Apa nem bírja a gyűrődést... :D
8526
0
Izé
A férfi-nő barátság
424
0
Pink Izé
Alexander Marcus - Pitschi Pitschi Popo
Tudom, tudom, ez is sokatoknak fog tetszeni... ;)
5041
0
Izé
Újonnan felfedezett megújuló energiaforrás: a kakaserőmű! :)
4957
2
Izé
Amikor betelik a pohár
359
0
Pink Izé
Masta Mic-THE DUMPEST SKI MAN (LOVE SONG) Rabbeat remix
721
0
Zene Izé
PETMAN - a Boston Dynamics újabb robotja. Vajon tudja sétáltatni
BigDog-ot? :D
5673
2
Izé
Valóra vált Lilu gyerekkori álma
456
0
Pink Izé
Egy skinhead "evolúciója"
7147
0
Izé
3870
0
Izé
Modern kori felvilágosítás
8176
2
Izé
A mai napi izés táncos/bünti/wtf videó (a megfelelő aláhúzandó).
5528
0
Izé
Készülj az influenza szezonra! Oltatni vagy nem oltatni?
203
0
Pink Izé
10 dolog, amit sose mondj a pasidnak (ha még látni szeretnéd az életben)
710
0
Pink Izé
Igaz történet arról, aki hű mert maradni
550
0
Pink Izé
Hát ez rendesen bepörgött! :D
5841
2
Izé
Inkább már nem is írom, hogy büntetés, hátha ez is sok embernek fog tetszeni...
3251
1
Izé
Autóval vagy busszal járjak?
437
0
Pink Izé
Használati tárgyaink benzinnel ;)
5969
1
Izé
Veszélyes tűsarokról nézni a világot
511
0
Pink Izé
Matsuo - 1972 óta elhagyatott bányaváros Japánban. Egykor a Távol-Kelet legnagyobb kénbányája tevékenykedett itt és 15000 lakosa volt, ma már csak kísérteties köd tölti be utcáit, ami csak nagyon ritkán oszlik el rövid időre. Még több kép
itt.
9418
6
Izé
A munka hogyan befolyásolja a sportolási szokásokat?
353
0
Pink Izé
Billain - Coded
544
0
Zene Izé
Gus Gus - Arabian Horse
(Kedves post beküldők, legalább annyi fáradtságot vegyetek, hogy az szerző nevét és a szerzemény címét beírjátok a szöveghez, s néhány címkét irtok) (Bale: 3)
1560
0
Zene Izé
Informatik - The World Belongs To Us
358
1
Zene Izé
Kasabian - Re-Wired
(Kedves post beküldők, legalább annyi fáradtságot vegyetek, hogy az szerző nevét és a szerzemény címét beírjátok a szöveghez, s néhány címkét irtok) (Bale: 2)
924
0
Zene Izé
Húzd meg a határvonalat!
336
0
Pink Izé
Zeds Dead - Coffee Break
Ingyenes dubstep letöltés http://urbanheroes.ro
693
0
Zene Izé
Herpesz, hepatitis C, HIV - egyik hölgy sem teheti ki a büszkeségtáblára zaklatott életének hozadékát.
654
0
Pink Izé
Fuckyeah letartóztatás! Valahogy így kell ezt csinálni! ;)
10883
4
Izé
Fluór és Sub Bass új reklámja
520
0
Pink Izé
Hogyan tüntessünk el "kisebb-nagyobb" tetoválásokat. :D
Hogyan készült a videó.
The Zombies Tattoo Boy
9650
4
Izé
Bár a biztonsági szolgálat extra védelmet nyújt a Budapesten tartózkodó Jolie-Pitt családnak, mégis sikerült megörökíteni, amint Angelina Jolie gyermekeivel játszik az általuk bérelt II. kerületi villa udvarán. A gyerekek szemmel láthatóan jól érzik magukat a tágas kertben, felszabadultan szaladgálnak anyjuk körül.
581
0
Pink Izé
Irigység és féltékenység
576
0
Pink Izé
Ne hagyjuk magunkat anyukák!
526
0
Pink Izé
"Na ezt rakd ki, hülyegyerek!" ;)
Innen rendelhető, kedves troll apukák.
6752
5
Izé
Kismamák legújabb "betegsége" - Mamirexia
606
0
Pink Izé
Ma a japán
Babymetal-lal büntetünk...
5451
3
Izé
Project Pluto
A terv célja egy nukleáris meghajtású sugárhajtóművel felszerelt cirkálórakéta, ami atombombák tucatjait szállítva a földközelben képes lett volna háromszoros hangsebességgel repülni, az akkori légvédelem számára gyakorlatilag elháríthatatlanul. Az erőforrás kb. a paksi blokkok hőteljesítményének felét elérő hajtómű lett volna, amiknek a prototípusait többször ki is próbálták a project beszüntetéséig, gyakorlatilag végtelen hatótávoságot adva a rakétának.
A fegyer a bombák ledobása után is okozott volna károkat: az előre beprogramozott útvonal mentén repülve a hajtómű sugárzása beszennyezte volna az ellenséges területet, emellett a néhány száz méteres magasságban a hangsebesség többszörösével repülő tárgy az általa keltett lökéshullámmal összezúzta volna az útvonala mentén a meg nem erősített épületeket.
4551
1
Izé
Amikor semmi sem jön össze... :)
7059
3
Izé