REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
20 tavasz végi és nyári film, amire érdemes várni
3036 0 6 Film Izé
Erunder: Itt pedig az őszi gyűjtemény: kovacslacka küldte http://www.ew.com/ew/gallery/0,,20409243,00.htm [...]
kovacslacka: van már magyar összeállítás is: http://www.origo.hu/filmklub/20100505-nyari-filmajanlo-robin-ho [...]
kovacslacka: akció: http://insidemovies.moviefone.com/2010/04/30/action-movies-2010-summer-guide/ független: ht [...]
Mind a 6 komment
Milyen pózban alszol, ha épp nincs otthon?
1193 0 3 Pink Izé
Kexmester: megkérdezném az embert, hogy melyik lyukából húzza elő az ilyen ökörségeket. lehidalok bazm [...]
zeiksz: durva, hogy ilyen cikkekből van aki megél.. egy érdektelen témáról ennyi marhaságot írni, cs [...]
BullFrog: ennyi faszságot összekaparni 1 dologról hihetetlen
Vikings: Journey to New Worlds

A Skandináviából származó vikingek korának kezdete pontosan meghatározható: az első nagy visszhangot kiváltó támadás a lindisfarne-i kolostor ellen, 793. június 8-án történt. A végét már nem lehet egy adott eseményhez kötni, de nagyjából egybeesett a kereszténység felvételének lezárultával, a 11. század végén. Az e két időpont között eltelt három évszázadban a viking harcosok rettegésben tartották egész Nyugat- és Dél-Európát, meghódították Anglia és Írország nagy részét, Normandiában megalapították a hercegséget, a mai Oroszország területén pedig a rusz államot. Elfoglalták Izlandot, felfedezték és gyarmatosították Grönlandot, és egy rövid időre letelepedtek Észak-Amerikában. (részlet a wikiről)
A 40 perces dokumentumfilm négy részletben megnézhető a youtube-on. Angolul nem tudók nagy hátrányban.
Második részlet / Harmadik részlet / Negyedik részlet
874 0 0 Film Izé
Szerintem tőle leste el... ;)

(egyébként szerepelt a bácsi már egy másik produkcióval itt :))
4496 2 10 Izé
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103729
cila: Sok-sok évet még a papának. S ha eljön majd a végső findingi-zés (=vitorlás), élvezettel te [...]
Bobakrome: De ez van mindegyikünk hütöjébe? :S ezentul anyámal kenetem a vajas kenyeret ...
Mind a 10 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az atlaszlepke, a világ egyik legnagyobb lepkéje.
6540 4 30 Izé
cila: Igazad van, tényleg "olyan rovarirtó-neve" van. Sőt adtál egy nem mindennapi ötletet! Alapítok [...]
Tooni: Míg nem írtál, nekem rejtély volt mi fán terem az a hexaméter. Van egy olyan rovarirtó-neve : [...]
cila: Miért pont hexameterben? Talán mert azt a legnehezebb szerkeszteni? Szavalni se könnyű... — [...]
Mind a 30 komment
Elvis biciklusfutárok hátizsákjain járja be Budapestet! A képeimet megtekinthetitek a fővárosi forgalomban elsuhanó Hajtás Pajtás futárok hátán. Ha látjátok őket, integessetek!

Elvis viszont maradna Magyarországon, de a te segítségedre számít, hogy eligazodjon a városban. Adjál neki tippeket, hogy hova lenne érdemes ellátogatnia. Aztán persze készülne egy-egy újabb kép az adott helyszínen. SZAVAZZ ezen az oldalon.

