REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Törökországi épület robbantás... szerintem nem így gondolták. ;)
14180 5 21 Izé
Fireblade1000: Hírtelen, de közel jött a szomszéd!!
unumunu: Ez kicsit direkt vitatkozós kommentnek tűnik, de nyílván nem hivatkoznék a korábban írtakra, [...]
mephistto: Jó erős masszív panelokat húznak fel ezek a törökök, hgoy egy darab sem hullot le róla csak [...]
Mind a 21 komment
A kis biliárdmester... :)
717 2 1 Sport Izé
deeprecen: Ez nagy! ::D
13 elképesztő tény a gyorsétkezdék világáról! - Fastfood lexikon, leginkább férfiaknak
900 0 1 Pink Izé
spider86: megannyi fölösleges információ... mindjárt szétrobban a fejem... :S és megkívántam egy csí [...]
A gazdasági válság oka!

Inkább fogalmaznék úgy, hogy a mai gazdasági rendszer alapjai.
Régen a pénz, mint érték; ma pedig mint adósság.
5440 11 9 Izé
bond: a legnagyobb baj ma a világban (Magyarországon különösen) az, hogy a helyzet oka nem csupán eg [...]
milerik: hmm, nem hittem volna ,hogy ez ide felkerülhet . jó kis film , összefoglalónak, hogy kissé bele [...]
csicsó: Szerintem ez nagyon érdekes és ha belegondolsz a témába és utánanézel, hogy ez a kis filmecsk [...]
Mind a 9 komment
Kígyóuborka szeletelő verseny Japánból. :)

A verseny három percig tartott és a 3mm-nél vastagabb szeletek nem számítottak bele a végeredménybe. Tehát a kérdés az, hogy szerintetek a győztes hány szabályos karikát szabdalt le a három perc alatt? Tippek jöhetnek a kommentekhez.
6626 7 11 Izé
yorgash: Nagyon durván kenik, főleg a nyertesünk.
joovan: az öreg hogy elverte a többit :D az elején gondoltam, h ő fog nyerni!
TeamCo.: Its over 9000!!!
Mind a 11 komment
Spartacus: Blood and Sand

A 300, bár nyilván nem teremtett műfajt azzal, hogy stúdióban, zöld háttér előtt felvett filmként került a mozikba, de a nézők körében kedveltté tette a megoldást, melyet úgy tűnik szép lassan a sorozatok is átvesznek, hogy alkalmazhassák, többek között költségkímélés céljából.Az első ilyen zöld hátteres sorozat az eredetileg webes kísérletként induló, majd a SCIFI-n kikötő széria, a Sanctuary - Génrejtek volt. Most pedig úgy tűnik, hogy a januárban induló Spartacus: Blood and Sand is hasonló megoldásokkal fog élni.

A 300 azonban nem csak a zöld háttérrel írta bele magát a filmtörténelembe, hanem a kissé rajzfilmes, de nagyon erőszakos és véres csatajeleneteivel is, s a Spartacus-sorozat is hasonló szellemben készült, s készítői szerint a 300 és a Gladiátor elegye lesz, a korszellemnek megfelelően rengeteg meztelenséggel, főleg persze férfiakéval, de hölgyek is (többek között Lucy Lawless) megszabadulnak olykor ruháiktól, ha azt megkívánja a dramaturgia.

IMDB 

2419 2 6 Film Izé
kasy: Én rápróbáltam de nem igazán szokok rá. Kevés A-s nak, sok(nak akar tűnni) B-hez.
Purple: :DDDDDD és szandáál :DD már megéri megnézni :D
Erunder: Nem kötekedés képen, de mégis mit szeretsz ebben? Vér, homok, szilikon csöcsök, szex, és sza [...]
Mind a 6 komment
5 rákos megbetegedés elleni fűszer
352 0 4 Pink Izé
CRaPtRaSH: bekaphatod...érteeem?:D
spider86: legalább nem kell aggódnod hogy ha hagymát eszel... és a szájszagod miatt sem leszel kétségbe [...]
Derill: nem, de legalább mindíg lesz helyes a buszon :D
Mind a 4 komment
Ghosty Ghosty
3309 0 0 Game Izé
Fantastic Mr Fox

