REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
SUPERDIGITAL
Madarász István legújabb kisfilmje, azé a srácé aki a náci időutazós filmet is rendezte. Nem mellesleg ezzel a munkával megnyerte az idei AXN fesztivált. Néznék már tőle egy nagyjátékfilmet!
922 3 0 Film Izé
Pinokkió... alternatív forgatókönyvvel. (Amikor apuci megcsömörlik a gyermekmeséktől és már nem bírja, csak keménydrogokkal.)
4867 4 9 Izé
Ctx Twin: Kösz! Nem vettem észre, hogy HQ-ban van, de azt amúgy sem szereti a gépem. (P3/866 384MB GF3ti20 [...]
Maccoyi: Ha Normal Quality-ben nézed a videót IE7 alatt, akkor ha betöltötte tudsz tekerni. Legalábbis n [...]
Ctx Twin: Miért van az, hogy némelyik youtube-os videóba nem lehet beletekerni se Firefox, se IE7 alól?
Mind a 9 komment
Szakértők értékelték a tankokat 5 olyan szempont szerint, amelyek csatákat, háborúkat döntenek el. Érdemes végighallgatni.

(Egyébként is: a mérkőzés után a "győztes csapatból" szokták kiválasztani a meccs legjobbját :P).
6568 0 92 Autó Izé
Zorro: Helyesbítek. Az MG 42 alapján készült modern változatai vannak még szolgálatban. Azért nem [...]
simon79: Az MG42 nem véletlenül van még ma is rendszerben. Csak épp MG3 néven, és 7,92 helyett 7,62 mm [...]
Zorro: Ha már MG 34. A tűzsebessége 900 lövés/perc, pontos, megbízható. A háború kezdetén a legjo [...]
Mind a 92 komment
Szakértők értékelték a tankokat 5 olyan szempont szerint, amelyek csatákat, háborúkat döntenek el. Érdemes végighallgatni.

(Egyébként is: a mérkőzés után a "győztes csapatból" szokták kiválasztani a meccs legjobbját :P).
7286 2 93 Izé
bungle: exortus küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=1A9Ic_g7xNM Szöveg: "Engineering Disasters - T [...]
Zorro: Helyesbítek. Az MG 42 alapján készült modern változatai vannak még szolgálatban. Azért nem [...]
simon79: Az MG42 nem véletlenül van még ma is rendszerben. Csak épp MG3 néven, és 7,92 helyett 7,62 mm [...]
Mind a 93 komment
Circa Survive - The Difference Between Medicine And Poison Is In The Dose

Anthony Green (ex-Saosin) aktuális bandája. Új album 2009-re várható. Myspace

Még:
In Fear And Faith

Act Appalled
535 0 0 Zene Izé
...és a legújabb Farkasember film szereposztásának győztese...

Itt még mint rocksztár.
A Jimmy Kimmel showban.
5032 1 27 Izé
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2009/09/worlds-hairiest-man-in-china.html
focuskoma: Egy igazi macsó. :D
Re-Peet: áááá..valld be, hogy mozgatja a fantáziád, hogy vajon borotválja-e magát ott..lent..
Mind a 27 komment
Two and a Half Watchmen
Two superheroes. One kid. No good. XD

A Two and a half man-nek a paródiája azaz a Két pasi meg egy kicsinek.
834 1 0 Film Izé
A román sofőrszakma merő egy buli! :)
9962 5 28 Izé
superxaba: a zene: sandu ciorba: barbatu care-i barbat
superxaba: csütörtök este a hirtv-szerű román realiateatv-n csámcsogtak ezen a videón három nagyokos + [...]
mekecske: Ide még egy finom sör is belefért volna, hiányolom. Egyébként nem volt oly életveszélyes mut [...]
Mind a 28 komment
Memory Garden - Carnage Carnival