Elvis képekből képeslapok és poszterek is készültek, amiket országosan terejsztünk könyvesboltokban, hipermarketekben és írószer boltokban. Online is tudsz rendelni ha a galéria menüpontra kattintasz.
826 0 0 Art Izé
Twilight Saga: Vampires In Heat

Edwardnak komoly konkurenciája tűnik fel, minden vámpír a dögös tinédzserkorú csajért harcol.
1015 0 0 Film Izé
"Miért hagytak el?"
630 0 2 Pink Izé
Kexmester: -> ha valaki elhagyna pont a pszichológus véleményét szarnám le :D
Balázs: nem tudom de hozzám jöhet a poszt képen szereplő hölgyike :D
65 javaslat éttermi vendégek számára - mert nem csak a vendégnek van joga kiakadni, hanem a pincérnek is.
681 0 1 Pink Izé
Chamy: Lényegében: légy kedves és halkszavú a pincérrel szemben.
5 étel a jó alvásért, szép álmokért
760 0 1 Pink Izé
nagyonhulyevagyok: a legegyszerrűbb nem enni
A Gramofon Online debreceni nyitóbulijához készült DJ-mix
Hallható halhatatlanok élőben:
2010. április 17-én, szombaton, 20 órától
Debrecen
MODEM
A Gramofon Online elindulását ünneplő estén az elmúlt évszázad fekete lemezeinek mágusai lángoszlopokként oszlatják el a feledés homályát. Lélegzetelállító és hajmeresztő, borzasztó és bizsergető muzsikák armadáját hadrendbe állítva mutatják meg az alkalomra egybegyűlt fruskák és méltóságos asszonyok, sihederek és nagyságos urak számára, hogy a Monarchiától a Népköztársaságig ívelő rögzített zenei kincs nem pókhálós múzeumi állomány.
463 0 0 Zene Izé
- Áááá, majd kitakarítok holnap... - valószínű ezzel a mondattal kezdődött az a 8 év is, amit ebben a koszfészekben töltött el a két lakó. ;)
16130 3 37 Izé
izébigyó: http://tv2.hu/naplo/video/szemetdomb-a-szomszedban
cila: Mit hallanak füleim? "költői kérdés?" Ez számomra kihívás. "Milyen összetevők adnak ki ily [...]
Nas: Amúgy hihetetlen, mit ki nem bír az ember, ha jobban végiggondoljuk. Ebben a trágyadombban élte [...]
Mind a 37 komment
Munkás parfüm :D
4717 5 12 Izé
eol: Ismerve Art Lebedev árazási politikáját, kétlem, hogy a munkásember lenne a célközönség :) [...]
Zsolt86: Pedig eléggé szem előtt van :DD
focuskoma: Úgy néz ki, mint T-bag a Szökésből.
Mind a 12 komment
Megszívta a szemétláda. Kellett neki...  :)
18466 5 18 Izé
Nusihusi: :D Ez szívás:D
tool: fake és elég rosszul rendezték, a szivatás épp az lenne hogy nem tud ki vagy beszállni. most e [...]
themasterhealer: villog a fake-lámpa
Mind a 18 komment
Sebastien Buemi balesete a Kínai nagydíj pénteki szabadedzésén.

Magyar cikk 
1409 0 3 Sport Izé
papaluige: kezdik megint ezt a drasztikus súlycsökkentést, csak nehogy valaki túl nagyot essen, és otthagy [...]
Ivanhoo: Csúnyán blokkolt az első fék...amint megnyomta a kanyar előtt, a kerekek a hirtelen nagy nyomá [...]
redline001: AAaaz fazsa :S ez most a szerelők hibája lehetett vagy csak "elfáradt az anyag? :S kicsit beelőz [...]
Talma megvicceli az autósokat!
1399 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Az lett volna az igazán vicces, ha én behajtok az ilyen "kasznis" Hondámmal a kútra. :D http://f [...]
papaluige: húúú de nagyon viccess!!!! :(
Gery & Daníí fotói
538 0 0 Art Izé
Megható pillanatok...
7288 1 21 Izé
izébigyó: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=4452 :D
te.sas!: meáááááááááááááeeeááááá... :'( :DDD
Purple: háhhhá :DDDDD
Mind a 21 komment
Biztosan megirigyelték a szánkózó vidráktól... :)
8225 3 9 Izé
bungle: Remek...
ityam: A mienk még kövérebb. Szegényke nehezen is áll már a lábára :( De egy éve szerintem az is b [...]
go-free: nem mertem ideírni, mert nem hiszek a szememnek. szerintem is elég pufókák.
Mind a 9 komment
Szájból szájba - egy újabb japcsi tévéshow gyöngyszem. :D
3926 1 10 Izé
spiritmonger: 2:11-nél az nem is gyík, hanem tej :D:D
Csabusa: szegény állatok, ott tényleg lehet ilyen tv show csinálni? pont reggeli után néztem...
benedictous: Ez mekkora kamu:)
Mind a 10 komment
A TV sorozatok történetének legkönnyfakasztóbb pillanata
1125 0 1 Pink Izé
Balázs: a jóbarátok egybe kéne hogy legyen
Pedofil TV show. No comment.
10786 3 42 Izé
Dok: Azzal együtt kell el ítélni aki a műsort kitalálta,rendezte,felvette és részt vett rajta!!!!! [...]
Grex: ...én nem mondtam hogy te hozzájuk tartozol,csak annyi volt az üzenetem lényege,hogy a pedofili [...]
Laci: Van egy mondás: Ne szólj szám, mert beverik a fejed. Én vagyok a hülye, hogy felemeltem a kezty [...]
Mind a 42 komment
Látványos légibemutató Paul Steiner főszereplésével.

