REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hamarosan a hazai mozikban a Saw III
Reméljük lesz ennyire komoly, mint ez a kis videó. ;)
7800 3 23 Izé
AVIREX: mert jön az 5. rész a mozikba gondolom..
bungle: Ezt miért külditek be mostanában annyira? Megjelent valami másik site-on, mint új videó???
Dawe: csak ott még szánalmasabb :D
Mind a 23 komment
Huhhh. Hallgassátok meg...
18587 4 64 Izé
varazs: Hàt igen, ha egy post "gyanùs" jobb sùket hangfallal ràkattintani...amùgy m [...]
csicsilla: jó most elolvastam kommenteket és megnyugodtam de a kaki belőlem is nagy sebességgel vágódott [...]
eNMi: woooooooowww! ezaz! mondmegnekik! ha most nem olvaslak, valszeg megnézem. de igy kihagyom. :)
Mind a 64 komment
Karóra kockafejeknek... ;)

További órák (természetesen Japánból :))
5469 2 5 Izé
babus: Na így tuti lekésném a buszt!!!
ben: Nekem nagyon bejön(kékben)! Na jó,matekos vok..:)
Sügér: Őrültek ezek a japánok! :))
Mind a 5 komment
2006 legjobb japán reklámjai
17418 3 4 Izé
wtf: Schabee, köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt a kivételesen hasznos információt!
Schabee: nem volt türelmem végignézni őket
dergeist: Van fönt egy kis kép. "Japan probe" Kattints rá, utána megy.
Mind a 4 komment
Jingle Cats
Ha ettől sem lesz karácsonyi (vagy inkább világvége) hangulatod...

Másik videó: The Jingle Cats - White Christmas
Játszd le egy macskának és garantált őrület veszi kezdetét... ;)
5019 0 3 Izé
szacsi: Hát ez qrva jó! Vagy már ötször megnéztem, de még mindig szétröhögöm rajta az agyam! :-)) [...]
Ijász!!!: Bakker.DDDD Bulizhatnékom lett.)))
jumbojet: mjámáj mjájájá májájájá mjáá Muháháá hehe ez jó:) főleg a női hangú kutya
Sangaku - japán moddingoló
3914 1 0 Izé
Macskák jól... " Stuff on my cat"
3448 0 2 Izé
mtzolee: Ez mondjuk akkor lenne mégjobb poén, ha olyan lenne mint a Harry Potterben a bagolyposta, felpakol [...]
xchriss: A legújabb macskabőrből készült tolltartó kollekció.
Veres János pénzügyminiszter egy önkormányzati egyeztető fórumról távozván szándékosan lefejelte a hírTV kameráját. No comment....
4405 0 26 Izé
PhD: Magester! Remélem ezt Te sem gondoltad komolyan, hogy miniszteri szinten azzal jelzi, hogy el aka [...]
Magester: Én már egy kicsit belefásultam a politikába, hiszen "mindketten" egy szelet fújnak. Az egyik ha [...]
furgonn: Én jobb obolali vagyok de mindenki tudja hogy a hírtv fidesznek a tv-je szóval azért nem kell m [...]
Mind a 26 komment
Találd meg Jézust...
15793 0 17 Game Izé
csildi: Csatlakozom az előtem szólóhoz..de elképzelhető h Jéus Hippi volt, mert olyan jól elrejtőzö [...]
Balázs: 11 körül beszart amúgy olyan mint egy hippi találkozó :))
Tyson: Sikerült nekem is 11x
Mind a 17 komment
Találd meg Jézust...
14769 3 18 Izé
Marton350: Nekem nem indul el!!!
csildi: Csatlakozom az előtem szólóhoz..de elképzelhető h Jéus Hippi volt, mert olyan jól elrejtőzö [...]
Balázs: 11 körül beszart amúgy olyan mint egy hippi találkozó :))
Mind a 18 komment
john and john
8578 7 5 Izé
Krisz: http://johnandjohn.freeblog.hu állat:))
cö: festményei is nagyon állatok d!o bácsinak
adam96: állat gecc!
