REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Jíííkomon-deccrájt! Biznisssz! Ríszpekt! :)))))
3172 1 28 Izé
bungle: Unkron küldte: http://www.youtube.com/watch?v=saOcunGi1a8
bungle: Ujvy küldte: http://youtube.com/watch?v=iD3vTWv6MqA
wtf: Prison Break vs. Speak http://youtube.com/watch?v=YcTZMBHkxkw" target="_blank">http://youtube.com/wa [...]
Mind a 28 komment
Jen Stark papíralkotásai - origami lsd-vel? ;)
4097 0 8 Art Izé
bungle: http://funfever.blogspot.com/2007/05/origami-paper-art.html
bungle: http://www.flickr.com/photos/richardsweeney/sets/72057594105588057/
tian: egy nagyon sok szabadidővel rendelkező lökött fickó:)
Mind a 8 komment
Jen Stark papíralkotásai - origami lsd-vel? ;)
4316 2 8 Izé
bungle: http://funfever.blogspot.com/2007/05/origami-paper-art.html
bungle: http://www.flickr.com/photos/richardsweeney/sets/72057594105588057/
tian: egy nagyon sok szabadidővel rendelkező lökött fickó:)
Mind a 8 komment
Ma Postás Józsival büntetünk!
7082 1 12 Izé
karmigran: jó a klippje .. hol forgatták? Mongóliában?
brigi_cica: pedig helyes pofija van a srácnak :DDD
Mage_ster: Hát persze. A postás Józsi anyukája, hisz még mindíg együtt élnek :) (mama pici fia)
Mind a 12 komment
Sörnyitás helikopterrel (nem lett volna egyszerűbb a propellerrel? :)) Idióta japánok...
5104 0 0 Izé
Volt szerencsém Las Vegasban megnézni Peter Lik galériáit. Gondoltam veszek pár képet, egész jól néztek ki nagyban, de mikor elárulták, hogy 5.000-200.000$-ért árulják őket, majdnem félrenyeltem (ennyit azért nem nyertem, hehe)... Asszem ennyiből eljutok ezekre a helyekre és még egy profi gép is belefér... ;)
4896 0 0 Art Izé
Volt szerencsém Las Vegasban megnézni Peter Lik galériáit. Gondoltam veszek pár képet, egész jól néztek ki nagyban, de mikor elárulták, hogy 5.000-200.000$-ért árulják őket, majdnem félrenyeltem (ennyit azért nem nyertem, hehe)... Asszem ennyiből eljutok ezekre a helyekre és még egy profi gép is belefér... ;)
5180 5 1 Izé
bungle: www.lik.com/news/newsarticle57/ A Phantom c. fotója 6,5M dollárért kelt el, ezzel világrekordot [...]
Extreme japán női kickbox
7032 0 1 Izé
bandyka: ez csak ez nem is kickbox, hanem valami wrestling.....
Kreatív járművek
1797 0 1 Autó Izé
attti: mit mondjak,erdekesek...
Kreatív járművek
1964 0 1 Izé
attti: mit mondjak,erdekesek...
A jóga és az időjárásjelentés keresztezése :)
4756 1 2 Izé
attti: igazad van Su...legalább lárványos,vetkőzős is lehetne
Su: ha nem is tudják eltalálni milyen lesz az idő, legalább legyen látványos.
Kis hó Japánban...
5977 1 7 Izé
Su: gondolom akkor már tavasz van.
MAGura: és mi van itt ha ez olvadásnak indul
Élien: A japók megoldják, ez már ne a Te gondod legyen,mostanában nagyon kreatívak.
Mind a 7 komment
Játékos reklám...
29316 2 1 Game Izé
Élien: Ez a játék túl jó ahhoz,hogy igazi legyen !
Játékos reklám...
28728 5 1 Izé
Élien: Ez a játék túl jó ahhoz,hogy igazi legyen !
Ha a bungee jumping túl félelmetes, próbáld ki ezt! :D
12334 1 7 Izé
alphadog: Na akkor lesz igazán exxxtrém. :)))
tian: jav: páran
tian: ja, majd ebbe is belehalnak péran, mint a bungee-ba, de attól még extrém lesz
Mind a 7 komment
Jodi Michaelson, a "Rocketwoman"
3330 0 1 Izé
barracuda: potenciális donor
Játék az elektromossággal... ;)
8024 0 0 Izé
Only in Japan :)
3341 0 0 Izé
1 Click Award - mozgasd az egeret a szürke kör fölé és nézd a hülye japókat, mit művelnek már megint... :D
15621 3 2 Izé
tian: mekkora egy barmok!:D mikor lesz már külön rovat nekik?:))
kisdead: Ezek aztán nagyon pihentek :D
Szép színes hologram, mozog is jól...
4363 0 0 Art Izé
Szép színes hologram, mozog is jól...
4464 0 0 Izé
Játssz Te is kupidósat és lövöldözz szívecskéket, gyárts szerelmes párokat. Woohoo Valentin nap!
5757 0 1 Game Izé
dzsininumberone: Nagyon fain ez a játék! Imádom azt a pihentagyút aki rálelt a hálón. Vagy nem tom. :) De mind [...]
Játssz Te is kupidósat és lövöldözz szívecskéket, gyárts szerelmes párokat. Woohoo Valentin nap!
6068 0 1 Izé
dzsininumberone: Nagyon fain ez a játék! Imádom azt a pihentagyút aki rálelt a hálón. Vagy nem tom. :) De mind [...]
Egy jófajta hokiegyveleg a játék szerelmeseinek, remek felvételekkel...
4089 0 4 Izé
Élien: Finom=cselek. :)
sai: nah jó azért ebbe a vidoba van jópár durva dolog amit azért +éreztek szerintem :P :D
sai: annyira nem durva sport! :P meg egyébként nem fáj annyira mint ahogy gondolnák az emberek.. azok [...]
Mind a 4 komment
Így kell vízzel rajzolni - Jeep marketing.
6463 1 3 Izé
Élien: Koponya volt az ötletgazda !
Su: nagyon látványos
Bakeyoo: hihetetlen vazzze, h mit ki nem találnak... nagyon yoo, teccik! kéne itthonra is :))) meg 1 Jeep i [...]
Ami jó az jó, még akkor is, ha valami hülye céges honlapon van elrejtve. Az AXE gombnyomásra nyögdécselő ajkaival simán el lehet játszani negyed órát, lehetőleg bekapcsolt hangfalakkal, hogy a környéken mindenki egyformán remekül szórakozhasson.