( Tuti, hogy a "srác" (47 éves) sokat utazott már átszállással. :D)
764 0 4 Sport Izé
Balázs: mondjuk ellenkormányozni lehet éppen
Balázs: van benne valami
redline001: hát skacok.nem értek a rüléshez nem vágom konkrétan mien erőnek hogy kellene ott fenn hatnia [...]
Mind a 4 komment
2010 WorldCup Grill Gép A 2010-es WorldCup-ra készítették el ezt a remekbe szabott gépet. Már csak egy projektor kell a kertbe.
2703 1 0 Izé
A Barcelona simán, 3-0-ra verte Bojan, Pedro és Touré Yaya góljaival a Deportivót a Camp Nouban.Pedro gólját pedig ajánlom mindenkinek!!:D

Teljes összefoglaló.
950 0 1 Sport Izé
Balázs: ő már tavaly is egy nagyon tehetséges játékos volt. Szivesen látnám a Chelsea-ben de a Barcá [...]
Újabb őrült japán robogók, motorok
6828 1 10 Autó Izé
|-=O=-|: Biztos ez is csak egy kiállításra megy épp: http://ajanlo.kapu.hu/japcsimocik/24.jpg :D Egyébk [...]
|-=O=-|: A post képen 4-ből 3-on látok indexet. :D Egyébként szinte mindegyiken van a postban is...
Brien: killer annyira lent van hogy a rendor nem is engedelyezne forgalomban söt a muszakit sem hiszem ho [...]
Mind a 10 komment
Újabb őrült japán robogók, motorok
8238 7 10 Izé
|-=O=-|: Biztos ez is csak egy kiállításra megy épp: http://ajanlo.kapu.hu/japcsimocik/24.jpg :D Egyébk [...]
|-=O=-|: A post képen 4-ből 3-on látok indexet. :D Egyébként szinte mindegyiken van a postban is...
Brien: killer annyira lent van hogy a rendor nem is engedelyezne forgalomban söt a muszakit sem hiszem ho [...]
Mind a 10 komment
Így kell párnát lopni...
8785 2 2 Izé
Zsottika: vagy lenyelt egy ilyet: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102917
babapiskóta: Párna? Szerintem a mellei. ;)
Cliff Penrose, a "nyulakkal suttogó". A 60 éves brit állat hipnotizőr a házikedvencek viselkedési zavarait kezeli. Különleges technikával transzba ejti a nyulakat, aminek eredményeként azok a hátukon fekszenek felemelt lábakkal. A kis ribancok. ;)

Itt pedig Wendi Friesen, egy másik nyúlhipnotizőr:

4732 1 20 Izé
madMate: tags: nyulakkal suttogó vén perverz :D akár egy filmcím
Asagrim: Ha szép jányka akkor én is ... de ha egy ilyen klimaxos friss ötvenes némber, akkor én is felu [...]
ShitIron: Nyugton maradnák én is, ha szép jányka simogatná a hasam;)
Mind a 20 komment
MORTEMIA - The One I Once Was

