REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
...súlyos tollpörgetős trükkök... (japánok :))
8643 3 8 Izé
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102851
ZomBeeZ: nagyon menő XD
szellike: Ez 1 bemelegitö gyakorlat sor!-pälcikäval valo ätkezäs elött!
Mind a 8 komment
Bajai polgármester jelölt reklámfilmje. "A JÖVŐ EMBERE!" Brutális!!!
9153 0 22 Izé
qukac: Nem mondjátok komolyan,hogy ez a bohóc polgármester jelölt.Inkább nézném ,hmmm másnak..
katasos: azt tudjuk,hogy mi érdekli. de mit tesz a városért, az sajnos nem tudtuk meg.
popi: Úristen! Ez hülye!
Mind a 22 komment
Szegény lenyelt egy gitárt... vagy egy magnót, nem tudom.
10886 8 9 Izé
cerkóf: Ezen mennyit röhögtem!!! http://www.youtube.com/watch?v=3yAlq1wqoXc
éne: ez buziság!
taki25: hali all ! de igen Ő az szerintem . nagyon ász a pali . érdemes meglesni a videjókat róla a you [...]
Mind a 9 komment
Jean Jacques André Photography
9237 1 2 Art Izé
skali: egyszerüen szuper
Balázs: full contact:)
Ez nagyon kemény!!! Igazi macsóhímzések!
3855 0 6 Izé
Ghosty: ez egy márióbolond :)
Élien: Rám sakktábla van varrva , de most valami izét is akarok.
Robsz: Basszus... Az emberi hülyeség hihetetlen formákban nyilvánul meg...
Mind a 6 komment
Öld meg a főnököd, 14 féle véres lehetőség.....nekem a saját ceruzájával jön be nagyon :D
27699 9 31 Game Izé
Gabi69: A vonalzó a No. 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
missdonkarács: a szekrényajtó a legjobb, az olyan kreatív:D
dilidoki12: Az irodán kívűl az a vízadagóló se rossz!:D
Mind a 31 komment
Öld meg a főnököd, 14 féle véres lehetőség.....nekem a saját ceruzájával jön be nagyon :D
28008 14 30 Izé
Lilu__cica: dejó!
dilidoki12: Az irodán kívűl az a vízadagóló se rossz!:D
dilidoki12: nekem a szék tecciK!
Mind a 30 komment
Hát persze, hogy már megint a japánok... ;)
Átlátszó hűtő, mosógép és légkondi
2919 1 2 Izé
kuplung: jah milyen debilség ez már, eljön haver, látja a hűtőmben hogy minden kék-fehér csíkos, egy [...]
pedal: de gáz lenne hó végén a falat látni a hűtő megett... ja és nem vagyok kíváncsi hogy lesz t [...]
Macsekok jól
8336 0 7 Izé
Hori: Jó neki!
Lg: Kafa a macska el faradt a sok munkatol es ki dolt
pazzo: Kár,hogy a jó képeket elrontják hülye szövegekkel.
Mind a 7 komment
Jól jöhet bármikor, ha jól hangzó, bár értelmetlen szöveget kell kitalálnod.
8511 18 12 Izé
Máln@: Azonnal szükséges áramvonalasítani a proaktív személyszállítást. Kreatív módon kéne birt [...]
Tom: Ooo! Ez mäsnak is feltünt! Legközeleb ätolvasom a kommenteket!
Tom: Nem lehet,hogy 1 pär politikus innen tölti le a beszedet?
Mind a 12 komment
Üdv! Nyitásnak itt a készülő gémizém: a Puddle (v1.0) alfaverziója. Kezelés: egérrel célozz és lőjj, nyíl billentyűkkel mozogj! Ja, és ne hagyd, hogy megegyenek ... (Tipp: az egyes ellenfél-típusok különbözően viselkednek, érdemes megfigyelni.) Majd felteszem a fejlettebb verzió(ka)t is, ha ti is (meg a sors is) úgy akarja. ;) Némi infó az angol felületről: START gomb: indítja a játékot NEXT gomb: következő szintre lép RETRY gomb: újrajátssza a szintet YOU WIN! képernyő: végigvitted a pályát YOU FAILED. képernyő: megpurcantál Health: életerő Time: pályán eltelt idő Kills: pályán legyilkolt ellenfelek Puddles: pályán levő tócsák száma TOTAL SCORE: eddigi összpontszám (csak teljesített pályák) SUR:5:AL: ennyi időt éltél túl eddig (csak teljesített pályák) ANNIHILATION: ennyi pacát mészároltál le idáig (csak teljesített pályák) FAILS: ennyiszer haltál meg.
4100 0 1 Game Izé
PHS: Nem rossz. Bár kicsit lehetne rajta nehezíteni. Nemtom hány pályán vagyok túl, most aszongya 5 [...]
