REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sztriptíz: miért őrül meg érte a pasi? - Egyikük elárulja
940 0 11 Pink Izé
csillaghal: szerintem rá igaz, hogy az se tudja, hogy fiu vagy lány :) neki már mindegy...javascript:document [...]
Derill: az a tésztaképü menszon? mér? az nem meleg?
csillaghal: Dita :)
Mind a 11 komment
Az influenza 7 biztos ellenszere
381 1 6 Pink Izé
TinusSs: Én inkább sokat mozgok, de bolond lennék betegség miatt alkoholt inni, inkább szenvedek.:D
Derill: rossz válasz:) a házipálinka 40-60% alkohol, a vírusok és baktériumok viszont csak 80-felett p [...]
Hada: egyetértek az előttem szólóval:) én a házipálinkát javaslom!
Mind a 6 komment
Cirkuszi műugró macsek.

+ még több cirkuszi cica.
5747 1 12 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/44518_cat-and-roll
bungle: Moszkvai cica cirkusz: http://www.youtube.com/watch?v=HlKYtLlvRlU
Zsolt86: ciccccccccccáááááááááákkkkk foevö!! 10-es bángül!
Mind a 12 komment
4 jel, hogy a pasi nőcsábász - És csak ágyba akar vinni!
1076 0 6 Pink Izé
Bakeyoo: Szerintem is, csak mondtam. :) Nem vagyok rosszindulatú...
Errtu: Te most madárnak nézel? :D
Derill: sokat akar a szarka...:D
Mind a 6 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a zöld gémet, amely ha szükséges rafinált, de egyben meglepő módszerrel csalja közel magához az apró halakat.

Képsorozat a madárkáról.
4252 3 7 Izé
Tóth József: Ilyet már Én is láttam. De szoktam etetni a békákat is csontival.
Belkar: Vat ö klevö börd
Maccoyi: Azt én is, egyébként ahová én járok pecázni ott a bátor madárkák a horgász csontijára j [...]
Mind a 7 komment
Gyulai Reneszánsz karnevál
2009.február.19-22

Aki jön keressen meg! :P
952 0 0 Pink Izé
A jó megjelenéshez elengedhetetlenek a szép ápolt karmok... akarom mondani körmök. :D
9761 1 40 Izé
bungle: damncrazypix küldte: http://damncrazypix.blogspot.com/2009/03/have-you-not-tried-to-cut-nails.html
Mr.T.: X, (azaz iksz) éve láttam róla riportot, mosogatott stb, de kényesebb témákra nem tértek ki [...]
mekszamnojz: pföjje..... jó lehet a jelenet: ül a klotyón, törlik a seggét ő meg mosolyogva gyönyörködi [...]
Mind a 40 komment
Google Föld 5.0.

Szétnézhetünk a Marson, az óceánok mélyén, vagy akár időutazhatunk. Magyar kezelőfelület!
4394 9 59 Tech Izé
hodosy: Hh
Ctx Twin: Itt az én gyűjteményem. Ha valamelyik koordinátán nincs ott aminek lenni kéne, akkor már fris [...]
TinusSs: Én tuti iszonyat hülye vagyok hozzá, nekem semmit sem hoz be:D
Mind a 59 komment
Nagyon bocs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nem tudtam gelrakni normális képet róla de amit most rakok róla az szerintem vicces...

 

(igen. "vicces". képet meg nem keresni kell hozzá, hanem csinálni: HELP - Errtu)
5973 4 9 Game Izé
Grábor: én 4-et simán belőttem első próbálkozásra aztán az ötödiknél ahol már ketten voltak lehe [...]
Purple: misi jó a segged :D
tomi77: akárcsak te:P aki a seggét rakja fel képnek...
Mind a 9 komment
Mókás testszőrzetek :)