Róka úr rendszeresen dézsmája a közelben élő három utálatos, de jómódú gazda, Boggis, Bunce és Bean állatait. Minden este tűnnek el tyúkok, kacsák, pulykák, mígnem a három ember hadat nem üzen Róka úr ellen. Elhatározzák, hogy elkapják a ravaszdit, így puskákkal felfegyverkezve letelepszenek a rókalyuk köré, hogy lepuffantsák, kiéheztessék vagy kiássák őt. Három nap éhezés után Róka úr egy fantasztikus tervvel áll elő, hogyan védje meg családját gonosz emberektől.
Wes Anderson a most már igen ritka, hagyományos stop-motion technológiával alkotott animációs filmet, a sötét, gonoszkodó és közel sem szokványos gyermektörténetek kiváló szerzőjének, Roald Dahlnak művéből készítette. A filmet először a brit közönség láthatja, ugyanis ez az alkotás kapta a lehetőséget, hogy megnyissa a 2009-es Londoni Filmfesztivált (2009. október 14-29.).

Magyar kritika a könyvről itt.

Imdb | Roald Dahl wiki
961 1 0 Film Izé
 A napsugárzás és a káros UV sugarak nem csak a bőrödet, hanem a hajadat is károsítják. Nem is beszélve a nyár további örömeiről, a klóros strandvízről vagy sós tengerről, a száraz, poros levegőről. Ha megfogadod tanácsainkat, akkor továbbra is gyönyörű marad a hajad!
384 0 1 Pink Izé
Purple: "Stylingolj stresszmentesen!" hát ettől a kifejezéstől tuti idegbetegként fogom széttépni a [...]
Mutasd a kutyád, megmondom milyen vagy!
824 0 6 Pink Izé
Grex: mi van a pulis,komondoros gazdikkal...?A puli értelmes, eleven karakteres kutya. Kiváló házőrz [...]
Sissi: Az egyik exemnek uszkárja volt, ami szerintem alapból gáz egy pasinak, főleg amikor azért mondo [...]
Sissi: Cicapárti vagyok:3
Mind a 6 komment
"Esőcsináló" békaházasság Indiában.

(Ha meg véletlen túl sok eső esne, akkor meg gondolom gyorsan beadatnák velük a válópert. :D)
1547 1 3 Izé
humanhades: nem kell ide hazassag :) eleg ha a kormanyra szavazol.
Skullman: Végső elkeseredésünkben mi is megpróbálhatnánk.:D Az özönvizet hány békaházassággal le [...]
Purple: hát ezek nem 100asak... szerencsétlen brekuszok
Splitter 2
9451 5 1 Game Izé
tomi77: :)
Zombik márpedig léteznek...

...legalábbis az állatvilágban, ahol nem ritka hogy az élősködők teljesen átveszik gazdájuk fölött az irányítást, a szó szoros értelmében élőhalottakká változtatva azokat. És hogy miért jó ez nekik? A parazita célja ezzel legtöbbször vagy az, hogy a kiszolgáltatott gazdát felhasználja utódai túlélésének maximalizálásában (pl. azok zombi-testőreként vagy dajkájaként), vagy hogy a gazda viselkedését olyan irányban befolyásolja, hogy azt könnyebben találhassa meg és fogyaszthassa el a soron következő, ún. végleges gazda, amiben aztán a parazita kifejlődhet és ivaréretté válhat. Az alábbiakban erről láthattok egy remek kis összeállítást (bungle ajánlásával ;) ), kezdve a hangya-agyevő púposlegyektől, a csótányok menekülési reflexét kikapcsoló Ampulex-darazsakon és a hím tarisznyarákokból „transzvesztitát” csináló kacslábú rákokon át a személyes kedvencemig, a Leucochloridium paradoxum nevű laposféregig, amelynek lárvái csigák tapogatójában telepszenek meg, és színes, húsos, pulzáló kis „szarvacskákká” változtatják azokat, így tévén kívánatossá a csigákat a madarak számára, amelyek beleiben aztán a lárvák felcseperedhetnek.
8851 5 6 Izé
bungle: cila küldte: URL: www.youtube.com/watch?v=vMG-LWyNcAs Szöveg: "Darázslárvák. Avagy: Ne éljen A [...]
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://insidetv.ew.com/2014/06/25/morgan-freeman-through-wormhole-zombie [...]
kukulkan: Ha az evolúció során egy eredetileg egygazdás féreg túlélési esélyei megnövekedtek azálta [...]
Mind a 6 komment
Tényleg olyan mint a túró. :D Jó étvágyat! :D