A svéd Memory Garden a Candlemass epikus doomját keveri egy csipetnyi power metállal méghozzá mesteri módon, lemezük a tavalyi esztendő egyik abszolút csúcsteljesítménye. Magyar vonatkozásra hívnám fel a figyelmet, méghozzá a Havancsák "Jules" Gyula által készített borítóra és bookletre.
732 0 2 Zene Izé
pepeti: Hát ez tény, ezen a számon kívül más könnyen emészthető nóta nem nagyon van a korongon.:) [...]
Szosztar: A Memory Garden tavalyi lemeze tényleg nem lett rossz, csak az a bajom vele, hogy nekem nagyon hang [...]
Livewire 2009, mert ugrálni is lehet jól. ;)
832 1 0 Sport Izé
"Ez elfogyott.... Könyörgöm, adjatok még!"
15127 14 25 Izé
Purple: http://8.media.tumblr.com/x3Rmp1Hjoq65iv91GpHsfBlMo1_500.jpg :))))
|-=O=-|: Minden éjszakai állatnak nagyobb a szeme, általános iskolai anyag...
enti: jobban lát :D
Mind a 25 komment
Paul Garner grafikus munkái. Lemezborítókat, tetoválásmintákat is tervez horror és rajzfilm stílusban.

Néhány képe megvásárolható, elég borsos áron (500 font).
3343 0 3 Art Izé
mephistto: se így se úgy nem ér 500fontot :D
Angel87: Nem, az a Chris Garver! :) De ő is nagyon tud! :)
Atesz567: Ez a koma nagyon tud rajzoni/tetoválni. Ugye ez a csávó a miami inkből?
Paul Garner grafikus munkái. Lemezborítókat, tetoválásmintákat is tervez horror és rajzfilm stílusban.

Néhány képe megvásárolható, elég borsos áron (500 font).
3529 3 3 Izé
mephistto: se így se úgy nem ér 500fontot :D
Angel87: Nem, az a Chris Garver! :) De ő is nagyon tud! :)
Atesz567: Ez a koma nagyon tud rajzoni/tetoválni. Ugye ez a csávó a miami inkből?
Dobd be magad!

Lauryn egy poros kisvárosban él, Indiana államban. A fiatal lány szülei meghaltak, ő segít a bátyjának a rájuk maradt családi vállalkozás működtetésében. Könyvelőként dolgozik az autószerelő műhelyben, de álma, hogy profi táncos legyen. Ezért minden szabad percében gyakorol, és élete legnagyobb lehetőségére készül: felvételt akar nyerni az egyik leghíresebb táncakadémiára, a Chicagói Zene- és Tánciskolába. Ám amikor elutasítják, kétségbeesik. Nem akar visszamenni vidékre, de a saját tehetségébe vetett hite is megrendül. Egy véletlen találkozás azonban új fordulatot hoz az életében. Nemcsak szállása, hanem munkája is lesz Chicagóban, mégpedig az egyik legnépszerűbb éjszakai táncos szórakozóhelyen. Igaz, hogy könyvelőként, de a tánctudása nem marad sokáig rejtve. A Rubys bár színpadán olyan magabiztosságra tesz szert, hogy eldönti, újra megpróbálja a felvételit.
787 2 0 Film Izé
Meddig tart a jó szex? - Kizárólag 18 éven felülieknek!
1448 1 0 Pink Izé
Megdöbbentő adatok az önkielégítésről
2205 0 0 Pink Izé
4 biztató jel, hogy kezdjétek újra
1043 0 9 Pink Izé
CrazyLime: Jah! Nekem sincs a kedvenceim közt! :)
csillaghal: útálom a bablevest ezért nem tudtam vonatozttni illetve ez az elterjedtebb mondás rá. bocwsi ha [...]
CrazyLime: Én se értem ezt a kommentet, h kinek szólt, mert nekem nem úgy tűnik h valaki nem értette.
Mind a 9 komment
Tudom volt már egy post nagyjából erről, de most gondoltam írok bővebben a témáról...

Palau köztársaság a Karolina-szigetek legnyugatibb szigetcsoportján helyezkedik el, 241 szigetből áll. Az egyiken található Medúza tóban 10 millió medúza él, mivel nem veszélyeztetik őket ragadozók. Több száz évvel ezelőtt a tó összeköttetésben állt az óceánnal, de ahogy a tengerszint csökkent, az algában gazdag tóban ragadt állatok elszaporodtak. Mivel nem leselkedik rájuk veszély, a csalánsejtjeik legyengültek, így csípésük nem jelent veszélyt a tóban fürdőzőkre.

