REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Meng Fandi designer fejéből már sok érdekes dolog pattant ki, de ez talán az egyik legütősebb. Aki már unja a hagyományos ébresztőóra hangját és reggel szereti a sokkterápiát elkerülni, annak jól jöhet ez a kis kütyü.
A gyűrű lényege, hogy a beállitott időpontban elkezd szépen fokozatosan vibrálni, ezzel felkelti a pácienst anélkül, hogy szívinfarktust kapna...

(GADGETGUY, remek a helyesírásod, de itt legalább kijavítottuk: jühet=jöhet,  gyűrü=gyűrű, szivinfarktus=szívinfarktus, vesszők, stb.)
1254 0 7 Tech Izé
AVIREX: kitérdekel,mennyi hibád van,én is szoktam angolul dumálni poolozás közben,és nem mindig haszn [...]
bungle: Igény, vazz.
CRaPtRaSH: azért,mert ha megnézel egy netes cikket,ott is figyelnek rá,hogy ne legyen helyesírási hiba... [...]
Mind a 7 komment
Öt éves a világ legfiatalabb tetoválóművésze. Emilie Darrigade egy szépen kidolgozott méhecskét és egy babérkoszorút színezett ki apja alkarjára egy neves tetoválószalonban. A kislány egyébként már a következő mintát is megrajzolta, amit tetoválni akar - egy lángoló koponyát.
6750 2 12 Izé
three.d: Ekkora hülyeséget is rég hallottam. Gondolom te csak képen láttál még tetoválást azért has [...]
CRaPtRaSH: ja igen... az emberi bőr a vászon,amit a tetoválások díszítenek.... csak kicsit más bőrt tet [...]
rezso: mármint ez http://modblog.bmezine.com/2008/02/10/happy-birthday-mommy/
Mind a 12 komment
A világ legmagasabbról végrehajtott ejtőernyős ugrása. Vajon igazi?
5772 1 13 Izé
konvejor: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=29
Coryen: Ha ez igaz, akkor szenzációs élmény lehet. :D Valaki tudja mi az az a zene ami a felvétel alatt [...]
dega44: Asszem, ahoz is kéne egy regiment katona, hogy a gépből kivágjanak....3 méterről...nemhogy.... [...]
Mind a 13 komment
Desmond Dekker & the Aces - Israelites

Jamaicai ska és reggae énekes és szövegíró. Bob Marley híressé válása előtt Dekker volt az egyik legismertebb jamaikai zenész.
541 0 0 Zene Izé
Dir En Grey - Schwein No Isu

A Dir en grey a japán visual együttesek sorába tartozik, és mint olyan, eléggé behatározhatatlan stílusú zenét játszik. Teljesen normális indies együttesként kezdték a '90es években. Első albumuk, a Gauze már hatalmas sikereket ért el keverve a hagyományos visual stílust igen zúzós zenékkel. És itt mutatkozott meg legjobban az énekes, Kyo mindenre képes hangja: sivalkodás, mániákus nevetés és egyéb hangok kiadásával kultusszá vált személye a rajongók közt. Első hallásra Marilyn Manson, Slipknot és a Murderdolls hangzásvilágába sorolhatók, melyek biztosan hatottak rájuk, de ők többek ennél. Valahogy sajátosan sokkolják a közönséget, a felsoroltaknál sokkal színvonalasabban. Dalaik és Kyo dalszövegei depressziósak, sokkolóak és nagyon perverzek, de helyenként igen líraiak, szóval nem igen egyoldalúak. Kinézetükben is nagyon alkalmazkodnak az aktuális dal stílusához, így itt is sok arcot mutatnak.
466 0 4 Zene Izé
Ganja Master: jó az csak szar... : DXD
Balázs: nem rút, csak titokzatos xD de am az énekes itt is nagy isten mint a NIN be csak a NIN meg szar xD [...]
Ganja Master: szal aztmondod ez ilyen progresszív japán karatéjozós depimetál? és még úgy is néznek ki? : [...]
Mind a 4 komment
Canon rock - Funtwo