Üdv! Nyitásnak itt a készülő gémizém: a Puddle (v1.0) alfaverziója. Kezelés: egérrel célozz és lőjj, nyíl billentyűkkel mozogj! Ja, és ne hagyd, hogy megegyenek ... (Tipp: az egyes ellenfél-típusok különbözően viselkednek, érdemes megfigyelni.) Majd felteszem a fejlettebb verzió(ka)t is, ha ti is (meg a sors is) úgy akarja. ;) Némi infó az angol felületről: START gomb: indítja a játékot NEXT gomb: következő szintre lép RETRY gomb: újrajátssza a szintet YOU WIN! képernyő: végigvitted a pályát YOU FAILED. képernyő: megpurcantál Health: életerő Time: pályán eltelt idő Kills: pályán legyilkolt ellenfelek Puddles: pályán levő tócsák száma TOTAL SCORE: eddigi összpontszám (csak teljesített pályák) SUR:5:AL: ennyi időt éltél túl eddig (csak teljesített pályák) ANNIHILATION: ennyi pacát mészároltál le idáig (csak teljesített pályák) FAILS: ennyiszer haltál meg.
4419 1 1 Izé
PHS: Nem rossz. Bár kicsit lehetne rajta nehezíteni. Nemtom hány pályán vagyok túl, most aszongya 5 [...]
Hi, my name is jorg...
4081 0 4 Izé
capri: bassszus de érdekes meg tök vagi!!!!! ...sztem George Bush analfabétáinak tök cool! :D Végüli [...]
Ijász!!!: Ujj. Rendben van. De akkor is mi a f@sz ez az egész???
dobi17: Egy sima ujjra rá van vágva videószerkesztővel egy pali képe. Ennyi az egész. (Csak a gyengéb [...]
Mind a 4 komment
Jó kis ambient-vizuális-hang-játék... egy ideig :)
7865 1 11 Game Izé
taki25: hali all ! ezt a legkönnyebben Audacity-vel lehet felvenni . origo - szoftverbázis :) ingyenes [...]
startrek: Nem is tudtam arról, hogy van zenei tehetségem! Már csak arra kéne rájönnöm, hogyan vehetném [...]
tian: Akkor bocs...nálam csak explorerrel működött. De akkor nem szóltam:)
Mind a 11 komment
Jó kis ambient-vizuális-hang-játék... egy ideig :)
8086 7 11 Izé
taki25: hali all ! ezt a legkönnyebben Audacity-vel lehet felvenni . origo - szoftverbázis :) ingyenes [...]
startrek: Nem is tudtam arról, hogy van zenei tehetségem! Már csak arra kéne rájönnöm, hogyan vehetném [...]
tian: Akkor bocs...nálam csak explorerrel működött. De akkor nem szóltam:)
Mind a 11 komment
Misa maci igen miniben - basszus, jojózik a szemem...
3181 2 6 Izé
Petraa: miniatűűrbogyóóómaciiiiiiii
Hehe: Vajon kinek készülhetett?
Lumiere: Nekem ma bejött...Tegnap nem.
Mind a 6 komment
Hogyan húzzunk le még egy bőrt Rocky Balboaról...
Te jó ég, mi jön ezek után? Rocky VIII, benne Stallone járókerettel...?
6537 1 12 Film Izé
alphadog: Rambo IV official teaser http://www.youtube.com/watch?v=z4lpf_TZ1zM
bungle: http://galleryoftheabsurd.typepad.com/photos/uncategorized/rocky7.jpg
izébigyó: Lesz Rambo IV is (Pearl of the Cobra), 2008-ra tervezik, Stallone akkor már 62 éves lesz (ő is re [...]
Mind a 12 komment
Hogyan húzzunk le még egy bőrt Rocky Balboaról...
Te jó ég, mi jön ezek után? Rocky VIII, benne Stallone járókerettel...?
6580 0 12 Izé
alphadog: Rambo IV official teaser http://www.youtube.com/watch?v=z4lpf_TZ1zM" target="_blank">http://www.yout [...]
bungle: http://galleryoftheabsurd.typepad.com/photos/uncategorized/rocky7.jpg
izébigyó: Lesz Rambo IV is (Pearl of the Cobra), 2008-ra tervezik, Stallone akkor már 62 éves lesz (ő is re [...]
Mind a 12 komment
Videó a világ legügyetlenebb betörőjéről... jobb, mint egy megrendezett burleszk! :)
12915 7 14 Izé
r: no comment
Ijász!!!: Naaaaaa. Erre aztán nem tudok mit mondani. Ez már a bénaság csimboraszója.)))
Luflee: :)))))))))))))))))))))))))))))))
Mind a 14 komment
Sztárparádé - ennyi hírességet még egy klipben se lehetett látni, a felkért művészek csapot-papot hátrahagyva rohantak, hogy leróják tiszteletüket Johnny Cash emléke előtt.