4536 8 23 Izé
Maccoyi: 14 látványos medúza: http://www.environmentalgraffiti.com/news-most-beautiful-jellyfish-earth
Powaflips: nagyon jó poszt ,grat
TeamCo.: hehe de a 25 és a 2% között van némi különbség...
Mind a 23 komment
Ezek nem ismerték azt a mondást, hogy "Jön még transzvesztitára kamion."
18066 7 56 Izé
Maccoyi: Pontosan, de tőlem a gép elé is fekhetnek nem akadály. :D
bungle: A rakomány alá gondoltad őket, ugye? :D
Maccoyi: Megtaláltam a számukra legideálisabb járművet... http://www.cramo.com/upload/Images/Mediabank/c [...]
Mind a 56 komment
Mi a legvonzóbb tulajdonságod? - Csillagjegyed megmutatja
1073 0 1 Pink Izé
papaluige: most az egyszer igazat írtak: - nem vagyok egy kimondottan vonzó nő! :DDDD
Egy érdekes sport a "szánkóhoki", amelyet a testi fogyatékkal élőknek fejlesztettek ki. A normál jégkorong szabályok érvényesek a játékban és persze nem maradhat el itt sem a hokiban megszokott jó kis bunyó. :)
2352 1 5 Izé
I. C. Wiener: http://youtu.be/y5whWXxGHUA
papaluige: ha meg akarja érteni valaki,akkor bárhogy írhatod,de ha nem ,akkor a sima "A" betűbe is beleköt [...]
Maccoyi: Akkor nézz már itt szét a szóhasználat menüpontban: http://hu.wikipedia.org/wiki/Fogyat%C3%A9k [...]
Mind a 5 komment
Az ember (igazi) tragédiája. Gondolkozz! Ha használod az agyad, már győztél! (Kicsit hosszú film, de ha elkezded, nehéz abbahagyni.) Megdöbbentő összefüggések, amelyről egy kereskedelmi televízió sem beszél szívesen, mi "átlagemberek" meg HA tudunk is róluk, sokszor nem is foglalkozunk velük.
13554 24 32 Izé
Zorro: Jja, értem én. Findzs írására pedig azt tudom mondani, hogy pl. az emirátusok is, de több má [...]
emgé: Persze, de az Északi-sarkon jóval kisebb mennyiségű jég alatt van szárazföld. És még ugye o [...]
Zorro: Hozzáteszem, nem csak az Antarktiszon van jég, hanem ugye az Arktisz körül is jelentős mennyis [...]
Mind a 32 komment
Egy érdekes sport a "szánkóhoki", amelyet a testi fogyatékkal élőknek fejlesztettek ki. A normál jégkorong szabályok érvényesek a játékban és persze nem maradhat el itt sem a hokiban megszokott jó kis bunyó. :)
2083 0 0 Sport Izé
Ez jó, több külföldi blogon is láttam ma ezt a videót... mondom mi van, ez itt van Budapesten, hogy-hogy még nem láttam? :D

A megfejtés itt .
6224 0 9 Art Izé
alphadog: Biztos lesz ilyen választás, persze. Hóóógyne. "Öööö... most csökkentjük a személyi jöv [...]
mekszamnojz: én meg inkább odaadom a vak családnak akiket reggel néha látok a buszon, vagy azoknak a betegek [...]
ha_ho: A ladányi duzzasztó alatt, nyári vízállásnál is át lehet gyalogolni a túlpartra néhány he [...]
Mind a 9 komment
Ez jó, több külföldi blogon is láttam ma ezt a videót... mondom mi van, ez itt van Budapesten, hogy-hogy még nem láttam? :D