Végy egy néhány száz éves klasszikus művet, írd át elektromos gitárra, vigyél bele egy kis rockos hangzást és kész is a világsiker.
Egy JerryC nevű tajvani gitáros és dalszerző a fenti receptet követve hozta létre ezt a nagyszerű számot. Az alapanyagul szolgáló művet Johann Pachelbel komponálta a XVII. században, és a Canon in D major címet adta neki.
Miután JerryC felrakta a videóját az internetre nagyon sokan megtanulták a számot, majd felrakták a saját verziójukat. A posztban szereplő verziót egy Funtwo művésznevű dél-koreai gitáros adja elő, és ez az egyik legnézettebb youtube videó(eddig 44,751,939-en néztek meg). Azért ezt a verziót posztoltam mert nekem ez tetszik a legjobban.

Ultimate Canon Rock azaz kb 40 különböző előadó youtube-os videói összevágva egy közös előadássá.
576 3 1 Zene Izé
yushuf: az ázsiai gyerek keményebben nyomja:O)))))) de ez is brutál
Elég vicces, hogy New Yorkban másfele fésülik az utca két oldalán lévő épületeket. ;)
Azért ügyesen össze vannak illesztve a műholdfelvételek.
5141 1 26 Art Izé
sanchez: Aha!!!Mezőgazdasági gépek a felhő felett...mit is csinálnak.Na,izé fotózzák a földet..;)
mekszamnojz: azert a kozlekedesi felvetelek kemenyek.
VS: Ez fájt
Mind a 26 komment
Elég vicces, hogy New Yorkban másfele fésülik az utca két oldalán lévő épületeket. ;)
Azért ügyesen össze vannak illesztve a műholdfelvételek.
5652 3 26 Izé
sanchez: Aha!!!Mezőgazdasági gépek a felhő felett...mit is csinálnak.Na,izé fotózzák a földet..;)
mekszamnojz: azert a kozlekedesi felvetelek kemenyek.
VS: Ez fájt
Mind a 26 komment
Led-Lampion
817 0 3 Tech Izé
anon: Kinek nincs élete? :D
CRaPtRaSH: ja ha valami nem akkora kocka mint te már nem is jó?:D
Errtu: de ez nem kocka alakú :s
UV-s fertőtlenítőizé jól...
Azoknak akik nem szeretnek megfogni semmit más emberek után (és ezt megint félre lehet érteni ;D )
912 1 9 Tech Izé
anon: tüköreffektus? :D
Purple: pl arra próbáltam célozni, hogy ezt mi fertőtleníti le? :D és azt, ami ezt lefertőtleníti, a [...]
CRaPtRaSH: sztem csezdmeg :D
Mind a 9 komment
Idén még sajnos nem, de jövőre talán a magyar válogatott tagja lehet.
3085 0 2 Izé
varvizib: Kár, hogy csak a hazai fociban lennének versenyképesek a kutyusok... :))
.::JunKieEQ::.: Ha kell egy csatár, a kutyám nagyon profi... igazi labdazsonglőr... Jaaa... és szintén németju [...]
Remélem megünnepelte (és túlélte) mindenki a mai apák napját. ;)

Kitől is tanulhatnánk, hogyan legyünk a legjobb apák a galaxisban, mint magától Darth Vader nagyúrtól. :D
5350 0 6 Izé
halacska: szegény Luke és Leia milyen szép gyermekkort hagytak ki XD helyette az egyik rohadt a sivatagban, [...]
Revanor: "Remélem megünnepelte (és túlélte) mindenki a mai apák napját. ;)" - Van olyan? :O XD
Samure: Ez már üt! xDDDD
Mind a 6 komment
Punnany Massif - Turis Gájd (Pécs)

Ahogy sejthető egy pécsi bandáról van szó, szerintem a hazai előadók közül (rap) az egyik legigényesebbek, mind szövegre, mind zenére. Youtube-on található még egy-két számuk , a honlapjukon belehallgathatunk az összes számukba, és itt a myspace-es oldaluk is.
459 2 3 Zene Izé
etele: http://www.fishingonorfu.hu most szombaton 06.21-edikén felép ..... .....igen ők.
Disy: mintha épp, de majd szombaton :))
etele: köszi disy, mint ha csak nekem jutott volna eszembe, a srácok tényleg nagyon otthon vannak a tém [...]
Itt az újabb pixel kirakós játék. ;)

Alkossatok valami vicceset a fenti képből szerda délig (jún. 18.), aztán a legjobbak kapják a szokásos Izés cuccokat (bögre vagy póló, sapek).