A résztvevők:
Justin Timberlake, Corinne Bailey Rae, Sheryl Crow, Chris Martin, Sharon Stone, Johnny Depp, Kris Kristofferson, Jay-Z, Iggy Pop, Bono, Brian Wilson, Dennis Hopper, Shelby Lynne, Patti Smith, Kanye West, Amy Lee, Sir Peter Blake, Keith Richards, Terrence Howard, Kate Moss, Tommy Lee, Flea, Adam Levine, Chris Rock, Woody Harrelson, Dixie Chicks, Mick Jones, Anthony Kiedis, Travis Barker, Lisa Marie Presley, Kid Rock, Billy Gibbons, Brandon Flowers, Graham Nash, Rick Rubin, Owen Wilson, Q-Tip
6039 3 7 Izé
babus: Ezt mindenki hallgassa meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!Iszonyat jó!!!Már kb. 10-szer hallgattam meg egymás u [...]
Petra: Imádom :) Ezt mindenkinek látnia kell! Kb 10X néztem végig :)
Izzie: Nagyon nagy!!! iszonyat jóóóóóóó:D
Mind a 7 komment
Lala - a japán házi bevásárlópingvin...
2595 0 5 Izé
after: wáá, és még van kis hasa is
altercsirke: istenem, ez egy tündér ^^
ReAm1: Nem sokat szarozik a hallal xD Aranyos, aranyos de egy vagyon lehet gondoskodni rola...
Mind a 5 komment
A világ legmélyebb búvármedencéje. A Nemo 33 névre keresztelt uszoda 33 méter mély, 2,5 millió liter vizet tartalmaz és napenergiával fűtik fel a kívánatos 30 Celsius fok körüli hőmérsékletre. A medencét tudományos célra és búvároktatásra használják. Tervezője John Beernaerts aktív búvár. A hét év alatt felépült uszoda 3,2 millió euróba került.

9056 0 8 Art Izé
Laczy75: Ez egy több funkciós medence, búvároktatás, kisérletek, tesztelések, filmforgatások helyszin [...]
Zisten: gáz, ha beleszarik valaki?
Zoé: http://www.nemo33.com/index_en/info.html Water: 2.500.000 liters of spring water at 30°C, visbility [...]
Mind a 8 komment
A világ legmélyebb búvármedencéje. A Nemo 33 névre keresztelt uszoda 33 méter mély, 2,5 millió liter vizet tartalmaz és napenergiával fűtik fel a kívánatos 30 Celsius fok körüli hőmérsékletre. A medencét tudományos célra és búvároktatásra használják. Tervezője John Beernaerts aktív búvár. A hét év alatt felépült uszoda 3,2 millió euróba került.

9518 3 9 Izé
bungle: www.designboom.com/weblog/cat/8/view/23106/nemo-33-worlds-deepest-swimming-pool.html
Laczy75: Ez egy több funkciós medence, búvároktatás, kisérletek, tesztelések, filmforgatások helyszin [...]
Zisten: gáz, ha beleszarik valaki?
Mind a 9 komment
Chicchi, a 8 éves japán kiscsaj elég jól pönget! :)
Itt egy másik videó.
6905 2 4 Izé
Valerius: Nagy száááám, ezt én is megcsináloom.... =))))))
Luflee: Csak azt furcsállottam, hogy egy mosoly sem tűnt fel az arcán a koncert közben, a felnőttek vig [...]
Élien: Nagyon ügyes ! Amint felnő , összehoz egy " japán girl band"-et és huss a csodának .
Mind a 4 komment
Akinek tetszett az Aqua Energizer, és az Acno's Energizer, annak ez is be fog jönni. :)
13420 4 35 Game Izé
Pamoa: Írtam, hogy copyzd a kódot és utána másold be, ez két egérgombnyomás és akkor nincs betűt [...]
Klárcsi: Meg van a "TITOK NYITJA" Elsősorban pici-viki/nek/ üzenem, aki szintén nem fogadta el a kódot M [...]
Klárcsi: Nekem sem sikerül a kód, hogy elfogadja, úgymint pici-viki is írta. Nekünk miért nem jön be? [...]
Mind a 35 komment
Akinek tetszett az Aqua Energizer, és az Acno's Energizer, annak ez is be fog jönni. :)
12119 5 36 Izé
szv36: Mert az első betű kis "L" ha átmásolod, nem lehet hiba
Pamoa: Írtam, hogy copyzd a kódot és utána másold be, ez két egérgombnyomás és akkor nincs betűt [...]
Klárcsi: Meg van a "TITOK NYITJA" Elsősorban pici-viki/nek/ üzenem, aki szintén nem fogadta el a kódot M [...]