Mind a 5 komment
3D járdarajzok (volt már hasonló, de ez más).
9975 1 6 Art Izé
bungle: funhight küldte: http://funmafia.blogspot.com/2008/08/amazing-3d-street-graffiti.html
Kercsi: Sztem naon imba én ha megpróbálnám akor se naon tudnák ilyet :D
Ákos: Sztem ez nagyon zsír
Mind a 6 komment
3D járdarajzok (volt már hasonló, de ez más).
10288 8 6 Izé
bungle: funhight küldte: http://funmafia.blogspot.com/2008/08/amazing-3d-street-graffiti.html
Kercsi: Sztem naon imba én ha megpróbálnám akor se naon tudnák ilyet :D
Ákos: Sztem ez nagyon zsír
Mind a 6 komment
Ezek se találtak jobb helyet a bringázáshoz? :)
8185 4 22 Izé
biharos: Ez kérem, ha nem tudnátok EFD, azaz Eventual Fall Down, és kész. Amúgy győnyőrűűűű a táj [...]
Thomas: mit akartok ti, tudtok ti egykerekezni? aki megtalálja a bringának az egynesúlyát, az bárhova f [...]
benyo: csak 1x kell eldőlniük.:)
Mind a 22 komment
Time magazin szerint 2006 legjobb fotói. Hááát... ők tudják.
Ha van jobb 2006-os fotó, amit láttál, kérjük a kommentekbe!
9015 0 19 Art Izé
after: nagyon jók bence képei
nugiboy: Rendben, tényleg sok sz*r van a világba, de azért mert átnézel rajta vagy nem akarsz vele fogla [...]
Su: amíg felháborít, addig tényleg jók. ha tetszeni kezdenek, akkor van baj velük
Mind a 19 komment
Time magazin szerint 2006 legjobb fotói. Hááát... ők tudják.
Ha van jobb 2006-os fotó, amit láttál, kérjük a kommentekbe!
9303 1 20 Izé
NoGoodNick: Yeah, it leans pretty heavily towards the U.S. Right Wing with plenty of pictures of Bush, the war [...]
after: nagyon jók bence képei
nugiboy: Rendben, tényleg sok sz*r van a világba, de azért mert átnézel rajta vagy nem akarsz vele fogla [...]
Mind a 20 komment
Jók a fogaid, Laci! ;)
5800 1 2 Izé
Luflee: Colgate herbal a hódok ajánlásával?
Élien: A végén azt vártam,hogy a protkójával fetöri a diót.
Jéghotel... na itt se lenne túlságosan melegem!
2065 0 0 Art Izé
Jéghotel... na itt se lenne túlságosan melegem!
2102 1 0 Izé
Na igen! A jól ismert Idiot Test folytatása.
(aki nem ismerné, annak itt az első rész...)
9526 3 2 Game Izé
Szamooca: wazz...korán van még ehhez :)...AM MEGIN AZ Aquick! SZÍVATOTT MEG........quick!dON'T PRESS THE RE [...]
Luflee: Szerintem ez könnebb volt mint az előző, de azért nem rossz :) Ezen csak egyszer buktam el :D Az [...]
Na igen! A jól ismert Idiot Test folytatása.
(aki nem ismerné, annak itt az első rész...)
9027 4 1 Izé
Luflee: Szerintem ez könnebb volt mint az előző, de azért nem rossz :) Ezen csak egyszer buktam el :D Az [...]
Dobáljál kést szeretett celebjeidbe jól!
17807 2 5 Game Izé
pokoljaro: Királyos a cucc! Bush és Blair füle még pontot és sztem:)
Predátor: Ez fasza! Én azt a kéti holmszt vagy ki a tökömet spéciztem ki magamnak, mert az a nő egy kala [...]
Pocok_28: A sok köcsögöt rögtön fejbe dobtam!!! :)
Mind a 5 komment
Dobáljál kést szeretett celebjeidbe jól!