Frissítés. A nyertes pályázók és pályázatok:
VS (47)
gabesz. (70)
AngelR (133 ill. 178 )
néma Bob (138)

Gratulálunk a nyerteseknek, velük privát üzenet formájában fogjuk felvenni a kapcsolatot, ezért legyenek kedvesek és figyeljék a regisztrációnál beállított mailcímüket.
3820 2 230 Izé
leep: nemsoká jövök!
csicsilla: gyeretek màr !ott a link bungle kommentjében ne legyetek ilyen pudingok! ketten vagyunk mcclou [...]
bungle: Akik nem nyertek, de szeretnének Izés cuccokat, azok most sorsolás nélkül kaphatnak itt csupán [...]
Mind a 230 komment
Katie Melua - The Closest Thing To Crazy

Küldöm sok szeretettel azoknak, akik már érezték, vagy jelenleg is úgy érzik, hogy a lehető legközelebb vannak az őrülethez..

Wikis infók
dalszöveg
980 1 1 Zene Izé
közlegény: http://www.youtube.com/watch?v=4R00gGMMRjQ
Kézi-Chopin - Ha eljön a Csend
A Kézi-Chopint 1983-ban alakította Budapesten Legát Tibor énekes szövegíró. Kezdetben iskolai rendezvényeken léptek fel, majd az akkoriban ismét virágkorát élő klubmozgalom egyik meghatározó zenekarává váltak nyers zenéjük és politikai szövegeik miatt. E kezdeti periódus 1985-ben zárult le, amikor a Kézi-Chopin Kassák Klubbéli koncertjét a rendőrség márciusban betiltotta. Az eseményről - jellemző módon - csupán a los angelesi SPEX magazin emlékezett meg. A második periódus 1986-tól datálható, amikor csatlakozott a zenekarhoz Tóth László gitáros-zeneszerző, s általa ígényesebb zenét kezdett játszani az együttes. A szövegek árnyaltabbá váltak, így a rendőrség sem tudott kifogást találni. Ettől függetlenül a zenekar publikálási lehetőségei nem változtak, bár úgymond "tűrt" kategóriába került, lemezt nem adhattak ki. 1988-ban Legát kilépett a zenekarból. Az újjáalakulásra 1990-ig kellett várni, de a koncepció akkorra teljesen átalakult. Gitárcentrikus zene,ironikus-tragikomikus szövegek jellemezték az akkori műsort, ami 1991-ben kazettán jelent meg az Utolsó Magyar Playboy címmel a Fekete Lyuk Kiadó gondozásában.
474 1 2 Zene Izé
Laci: Sajnos "The page cannot be found", de itt van egy kétkezi Chopin: http://www.youtube.com/watch?v=ZN [...]
Errtu: Mivel ez is mp3, ezért itt a link, ha le akarod tölteni: http://droid242.extra.hu/other/kezi_chopi [...]
James Blunt - Goodbye My Lover
Nem most ismerkedem vele, már korábban hallottam, de most szerettem meg igazán. Zenéjéhez érzelmek kellenek és [ha létezik ilyen és nemcsak belemagyarázom ;)] egy bizonyos muzikális komolyság. Maga az életútja is tetszik, és a kettő eddig kiadott albuma is.
Wikipédia
311 1 2 Zene Izé
boci: Azért nincs harag, mert egyrészt elmondtad a véleményed, és ez tetszik. :) Másrészt meg azér [...]
RokkantTroll: Valahogy mindig megdöbbent az, hogy az emberek milyen zenéket tudnak szeretni és isteni magasság [...]
Gumiasztal inkontinencia zavarokkal küzdőknek... A legtöbben max 2 éves korunkig játsszák ezt a játékot a babaágyon, de van aki sose tudja megunni!
10688 1 14 Izé
mumus: Nekunk a trambulin benne volt az edzestervunkben is ,ez egy regi kommunista trambulin volt olyan 10x [...]
Maccoyi: "A mozgás minden életkorban nagyon fontos. Ha lehetne fontossági sorrendet állítani, azt mondha [...]
Belkar: nekem a 666-odik :)
Mind a 14 komment
George Enescu - Rapsodia Romana
Zeneszerző, hegedüművész, zongorista, kamester és zenetanár volt. Olyan világnagyságok nőttek fel a keze alatt mint Dinu Lipatti zongora-, vagy Yehudi Menuhin hegedüművész. Mindezek ellenére csak a román 5 lejesre tartották méltónak felrajzolni. hm...
556 1 7 Zene Izé
Balázs: jól elvagy:D
Laci: ... továbbá, hogy mennyire jól "bazseválnak" egyesek: http://www.youtube.com/watch?v=L3fYZDqb7qw [...]
Laci: Jó vicc :) Hiszen tudom én, hogy a prímások szinte mindegyike zeneakadémiai oklevéllel rendel [...]
Mind a 7 komment
Ezen az oldalon megtalálod az Esklavos missziókat 1-16-ig