hmmm..valamelyiket én is kipróbálom :)
1592 0 2 Pink Izé
CrazyLime: Ezek elég undorítóak! :S
Purple: fúúúúúúújjj.
A motorosok figyelmébe ajánlanám ezt a környezetkímélő elektromos motort, és még száguldozni is lehet vele olyan 240 km/h-val!
3568 0 12 Autó Izé
Findzs: egyetértek
AVIREX: engem mondjuk irritálnak a robbanómotorok,mivel főútvonal mellett élek.. ilyenkor nem gáz,de n [...]
Lazarus: Akkor van duda, vagy villognak mittudom én, ez nem indok. Én is csak a tükörből veszem észre [...]
Mind a 12 komment
A motorosok figyelmébe ajánlanám ezt a környezetkímélő elektromos motort, és még száguldozni is lehet vele olyan 240 km/h-val!
3500 3 12 Izé
Findzs: egyetértek
AVIREX: engem mondjuk irritálnak a robbanómotorok,mivel főútvonal mellett élek.. ilyenkor nem gáz,de n [...]
Lazarus: Akkor van duda, vagy villognak mittudom én, ez nem indok. Én is csak a tükörből veszem észre [...]
Mind a 12 komment
Melyik napon születtél? - Ilyennek lát a külvilág!
1109 0 3 Pink Izé
spider86: ááá biztos nem :D néha csak ide jársz néhány jó szóért amúgy egyedül vagy állandóan :D [...]
TinusSs: De amúgy félre ne értsétek nem vagyok ennyire rossz eset:D
TinusSs: Tök jó, először életemben igaz rám/csütörtök/:)
Tough Guy Challenge 2009

Minden évben több ezren próbálják bebizonyítani Közép-Angliában, hogy méltók a Kemény Csávó (Tough Guy) címre. Férfiak és nők százai dőltek ki csonttörés, ficam, fagyási, égési sérülések és kiszáradás miatt. A huszonegy akadály többsége életveszélyes, még a győztes, James Appleton is orvosi kezelésre szorult.

Videó.
10117 1 11 Izé
toxity-fa: helyesírás versenyre is mehetnél
spidy: nem tom sztem nem ojan nagy werseny lehet ez én sztem simán MEGTUDNÁM CSINÁLNI
papaluige: lehet,h a Borat- egyenruhás a kakukktojás,vagy Ő a tavalyi nyertes? :))
Mind a 11 komment
Mi lesz abból, ha a termeszhangya találkozik egy eukaliptusz fával?
- DIDGERIDOO                              

És mi lesz abból, ha 1 beatboxer találkozik a didgeridoo-val?
- Muzsika, még pedig nem is rossz! :)
1241 3 2 Zene Izé
remlato: ilyenünk van nekünk is: http://www.myspace.com/airtistmusic és még jobb is :)
Öcsi: hatalmas zene!!! köszi! :D
A leérkezésen van még mit javítani. :D
516 1 0 Sport Izé
"Mit bámultok, nem láttatok még macskát, ahogy sétáltatja a gazdáját?"
4786 4 10 Izé
noldika: odabaxxx.:D:D:D
focuskoma: Még ilyet :O. Érdekes. Meg ez a zene választás is frankó, nagyon tetszett bunglepapa XD
mumus: nekem kell egy ilyen cica :D
Mind a 10 komment
Sörözés méhekkel...

"Just hanging out, having a beer, covered in bees." :D
2462 3 10 Izé
Tóth József: Ez egy mazochista állat! Úgy hallottam, az albán sör nagyon sz@r... :)))
Ales: No..itt sem a szomszéd a hülye!
noldika: van ver a pucajaba...:D
Mind a 10 komment
"Mit visz az idióta a lakatlan szigetre? Lakatot."
5058 4 17 Izé
Tóth József: Lángvágót!!!!!!
spidy: kajakra én is azt hitem hogy legaláb egy kicsit 1 icipicit vagy csak 1mini iciri picirit belevag [...]
eol: Én is ezen gondolkoztam, hogy jön ide a rendőrség? 112... Halló, rendőrség? Lakatot tettem a [...]
Mind a 17 komment
A 3 legjobb edzőterem - Mit, hol, mennyiért?
462 0 0 Pink Izé
Atomtorta - Parasz Blues

Ha valakinek nagyon megtetszett volna, itt a honlapjuk.
1607 3 1 Zene Izé
pepeti: Igazi klasszikus. :D
Ansur - At His Wit's End