16786 8 5 Izé
pokoljaro: Királyos a cucc! Bush és Blair füle még pontot és sztem:)
Predátor: Ez fasza! Én azt a kéti holmszt vagy ki a tökömet spéciztem ki magamnak, mert az a nő egy kala [...]
Pocok_28: A sok köcsögöt rögtön fejbe dobtam!!! :)
Mind a 5 komment
Játék öko-terroristáknak
9289 1 8 Game Izé
Papa: Vaze,megjötté Malmö-bő ozst má megy a svéd ?
kolompír: micsoda érzékenység lol
Holy: Akkor kussolj te is,mint a levadászott fóka. Tényleg felháborító,hogy ilyen dologból játéko [...]
Mind a 8 komment
Játék öko-terroristáknak
8655 3 8 Izé
Papa: Vaze,megjötté Malmö-bő ozst má megy a svéd ?
kolompír: micsoda érzékenység lol
Holy: Akkor kussolj te is,mint a levadászott fóka. Tényleg felháborító,hogy ilyen dologból játéko [...]
Mind a 8 komment
Jerome Murat - pantomim - óriási...
5738 4 6 Izé
fly-girl-: Nagyon-nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
poly: Na,ez nagyon állat.Egyes emberek mikre képpesek.Ez nagyon tuti volt.A szám is nyitva maradt egy p [...]
ReAm1: Ez nagyon ellett találva!!
Mind a 6 komment
Van egy perzsa közmondás, ami mindig eszembe jut, mielőtt nyavajogni kezdenék: "Panaszkodtam, hogy fél pár cipőm van, amíg nem találkoztam valakivel, akinek fél lába volt."

Most már egy video is van, ami eszembe jut ilyenkor...
4347 1 5 Izé
szellike: Ha lenne kalapom,+emelnäm elötte!Csucsfej ez a pasas äs nem semmi amit müvel!
bungle: Aki azzal szórakozik, hogy a nevemben írkál ide kommentet, az jobban teszi, ha abbahagyja (a komm [...]
sevenfingers: ez nagyon komoly volt! aki nem erti sajnalhatja. kovetlek ket kezzel.
Mind a 5 komment
Döntsétek el, hogy kamu vagy nem, de ha jól tudom, akkor nem!!! A csóka brazil vagy argentin!
8620 3 29 Izé
Gabó: kolumbiai, és a neve Higuita...de aki ért valamit a focihoz, az tudja hogy ezt hívják skorpiór [...]
turuc: a csavo tenyleg kolumbiai . emlekszek erre a mecsre. anglia - columbia baratsagos merkozes.
Dingo: Higuita a csávó neve és a kolumbiai válogatott kapusa volt régen
Mind a 29 komment
Japán humor.

Előtte melegítsetek be egy rövid japán reklámmal.
7108 0 2 Izé
szellike: Ezt eddig miärt nem mondta senki,hogy igy is lehet költözködni? Lezsibbadtam a röhögästöl!
bungle: De akár ezzel is ráhangolódhattok: http://www.youtube.com/watch?v=jEA3jaPsDGk
Japán guruló izék
3283 0 10 Izé
Turmion: Ez a sajátságos japán neobarokk kamion stílus. Ha nekik, ez tetszik...
Dzsedáj: Mi a fene? Pimp my truck ? :D kicsit fura,de vannak egész jók is!
Pipi: Süti!!
Mind a 10 komment
A jákói UFO-invázió hiteles története...
6277 2 22 Izé
szellike: Valo igaz,szükös anyagi helyzetük miatt videokamerejäjuk ugyan nem,de tolotetös,metälszinü me [...]
Steve: Valószínű,hogy igaz a hír,de mivel anyagi helyzetük nem engedi meg,hogy videókamera tulajdonos [...]
....: Persze hogy cigány mind..
Mind a 22 komment
Japá... már nem is mondok mást.