(bár kommentekben már volt kedden |-=O=-| által...)
12713 4 28 Izé
Maccoyi: Egészségedre! :D
bungle: Nekem már dolgozni se kell, megyek sörözni! ;D
Maccoyi: Így most már itt is. ;)
Mind a 28 komment
Gears
3156 0 1 Game Izé
Zserigta: Nah, ez jó játék volt, csak kár hogy ilyen rövid. Röpke 20 pálya. Kemény 8 perc szórakozás [...]
8 top étel az egészségünkért!
295 0 0 Pink Izé
Deszkás trükkök a hetvenes évekből. :)
806 1 1 Sport Izé
ateso: Na hajrá deszkások csinálja meg valaki :)
Meggyőző.
17990 7 188 Izé
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=QfDoQwIAaXg
he: Ja és akinek nem inge, ne vegy magára!
he: Az a legnagyobb rasszista, aki másokat rasszistáz, mert ő (is) elhiszi, hogy vannak emberi "fajok [...]
Mind a 188 komment
Katie De Sousa grafikus oldala. 21 éves, 17 évesen kapta az első munkáját és bizony már ennyi idősen több cégnek is dolgozik, mint például a Marvel Entertainmentnek is. :)
2865 2 1 Art Izé
fari.tro: teljesen kész vagyok a képeitől!!
5 hipergyors nyári tészta

Pikk-pakk összeütheted
1084 0 0 Pink Izé
Marcelo Daldoce színes vízfestékes munkái
1120 0 0 Art Izé
Női mell és magabiztosság - Az orvos válaszol "Szültem 3 gyereket és megereszkedett a mellem. Sajnos nem nagyon, sőt egyáltalán nem tudom feldolgozni!"
519 0 2 Pink Izé
eerix: Az utolsó előtti bekezdés tényleg paraszt, de sztem a nőnek tényleg nagy baj lehet a fejében, [...]
brigi_cica: hát ez a doki egy jó paraszt :D
Szenzációs gól szögletből.
819 1 2 Sport Izé
ateso: nemhát
kisadria: ezt se tudná megcsinálni mégegyszer:D
Wikipedia Game

A játék célja: az első megadott szócikktől a lehető legkevesebb kattintással eljutni a másodikig, adott idő alatt.
2798 4 10 Izé
life_hunter: firefoxom van:S
nagydee: ie alatt mindenféle baromságot csinál, pl. nekem a kattintásokat sem számolja, de firefox alatt [...]
eol: Nekem is pont ezt csinálta, Jonah Hill - screenwriter - video games - Internet, ott vagyok és semm [...]
Mind a 10 komment
The Wikipedia Game

A játék célja: az első megadott szócikktől a lehető legkevesebb kattintással eljutni a másodikig, adott idő alatt.
4264 1 0 Game Izé
Erre még talán mindenki emlékszik...

Most egy hasonló klip: Naked Girls Get Interrupted
31501 5 22 Izé
Voronyezs: Ugye ennyire nem lehet sz*r a szemed?? o,O az egy rohadt nagy szelet Pizza :)
Nusihusi: A végén mit evett a pasi? Ugye nem kutyaszart?:S:P
kichi: Már megint a nőket figyelik, mint az eredetiben :D Ott se tűnt fel senkinek, hogy például tükr [...]
Mind a 22 komment
Dadogós Tónit szívatja "Zsuzsi"...

Régebbi telefonos szivatás, és nehezen elérhető online. Nekem megvolt, gondoltam megosztom veletek...
6989 5 17 Izé
stero: szerintem ez úgy ahogy van szar ... semmi értelme .. káromkodnak .. igénytelen .. alpári .. nem [...]
Voronyezs: Hát ez rohadt nagy XD szegény TóniXDXDXD mekkora dumája van XDDDDD
Lacius: ill. D.N.A.
Mind a 17 komment
A legelterjedtebb fogamzásgátló módszer a gumióvszer.  Javítva.

más.
Crazyke elment nyaralni...strandpapucs...lángos...tudjátok...amíg vissza nem jön, én és Errtuka szórjuk néktek a posztokat (muhaha).