Mind a 36 komment
Ha nincs tégla, jók lesznek az évek óta vissza nem vitt üres üvegek is...
3428 0 9 Art Izé
wtf: http://www.liveleak.com/view?i=2e6_1192533113
liba: Üvegházak: http://www.agilitynut.com/h/bh.html
izébigyó: Kicsit le vannak maradva szániék... ;)
Mind a 9 komment
Ha nincs tégla, jók lesznek az évek óta vissza nem vitt üres üvegek is...
3923 0 9 Izé
wtf: http://www.liveleak.com/view?i=2e6_1192533113" target="_blank">http://www.liveleak.com/view?i=2e6_11 [...]
liba: Üvegházak: http://www.agilitynut.com/h/bh.html
izébigyó: Kicsit le vannak maradva szániék... ;)
Mind a 9 komment
Mega Machu Picchu, 1500 megapixelen. Zúmolj jól...
11539 0 4 Art Izé
Élien: A Fő utca és a Petőfi utca kereszteződésénél lévő ház pincéjében , még most is a spanyo [...]
Yarod: a sárga létra tetejét én is megtaláltam, és elég röhejesen néz ki, mert éppen olyan mitha [...]
bungle: Melyik létrára gondolsz? Én egy pirosas létrát láttam (rajta egy emberrel), de annak van alja. [...]
Mind a 4 komment
Mega Machu Picchu, 1500 megapixelen. Zúmolj jól...
12036 7 4 Izé
Élien: A Fő utca és a Petőfi utca kereszteződésénél lévő ház pincéjében , még most is a spanyo [...]
Yarod: a sárga létra tetejét én is megtaláltam, és elég röhejesen néz ki, mert éppen olyan mitha [...]
bungle: Melyik létrára gondolsz? Én egy pirosas létrát láttam (rajta egy emberrel), de annak van alja. [...]
Mind a 4 komment
Törpharc - hát ez a MEGALOL, nem a Maunika show! :)
8030 0 16 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=6JKBUQ41v1g
Nono: Komolyan mondom ez szánalmas ,hogy lehet ilyet csinálnijuk szavakat nem találok ráááá siralma [...]
Élien: Törperős megküzd Törppilláért Törppojácával a szánalmas köcsögök show műsorában !
Mind a 16 komment
Buddhist 2.1, Hindu 2.1, Jewish 3.2, Muslim 5.1, Christian 5.0... minden, ami szükséges a megtéréshez, a Plug'n'Pray-től.
2060 0 0 Izé
Tudom, régi, de szerintem ettől még jól el lehet vele szórakozni. Kapcsoljátok le az összes lámpát jól. Sok sikert :)
7009 1 1 Game Izé
Szamooca: :)....O-o
Tudom, régi, de szerintem ettől még jól el lehet vele szórakozni. Kapcsoljátok le az összes lámpát jól. Sok sikert :)
6378 4 0 Izé
Csajok (jó pár híresség is) jelmezben
74206 3 13 Izé
grof: válasz "BAZSBY"-NAK" ha nem tetszik akkor miért nézed./buzi vagy?/
grof: puszilni való popsi
Sügér: Öööö... hát azért mostani állás szerint 7463-an rákattintottak, tehát valószínű pár em [...]
Mind a 13 komment
Mondtam (ma) már, hogy hülyék ezek a japánok? :)
3893 0 4 Izé
Turmion: Inkább Japánból lenne nálunk annyi, mint egy bizonyos fajta "halmozottan hátrányos helyzetű" [...]
szellike: ...äs mäg szaporodnak is..
bazsby: mi a szar ez? kik ezek a buznyákok? ilyen baromságot.
Mind a 4 komment
Továbbképző járatos origamistáknak - itt az underground fejezet. Szaró kuty, vagina, miegymás...
4654 1 0 Izé
Jelenet a Jack Frost-ból: Shannon Elizabeth-et halálra izéli egy hóember. :)
26198 0 11 Film Izé
Schabee: jujjjjj
Baki: Azert lennek a hoember helyeben! :)
skribakker: Nagyon beteges,és szar is.
Mind a 11 komment
Jelenet a Jack Frost-ból: Shannon Elizabeth-et halálra izéli egy hóember. :)
25897 1 11 Izé
Schabee: jujjjjj
Baki: Azert lennek a hoember helyeben! :)
skribakker: Nagyon beteges,és szar is.
Mind a 11 komment
Upsz, hát ez becsúszott... ;)
42456 8 38 Izé
Adiboy: szegény...:( kitudja milyen "szarul" érezte magát :S
Nomen est Omen: te! az a bele volt! és a holy shit még jol is hangzott.
jancsipaprikás: az a kemény hogy a lábát benne hagyja
Mind a 38 komment
Régebbi postok...