REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Valami itt elég jól megfagyott...
6859 0 4 Izé
iZeMiZe: Valakinek nagyon nagyon sok szabadideje volt:)
wtf: Persze, az összes képen, mi?
ikanorbad: Valamit itt elég jól oda fotoshoppoltak...
Mind a 4 komment
A Super Bowl alatt vetített összes reklám egy helyen (csak megjegyzem, félmilliárd Ft-ba került egy-egy félperces spot).
A Bud Light már megint iszonyat jó reklámokkal jött, évről évre a kedvenceim...

Reméljük, a miamiak betartották a hatóság kérését, és nem rohantak a WC-re a szünetben. :D
5880 2 3 Izé
Balázs: nekem a scratch(vagy hogy kell leírni) születése a kedvencem de linkem nincs............
Luflee: Ez a kedvencem http://www.youtube.com/watch?v=wV0B3maUK0E :D
Su: jó a cikk is. hiába, EZ amerika:)
Zlata, a guminő ;)
57051 1 5 Izé
alphadog: Te milyen anyagon vagy? :))
sahinel: Voltak mellei is a manson gyereknek, de kivetette őket mert a csapattagok fogdosták. Néhány klip [...]
alphadog: M. Menson = Marilyn Manson? Hol olvastad azt, hogy kivette a 2 lengőbordáját, a Blikkben vagy a S [...]
Mind a 5 komment
Játék a gravitációval (jópofa flash cucc letölthető forrással).
6300 0 0 Art Izé
Játék a gravitációval (jópofa flash cucc letölthető forrással).
6416 4 0 Izé
Flickr Combat
Két kép közül neked melyik jön be?
20753 4 4 Izé
Connektor: Azért én naphosszat "elnyomkodnám" őket :))
Élien: Na! Azért a nők "nyomkodását" is meg lehet unni 1 idő után. :)
Sthro: eleinte érdekes, de nem látom értelmét.
Mind a 4 komment
Csirke kacsalábon
Hova jutott a genetikai mutáció...
3141 0 5 Izé
Balázs: sthro fiam feljöttél mint a talajvíz :))
Sthro: áááááááááááá
grmindenyssa: mi van ha fake? mondjuk nejlonzokni...
Mind a 5 komment
Scarlett Johansson, Beyoncé és David Beckham a Disney új kampányában. Gyönyörű fotók.
8619 1 0 Art Izé
Scarlett Johansson, Beyoncé és David Beckham a Disney új kampányában. Gyönyörű fotók.
8198 2 0 Izé
A hét rejtélye: honnan esett egy bazi nagy jégtömb erre a floridai kocsira? (Állítólag nem jár repülő arrafelé...)
6633 1 3 Izé
loller: aszongya a csaj a riportban, hogy netán egy űrhajórol? vagy mi... mennymá, egy meteorit elégne, [...]
mtzolee: hja:) huhhh de szomorú lennék én is ha így kinyírnák a verdám... főleg ha ilyen verdám lenn [...]
Connektor: (J)égből pottyant mesék! :)
Csak úgy szórja a pénzt! :)
Egy német rádióállomás játéka így hangzott: "Mit tennél meg 100 ezer euróért?" Volt olyan nő, aki kihúzatta volna mindegyik fogát... A játékot Marco Hilgert nyerte, aki a nyereményből - ígéretéhez híven - 75 ezer eurót szészórt a tömegbe...

Te mit tennél meg 100 ezer euróért? :)
3054 0 11 Izé
Purple: :DDD Én is. De csak annyiért. (És nem én fizetném nyelviskolának :D)
cila: Százererért még németül is megtanulnék. Kézzel-lábbal. Mit hände und füse.
bungle: Romániába korábban érkezett a Mikulás: http://index.hu/kulfold/2013/04/26/800_ezer_forintnyi_le [...]
Mind a 11 komment
Egy jó céllövő + egy jófajta puska = no comment
7773 4 0 Izé
Jégmászó bajnokság, Iowa
3095 0 32 Izé
Su: a kis hülyével biztos nem foglalkozik otthon senki, azért játsza itt magát.
Balázs: ez is királyXDDDDDDDD
Élien: A nőgyógyász este bemegy a kocsmába. -Végre arcok !
Mind a 32 komment
Anya jól rázza! Parádé!!!!
12575 5 5 Izé
Mage_ster: Tényleg ügyes a mami, de hogy a halálba lehet ezt zenének nevezni?
ReAm1: Ugy látszik rossz tablettát vett be reggel....
Tims: Ez állati!!!! Egyszerűen szóhoz sem jutok!
Mind a 5 komment
Csak egy gombnyomás és máris tiszta a cicuska... :)))
(már látom előre az "állatvédők" kommentjeit, megjegyzem nekem 3 macskám van és imádom őket, nem is fürdetem... de azért jót röhögtem ezen az idióta találmányon).