Tehát ha gondvan szóljatok Errtunak, ha meg hálálkodni akartok hogy úristen mekkora jó posztok vannak kint....akkor nekem kell írni :D ( plüssmacikat, telesírt zsepiket, aláírt bugyikat csak lányoktól fogadunk el) -Derill
1090 0 8 Pink Izé
Derill: mért buktacc le?:D
papaluige: rongyosra hordtad az összes a tangabugyid,és most így akarsz szerezni újabbakat?? :DD
Derill: hát az ákoska :)
Mind a 8 komment
Naomi Campbell gyíkokkal táncol, - és nem is akárhogy!
615 0 4 Pink Izé
teccikerteni: ez egy nagyon régi reklám amúgy...biztos vagyok benne,h Jacko jováhagyta anno,h az Ő zenéje me [...]
Derill: :DDDDDDDDDDDDDD
CRaPtRaSH: mert naomi campbell is egy rohadt nagy gyík :D
Mind a 4 komment
Macska duett. :)
3850 3 7 Izé
bandee1219: A macskás készítői nem igazán értenek a hangképzéshez! Pedig elég lett volna a tükör elé [...]
TeamCo.: http://www.youtube.com/watch?v=i-zVikni77k Pont ezt akartam írni:D bár ebben már nóták is felze [...]
Gabi69: És lehet hogy ezeket a szerencsétleneket ki is herélték!
Mind a 7 komment
Egy érdekes bukósisak kínából. ;)
4452 1 11 Izé
Brien: SZERINTEM ezt odaragasztották vagy varták vagy nem tom de nem értem hogy hogy a faszba nem fujja [...]
Syra: Na ezt megnézném Mo.-n hogy Maris néni a földúton az új elektromos kecajával a fején viszi h [...]
zeroe: -van
Mind a 11 komment
 A fehérjék a táplálékunk 10-15%-át kell, hogy alkossák egészséges ember étrendjében. Legfontosabb forrásai: húsfélék, tojás, tej, sajt illetve joghurt, hüvelyesek, gabonák, diófélék, magok.
370 0 2 Pink Izé
CrazyLime: Te inkább msn-en válaszolnál -.- De még ma mert holnap mék nyaralni és sürgős lenne...
Derill: ja a hüvelyeket én is komálom...:D
MC Zsolax - Len az utszán
7682 2 53 Izé
Laci: Kisebbségieknek "pozitív diszkrimináció" jár, ezért nagyon finoman fogalmazok: ez FOS.
Cheebeeke: Huhh, ettől így hirtelen megfájdult a fejem :S Azt írják nyugodtan jelöljük be iwiw- en vagy [...]
kichi: Nagyon gangszta, de aki tényleg az utcán él, lehet, hogy kevesebbet nyom, mint 100 kiló... Ja ne [...]
Mind a 53 komment
Fragger
5349 4 9 Game Izé
Bazsi8: már megvan mert rájöttem h van neki walktrought videója :D
debusz: 29.pálya: először a közeli csatornába kell dobni, aztán kémény, aztán megint közeli csator [...]
donfoto: eliten már elakadtam... :(
Mind a 9 komment
Birodalmi lépegető gyerekágy. :)
2017 1 0 Izé
Sünbaba úgy sír, mint egy kisgyerek... :D
7991 8 13 Izé
Cableguy: A műsorvezetőnek? :) .......:P
SanquaL: Csak egy sima albino :D Amugy Kedveseme az a suni is, amelyik megharapta az idiota musorvezeto not [...]
joovan: az a vörösszemű fehér sün... mint valami vámpírsün, tiszta horror :D
Mind a 13 komment
2Pac- Ghetto Gospel
1121 2 2 Zene Izé
kyo dani: xD és milyen igazad van :D
Collector: Mióta meghalt sokkal több lemezt csinált mint életében, ez egy nagyon ugyes fickó.
Egy hihetetlen golfütés Leif Olson Amerikai golfjátékostól.
757 2 2 Sport Izé
kisadria: Kibaszott mákos egy ember:DxD
Maccoyi: Ezt egy biliárd bajnok sem csinálhatta volna jobban. :)
 Fiúk, csak óvatosan! Ha teherbe ejtesz egy lányt egyszerűen nem jogos ráhagyni a döntést! Csak végy példát társaidról, tanulj belőle! Péter 19 éves és 3 gyermeke van! Főiskolára jár, miközben dolgozik és megpróbál segíteni a gyermeke anyjának. Egy elég nagy hibát követett el. Soha nem használt kondomot! 
552 0 39 Pink Izé
Derill: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ott a pont.
Sissi: Milerik, hogy a fenébe jött ez ide?:D Látszik, hogy nincs meló a mekiben az unatkozó bölcsész [...]
Purple: tipikus, ha nem értenek veled egyet, akkor kezdődik a személyeskedés. vagy az szerinted intellig [...]
Mind a 39 komment
Régebbi postok...