(alap esetben nem favorizáljuk ha így linkeltek, de most az egyszer nagylelkű leszek - errtu)
2552 1 1 Game Izé
shinob: Jó kis játékok lennének ezek, csak az a baj, hogy piszok lassúak az animációk és egy idő ut [...]
Bad Religion - Sorrow
Mert a koncerten is volt... Élete legjobb koncertjéről maradt le az, aki nem jött el! (Én ott voltam. :D)

Greg Graffin, az énekes adja elő a Sorrow-t egy szál gitárral az ölében.
407 3 5 Zene Izé
calipunkszabus: köszi..elévgre 5 év a művészetin..:D:P
Daron: grat hozzá:) jóó lett
calipunkszabus: egyemismeg, milyen aranyos!:D bezzeg az én időmben!:D (a rajzot én csináltam...de tényleg)
Mind a 5 komment
Charlotte Perelli - Hero

A gyönyörű svéd énekesnő a 2008-as Euróvíziós Dalverseny 2. elődöntőjében 2. helyen végzett, de végül csak 15. lett ezzel a dallal.
Hallgassátok meg! Nekem tetszett.
795 1 1 Zene Izé
Móni: A dal nagyon szép, szeretem, viszont az énekesnőt azért nem nevezném gyönyörűnek, főleg, ha [...]
Henning Kvitnes - Games people play

A norvég nyelven éneklő művészek között Henning Kvitnes és Jonas Fjeld a műfaj legsikeresebb hazai képviselői kiemelkedő számú lemezeladással. Itt egy érdekes kép öszeálitás a zenéjere.

Honlap
594 1 0 Zene Izé
Nas - Be A Ni***r Too
A botrányhős a botrányos című album címének megváltoztatására, pontosabban elhagyására kényszerült. Nas 2008-as albuma cím nélkül jelenik meg, ugyanis több áruház is bejelentte, hogy ha marad a Ni***r szó a lemezboritón, akkor nem rakják ki a polcokra. Nas azt nyilatkozta, hogy így is jó, ugyanis a több mint fél éve húzodó kiadói és értékesítési viták során mindenki halhatott a címről és mindenki tudni fogja, hogy mi volt az eredeti koncepció. Természetesen a tartalom mitsem változott.
406 0 1 Zene Izé
Bakeyoo:
Dj Bobo - Shadows on the Night

DJ BoBo, eredeti nevén René Baumann (Kölliken, 1968. január 5. - ) svájci énekes, dalszövegíró, táncos és zenei producer.