8708 3 24 Izé
Su: viszont a gazdi tetszeleghet a megmentő szerepében mikor kiveszi onnan. egyébként nem normális [...]
Su: mondott itt olyant valaki, hogy ez hosszúszőrű? hülyegyerek
Mr. Cellophane: Aki ezt kitalálta annak kéne a f*szát satubafogni és adni neki kalapáccsal!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 24 komment
San Jose 1975-ben és 2006-ban.
3253 1 20 Art Izé
Luflee: ok. Nem veszem magamra :)
Su: én úgy gondolom, hogy amit írtál az inkább alátámasztja a mondandómat, mint ellentmond neki. [...]
Luflee: Eleve ha gyerekeim lesznek, biztos hogy kiköltözöm valami Budapest melletti kisebb településre, [...]
Mind a 20 komment
San Jose 1975-ben és 2006-ban.
3305 3 20 Izé
Luflee: ok. Nem veszem magamra :)
Su: én úgy gondolom, hogy amit írtál az inkább alátámasztja a mondandómat, mint ellentmond neki. [...]
Luflee: Eleve ha gyerekeim lesznek, biztos hogy kiköltözöm valami Budapest melletti kisebb településre, [...]
Mind a 20 komment
Ezek a japánok mindent lekicsinítenek? ;)
Most épp 21 ország 102 építészeti műemlékét a Tobu World Square-en.
4905 0 8 Art Izé
alphadog: Nem lehet, hogy ez egy "mozgó show", ami országról országra jár? Hozhatnák ide is...
after: heeh most látom csak, na ja.. ezek valóban ott vannak, nem Japánban:S
after: sztem osztrákba is ezek voltak... mind1..:)
Mind a 8 komment
Ezek a japánok mindent lekicsinítenek? ;)
Most épp 21 ország 102 építészeti műemlékét a Tobu World Square-en.
5091 2 8 Izé
alphadog: Nem lehet, hogy ez egy "mozgó show", ami országról országra jár? Hozhatnák ide is...
after: heeh most látom csak, na ja.. ezek valóban ott vannak, nem Japánban:S
after: sztem osztrákba is ezek voltak... mind1..:)
Mind a 8 komment
Durva jégpálya..
10336 2 19 Izé
eNMi: édes, drága csabikám! annyit igazán +tehetnél, hamár arra van erőd, h leird "nemműxik", h ke [...]
Schabee: már nix fenn :(
bubi66: És kedves ... Luflee... szerintem mindíg tarts magadnál gumit , minden fajtából .... télit , [...]
Mind a 19 komment
Izélj ágyban jól. ;)
3019 0 13 Izé
Su: nem rossz. jó lenne tudni mennyien vásárloják. ha sokan, el kellene kezdeni gyártani:)
Su: igen, csak te vagy ilyen ufo:)
bungle: Mondjuk árat nem tudom néztétek-e... az a hülye, aki 3695 $-t fizet egy ilyenért. :)
Mind a 13 komment
Jégpohár házilag...
3989 2 5 Izé
Turmion Kätilöt: Ebből finom a Bailey's, a Jäger és a Slivovica
loller: :D király, köszönjük a tippet, én tutikiprobálom :)
Connektor: Megeszed...:)
Mind a 5 komment
Top "Nehezen Fellelhető Játékok"
2523 0 0 Izé
Agent Portál - elég kiterjedt tudományos oldal a jövő technológiájáért...
2724 0 0 Izé
Ezek az orosz srácok mindent megpróbálnak, hogy beszakítsák a jeget. Legtöbbször sikerül is nekik. :)
10370 1 13 Izé
FZoli: Pontosan azok
Nick: ostobák!
kovy5: milyen zene megy a háttérben? teccik :D
Mind a 13 komment
Érdemes a háttérben figyelni a vezető nélkül körbe-körbe járó kocsit, ami beindult magától... A tulaj sebességben hagyta az autót + rárakta a kormányzárat, miközben be volt kapcsolva a fűtést indulás előtt automatikusan beindító cucc. Okos. ;)
10331 0 14 Autó Izé
Dzsedáj: Alapjárat!!
Pipi: És ki a kis kukim nyomja a gázt?
bubi66: Na értem én ezt a fűtésvezérlővel vezérelt motorindítást , de akkor hova dugjam a slusszk [...]
Mind a 14 komment
Érdemes a háttérben figyelni a vezető nélkül körbe-körbe járó kocsit, ami beindult magától... A tulaj sebességben hagyta az autót + rárakta a kormányzárat, miközben be volt kapcsolva a fűtést indulás előtt automatikusan beindító cucc. Okos. ;)
10443 1 14 Izé
Dzsedáj: Alapjárat!!