Egyetlen negatívumként a magyarítás hiányát tudnánk említeni, a francért nem lehetett néhány billentyűre valami magyar lihegést rákötni ("szeress, te állat!").
10876 2 5 Game Izé
norbertka1997: mi ennek a játéknak a cime?
szamaba: szupi
Szama: ez cool
Mind a 5 komment
Ami jó az jó, még akkor is, ha valami hülye céges honlapon van elrejtve. Az AXE gombnyomásra nyögdécselő ajkaival simán el lehet játszani negyed órát, lehetőleg bekapcsolt hangfalakkal, hogy a környéken mindenki egyformán remekül szórakozhasson.

Egyetlen negatívumként a magyarítás hiányát tudnánk említeni, a francért nem lehetett néhány billentyűre valami magyar lihegést rákötni ("szeress, te állat!").
10291 5 4 Izé
szamaba: szupi
Szama: ez cool
Ketya: a G meg H betü a legjobb:)
Mind a 4 komment
Havat eszik, aztán tömbökben kikakilja. :D
Honnan máshonnan, mint Japánból... :)

4590 1 3 Izé
Balázs: hólapát4ever :))
Su: veszek egy olyan pikacsust, a hülyének is megéri ennyiért
metaljesus: jó lenne hozzá több kép :( de azért nem rossz :)
Állatira jól festett kövek...
4471 0 4 Art Izé
Schabee: ezek qrva jók
Tündérke: Gratula az ötlethez..nagyon eredeti!Tök ügyi volt bárki csinálta is.
Balázs: télleg faja az első a legjobb :))
Mind a 4 komment
Állatira jól festett kövek...
6208 3 4 Izé
Schabee: ezek qrva jók
Tündérke: Gratula az ötlethez..nagyon eredeti!Tök ügyi volt bárki csinálta is.
Balázs: télleg faja az első a legjobb :))
Mind a 4 komment
Nem tudom mi ez, de vagy fél óráig tök jól el voltam vele... :)
5936 1 6 Art Izé
bungle: http://www.zefrank.com/byokal/kal2.html
tian: én is elvoltam vele egy darabig
Luflee: Szerintem is jópofa :) én is egy félóráig el izéltem :) Kár hogy nem lehet elmenteni :|
Mind a 6 komment
Nem tudom mi ez, de vagy fél óráig tök jól el voltam vele... :)
6025 6 6 Izé
bungle: http://www.zefrank.com/byokal/kal2.html
tian: én is elvoltam vele egy darabig
Luflee: Szerintem is jópofa :) én is egy félóráig el izéltem :) Kár hogy nem lehet elmenteni :|
Mind a 6 komment
Játékok 4 másodpercben...
9830 2 16 Game Izé
Tom: kurva jó játék
Sátánista kiscsávó666: 197
eol: Szerintem a cél minél kevesebb idő alatt kinyírni a főmuftit :)
Mind a 16 komment
Játékok 4 másodpercben...
9933 7 17 Izé
Wertical: rohadt jó, csak túl rövid és egyszerű :DD
Tom: kurva jó játék
Sátánista kiscsávó666: 197
Mind a 17 komment
A japán Thriller. Gyenge idegzetűek csak óvatosan (fél szemmel), mert nagyon durva! :)) Én szóltam... ;)
7637 0 5 Izé
Geri: Jóvan na tuggya f.sz milyen számcímei vannak annak a gyökérnek.
Connektor: Geri bazzzz OLVASS! :D a címe a clipnek a japán Thriller....akkor mi lehet valyon az eredeti??? : [...]
Geri: Zsír de melyik dzsekó szám megy alatta?Először azt hittem vmi kő progressive,egész jó!
Mind a 5 komment
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
11274 0 5 Art Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
12045 0 5 Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
Joseph Holmes Natural Light Photography
5795 0 2 Art Izé
SomloiGaluska: Hmmm...ezek a képek tényleg lenyűgözőek!!! Szuper!
Lumiere: Wow...nagyon szépek...tehetséges bácsi ez a Joey...:)
Joseph Holmes Natural Light Photography
6028 5 2 Izé
SomloiGaluska: Hmmm...ezek a képek tényleg lenyűgözőek!!! Szuper!
Lumiere: Wow...nagyon szépek...tehetséges bácsi ez a Joey...:)
" ...nem bírtam a feszültséget, össze kellett vagdosnom magam. Folyt a vér, akkor megnyugodtam."
..na ennek nem lennék a szomszédja!!

1. rész
2. rész
3. rész
4352 0 15 Izé
yushuf: ez döbbenet
DeadSnow: pedig milyen jó is lenne nekünk ha tele lenne az utódaival az országunk, gondoljatok csak bele, [...]
wtf: Igazad van, végülis az, hogy valaki elmebajos, annyira relatív, neki lehet, hogy a normális embe [...]
Mind a 15 komment
Régebbi postok...