REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sam Javanrouh fotóblogja
2579 0 1 Art Izé
pitteee: fura
Sam Javanrouh fotóblogja
2642 0 1 Izé
pitteee: fura
Új divat Japánban - tollpihés szempilla
4781 0 14 Izé
andici_25: szerintetek lat meg vmit a csajszi ? szerintem mar madarinfluenzas lett annyi tolltol :)
joker: Elsőre azt hittem Kiszel Tünde hasonmás verseny...DDD
Su: a zöld nem is rossz
Mind a 14 komment
Egy nagyon jó kijutós játék
9676 3 47 Game Izé
Spion0025: Sracok az anyjáért nem akarja ez használni az a mocskos érmét? :(
benyoz: köszi bejött :)
Ency: zebra ha jól emlékszem
Mind a 47 komment
Egy nagyon jó kijutós játék
9094 2 47 Izé
Spion0025: Sracok az anyjáért nem akarja ez használni az a mocskos érmét? :(
benyoz: köszi bejött :)
Ency: zebra ha jól emlékszem
Mind a 47 komment
Újabb kijutós (pontosabban most bejutós) játék
9119 3 36 Game Izé
fightercat: hahó nincs itt senki??? egymagam vok ??? merre van a konyha?
fightercat: nem tok kimenni a fürdőből .(
fightercat: Sziasztok! én még nagyon kezdő vok most jutottam ba a házba vki Pls segítene h merre lehet inn [...]
Mind a 36 komment
Újabb kijutós (pontosabban most bejutós) játék
7984 5 46 Izé
VeeCa: Letölteni nem lehet?
VeeCa: köszi...
lorem_ipsum: http://games.gamershood.com/swffolder/StoneOfAnamara.swf
Mind a 46 komment
Megint egy kijutós játék
5098 2 29 Game Izé
mámor: üdv, azaz elem nekem csúnyán elbújt :D az volt a legnehezebb..kösszi a komment, Mimis, grat ne [...]
Mimis: Nincsmit. :) A kódot úgy tudod meg, hogy a filmesdoboz alján vagy egy internet cím. Beírod egy [...]
DeeT: köszi Mimis! amúgy jóhogy az a kód, de honnan lehet megtudni? kíváncsi vagyok rá...
Mind a 29 komment
Megint egy kijutós játék
4380 1 29 Izé
mámor: üdv, azaz elem nekem csúnyán elbújt :D az volt a legnehezebb..kösszi a komment, Mimis, grat ne [...]
Mimis: Nincsmit. :) A kódot úgy tudod meg, hogy a filmesdoboz alján vagy egy internet cím. Beírod egy [...]
DeeT: köszi Mimis! amúgy jóhogy az a kód, de honnan lehet megtudni? kíváncsi vagyok rá...
Mind a 29 komment
Jól küldi a csávesz! :) Kis élő dnb. :)
6804 9 5 Izé
karmigran: jó az, amit csinál, szó se róla .. de a feje úgy néz ki, mint egy komolyabb hasmenés közben [...]
brando: nagyon jol nyomja és még jol is néz ki a csávo...azok az izmok:):):):)::P:P
armedarmy: állat! ilyen dobos kell a zenekarunkba!!!
Mind a 5 komment
Élő akasztófa!
Kicsit morbid.
23196 9 9 Izé
bungle: Köszi, módosítottam a linket.
gyerek80218: háthh elméletileg itt megtaláljátok: http://www.devstars.eu/library/hangman/#
norbi hun3: bazzeg most akaram kiprobálni de elszarodott a link xd
Mind a 9 komment
VW tesztek - megküldik őket jól!
9669 1 5 Izé
tian: VW típushiba: futómű, ajtózár...na itt kap mindkettő rendesen:))) Azért egy passatra kívánc [...]
dhsrac: Hát ez valami hatalmas! köszi annak, aki beküldte! :D:D
regua: Az ajtócsapkodós tesztet anyám is mindíg így csinálja, ha viszem valahova... A hideg kiráz... [...]
Mind a 5 komment
Kodomo no nomimono - japán sör gyerekeknek
(mondjuk én is imádtam a nektársört kiskoromban) :)
2833 1 21 Izé
Cromex: Vajon lesz tőle sörhasuk?:)
Szmiri: tényleg, azzal altatták el a kisbabát ha nagyon sírt xD
Su: a pálinkás kenyér már régi találmány:)
Mind a 21 komment
Szokásos kijutós játék, szokásos fejtöréssel, és mindez eleinte a sötétben :)
7712 2 15 Game Izé
Vándorholló: Érdekes. Tényleg nem megy tovább de az időt számolja Biztosan kell lennie folytatásának
csildi: Elég egyszerű, de jó. A gyengébbek kedvéért itt a megoldás. Bár sztem ezeknek a játékoknak [...]
ice: Hali! Hogy kell lekaparni a képet??......