A megfejtés itt.
6624 2 9 Izé
alphadog: Biztos lesz ilyen választás, persze. Hóóógyne. "Öööö... most csökkentjük a személyi jöv [...]
mekszamnojz: én meg inkább odaadom a vak családnak akiket reggel néha látok a buszon, vagy azoknak a betegek [...]
ha_ho: A ladányi duzzasztó alatt, nyári vízállásnál is át lehet gyalogolni a túlpartra néhány he [...]
Mind a 9 komment
Megérkezett a legfrissebb, szám szerint harmadik előzetes a Terminator Salvation-ből. Sok-sok látványos új jelenet került bele a május 22-én mozikba kerülő film friss, ropogós trailerébe.
1798 1 10 Film Izé
eNMi: háááát, itt legalább irt vki hozzá kommentet... a filmről meg (fejleharapásokat elkerüvle), [...]
csicsilla: megnéztük! Moziban. Jún.4. csak annyit tudok mondani róla : fantasztikus,brutális,majdnem össz [...]
Maccoyi: Terminator Salvation 4 perces trailer: http://www.youtube.com/watch?v=IcYdjHpJUV8
Mind a 10 komment
Erőszakik (In Bruges)

"Ez nem is vígjáték!" - ezzel a kijelentéssel tisztáztam magamban több filmajánló hibáját, az Erőszakik első felében, amikor is megvilágosodott előttem, ez nem vígjáték, sőt sokkal jobb annál, amire számítottam. A borító és a filmajánlók átböngészése után laza komédiát vártam, amolyan "gájricsiset"... Hát csalódtam, de csakis pozitívan, ez a film megéri minden percét!

Előzetes.
630 1 2 Film Izé
Balázs: nagyon nagy film!!!!
ssscsaba: ez egy igenigen nagy film!!!
Az elevenfourteen azaz 23:14 egy nagyon összetett könnyed thriller (lehet, hogy inkább krimi). Több szálon fut benne a cselekmény, amely gyakorlatilag egy perc történetét meséli el. De, hogy abban az egy percben konkrétan mi történik, azt csak a film végén tudjuk meg. Addig pedig az azokhoz az eseményekhez vezető utakat kísérhetjük figyelemmel.

Plusz a szereplőgárda tele van híres, rendkívül tehetséges színészekkel.

IMDB | előzetes
824 1 2 Film Izé
eváj: Hát érdekes film volt mondhatni.
Erunder: Plusz infó még: Nemrég vetítették az egyik magyar kereskedelmi csatornán, és ügyeltek arra a [...]
Utoljára úgy másfél éve büntettünk velük, most megint előkerültek az Öt utcaiak!

"Anya hidj nekem" :D

A gettó dal
Mocskos a pénz
Koncert
Roli megmondja a tutit
7832 2 32 Izé
spidy: xd :) jo ja nekik he :):)
trógerfighter: De ki az aki képes ezt a videót megvágni,megnézni többször,dolgozni rajta és közben hallgatn [...]
Jocyka: Kellenek!! Kellenek!! És még egyszer mondom, KELLENEK!!!:D:D:D Unalmas lenne az életünk az ilyen [...]
Mind a 32 komment
Lezüllött a sorozatsztár
1120 0 8 Pink Izé
roland66: szted érdekel? xD
CrazyLime: Akkor nagy szerencséd volt! Nálam tuti 1es!
roland66: mér is? kül nem buktam meg...:D
Mind a 8 komment
Az "üzenetrögzítőm". :D
Még kicsit tanítani kell, hogy átvegye az üzenetet, meg visszarakja a telefonkagylót... ;)
5823 2 6 Izé
közlegény: Ő a góré, ez tisztán látszik, csak utálja, ha pihenés közben zavarják. :)))
Sissi: Hmmm valamit félrenyomhattam, ezt akartam mutatni: http://www.youtube.com/watch?v=GI0ZBfpsiE4&featu [...]
Margocska: de édiii:):):)
Mind a 6 komment
"Drágám, megjöttem..."
18248 5 11 Izé
mekszamnojz: "vezetni bolondulásig, tövignyomásig, elég ha landol a garázstól a lakásig... " :DD
papaluige: lendületből könnyen kiviszi! :) amúgy meg terepjáró-e vagy SUV? Na azon megint lehetne vitatk [...]
ManOfUnknown: Milyen gyenge fala van a garázsnak, hogy ilyen lazán átmegy rajta!? És még mielőtt valaki mond [...]
Mind a 11 komment
Méregtelenítő, zsírégető, immunerősítő

