REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Csajusekszu brigadu tancesku :)
3280 0 0 Izé
Távvezérelhető robot lepkeraj
798 0 0 Tech Izé
Így néz ki az űrből a kitört Etna
2240 0 0 Izé
Lánctalpas Audi

Tengerpartra, gleccserekre és zombi apokalipszis esetére.
1583 0 1 Izé
Demente: Jellemző! Eddig sem a futóművével volt baj az audinak!
Qube Tent

Ha akkora kocka vagy, hogy sátrazni is csak abban vagy hajlandó.
2053 0 4 Izé
Ravennë: És tényleg olyan... :D
negativ_kommentelo: Nem tudom, egy fesztiválon mitől félnék jobban, a tolvajoktól, vagy valakitől, aki éppen wc-t [...]
gggeee: Elég nagynak és nehéznek tűnik. Autó nélkül tömegközlekedésen szállítani nem lehet nagy [...]
Mind a 4 komment
Egész látványos izék alakulnak ki színes folyadékok összeöntögetéséből
1228 0 0 Izé
Várom az időszakot, mikor itthon is ilyen hatékonysággal és szervezetten dolgoznak majd a hókotrók
2578 0 3 Izé
Rockstopper: Ez az. Egy qrva sáv letakarításához hány hókotró kell? Ez aztán hatékonyság :)
szemantikus: Úgy emlékszek, 2011-ben mentünk síelni az öreggel. Az m5-ösön szegedtől egész Kecskemét t [...]
ixub000: Elhiszem, hogy a belső sáv tisztább lett, de a többit jobban összeqrták, mint volt.
Hüseyin Şahin álomszerű világot teremt a művészetével
1979 0 0 Art Izé
Egy magyar sofőrön kattog most a net népe

Nem karambolos vagy durva dashcam videó, csak annyi, hogy a srác a dugóban szemetet szed, de pont ettől jó az egész.
3477 0 2 Izé
lilaflexninja: Ez csak az új gazdaságos kukásautó.
gggeee: Bűnöző!! Tuti, hogy a saját felhasználásra lopkodta össze az út mellett felejtett értékeke [...]
Ha nehezedre esik közölni a világgal, hogy retardált vagy

Akkor íme egy jó tipp, ami nagyban megkönnyíti a dolgod.
1741 0 4 Izé
Anthraxia: https://www.youtube.com/watch?v=e1e1SPzIyNU&t=69s
bungle: Pillanatragasztóval viccesebb lett volna.
Ravennë: Szerintem vicces volt. :(
Mind a 4 komment
The Handmaid’s Tale

Elisabeth Moss kraktere csak túlszeretne élni, egy olyan disztópikus jövőben, ahol a nőknek már csak a szülés dolguk. Van egy érzésem, hogy ez lesz Varga István és Kovács Ákos kedvenc sci-fi-je.
626 0 0 Film Izé
Táncoló japán hip-hop nagyi

Aki ennél többet megfejt ebből a "Rizs tánc" nevű videóból, az egy zseni.
1293 0 2 Izé
lilaflexninja: Hát hogy hip-hop máshova kerül mindig.
Tomi Demo: Mi ebben a hip-hop???
Elég tökösnek kell lenni ahhoz, hogy egy elhagyott bányában bringázz

Kilian Bron pedig pont ilyen csávó.
2784 0 1 Izé
hawkeye: Tökösnek? Nem inkább hülyének...? :)
Mindig fáradtan ébredsz?

Akkor ez az oldal segít kiszámolni, hogy mikor kell lefeküdnöd, hogy kialudd magad.
3165 0 2 Izé
lilaflexninja: Na ajánl egy laza 9,5 órás alvást. Egyet tudok érteni.
Dmckayals: Hiányolok még pár beviteli mezőt: Hányszor ébred fel a gyerek éjjel. Hány méterre van tőle [...]
Már attól is elszédülsz, ha a videót megnézed
3324 0 0 Izé
Értem én hogy felvilágosítás, meg minden, de így ez "kemény." Ennyi erővel horror-, vagy szexfilmet is nézethetnénk az elsős gyerekekkel.
4285 0 7 Izé
Ravennë: Részemről elég korrekten leírják, hogy miért hatalmas megkeményedett fügyiség ez a füzetec [...]
hawkeye: Jaj, ne legyetek már ilyen farizeusok! Elsős korban igenis sarkalatos kérdés a szexualitás, csa [...]
Dmckayals: Ezt több mint valószínű, hogy a szülő veszi (vagy nem veszi) meg és így eldöntheti, hogy od [...]
Mind a 7 komment
A magyar automata sörfőzőgép az amerikai piacra készül betörni
1890 0 0 Izé
A Netflix élőszereplős amerikanizált feldolgozást készít a Death Note-ból

Reméljük nem lesz annyira gagyi, mint a Dragon Ball.
2560 0 0 Film Izé
Biztonsági és egészségi kockázatot is rejtenek a hamis mobiltelefonok
841 0 0 Tech Izé
Born to be wild

Ez a négy éves a legcukibb motoros a világon.
2638 0 0 Izé
Mit tehet a sejt.. akit timlapsejt?

