REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Psycroptic - Initiate

1999-ben alakult ausztrál death metal banda.
567 0 0 Zene Izé
A nők menthetik meg a pornóipart!?
589 0 1 Pink Izé
Balázs: hát nem majd a férfiak xD
Arany merdzsó... tesóéknak való. ;)
12165 0 23 Autó Izé
djmcs: Zsamó! Dubika mó...tavesz baktáló....Jól megmondtad. Azt az erre arráját.:)
Dubi: óó hát megjött egy tudós professzor,már vártam valakit aki jól leoszt hogy mekkora kö**ög [...]
picur_22: Na figyelj öcsisajt,nagyon nem tetszett amit irtál. Nagyon gyerek vagy Te még, hát őszintén h [...]
Mind a 23 komment
Arany merdzsó... tesóéknak való. ;)
11320 7 23 Izé
djmcs: Zsamó! Dubika mó...tavesz baktáló....Jól megmondtad. Azt az erre arráját.:)
Dubi: óó hát megjött egy tudós professzor,már vártam valakit aki jól leoszt hogy mekkora kö**ög [...]
picur_22: Na figyelj öcsisajt,nagyon nem tetszett amit irtál. Nagyon gyerek vagy Te még, hát őszintén h [...]
Mind a 23 komment
A huligán nagyi otthonhagyta a szemüvegét...
5541 1 13 Izé
Petivitez: ezt a háborút eddig a Fraudista médiaguruk nyerik a Fradista futballszurkolókkal szemben ám 3 d [...]
noldika: direkt volt sztem...lehet ha melle akarta volna dobni akkor mind 3at eltalalja...:D:D
spidy: faszomba má " jolmegdobta az öregnéne a rendészetet OSZT" jonapot xd
Mind a 13 komment
Akrobatikus wrestling. :)
673 0 0 Sport Izé
5 tárgy, ami tönkreteszi a párkapcsolatod - Szabadulj meg tőlük!
1055 0 11 Pink Izé
Éjfélilány: Mi müködnek? úgyan. nem attól leszek boldogabb, vagy éppen bánatosabb. Nem hiszek ilyesmikben. [...]
Yumi: Az ágyammal szemben tükör, a szobában összevissza pedig 146 szál rózsa kisebb nagyobb csokokb [...]
CrazyLime: Na tessék! Csak rózsát kell emlegetnem és kapok 1et, csak úgy, mert megérdemlem! ;)
Mind a 11 komment
Melyik napon születtél? - Erről álmodsz titokban!
1188 0 7 Pink Izé
CrazyLime: Na az enyém tök igaz! Magam ura lenni? IGEN!!! Saját vállalkozás? IGEN!!! ;)
pupuc: modell?!szinész?! én?? O.o
csillaghal: így legyen ötösöm a lottón :)
Mind a 7 komment
Fiúk a klubból lőtérről. :D
10407 2 50 Izé
Petivitez: jó ég micsoda tanulmány. ugyan nem tartozik a posthoz, de kiegészíteném annyival; a legfőbb b [...]
sahinel: tényleges népirtás nem ment minden táborban, de van bizonyítottan olyan amiben végeztek gázos [...]
kotta: Amiket meg én gondolok ezekről. (Csak úgy, még félórig ráérek. :-)) ad 1: A szappan nyilván [...]
Mind a 50 komment
Hintaágy macskáknak. :)
5473 5 9 Izé
pityaa: Derill, megvan még a vörös macsekod?
noldika: aaaaaaaaaaaa :)):))))) hat ez de mekkora...=)) egybol kedvencekbe raktam
buddha: aha. NDK félautomata. a 70-es évek szuper terméke. egy lányom és két fiam van!!!!!!aztán be [...]
Mind a 9 komment
5 trend, aminek ints búcsút 2009-ben - És öt amit tarts meg!
835 0 0 Pink Izé
Parkour palánta... :) Azért még van mit csiszolnia.
8796 1 18 Izé
crow.w: hát srácok, én elemeztem a videót és megmondom őszintén nagy tehetség a srác, 13 évesen ma [...]
kalmopyrin: Fasz...
Kiscsuri: De áh...és az ilyenek miatt nézik le a parkourt...szánalom..
Mind a 18 komment
eTape iPodkülsővel
(ha lenne hiánypótló itt is,abba tenném..asszem érthető módon :D)
1009 0 8 Tech Izé
Kiscipő: Jójó, de gyakorlatilag nem sokáig bírná a lakatos iparban, amikor majdnem hetente kell a mérő [...]
Hantaboy: LED: Light Emitting Diode=fényt kibobájtó dióda Ezeket mindenhol megtalálod. LCD:Liquid Crystal [...]
Drevway: LED a számológép LCD a monitor OLED meg olyan mint az LCD, csak más technológia, nem kell hozz [...]
Mind a 8 komment
4 szextabu, amit a nő nem bocsát meg - Csak 18 éven felülieknek
1454 0 30 Pink Izé
Yumi: Mert vannak fölösleges dolgok, amiket akkor sem csinálnék, ha jobban tudnám valakinél. Az ilye [...]
csillaghal: már mondtam: lehet jobbat írni!!!! úgyhogy nem írsz jobbat miért fikázod le valakinak a cikké [...]
Yumi: Képzelem, biztos egész napos elfoglaltság lehet szegénynek ezeket a trágyákat irogatni. :))
Mind a 30 komment
J. R. R. Tolkien Namárië c. quenya nyelven íródott verse a Gyűrűk Urából a Keresztapa zenéjére.

