REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A hölgyet nem éppen a láthatatlan ember inzultálja, csak nagyon meglepődött
4108 0 1 Izé
Parafadugó: Csak gyakorolta a "hoppá, rossz lyuk!" arckifejezést.
Azt hinnéd, egy ekkora hajó tök stabilan szeli a vizeket

Erre ez úgy imbolyog az erős szélben, mintha csutka részeg lenne.
4648 0 9 Izé
solution45: Nem-e? :D
watchup: Minden esetre gyanús, hogy nem-e trükkfelvétel, amit egy kádban vettek fel :)
watchup: A Youtube kommentek alapján ez nem személyszállító óceánjáró Cruise Ship, hanem egy autó s [...]
Mind a 9 komment
Így reagálta le a kormányközeli sajtó a tegnap esti tüntetést
2570 0 5 Izé
hawkeye: Értelmetlen ostobaság lenne. Valakik nagyon ráérnek az íróasztaloknál ülve...
lilaflexninja: Na, ha ebből nem lesz megagigatüntetés és forradalom, akkor semmiből: http://www.napi.hu/magyar [...]
tjunior: https://uploads.disquscdn.com/images/c8622f695a6803f0bf378131094ee0738d27938a778904765aa64dc43cbfd03 [...]
Mind a 5 komment
A ti gyereketek jégkrémre költené a pénzét, vagy odaadná egy hajléktalannak?
1165 0 2 Izé
Demente: Kislány csinálta jól, aki a fagyit adta inkább oda! Hiszen akik ide jutnak, önhibából, vagy s [...]
lilaflexninja: Hát mindjárt elsírom magam.
Magyar ütőérre magyar vámpírt!
1746 0 3 Izé
Csádi: Vajúdás a Vektorból ugyan ez, csak sokkal jobb. :D
bungle: www.facebook.com/Bodocs.Tibor.humorista/videos/10154539375586045/ "Szív küldi szívnek..." :D
hawkeye: Kár Bödőcsért. Egész jó humorista lehetett volna belőle, ha nem a pénzt választja...
Van szabad hat és fél perced?

Akkor nézd végig hogyan dől el a világ leghosszabb dominó sora!
1904 0 3 Izé
Parafadugó: Én még most is megnéznék egy ilyen Domino Day-t ha lenne :)
mue: vki nem tudja hol lehet kifejezetten ilyen célra venni dominót? mármint külföldi oldalakon lát [...]
Ravennë: Belőlem nosztalgikus élményt hozott elő a videó. Eszembe jutott mikor anno a "Domino day" az eg [...]
Tudod hova lyukadnál ki ha képes lennél átásni a földön?
4208 0 1 Izé
Demente: Tudom! A Goot Talent ben!
Az amerikaiak tényleg hülyébbek a világ többi részénél?

Az All Def Digital megpróbált választ találni a kérdésre.
2540 0 2 Izé
dns87: Az, hogy valaki tanult még nem jelenti azt, hogy művelt és intelligens is.
hawkeye: Válasz a kérdésre: igen. De már nem sokáig. Láttam egy csomó videót, amelyben magyar egyetem [...]
Nem kicsit para, ahogy leomlik a munkások mellett a hegy fele
4297 0 2 Izé
jjc: a költségvetésben a földvisszatöltésre beállított összeget meg lehet húzni.
Dmckayals: Készül a második ütem! :D
Enyhén öngyilkosjelölt a srác

De jár neki az elismerés.
3816 0 4 Izé
Demente: Egy csomó haver figyeli a kereszteződéseket, sőt még néha a forgalmat is megállították! Üg [...]
Csádi: Pedig egyáltalán nem. Ebben a forgalom lenne para, de odafigyeltek többen is. Akik úgy gondolj [...]
Dmckayals: Először nem értettem, miért öngyilkosjelölt. Aztán láttam, hogy összekoszolja a falat, ráa [...]
Mind a 4 komment
Az erő ébredése sem menekülhetett el a Bad Lip Reading elől
2326 0 1 Izé
mue: Interjút olvastam a készítő sráccal, hogy anyja süketnéma lett aztán próbálta megtanulni [...]
Budapest Búzás Alíz illusztráción keresztül
822 0 0 Izé
Van fölös 73 milkád?

Akkor most vehetsz egy rakétakilövő állomást. (Rakéta nem jár hozzá.)
2050 0 0 Izé
Az edzők helyében felvenném a kutyát a csapatba, mert többet fut, mint bármelyik játékos
1602 0 2 Izé
negativ_kommentelo: Csak egy botot kellett volna dobni neki a lelátóról
Lewy: Az a csapat nyer aki meg tudja fogni a kutyát?
Kacsamesék főcímdal autentikus előadásban

Korábbi posztok tőlük.
1735 0 4 Izé
Ravennë: Tényleg! Rá gondoltam egyébként. :)
Csádi: Amúgy volt már ilyen videó ettől a feltöltőtől, mehetne a címbe: http://www.ize.hu/ize/post [...]
Zellergumó: Dagobert bácsi van a posztképen,Donald nagybátyja.:)
Mind a 4 komment
Így készíthetsz Coca Cola minigunt
2186 0 12 Izé
mynameis0111: :D
rermo: Te sem tudsz helyesen írni. ... te meg olvasni nem tudsz helyesen .
rermo: Olvass !!!! Én csak kérdésre válaszoltam , hogy ez egy reklám ...az első hsz -ra . ....mi [...]
Mind a 12 komment
Parancsszavakat is értő hangutánzó papagáj
1731 0 3 Izé
Heimdall: hawkeye Asszem Alexre gondolsz, aki szintén jákópapagáj volt 2007-ben halt meg.
Ravennë: Köszi ezt az infót. :)
hawkeye: Aranyos, de nevezhették volna másnak is. Ugyanis az "igazi" Einstein jákó egy kutatóintézetbe [...]
- Mi a neved démon?
- Edit
2787 0 4 Izé
hawkeye: Démonok igenis vannak. Nekem a Mailer démon szokott emileket írni....
Jaca: Majd meghallgatom Démon Edit Rádió Edit változatát.
Ravennë: Szerencsétlen asszony vajúdik, legalább egy ülőhelyet adtak volna neki..
Mind a 4 komment
A hónap legbátrabb rendőre díját pedig kapja...