3989 0 5 Izé
szimim: ezek már fizikailag fájnak... semmi nevetséges nincs rajta, inkább idióta
szellike: Szät röhögtem magam!Nagyon siräly!!!!
Élien: Ez megnevetetett ! Frédi - Béni ugrott be rögtön . Lehet ,hogy két kis törpe hajtja a gépet ? [...]
Mind a 5 komment
A fickó - Neeranjan Bhaskar, főállásban fekete mágus - gyerekkora óta minden nap megeszik egy kígyót. Na nem jól átsütve, vagy ilyesmi... csakis élő kígyót. Már több, mint tízezernél tart. Egészségére!
3109 0 11 Izé
Élien: Na igen ! Orsós Pali nem riad vissza semmitől ,nagy csóróságában még a kergyót is bezabálja [...]
Sakál: primitivek. nemhiába robbantgatják egymás a buzik, az se vall normális elmére. Ennyi erővel sz [...]
ReAm1: Csodálatos példa a primitívségre xD
Mind a 11 komment
Lehet tippelni, milyen anyagon van a néni...
6158 1 41 Izé
Peti 501: Szörnyű, hogy egyszerű embereket hogyan vezetnek félre magukat kereszténynek valló szekták. [...]
dmeckf: rettento ertelmes a neni az egyhaz tanitvanya ezt teszi a vallas ol butit n [...]
Ziza: Én telefonos gyógyítást vmi zenit vagy valami hasonló nevű csatornán láttam,ott egyéb spiri [...]
Mind a 41 komment
Pimp my bike
Hát persze, hogy már megint a japánok...
(kéne már lassan egy japán kategória ;))
2718 0 16 Izé
Ghosty: Biketuning mesterszinten :)
Ijász!!!: Bammeg. DDDD
zizi: Erről jut eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=Hzg8ht6rSEw :)))
Mind a 16 komment
Na ez tényleg jól jönne néha... pl vonaton, buszmegállóban...
7042 0 3 Izé
sven: Szerintem ezt nem gondolta komolyan a faszi sem. Vagy ha igen totál beteg
Jazz Kramer: Nah ezt baromira támogatnám!! Ilyet minden bagósnak!
kovy5: ewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
Jordan Matter Photography - egy csepp New Yorkból
6138 1 2 Art Izé
Élien: Nyújork , Nyújork ! J.M. tényleg elkapja a város és az emberek pillanatait ,de gyanítom nem eb [...]
Zisten: Ez is jó a maga nemében, de kettövel lejjebb a naccsecsű nő az jobb.
Jordan Matter Photography - egy csepp New Yorkból
6288 0 2 Izé
Élien: Nyújork , Nyújork ! J.M. tényleg elkapja a város és az emberek pillanatait ,de gyanítom nem eb [...]
Zisten: Ez is jó a maga nemében, de kettövel lejjebb a naccsecsű nő az jobb.
Ez a grand piano nem túl grandiózus, de elvileg lehet rajta játszani - már ha valakinek jó vékonyak az ujjai hozzá. :) Persze magától is játszik, 100 klasszikus, jazz és pop dal szerepel a memóriájában. 2007 áprilisától kapható (400$).
1617 0 11 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=0XgIZSuZM7c&fmt=18
bungle: http://today.reuters.com/tv/videoChannel.aspx?storyId=c7208f80b3cc03c43213971240 80aba3376e7ed5
szellike: Lehetne nekem is 1 ilyen zongorgäm???? Pedäns darab,biztos jo valamire!
Mind a 11 komment
A jégkorszakból külön kiemelt szereplő, Scrat legújabb kalandja az időutazással!!! :)
9554 2 11 Izé
Z-Boy: nagyon tetszik nagyon jó remek csak dicsérni tudom
SCRAT: CCCCCCCCCCUUUUUUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIIIIII PPPPPPPPPPPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOOFFFFFFFF [...]
SCRAT: CUKI POFA SCRAT
Mind a 11 komment
Régebbi postok...