Az eredeti szöveg: Ai! laurië lantar lassi súrinen,
Yéni únótimë ve rámar aldaron!
Yéni ve lintë yuldar avánier
mi oromardi lisse-miruvóreva
Andúnë pella, Vardo tellumar
nu luini yassen tintilar i eleni
ómaryo airetári-lírinen.

Sí man i yulma nin enquantuva?

An sí Tintallë Varda Oiolossëo
ve fanyar máryat Elentári ortanë
ar ilyë tier undulávë lumbulë;
ar sindanóriello caita mornië
i falmalinnar imbë met, ar hísië
untúpa Calaciryo míri oialë.
Si vanwa ná, Rómello vanwa, Valimar!

Namárië! Nai hiruvalyë Valimar.
Nai elyë hiruva. Namárië!

A fordítás: “Ó! hullik a szélben az aranylevél, s a hosszú évek száma végtelen, mint a fákon az ágaké! Úgy húznak el a hosszú évek, mint a fürge réti szél nyugatnál is nyugatabbra a büszke termen át, ahol a kék boltozaton a csillagok is megremegnek Varda szent és ünnepélyes énekétől. Most ki tölti újra a kupámat? Mert Varda, a Tűz szítója, s Csillagkirálynő az örökfehér hegyekből, fölemelte felhőkezét, minden ösvény homályba fulladt; s a szürke földről sötétség kúszik közibénk a tajtékos habokon, s Calacyra drágaköveit köd fedi örökkétig. A keletről jöttek most elveszítik, elveszítik Valimart! Ég veletek! Ti talán meglelitek Valimart! Ég veletek!“
2591 0 0 Zene Izé
Kevesen tudják, hogy a férfiak is képesek szoptatni a gyerekeket (és most nem a katolikus papok és ministránsfiúk kapcsolatáról beszélek!) :D Szerintem pl. Steiner Kristóf is apatejen nevelkedett...
5158 1 29 Izé
Mr.T.: Jaja, jogos! Szopjanak a munkahelyen meg még otthon is a gyerekkel szenvedjenek? A nagy frászt, ez [...]
mekszamnojz: na jóvan má... a pasiknak már dupla szopás jár? :D
Bubba: Szerintem sem lehetetlen, a női mell x%-a pusztán zsírszövet, nem a tejmirigyektől olyan nagy a [...]
Mind a 29 komment
Csoda történt! A hetvenes-nyolcvanas évek bombázója előbb megöregedett, aztán visszafiatalodott.
933 0 0 Pink Izé
Brosnan bácsit egy csók kedvéért megviccelik...
8247 0 15 Film Izé
sahinel: Azért kinézet miatt ne piszkáljuk már. Ha együtt vannak, és szeretik egymást nem mindegy hogy [...]
spidy: na a nagy 007-es beált B:O:H:O:C-nak :P xd
peanut: csak mert nem egy agyonplasztikázott barbie baba? Szerintem nem olyan vészes. Különben meg vanna [...]
Mind a 15 komment
Brosnan bácsit egy csók kedvéért megviccelik...
8847 3 15 Izé
sahinel: Azért kinézet miatt ne piszkáljuk már. Ha együtt vannak, és szeretik egymást nem mindegy hogy [...]
spidy: na a nagy 007-es beált B:O:H:O:C-nak :P xd
peanut: csak mert nem egy agyonplasztikázott barbie baba? Szerintem nem olyan vészes. Különben meg vanna [...]
Mind a 15 komment
Ez a bűvész valószínű nem a shaolin szerzeteseknél tanult meg levitálni... ;)

Még pár "tehetséges" bűvész...
13356 7 11 Izé
|-=O=-|: http://www.youtube.com/watch?v=Xbgop7DWUZ8 És még egy kis késdobálás: http://www.youtube.com/wa [...]
Cromex: America's got Talent egyik zsűrije.
Re-Peet: kevésbé lett volna viccesebb
Mind a 11 komment
Volt egy régi csajos naptárad, amit nem dobtál ki?
Jól tetted!
Itt megnézheted, hogy mikor használhatod fel újra.
9189 11 6 Izé
papaluige: és ráadásul feneketlen...............:))
Errtu: azt hiszem te vagy a tökéletes példa arra, hogy igen is létezik a szellemi feketelyuk XD
spidy: mi a geci ez semi értelme szerintetek??????
Mind a 6 komment
Sepultura - Moloko Mesto