Mind a 15 komment
Szokásos kijutós játék, szokásos fejtöréssel, és mindez eleinte a sötétben :)
6862 4 14 Izé
csildi: Elég egyszerű, de jó. A gyengébbek kedvéért itt a megoldás. Bár sztem ezeknek a játékoknak [...]
ice: Hali! Hogy kell lekaparni a képet??......
shane: Hát ez nem volt valami nehéz... :(
Mind a 14 komment
Miért nem nekem jutott eszembe rovat:
Remek ötlet a roller és a babakocsi keresztezése ;)
2878 0 6 Izé
Powaflips: remélem első fék van rajta...
Su: ez nem egy Bugatti, meg gondolom álatok a garázsban sem áll belőle néhány.
.::JunKieEQ::.: Olvastad lejjebb a Bugatti-s postot...? :)
Mind a 6 komment
NewsBreaker
Játssz és közben olvass híreket... ;)
5931 0 0 Game Izé
NewsBreaker
Játssz és közben olvass híreket... ;)
5358 1 0 Izé
Visuals of the World
A világ leghosszabb weboldala (jelenleg 12591.9 cm)
Tegyétek még hosszabbá!
4305 0 6 Art Izé
bungle: Mester küldte: http://worlds-highest-website.com/hu/
Alex02: én tettem fel 5képet !
dfd: az is legalabb 100 ev, amig betolti :))))
Mind a 6 komment
Visuals of the World
A világ leghosszabb weboldala (jelenleg 12591.9 cm)
Tegyétek még hosszabbá!
4420 0 6 Izé
bungle: Mester küldte: http://worlds-highest-website.com/hu/
Alex02: én tettem fel 5képet !
dfd: az is legalabb 100 ev, amig betolti :))))
Mind a 6 komment
"Csináld magad" légpárnás jármű...
4737 3 2 Izé
metaljesus: ráadásul jobban is mentek vele
Athelas: Ez nem új már a mythbustersben is előadták
Mikroszkóp sperma számolgatáshoz... természetesen Japánból. :)
2465 0 11 Izé
Laci: Nana! ha valakiket, akkor őket még biztosan megilleti az ártatlanság vélelme.
wtf: Nem kell mindig elégedetlenkedni. Inkább örülnél, hogy a spermáidat a Kék Fényben számlálj [...]
Laci: 1200x az már valami. Lenne, ha (!) természetes fény világítaná meg a tárgylemezt. De elem kel [...]
Mind a 11 komment
Kenny Rogers, mint Jackass. Állatok!!! :)
5165 1 4 Izé
wtf: Pont az a vicces, hogy megjátszott. Kb. mintha a Jackass paródiája lenne (ami nekem már tényleg [...]
kupak: ez egy nagy megjátszott szar, semmi vicces nincs benne -_-
Killex: Már láttam egy párszor ezelőtt és tényleg kicsit beteges amit csinál de a nagy része úgy ah [...]
Mind a 4 komment
Tanuljunk horgászni jól! :)
8242 2 2 Izé
Maccoyi: Remélem vadászni nem kezd el a csávókám, mert akkor annyi lesz mindenkinek! De a pecát is fele [...]
Bazsee: Ez valami iszonyat jó! :D
Az egyik legjobb ninjás flash játék...
7125 3 5 Game Izé
Führer: Hogyan töltöm le?
Kiscsuri: ÚÚúEz meg mikor kerül fel???Az egy marha jó játék le ís töltöttem én ebben rekorder vagyo [...]
Mr. Baszter: egész jó kis játék
Mind a 5 komment
Az egyik legjobb ninjás flash játék...
7957 6 5 Izé
Führer: Hogyan töltöm le?
Kiscsuri: ÚÚúEz meg mikor kerül fel???Az egy marha jó játék le ís töltöttem én ebben rekorder vagyo [...]
Mr. Baszter: egész jó kis játék
Mind a 5 komment
Egy korrekt kijutós játék sorozat első részének extended továbbfejlesztett verziója. Nem is olyan egyszerű így elsőre! :)
10876 2 58 Game Izé
Mimis: 6-os hozzászólásban leírtam egyszer, az a baj, hogy itt nemtudod rendesen elnevezni a szobákat, [...]
Janó: Valaki írja le telyesen hogy hogy kell végig vinni!!!
mekecske: KÖSSSSZ. Megvan! Hm. Igaz egy kék bigyuszt elhagytam valahol, de már az sem érdekel. A lényeg a [...]
Mind a 58 komment
Egy korrekt kijutós játék sorozat első részének extended továbbfejlesztett verziója. Nem is olyan egyszerű így elsőre! :)
19061 1 58 Izé
Mimis: 6-os hozzászólásban leírtam egyszer, az a baj, hogy itt nemtudod rendesen elnevezni a szobákat, [...]
Janó: Valaki írja le telyesen hogy hogy kell végig vinni!!!
mekecske: KÖSSSSZ. Megvan! Hm. Igaz egy kék bigyuszt elhagytam valahol, de már az sem érdekel. A lényeg a [...]