Az a zsaru, aki megijedt, majd elfutott egy egér elől.
4080 0 2 Izé
szemantikus: Hú, az nem egér volt, hanem EGÉR !
lilaflexninja: Csak az irtókért futott el gyorsan.
Mit szóltok a sráchoz, aki szemüveget tetováltatott az arcára?
3156 0 3 Izé
negativ_kommentelo: Ravennë, ez nálam eddig az év kommentje :)
Élien: Én azt szólom ehhez az érdekes, páréves témához, hogy enyém a második komment...
Ravennë: Hát nem néz ki okosabbnak tőle...
Ezt nem gondolta végig a Pepsi!

Az új reklámjuk sokakat kiakasztott.

 
5078 0 10 Izé
Jaca: Mivel lőtt mellé a PEPSI? Megcsinálta az év reklámját. Ja, az nem ez a pár perces videó, han [...]
palinkaman: Én sem értettem, hogy mi olyan felháborító a reklámban. Aztán mikor megtudtam, hogy mint kell [...]
hawkeye: Engem sért ez a kommented. Meg az emberi jogokat, és a demokráciát. És a nemi identitásomat. [...]
Mind a 10 komment
Ismerkedj meg az írógép zenekarral!
1964 0 0 Izé
72 órán keresztül több ezer ember egyszerre alkotott a Reddit Place digitális vásznára
1048 0 0 Izé
Ben Walton nyaralós videójától azt kívánja az ember, bárcsak ő is a szabadságát töltené már
1370 0 0 Izé
Így készül a macskanyávogásból Drum N' Bass
1670 0 2 Izé
nemborz: nekem ez ugrott be: https://www.youtube.com/watch?v=cme91vwgsJg
Ravennë: A dorombolását is felhasználhatta volna, olyan hangos. :)
Magyarország a legkorruptabb országok közé került

Nagyot romlott a helyzet, az EY felmérése szerint a hazai vezetők 78%-a tapasztalja, hogy a kenőpénz az üzleti élet mindennapos része lett.
1240 0 0 Izé
A NASA megmutatta milyen lesz a Cassini nagy fináléja

'97 októberében indították útnak az űrszondát, most pedig majd feltehetőleg 2017 szeptember 15-én fog lehuzanni a Szaturnuszra.
1779 0 0 Izé
Már tesztelik a teljesen önvezető Nissan Leaf autókat
1063 0 2 Izé
Jaca: A BMW is beszállt a fejlesztésbe? 0:51-nél irányjelzés nélkül váltott sávot. Amúgy az lenn [...]
a janek: A hypos flakon folyik ,ezek meg önvezetnek,elektromossal...
A megcsalt barátnő bosszúja

Kis csavarral a végén. :)
4332 0 3 Izé
mue: én sose írom hogy fake, de ez nagyon az.
a janek: Még jó,hogy nem kromofággal öntötte le :)
gggeee: :)
X-akták gyerekkönyv

Nem vicc, tényleg készítettek egy ilyet.
1723 0 1 Izé
lilaflexninja: Miért is ne?
A tokiói tömegközlekedés nem csak az agorafóbiásoknak egy rémálom
2166 0 0 Izé
Hát ez a rajt nem pont úgy sült el, ahogy azt a pilóta gondolta
3578 0 1 Izé
Dmckayals: Góóóóóóól! :D
Jurassic Parkour
1873 0 0 Izé
Ezt se nagyon próbáljátok ki otthon!

A víz és az elektromosság keverése általában nem végződik jól. Szerencsére itt a srác tudta miért kell gumikesztyűt húznia.
3864 0 0 Izé
Trükkös pingpong labda dobások

Avagy, egyes emberek baromira ráérnek
2553 0 0 Izé
I Am Heath Ledger

Dokumentumfilm a színész életéről, aki a legjobb Joker karaktert tette élővé.
939 0 1 Izé
lilaflexninja: Sosem értettem, mire fel a nagy hájp, hogy mekkora Joker volt, meg mekkora alakítás. Sima gonosz [...]
Lassított felvétel, ami nem is lassított
2092 0 0 Izé
Tervezd meg a saját falvédődet az Univer segítségevel

A szexista szövegeiknél nem nehéz jobbat alkotni.
1213 0 4 Izé
hawkeye: ...kedvencem....
hawkeye: Egyébként a két kevencem: 1. Kezdet... Bezzeg az a szomszéd Józsi az tudja ám mi a módi... [...]
hawkeye: A nők azon része berzenkedik a főzés ellen, amely lustaságból, vagy ostobaságból nem tanulta [...]
Mind a 4 komment
Zseniális témába nyúlt a 888!

Átlag kocsmázókkal beszélgetnek gazdasági, társadalmi és politikai kérdésekről.
1472 0 2 Izé
lilaflexninja: Mondjuk a 888 csak jót tud alkotni.
Traveller_x: Szavazók.
Dimension 404

Sci-fi sorozat a Hulu-tól, amibe annyi sci-fi elemet zsúfoltak be, amennyit csak tudtak.
1600 0 0 Film Izé
Régebbi postok...