A csodálatos kombucha
287 1 0 Pink Izé
The Naked Platformer
6631 0 3 Game Izé
MG: hát ez borzalmas XD és azok a hangok...
Grábor: ezdeegy agyament gém amugy nem mondom hogy rossz főleg látványra:-)
tutituti: beteeeg.Ja és a koponyásig jutottam el benne.
Az eBay-en eladó ez a ritka állapotú '85-ös Camaro IROC Z28 (megtett út: 4,3 mérföld!)
12443 0 14 Autó Izé
rubigo: akkor úgy néz ki, ez sehogy sem jó vétel... :P
peet06: De az is lehet hogy már egyszer megfordult az óra benne :) és ugy már annyira nem tünik jó vé [...]
Koxy: Komoly nagyon, de horror a licit, most tart 24600-nál. Amúgy a Camaro + a Firebird ugyanaz az F-bo [...]
Mind a 14 komment
Az eBay-en eladó ez a ritka állapotú '85-ös Camaro IROC Z28 (megtett út: 4,3 mérföld!)
12220 1 14 Izé
rubigo: akkor úgy néz ki, ez sehogy sem jó vétel... :P
peet06: De az is lehet hogy már egyszer megfordult az óra benne :) és ugy már annyira nem tünik jó vé [...]
Koxy: Komoly nagyon, de horror a licit, most tart 24600-nál. Amúgy a Camaro + a Firebird ugyanaz az F-bo [...]
Mind a 14 komment
Mood - Wombocosmic

Magyarország úttörő doom zenekara volt a '93-ban alapított, majd 2001-ben kettévált (Wall of Sleep, Stereochrist) Mood. A komoly underground sikereket elért zenekar 4 nagylemezt, és 2007-ben egy posztumusz DVD-t jelentetett meg. Ezt a fület gyönyörködtető, szívet facsaró dalt küldöm minden doomsternek, és kevésbé doomsternek.
443 0 0 Zene Izé
Vaskabátok (Hot Fuzz)

Nagyon jó kis angol akcióvígjáték, mindenkinek ajánlom megtekintésre.
Egy kis faluban játszódik ahol elég fura dolgok zajlanak és a városi rendőr megérkezésével felborul a falusiak terve.
A Haláli Hullák Hajnalát is alkotó páros újabb őrült vígjátéka, Simon Pegg és Edgar Wright az angol humor és a filmparódia egy kellemes vegyítését alkalmazza.
Előzetes
733 0 2 Film Izé
bandee1219: Ez tényleg jó film! :) A Haláli hullák hajnala elmegy még, de a Fuss dagi, fuss! c. filmjét m [...]
Öcsi: ááááh istenkirály egy flim :D
Tűzvonalban

A külföldön is sikereket elért magyar sorozat az Angyalföld nyolcas körzetének rendrőkapitányságának kalandjait mutatja be. A történet előrehaladtával egyre komolyabb bűntényeket kell megoldaniuk a rend őreinek.
A 24 és a The Shield című sorozatok magyar megfelelőjeként is emlegetik.
Az összes leadott epizód megtekinthető a sorozat hivatalos oldalán.
Egy érdekes werkfilm az első évad forgatásáról, kedvcsináló videóként.
1136 0 1 Film Izé
Szosztar: Ez egy igen jó sorozat!
The Objective

Afganisztán, 2001 novembere - két hónappal a World Trade Center elleni támadás után. Egy különleges kiképzésben részesült csapatot azzal a feladattal dobnak le az afganisztáni sivatagba, hogy találjanak meg és vegyék fel a kapcsolatot egy emberrel, akit úgy hívnak hogy "Mohammed Aban". A célszemély helyett viszont valami mást találnak. Valamit, amire még a speciális kiképzésük sem készíthette fel őket...

817 0 5 Film Izé
egyemaszived: nekem az "Outpost" c. film jutott eszembe róla.
Collector: Ez olyan mint a "Falu" meg a "Jelek" a jó kis Shyamalan filmek ahol várod várod a csattanót de a [...]
szomoja: ohjaj asszem van egy utam a Babámmal a moziba :O
Mind a 5 komment
Régebbi postok...