Végre megjelent az új Sepultura album amelyen mostmár egyik Cavalera testvér sem hallható. Most is concept lemezt készítettek. Anthony Burgess A Clockwork Orange (itthon: Mechanikus narancs vagy Gépnarancs) című klasszikus novellája alapján írták az albumot, amit különben Stanley Kubrick zseniálisan vitt filmre. Kritika

  Track lista:

01. A-Lex I (01:54)
02. Moloko Mesto (02:09)
03. Filthy Rot (02:46)
04. We've Lost You (04:15)
05. What I do! (02:01)
06. A-Lex II (02:18)
07. The Treatment (03:24)
08. Metamorphosis (03:02)
09. Sadistic Values (06:51)
10. Forceful Behavior (02:28)
11. Conform (01:54)
12. A-Lex III (02:03)
13. The Experiment (03:28)
14. Strike (03:41)
15. Enough Said (01:37)
16. Ludwig Van (05:30)
17. A-Lex IV (02:46)
18. Paradox (02:16)
673 1 0 Zene Izé
Jeff Buckley - Hallelujah

Megj: a Dr. House -ban is megfordult a zene...
1469 4 0 Zene Izé
Na ki emlékszik még a Kaliforniai Álmok c. 90-es évekbeli sorozatra? :D

Mai szemmel nézve kicsit gagyi, de akkoriban nagyon is bírtuk... Ja és "bá-buum"! :D
1459 0 3 Zene Izé
SSly: bezony rég volt, érdekes volt az akkori humor:D
bandee1219: Rég bizony! én is mindig néztem, pedig nem volt túl komoly, de azért jó volt.
eerix: Juujj, de rég volt. Nagyon szerettem :)
Defekt szerelés jól és gyorsan. :)
15270 5 18 Izé
Kiscipő: Nem defekt. Csak offroadozás közben leengedik annyira a gumikat, hogy le tudnak fordulni.
noldika: sajna ez nem tart sokat...leereszt hamar
superxaba: ha defekt, akkor lik, ha lik, akkor hol van? a lángtól megolvad a gumi és önbetömődik?
Mind a 18 komment
Drowning Pool - Cast Me Aside

Wikipédia szerint hard rock, szerintem metal. Kis effektezéssel, néha nu metalos hullámzó hangulattal.

wikipédia

Bringing Me Down

Soldiers (bár elég propaganda szagú)
552 0 2 Zene Izé
grisin: de így is naon yook
Chino: nekem a Drowning Pool Dave Williams-el volt az igazi. Az első albumon volt sajnos csak, de az nagyo [...]
A japcsik már megint majomkodnak... :D
3972 3 6 Izé
kszaten: csori csita mit ki nem kell állnia hogy bent tudjon maradni a szinész szakmában............. :( : [...]
focuskoma: Kicsit morci voltam délelőtt, amikor írtam neked :) Ne bántsuk már szegény japcsikat, olyan s [...]
Mr.T.: :D csak sajnálni tudlak.
Mind a 6 komment
Csalánzabáló verseny.

„Only in England. :D Makes me proud.”
3568 2 13 Izé
noldika: ha de az mergezo...mostmar m1:D:D
csicsilla: tulajdonképpen inkább nézném,vagy max mások fenekébe nyomnám,de akkor jo sokat
Wicked: Ennyire indulnál már? :D
Mind a 13 komment
Monk Shi DeJian tart egy kis technikai bemutatót, a Shaolin Gong Fu hatékonyságáról.

Akárki akármit mond, messze a leghatékonyabb (és szerintem a legszebb) harcművészet a Shaolin Gong Fu, de az is biztos, hogy a legnehezebb és hosszú utat kell bejárnod, hogy igazán működjön is.