Pár slágere:
Dj Bobo- Let the dream come true
Dj Bobo - Respect yourself

DJ Bobo - Everybody
Dj Bobo - Love Is All Around
DJ BoBo - Take Control

DJ BoBo - Keep On Dancing
DJ Bobo - Where Is Your Love
464 1 4 Zene Izé
CRaPtRaSH: én még most is .... :D éss? ciki? nem ciki,mert felvállalom :D
calipunkszabus: nha most ki az, aki nem vallja be, hogy erre tombolt kiskorában?!..
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=UrFhni1fjds&feature=related :DDDD csivávvá :D
Mind a 4 komment
Légzsák a gyalogosok védelmére. Kiváncsi vagyok közületek hányan lennének hajlandóak egy kis plusz pénzt fizetni ezért autóvásárláskor... (Bízzunk benne, hogy kötelező lesz mint a katalizátor. ;))
3200 0 26 Autó Izé
Lex: bocs, igaz hogy tökre egyértelmű volt :D fáradt voltam na :D
AVIREX: deamúgy valami ilyen témát a kocsik első lökösébe belebaxhatnának,pár hónapja elcsaptam 1 [...]
sariatti: Gondolom Te nem olvasol a sorok között :-)
Mind a 26 komment
Légzsák a gyalogosok védelmére. Kiváncsi vagyok közületek hányan lennének hajlandóak egy kis plusz pénzt fizetni ezért autóvásárláskor... (Bízzunk benne, hogy kötelező lesz mint a katalizátor. ;))
3191 0 26 Izé
Lex: bocs, igaz hogy tökre egyértelmű volt :D fáradt voltam na :D
AVIREX: deamúgy valami ilyen témát a kocsik első lökösébe belebaxhatnának,pár hónapja elcsaptam 1 [...]
sariatti: Gondolom Te nem olvasol a sorok között :-)
Mind a 26 komment
 LTJ Bukem feat. MC Conrad & DRS - Pariah / Sky Line
Mindenki szemelyesen megnézheti a Balaton Sound fesztiválon....én ott leszek az fix...
674 2 2 Zene Izé
Bakeyoo: ...akkor ott találkozunk! ;)
Errtu: Óóó... Yeee...
Hát, az biztos hogy jobb és ötletesebb, mint a köpöcső... :D
De azért én ennek sem örülnék. ;]
Bár lehet hogy pár kör után belemennék egy kis mályvacukorlövöldözésbe! :D
5972 1 10 Izé
pottery: az emberi hülyeség végtelen! csak a pasi miatt néztem meg... :P /rakás nyuszivillantós pi*a, d [...]
Belkar: jó lenne ha ez alapfelszerelés lenne minden suliban :)
csirek: amcsinak mindent szabad...ezért ők a hülye gringók xD
Mind a 10 komment
Fishbone - Ma and Pa

Főleg ska zenét, egyéb stílusokkal ötvözve játszanak. Legtöbb számuk pörgős, de akadnak lassabbak is a repertoárjukban. '79 óta vannak a pályán, de még mindig koncerteznek idén áprilisban voltak Pécsen a PEN keretében, volt szerencsém az első sorban élvezni őket. ;)
És végül a zenekar honlapja.
762 0 0 Zene Izé
Egy korábbi Goran Bregovic post után csodálkoztam, hogy a beküldő nem tett említést erről a zenécskéről. Pedig azt hiszem, ha a nagyszerű zenész repertoárját megtekintjük, ezt ismerik a legtöbben.
Goran Bregovic - Bubamara

(A ,,related''-ek között még több videó!)
1398 6 1 Zene Izé
BoshI: Nekem ha megemlítik a Macskajajt akkor először ez a zene és a "pitbull-terrier" jut sz eszembe.. [...]
Roomba + LED lámpák = Pacmba!
3805 1 4 Izé
Máln@: ez a roombaizé olyan,mint egy CD-lejátszó!:) http://img.alibaba.com/photo/11095014/Roomba_SE_Robo [...]
Erunder: Az a zene sztem a pacman című játékból van :)
bigyminyő: Aranyos,olyan mint egy gyerekjáték.....azok zenélnek így....
Mind a 4 komment
picike autó

Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.
2527 0 25 Autó Izé
eNMi: a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gy [...]
bungle: A tieid már nagyon várom. Kommenteket is. :) Nyár van, meg vizsgaidőszak is mostanában volt (va [...]
eNMi: éppen picike autót kerestem :) akartam irni vmi értelmesebbet is, de nincs most kedvem/időm. de [...]
Mind a 25 komment
picike autó

Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.
2629 1 25 Izé
eNMi: a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gy [...]
bungle: A tieid már nagyon várom. Kommenteket is. :) Nyár van, meg vizsgaidőszak is mostanában volt (va [...]
eNMi: éppen picike autót kerestem :) akartam irni vmi értelmesebbet is, de nincs most kedvem/időm. de [...]
Mind a 25 komment
Nehogy má' sárosak legyenek a kis sonkái... ;)
Szegény malacka fél a sártól! :)
5272 2 12 Izé
Lako: "Sok csizma disznót gyöz"? :D
Turmion Kätilöt: Új mondás születik: "Úgy áll rajtad, mint disznón a gumicsizma" :D XD
ReAm1: xDxD
Mind a 12 komment
Keresztapa IV.
5512 1 20 Izé
Re-Peet: legfeljebb rászánj magát egy nemváltó műtétre.. :D
Don Quijote: Hát ezt beszopta,de úgy kell a hülyének!!
Errtu: Mert roppant férfias! Bár ez az ő esetében már nem igazán áll fenn. :DDD
Mind a 20 komment
Lágy nyár esti jazz ;)
Amúgy ez a szám  /Spooky/ ismerős lehet a "Ravasz az agy....." című film striptease jelenetéből.

+ néhány videó koncertekről
2130 0 1 Zene Izé
spiritmonger: pont ma gondoltam rá, hogy majd kéne beküldenem Harcsa Veronikától valamit :) elkéstem...
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a geoduck (ejtsd: guidák), amely az egyik legrondább minden kagylóféle és tengeri herkentyű között. Súlya a 6 kilót is eléri, húsos nyakát akár egy méterig is kinyújtja - aminek látványa igazán nem mindennapi. Húsa édeskés és lágy. A szusi konyhák mirugainak, vagyis “hatalmas kagylónak” hívják. Megfogásakor legyünk körültekintőek, mert elég veszélyes! :D Ja, és itt az idő, hogy felelevenítsük ezt a kagylót is! ;)
7261 3 72 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=1He_9xBXtj0 "live dildo farm" :D
lb7: Akkor napbarnított...
eol: Összeaszott? Nagyon el lehetsz kényeztetve te lány :o
Mind a 72 komment
Ajánlom figyelmetekbe az alábbi könyvet, ha kedvelitek az izgalmakban és fordulatokban gazdag történetet, ami átmenet egy Agatha Christie hagyományait idéző detektívregény és egy misztikus thriller között.
Online rendelhető, futár kiviszi, nincs más dolgotok mint kifeküdni valami nyugis nyári helyre, fa alá az árnyékba, és végigolvasni.

Akik helyesen válaszolnak a következő 3 kérdésre, azok között 5 dedikált könyvet sorsolunk ki! A válaszokat az oldalon lehet összeszedni.

- Ki vette fel a telefont a Golden Arch Auctioning Company-nél?
- Mit találtak a homokban?
- Ki inspirálta a szerzőt gyermekkorában, aki jelen regényben is feltűnik?

Megfejtéseket vasárnap éjfélig várjuk a jatek@ize.hu címre!
1797 3 13 Izé
kamubekLaca: Hát ebben nincs teljesen igazad. Az az igazság, hogy nem tettem azt hozzá, hogy láttam azt a kö [...]
rezlavor: mea culpa, mea maxima culpa. Beerkeztek a valaszok, kisorsoltuk a nyerteseket, kiertesitettuk oket, [...]
mekszamnojz: mert mindet felvasarolta a habostorta :DD
Mind a 13 komment
LunaBlocks - Lego bútorok
1582 2 2 Izé
csirek: bájosak :D
Belkar: ezek életnagyságúak? mert ha igen elég kényelmetlen lehet főleg az ágy :)
Régebbi postok...