Master: XXXD de nagy volt az is tee....XD
Balázs: "Dorina, ne csavargasd a mellbimbóm" xD:DDDDDDD
Ganja Master: igen, hiszen gonduljunk bele mennyit játszották ezt a rádiók (és még néha most is)...mint az [...]
Mind a 5 komment
Alien Ant Farm - Smooth Criminal

(Az eredeti Michael Jackson szám, de ez a klippben úgyis kiderül.;))
404 3 1 Zene Izé
Balázs: sokkal küldte hamarabb mint én?:) amúgy nagyon szeresssem:)
A 19 éves Jacques Sebastian-Alton portfolioja.
3610 0 5 Art Izé
Errtu: valamilyen vektorgrafikus, illetve bittérképes grafikai programmal mondjuk. (pl.: Photoshop + Illu [...]
Errtu: GIMP Powaaaaaa...
papaluige: Paint + magnetic lasso tools! :DD
Mind a 5 komment
A 19 éves Jacques Sebastian-Alton portfolioja.
3722 0 5 Izé
Errtu: valamilyen vektorgrafikus, illetve bittérképes grafikai programmal mondjuk. (pl.: Photoshop + Illu [...]
Errtu: GIMP Powaaaaaa...
papaluige: Paint + magnetic lasso tools! :DD
Mind a 5 komment
Sebastian Ingrosso & John Dahlback - Lick My Deck

(hát ez rád boritja a betonkeverőt :)) )

 
585 1 0 Zene Izé
Mighty Dub Katz - Just Another Groove (Tocadisco Remix)

(ez is jooouuu :D)
395 0 0 Zene Izé
Jerome Isma-AE - Phantom (Tom Novy Dub)
372 0 0 Zene Izé
Live Jam - DJ Kentaro ft. Kinoshita Shinichi
Szerintem azért tartanok ott a japánok, ahol most vannak, mert így képesek ötvözni a tradíciókat a modern technikával :)...

Shinichi
Kentaro
295 1 0 Zene Izé
Asian Dub Foundation - Burning Fence
Az Asian Dub Foundation egyedi hangzását a kemény ragga-jungle ritmus, az indo-dub basszus, és néhány - szüleik gyűjteményeiből szereztek - tradicionális hangszernek a keveréke teszi izgalmassá. Az 1998-as Rafi's Revenge című albumot Mercury Díjra is jelölték.
317 1 3 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobbak a szakmában szerintem, imádom őket!
gundul: Régebben az Animával is nyomtak néhány számot. Egy-két éve pedig itt voltak a Hegyalja Feszti [...]
Purple: hatalmas!!!!!!!!!!!!!
Mozzanatok a Prodigy Szigetes fellépéséből. Nem a legjobb felvétel, de ott nem is lehetett ennél jobbat csinálni:)... ja és még egy
321 1 2 Zene Izé
Balázs: igen pocsék az emberke :D
calipunkszabus: marha nagy koncert volt!....
A The Cinematic Orchestra egy angliai jazz és elektronikus zenekar.

A Kidulthood című filmben is hallható szám.
792 0 0 Zene Izé
Lenny Karvitz - Fly away



Annak aki nem ismeri...

Több nóta tőle:

American Women

I Belong to You

Where are we running

Can't get you out of my mind

Rock and Roll is dead (Balázs: a 8. másodpercnél lévő kép megtévesztett XD)
343 1 3 Zene Izé
Balázs: és mivan ha 133 egy lenny klippben kezdte?!XD
Ganja Master: komolyan azt hittem ...pedig csak annak az asszonynak a ...a vmijeXD
Balázs: Craig?! xD
Bjoern Einar Romoeren 239m-es rekordja síugrásban.

Egyébként Janne Ahonen ugrott 240 métert is, de sajnos elesett a földre érkezés után. Ezt az ugrást itt nézheted meg.
466 0 0 Sport Izé
A Microsoft új egeret tervezett laptopokhoz. Összehajtható, így szállításnál praktikusabb, valamint súlya is kisebb. Vezeték nélküli, így egy kis USB-s jelvevő egység is jár hozzá, ami olyan apró, hogy a laptopba dugva fel sem tűnik, hogy ott van, és akár állandó jelleggel benne is felejthetjük. Megjelenése az ünnepi szezonra várható, és kb. $60 lesz.
1220 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...