Itt egy régi felvétel egy monk küzd egy Tae kwon Do bajnok ellen, direkt nem üti meg.
9960 7 91 Izé
Dakönc: XD. Igen a Taekwondo-nak van egy világ szövetsége (WTF) és egy nemzetkizi szövetsége (ITF). Ne [...]
Schwed: Igazad van... Le Banner lehet h kikapna tollaslabdába egy a "tea kwon do minden ágában remekelő" [...]
Dakönc: Igen de egy igazi taekwondos a taekwondo minden ágában jó. Azok akiket felsoroltál nem biztos h. [...]
Mind a 91 komment
Melyik napon születtél? - Ez a legbujább szexuális fantáziád
1092 0 15 Pink Izé
Derill: köss bele a posztba nyugodtan, azé rakjuk ki őket :D
TinusSs: 1 nem vagyok cuncus, remélem, megjegyzed! 2 befejeztem veled a veszekedést, mert már unom, persze [...]
Derill: azér azt elkell ismerned hogy szép beszólás volt :D de ha nekem írták volna mondjuk énse rö [...]
Mind a 15 komment
Arivusura - Vérszerződés.
Hazai pogány-black banda. 
531 0 1 Zene Izé
Cromex: Az apostoli kettős kereszttel elég pogánynak tűnnek.
A Mézga Aladár Sound System fölöttébb szórakoztató tud lenni, ha egyszer kitör. Van, aki a Bëlgára, van, aki a Vad Fruttikra, vagy a Méhekre asszociál róla, egyszóval sokoldalú, mellesleg roppantul egyedi. A küldött nóta egy képzeletbeli magyar fiúcsapatot figuráz ki, a jó ízlés határain belül. Célközönségük mindenki, aki érti a viccet.
847 1 0 Zene Izé
Meztelen tűzoltós post csajoknak! :)
1751 1 7 Pink Izé
süti: huuuhaaa joképű
E.Dé.i.eN.A: a kis macsó :D olyan édes :D
Mammut: :D
Mind a 7 komment
A srácok Down-szerű, agyaros-döngölős zenét játszanak, ezt írják magukról: "Stílus: nem pop, nem punk, nem elektronikus, nem hip-hop, nem nemzeti, nem keresztény, nem sátánista, nem lány, nem újszerű, nem aranyos, nem jópofa, nem true metal, nem old school, nem nu metál, nem angol nyelvű, nem progresszív újító, stb.
Időszámításunk után 2007 évvel alakult a zenekar. Először nem csináltunk semmi használhatót. Aztán próbáltunk csinálni, de a dobosok kikúrtak velünk. Ez csak azoknak nem szomorú, akik nem szeretik a zenénket. Aztán most van dobos, meg már demó is" (Demójuk címe Puszták népe).
837 0 0 Zene Izé
Crystal Method feat. Filter - Trip like i do

(Spawn c. film zenéje)

a refrén 1:52-től ;)
1111 1 0 Zene Izé
Újabb F1 istálók mutatták be a 2009-es modellüket.

Williams FW31

Renault R29

Toyota TF109

McLaren Mercedes MP4-24
736 0 2 Sport Izé
M.Andreas: Érdekes, hogy legalább a Williamsnek sikerült (a béna szabályok dacára) egy szép első légte [...]
papaluige: szörnyen néznek ki azok a hátsó szárnyak!
A kutyus meg fel van mászva a bika hátára. :)
3178 2 6 Izé
Ctx Twin: Hát lehet hogy ez egy tehén, de akkor miért csak egy tőgye van, és az is középen? 0:30-tól l [...]
weinole: Nem láttatok még ilyen állatot? Ennek a váladékát isszátok reggelihez, vacsorához... úgy h [...]
mekszamnojz: Üget... ööö izé... ugat a bika hátán :)
Mind a 6 komment
Ismerkedési útmutató szűz párok részére.
16254 3 17 Izé
NoGoodNick: Somehow, it doesn't look like they're having as much fun as they would WITHOUT the controllers.
NoGoodNick: Looks like "The Guide for how to Meet Virgins" - Just walk up behind one and grab like this! Sure h [...]
kszaten: úúúúúúúúúúúú te ekkora egy faszságot aki szüz az nézzen pórnot ennyi .........
Mind a 17 komment
Egy külvárosi autómosóban bármi megtörténhet. Bárki kérheti a szupermosást. Csak az a kérdés, hogy ki és mit akar lemosatni... A tavalyi AXN fesztivál nyertes filmje.
7202 0 12 Film Izé
robika007: kérem vissza a 15 percet az életemből...
Drawen: hát.. nekem sem jött át sajnos. értem én, hogy vér meg mosás, meg hogy most ölt a csóka, d [...]
Jokker: Hülye haveromék mesélték, hogy a határban ralliztak és véletlen elütöttek valami nyulat vag [...]
Mind a 12 komment
Egy külvárosi autómosóban bármi megtörténhet. Bárki kérheti a szupermosást. Csak az a kérdés, hogy ki és mit akar lemosatni... A tavalyi AXN fesztivál nyertes filmje.
7597 2 11 Izé
Drawen: hát.. nekem sem jött át sajnos. értem én, hogy vér meg mosás, meg hogy most ölt a csóka, d [...]
Jokker: Hülye haveromék mesélték, hogy a határban ralliztak és véletlen elütöttek valami nyulat vag [...]
Agytumor: A gyilkos csávó elég jó színész szerintem...van egy sajátos arcjátéka
Mind a 11 komment
Régebbi postok...