Avagy, a természet legapróbb részei is látványosak.
1552 0 0 Izé
Mikor nem nagyon álmosak az ikrek :)
2116 0 0 Izé
Sok kicsi sokra megy

Mondta a Hilux, és 15 távirányítós kisautóval elhúzatott egy igazit.
1605 0 0 Autó Izé
Köszönjük a napi cukizé adagunkat a pesti állatkert pancsoló jeges-macijainak!
1308 0 0 Izé
Beüthetett a pacinál a poszttraumás verseny stressz

Avagy egy versenyló, még ha nyugdíjazzák is, versenyló marad.
3016 0 1 Izé
a janek: Lóval jobb (még az a vernyákolás)
Ha OCD-d van, ez a videó kész horror lesz neked
2627 0 5 Izé
lilaflexninja: Nekem is ez ugrott be. Vagy mindent véletlenül, vagy mindent holt direkt, ahogy az elején a tort [...]
negativ_kommentelo: Akkor lenne igazán durva, ha nem látszana, hogy direkt rontja el, hanem úgy tűnne, hogy csak han [...]
eMTé: Az OCD-seknek azért, nekünk meg azért, mert nem értjük, miért is kell ezt nézni, mikor az ég [...]
Mind a 5 komment
Ezzel a kocsival nem kerülsz többet dugóba

Az meg, hogy egy rakat másik autós antennáját letöröd vele, csak a plusz.
1494 0 3 Izé
Anthraxia: Milyen jó kis CGI.
Zellergumó: Ha ne adj isten "elterjed" akkor 2 szintes lesz a kocsisor?
negativ_kommentelo: Vagy egy kis cyriak-feelingje.
Milyen jó lehet már minden reggel arra ébredni, hogy egy vonat zakatol el a hálód mellett
2440 0 4 Izé
hawkeye: Volt szerencsém a francia kísérleti pályán találkozni vele. A hangja elegye a vitorlázó rep [...]
Demente: Ez mágnesvasút! Mindjárt nem olyan hangos mint egy M62-es!
lilaflexninja: Viszont nem kell messzire menni, hogy felszálljon az ember.
Mind a 4 komment
Ezzel a lángoló koponyával a legunalmasabb kerti sütögetésbe is hangulatot tudsz vinni
1788 0 0 Izé
Az orosz mesterlövész újra megmutatta, hogy kell zenélni két 9 mm-essel
2661 0 0 Izé
Kayleigh's Love Story

A leicestershirei rendőrség rövidfilmje egy valós történetet mutat be, ami az online randizás veszélyeire hívja fel a figyelmet.
1391 0 0 Izé
Egy jó kis bunyó minden meccset feldob

Még az apák napi ifi focit is.
2801 0 0 Izé
A hoki a bunyóról szól

Legalábbis Dillon Boucher és Jordan Fournier szerint.
2139 0 0 Izé
Curling autókkal!

Ilyen is csak az oroszoknál lehet.
1580 0 3 Izé
lilaflexninja: Tök jó lehet annak, aki az autóban ül.
Parafadugó: Ez így nem izgi. Hol vannak az autó elöl a söprögető emberek? :D
Diliqtya: CARling
Így néz ki egy hatalmas vihar, egy óceánjáró luxushajó harmadik emeletéről
5887 0 1 Izé
Ravennë: Baromi jó élmény lehet, bár én a sima autómosóban végiggurulást is lelkesen tudom átélni. [...]
Íme a nap hülyéje!

Tippeljétek meg, hogy mi fog történni a videóban!
4953 0 5 Izé
lilaflexninja: Túl zöld volt a táj tőle.
Ravennë: Biztosan egy olajfát találtak...
vater85: Igazából engem csak az érdekel, hogy ott a semmi közepén miért zavarta őket az szerencsétlen [...]
Mind a 5 komment
Ballistica
6176 0 0 Game Izé
Obituary - Ten Thousand Ways To Die
567 0 0 Zene Izé
Majdnem csatt lett a vége

Az biztos, hogy nem a sofőr tehetségén múlt, hogy nem lett belőle baleset.
2124 0 0 Izé
Van az osztrákoknál egy pucér síelő fesztivál

Az itt versenyzőknek biztosan rosszabbul esik egy burkolás.
3494 0 0 Izé
Régebbi postok...