Progresszív, avantgarde metal Novérgiából, fiatalok előadásában. Beszéljen helyettem a myspace.
582 0 2 Zene Izé
pepeti: Nekem mindkettő nagyon tetszik, a borító átlagon felüli.:)
Newtonheat: rohadt szép ez a boritó,a legszebb amit láttam,csak kár h a szám nem ér fel hozzá...vélemén [...]
Meg fog halni?
613 0 9 Pink Izé
CrazyLime: Há nem! Én olyan szinten nézem, h ha lemaradok 1 részről letöltöm. :)
Purple: nem, tök jó, képzeld nikiről kiderült, hogy drogozott :DD
brigi_cica: még mindig megy ez a sorozat?? :O nem unjátok már?? :D
Mind a 9 komment
Dzsudzsák Balázs a PSV játékosa mesterhármassal (31, 46, 53) vette ki a részét a 6 gólos győzelemből a Den Haag csapata ellen. Íme a gólok.

Frissítés:

Dzsudzsák három gólj a magyar kommentárral. (Köszi mcsoma)
556 0 4 Sport Izé
Balázs: ÁÁÁ nagyon király, ma csak ezt hallottam mindenkitől: "Dzsudzsák 3at vert" :D
Maccoyi: Köszi. :)
mcsoma: http://www.dailymotion.com/video/x89von_juji-vs-bertus_sport Dzsudzsák 3 gólja magyar kommentárra [...]
Mind a 4 komment
La Caution - Thé á la menthe
730 2 4 Zene Izé
j.elod: :)
MStipee: Én ott hallottam először, de szöveggel is üt. Főleg hogy van benne egy rész, mikor mintha azt [...]
j.elod: tudom :)
Mind a 4 komment
Kicsit kisebb távirányítós tankok, még mindig nagy gyerekeknek.
6327 0 34 Autó Izé
Zorro: Ez jó, köszi. Mindig van mit tanulni amint látom.
Garou: Számvéber Norbert: Nehézpáncélosok. A német 503. nehézpáncélos-osztály magyarországi harc [...]
Zorro: ÖÖÖ Ezt hol olvasod? Lehet tényleg így van, de az én ismereteim szerint soha nem volt Tiger II [...]
Mind a 34 komment
Kicsit kisebb távirányítós tankok, még mindig nagy gyerekeknek.
5143 4 34 Izé
Zorro: Ez jó, köszi. Mindig van mit tanulni amint látom.
Garou: Számvéber Norbert: Nehézpáncélosok. A német 503. nehézpáncélos-osztály magyarországi harc [...]
Zorro: ÖÖÖ Ezt hol olvasod? Lehet tényleg így van, de az én ismereteim szerint soha nem volt Tiger II [...]
Mind a 34 komment
Mivel lassan itt a Valentin nap, eddig az egyetlen értelmes dolgot amit felleltem ajándékként, megosztom veletek, mert érdemes lesz rá gyűjteni. :)

Még pár kép itt és itt. + egy video.
3470 0 15 Izé
malex123: Itt legalább nincs csokifasz ... :)
Tádi: hehehe. nálam már az is elég, ha hosszabb ideig nézek egy tábla csokit, már rosszul vagyok, ne [...]
Luflee: Wonka :))
Mind a 15 komment
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5147 2 5 Film Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5679 1 5 Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
A Sony egy hihetetlen kütyüt alkotott: a Rolly az általa játszott zenére táncol és még különböző színekben is tündököl!

Mi is ez?
A zenelejátszónk már nem csak a talpalávalót szolgáltatja, de táncol is a slágerek dallamára. A Rolly a Sony-tól forog és kering zenélés közben.

A hang
A hangszórók a Rolly két végén helyezkednek el, műanyag borítással rendelkeznek, ez bekapcsoláskor mozdul el, ez után reagál a zenére.

Irányítás
Csak egyetlen gomb található a Rollyn, minden mást a testére szerelt két gyűrűvel irányítunk. Az egyikkel a dalok, illetve albumok között válogatunk, a másik a hangerőt szabályozza.
904 1 6 Tech Izé
gergeli.: eléggé animációgyanús kis videó no de sebaj... :D
kilam: 1 éves hír, de hír..."és egy újszülöttnek minden vicc új" és még nem volt "izélve" jah é [...]
Jozef7: érdekes egy valami honnan is van ez??? xD
Mind a 6 komment
Szégyen! A svédek rajtunk röhögnek Mark "új" dala miatt

"Akárcsak tavaly, úgy idén is többen azt feltételezték, hogy "bunda" volt az egész. A zsűri ugyanis rekord gyorsasággal, kevesebb mint 24 óra alatt döntött Mark mellett, ennyi idő elég volt nekik arra, hogy meghallgassanak 105 dalt és kiválasszák közülük a legjobbat."