Mind a 58 komment
Őrült katicák - ennél idegesítőbb játékot nem találtam... :D
11478 1 13 Game Izé
Lundgren: beteg
bandyka: milyen kucukót mond vagy mit???:D
nearo: lol game clear annyira nem idegesítő... de ez talán betudható az alacsony hangerőnek is... basz [...]
Mind a 13 komment
Őrült katicák - ennél idegesítőbb játékot nem találtam... :D
10693 1 12 Izé
bandyka: milyen kucukót mond vagy mit???:D
nearo: lol game clear annyira nem idegesítő... de ez talán betudható az alacsony hangerőnek is... basz [...]
twitch: b@szki ez nagyon rossz! xD game over :),pár pályát azért megcsináltam de nem kötött le(nem ne [...]
Mind a 12 komment
Egy jó kis 20 szintes gémizé, ami olyan mintha 20 darab különálló szobából kijutós játék lenne, csak egy jó történettel egymás mögé fűzve.
12596 4 151 Game Izé
rullet2002: élmúounouhjhjmknbn lijhuuz98pbpijghikpo loino9 hijő e4z a kod hogy rögtön vége lesz a ját [...]
Moonlight: Szia! Ilyen sorrendben kattints a fejekre: 6, 7, 11, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 11, 6, 10, 1, 7, 6, 6, [...]
pajti13: Én az ötös pályán vok már régóta.ha valaki erre jár akkor segítsen,mert nem tudok mit kezd [...]
Mind a 151 komment
Egy jó kis 20 szintes gémizé, ami olyan mintha 20 darab különálló szobából kijutós játék lenne, csak egy jó történettel egymás mögé fűzve.
8427 4 145 Izé
Mo: ha még valaki játszik vele, itt a végigjátszás, ha érdekel is valakit :) http://gamewalkthroug [...]
vadoc66: Légyszi írja le vki, hogy pontosan mit kell csinálni a computerrel ahol elől 4 gombos kapcsoló [...]
ledit: A 12-t valaki írja le lécccccci!Kösszi
Mind a 145 komment
Halálosan vicces, pontosabban viccesen halálos jelenetek filmekből ;)
9692 0 4 Film Izé
bungle: Kazimir küldte: http://uk.youtube.com/watch?v=33KmrZ1muXg
.::JunKieEQ::.: A cápa a legnagyobb arc... :)
Balázs: ez mélyen odabasz:)):S
Mind a 4 komment
Halálosan vicces, pontosabban viccesen halálos jelenetek filmekből ;)
10010 1 4 Izé
bungle: Kazimir küldte: http://uk.youtube.com/watch?v=33KmrZ1muXg
.::JunKieEQ::.: A cápa a legnagyobb arc... :)
Balázs: ez mélyen odabasz:)):S
Mind a 4 komment
Koncert az ágyból - hol máshol, mint Japánban :)
4758 0 5 Izé
Arunson: elég fasza...
Su: nem rossz
Laci: Ezt én is így szoktam. Este végig dőlök az ágyban és nézem, hallgatom a MEZZO tévét. Előn [...]
Mind a 5 komment
Michael "Mario" Jackson
7611 7 9 Izé
Tooni: Új link: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104287
pitteee: kegyetlen XD
Bazsee: Sztem is jó. :)
Mind a 9 komment
The Jewels Gear
10576 1 4 Game Izé
-Mr-: 4-es pálya: 1 bal 2 jobb 2 bal 1 jobb
yipper: a 4. palyan elakadtam
Laci: Ez még a magamfajta kétbalkezesnek is megy. Forgatod ide, forgatod oda, aztán jön az ÜVEGCSÖR [...]
Mind a 4 komment
The Jewels Gear
9173 5 4 Izé
-Mr-: 4-es pálya: 1 bal 2 jobb 2 bal 1 jobb
yipper: a 4. palyan elakadtam
Laci: Ez még a magamfajta kétbalkezesnek is megy. Forgatod ide, forgatod oda, aztán jön az ÜVEGCSÖR [...]
Mind a 4 komment
Az Angry German Kid legújabb feldolgozása, ezúttal Counter Strike-ozik.
Én konkrétan lefordultam a székről a röhögéstől. :)
12005 7 30 Izé
Laci: Most hasra fogsz esni! Nekem saját időgépem van. Úgy hívják: Lacika. Valahányszor megkérdezi [...]
Luflee: Ja :) Az időutazásról szóló szeminárium meg a múlt héten lesz megtartva :)
kovyfive: Lacinak igaza van, pölö a Dragon Ball-t is ezért tilttták be magyarországon, mert a csöpp kis [...]
Mind a 30 komment
"Tűzoltó leszek vagy kígyóbűvölő..." ;)
7569 0 20 Izé
Dawe: jó arc a kis pankrátor
alphadog: http://www.youtube.com/watch?v=VqDrMpFlNQg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VqDrMpFlN [...]
Nico: köszönet!:)
Mind a 20 komment
Régebbi postok...