Pipi: És ki a kis kukim nyomja a gázt?
bubi66: Na értem én ezt a fűtésvezérlővel vezérelt motorindítást , de akkor hova dugjam a slusszk [...]
Mind a 14 komment
Nos, ez egy olyan IndianaJonesos - Runningmanes - ElsőLovagos feladatmegoldós, és persze hogy japán.
4465 0 6 Izé
Pipi: Japó Super Marió ninnya.
mtzolee: még most is az!:D
wtf: Kiskorában ninnya vót.
Mind a 6 komment
Kicsit a jövő monitorja?
6574 0 9 Izé
FZoli: Ez atán nagyon jó. :D Kell nekem. :D
Élien: Pár éve én is ezt kérdeztem szinte az összes kütyümre ,aztán most meg tök természetes.
bungle: Lőcs, ez nem ugyanaz, amit tavaly júniusban felraktam? http://www.ize.hu/comments.php?post_id=48
Mind a 9 komment
Pár HDR fotó Japánról
8848 0 8 Art Izé
Balázs: jó tudni hogy nem csak velem tud hülyeségeken összeveszni:))
Luflee: Olyan jó, ezekből a kommentekből még tájékozottabb leszek :)
sf: .. na a Wikipedia-t ha megnézed, akkor olvasd el mi van a kép alá írva: --- An example of a re [...]
Mind a 8 komment
Pár HDR fotó Japánról
9169 6 8 Izé
Balázs: jó tudni hogy nem csak velem tud hülyeségeken összeveszni:))
Luflee: Olyan jó, ezekből a kommentekből még tájékozottabb leszek :)
sf: .. na a Wikipedia-t ha megnézed, akkor olvasd el mi van a kép alá írva: --- An example of a re [...]
Mind a 8 komment
Nem semmi, miket lehet találni jól a mocsárban...
17375 1 11 Izé
Mimis: Mi Január elején találtunk építkezésnél alapásás közben 6db gránátot. :)) Szoba helyett [...]
gergelyatya: zsákmányolt orosz T34/76 F, amit átfestettek német színekre. gyakran előfordult az ilyesmi
oberst: Először nem is akartam hinni a szememnek. Tényleg t34-es német toronnyal... Ezt hogy a rákba ba [...]
Mind a 11 komment
Állatok harcai - rengeteg videó és egyik jobb, mint a másik
17714 6 14 Izé
oneda: Nekem mindegyik elindult, bár jobb lett volna ha pár nem. A model vs. snake, cheetah vs. jornalist [...]
Balázs: a tigris versus lion hol van az oldalon????
Balázs: na van ami bejön király:))jó oldal kösssz!!!!!!
Mind a 14 komment
Nézd végig és véleményezd :P
I - a (elvileg a kép de ide is belinkelem)
I - b
II - a
II - b
Remélem jól szórakoztatok. :-)
1618 0 1 Izé
Élien: Innen ered a faszfej, a faszkalap kifejezés ? Beteges !
Ööö, csókolom, szeretnék jegyet kérni a Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Hellbound, Flesh-Eating Subhumanoid Zombified Living Dead, Part 3 című filmre...
3831 0 0 Film Izé
Ööö, csókolom, szeretnék jegyet kérni a Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Hellbound, Flesh-Eating Subhumanoid Zombified Living Dead, Part 3 című filmre...
3818 0 0 Izé
Online jegyrendelés budapesti színházakba...
1227 1 1 Izé
mtzolee: ez egy tényleg hasznos link... thx!!
Kiszel Tüncike új dala, Jáksó és Anettka közreműködésével... Csak erős idegezetűeknek ajánlott! :)
23245 2 40 Izé
bungle: Valahol ez egy külön post, nekünk szerintem elég lesz ide a kommentekbe ez a Tüncikés riport: [...]
bandee1219: Gondolod te. Szerinted nem nézi senki a Fássy mulatót, meg az ilyeneket? Annyi az igénytelen emb [...]
Lilu__cica: Halálosan szar! Tényleg visszafejlődtem!
Mind a 40 komment
Öltöztesd fel Jézust! :)
6662 4 12 Izé
regelő: jah jah okés sztem is akkor az se baj ha a zsidókat gúnyoljuk ki??? vagy az már nagyobb felhábo [...]
dfd: nem ertem ezen mit lehet annyit haborogni komolyan. ilyenekbe belekotni. halom alszent! utalom az il [...]
pitteee: hát ...
Mind a 12 komment
Hangulatos, piálgatós játék.
11280 2 5 Game Izé
Zoldszakall: 115915 :)
life_hunter: 50000 és 60000 között volt nekem
Sajage: 87406 eh ez igen kemény :D:DDD
Mind a 5 komment
Régebbi postok...