Mark "klipje"
A svéd eredeti
7866 2 137 Izé
izébigyó: Blama! Eurovíziós dalverseny: Tompos Kátya is visszalépett! http://hir.ize.hu/comments.php?post_ [...]
Leathercap: Sálálá????!!!! Hova hányjak? Most akkor direkt nem akartunk nyerni?
Balintos: Mert akkor a végén még Britney Spears-re érkezne a legtöbb szavazat :S
Mind a 137 komment
Az erdélyi Nyerges-tetőn minden táposnak megvan a maga keresztje, még az Ivóklubnak is.

Nincs még kereszted Nyerges-tetőn? Szégyen!
3963 4 15 Izé
rubigo: Nincs a fotóriporterrel semmi gond. Nem kis iróniával próbál rávilágítani, hogy ez a kereszt [...]
rubigo: A posztkép alapján azt hittem először, hogy a Miskolci Vízmű munkatársai ott vesztettél éle [...]
Savitra: Ciki, hogy mi, anyaországiak ennyire villogtatjuk hazafiasságukat: márvány kereszt, arany betű, [...]
Mind a 15 komment
Így bowlingozik a szőke nő. :D
16788 7 20 Izé
bungle: Köszi, de ezt ne küldjétek be, amint látszik már volt 3 éve. :)
Kiscsuri: Meg sem lepődtem.
bubi66: Itt játszátok az agyatokat .... ki tudná közületek elsőre így eltalálni a célt ??? Am [...]
Mind a 20 komment
Így bowlingozik a szőke nő. :D
19249 0 2 Sport Izé
superxaba: azt a tűzcsapot egy világbajnok se találta volna el...
alphadog: Milyen kedves, lemossa a szomszéd pályát. :)
Megboldogult tavalyi nyár, amikor Paris Hilton még Benji Maddennel járt... Együtt vágtak neki a vad Dél-Afrikának, ahol még gepárdot is simogathattak. Parisnak azonban nem tetszett a cica, mert nem fért bele a retküljébe, mint Tinkerbell, a csivavája. S hogy hol nyaral a többi híresség? Fotókkal mutatjuk meg!
661 0 1 Pink Izé
TinusSs: Fujj Lindsay leszbi?:S Gusztustalan. Parist meg Benjit sajnálom, hogy szakítottak, aranyosak volta [...]
Milyen nőre vágyik? - Csillagjegye megmutatja
1298 0 4 Pink Izé
brigi_cica: inkább lila egyéniség :D :D (L) :)
Purple: az biztos :D
orsyka_001: elég színes egyéniség lehet:D
Mind a 4 komment
Chris Atkison kicsúszása az elmúlt hétvégén megrendezett Írországi rally-n, amelyet Sebastian Loeb nyert meg.

Képek az Ír rally-ról.
937 0 1 Sport Izé
papaluige: nem hiába ba....ták ki a subarutól!
Csak nem már megint Csöcs Rangers?!? :D

Japcsi minőségi szórakoztatás...
9572 2 14 Izé
konserv: kegyetlen XD
Brien: na ne gyerekek én majdnem sirvafakadtam a monitorom elott a multkori se volt gyenge na de ez Besza [...]
noldika: ismet pusztulasba kedtek az agysejtjeim...:D:D
Mind a 14 komment
Limnikus kitörés, avagy a "gyilkos bubis víz". A kameruni Nyos nevű krátertó mélyéről felszabaduló szén-dioxid 1700 (!) ember halálát okozta. Japán és német kutatók pedig pár éve a tengerfenéken, folyékony halmazállapotú szén-dioxidból álló "tóra" bukkantak .
5031 2 4 Izé
szaki77: sima szódavíz, csak túl sokat csináltak. :DD
Tádi: köszi :D
Czaboo: Akkor National Geographicot ajánlom figyelmedbe. A héten mutatták nap közben. Tehát még vagy 3 [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...