Ez egy neo-gótikus metál banda, a power-death metal és az egyházi ének kellemes keverékét mutatják be. MortenVeland, a metál zeneműfaj egyik királya egy vadonatúj együttest alapított. Norvég származású, és kiemelkedik az iránta érzett tisztelete miatt, amit az utóbbi években szerzett be a brilliáns sötét jelenetek megfilmesítése miatt.
1012 1 0 Zene Izé
Ollantaytambo - Peru titka
399 0 0 Pink Izé
A lány barátja egy kicsit túlsúlyos... ;)
4515 2 24 Izé
Tooni: Ha már a műfajnál tartunk helyesebb lenne az interracial besorolás :P :D
Nas: Nem (biztos). A fiatalok mindkét nemből ugyanúgy néznek ki, a hímeknek felnőtt korukra alakul [...]
Tooni: Akkor ez most egy ..khmmm.. csaj csajjal randi? :D
Mind a 24 komment
Block Tetris
5766 2 6 Game Izé
mylostgames: A fejlesztő oldalán elérhető: http://www.mylostgames.com/play/block_tetris Ezt a linket küldt [...]
orsyka_001: köszi:)
Hollowdrums: http://www.jatekstart.com/jatekok/%C3%BCgyess%C3%A9gi-j%C3%A1t%C3%A9kok/20091122/block-tetris
Mind a 6 komment
Egy menhelyről érkezett kutyus, aki nem csak a jelenlétével tisztelte meg a jótékonysági baseball meccset.  :)
619 0 0 Sport Izé
Amilyen az asztalnál a pasi, olyan az ágyban (?)
1132 0 4 Pink Izé
Derill: költözz ólba:D
go-free: én speciel az asztalnál egy disznó vagyok, az ágyban pedig malac. akkor most mi is van? :P
Balázs: nő jó
Mind a 4 komment
Frank Pacholski "performansza" a nyűgdíjasklubban...
3395 1 19 Izé
Kampec: és inkább a fiatalok drogoznak...
Nusihusi: Fúj, de undorító:S Ha ezt látja 1 gyerek, megáll a fejlődésben:D
spander: Ha másra nem, hát legalább arra jó volt, hogy most már ismerjük, tudjuk a nevét, FRANK akárk [...]
Mind a 19 komment
Turnip Rock (Huron-tó, Kanada)

5643 9 11 Izé
n!ne: Király hely lehet :) Kár, hogy olyan messze van ez hely. Hiányoltam a fürdőzőket :(
Nusihusi: Gyönyörű ez a tó:)
teccikerteni: szlovákia helyére máris készithetsz 1tengert, s probléma megoldva...2légy 1csapásra:DD
Mind a 11 komment
"LMP! Lépj vissza, vagy betollak a Fidesz seggébe!"
8730 3 13 Izé
bubi66: Ja ...jó . De az is érdekes , hogy sikeres ...vagy kevésbé sikeres ...művészek , közéleti em [...]
Asim: Remek videó teljesen egyetértek a mondandójával.
lokko: szerintem jóez, érdekes formában feszegeti azt, hogy a közvélemény és a politika, hogy akarja [...]
Mind a 13 komment
Vigyázz, a papa harap! :D

Ezek a gyógyszeres nyugdíjasok tudnak néha meglepetést okozni...
12548 7 28 Izé
benedictous: Ketrecbe vágni oszt cső:D
Purple: jé, saladfingersben vállalt epizód szerepet :DDD http://www.fat-pie.com/salad3.htm
Grex: sehogy, ez egy intermediális performance amit ő csinál.........igaz kicsit szerényebb előadás, [...]
Mind a 28 komment
Megjelent az új MacBook Pro, az Apple professzionális felhasználóknak szánt laptop rendszere.
1741 0 3 Tech Izé
Asagrim: Erről van szó! ... kérem kaccsójjaki!
BullFrog: Macbook, 1800$ ~360e Ft, ami mire ideér lesz kb 450e Ft. 15-inch: 2.4GHz Intel Core i5 4GB Memory 3 [...]
themasterhealer: Hú ez kemény. Nállunk mikor lesz?
Régebbi postok...