REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ha ezt Mozart megélhette volna. :)
789 0 0 Sport Izé
A Pirelli 2009-es naptára (meg a régebbiek is ott vannak).
3418 1 2 Art Izé
Schabee: jók ezek a naptárak
Lacquo: Ha valakinek megvan a 2008-as, megvásárolnám!
A tökéletes mutatvány: hogyan álljunk fejen motoron és hogyan találjuk meg a parkoló egyetlen oszlopát 2 in 1. :)
995 0 0 Sport Izé
Jessica Cox (25) a világ első kar nélküli pilótája, aki a napokban vehette át hivatalos pilótaengedélyét. Az arizonai lány egy genetikai rendellenesség miatt kar nélkül született, de szülei legnagyobb örömére sosem keseredett el fogyatékossága miatt.

A lehetetlennek tűnő vállalkozáshoz egy oktatócég nyújtott segítséget. Mérnökeik speciálisan átalakítottak egy egyszemélyes kisgépet, hogy Jessica a lábával is kezelni tudja a műszereket és a botkormányt. Betanítása három évig tartott, de ma már tökéletes biztonsággal kezeli a gépét.
3577 2 15 Izé
Schabee: elég ügyes, de nem tudom mennyire biztonságos, h csak 2 végtaggal irányítja a gépet...
encsisz: Aki abban nő fel, hogy 4 végtagja van, az el sem tudja képzelni, hogy milyen csak kettővel telje [...]
lokko: ha ő egyszer (nagyon nem kívánom neki) csúnyábban ér földet annál, mint azt túl lehessen é [...]
Mind a 15 komment
Motoros jogsi, 1. lecke: Találjuk meg a féket!
10515 3 13 Izé
szaki77: Kuss én így csinálok posztert. :DDD
bungle: http://break.com/index/first-time-biker-slams-wall.html
Pataky: Jó dolog ilyet nézni mikor épp kulcscsonttöréssel fekszem itthon!:) Én "kicsit" nagyobbat zak [...]
Mind a 13 komment
Céljuk a világuralom.
6778 6 10 Izé
koffein: mármint a cicás oldal
koffein: nem az izé az szuper oldal. de amikor kitöltöttem a tesztlapot utána adatlapot akart velem kitö [...]
Tóth József: Nekem van, de nem hagyom magam! :)))
Mind a 10 komment
Meleg és csaló!?
735 0 0 Pink Izé
Ez hogy tetszik?
1595 0 11 Pink Izé
Derill: :DDD
mekszamnojz: őőőőőőőőőő.... hát nekem em teccik a farka, meg a feje sem, meg az úgy egyébként sem h [...]
Purple: ez már ilyen bevett izés poén :D mert a sok gyík mindenre rámondja, amit nem hisz el. aztán ez [...]
Mind a 11 komment
Hova lettek a mellek?
457 0 2 Pink Izé
bond: valószínűleg nem a postképen látható (mellrák műtét utáni helyreállításhoz használatos [...]
bond: http://www.4thegame.com/media/00/03/03/gazzabreasts.jpg
Men At Work - Land Down Under
636 2 0 Zene Izé
Akkezdet Phiai - Szülinap

(Vanis&Crain - Mekvart Szleng)

www.wacuumairs.com
970 3 3 Zene Izé
spider86: amúgy a wacuum honlapon letölthető Bobafett ep csak ha valaki nem tudnáááááá
spider86: semmi reklám ez csak a tiszta valóság éjojj: http://www.hiphop.hu/sub.php?pg=hir_5_1761 hazai b [...]
knédli: mekkora zene gecccc
Jöttem, láttak, mentem. :D
871 0 0 Sport Izé
Jason, a bálnaember. :D

(remélem még nem mentetek ebédelni... előtte mindenképp nézzétek meg!)
7773 2 53 Izé
mekszamnojz: befejeznéd már?
bond: Okoskodó az én olvasatomban az, aki olyasmiről beszél, amihez nem ért - mint a haverjaid. Ezér [...]
Wicked: Azt is írhattad volna, hogy lehetne a segglyuka is, de nem az, biztos lett volna olyan fogyatékos, [...]
Mind a 53 komment
40 méterről potyagól. :)
856 0 0 Sport Izé
Grup Tekkan - Wo bist du, Mein Sonnenlicht

Velem van a baj vagy ők tényleg tudnak énekelni meg reppelni vagy miez?
3666 0 21 Izé
Schabee: nem sokáig bírtam ezt a vackot, napi bünti?
ismeretlen: szerintem kérdezz meg egy törököt erről. Amúgy kis hazánkban szerintem nem mindegy, mert egy [...]
spiritmonger: cigány vagy török, nem mindegy....?
Mind a 21 komment
jön az új windows(?)

A Microsoft Windows 7 (régi kódnevén Vienna, azelőtt Blackcomb) a Windows Server 2008-ra épülő operációs rendszer, melynek megjelenése2009-re várható. A fejlesztését eredetileg 2000 februárjában jelentették be, azóta folyamatosan késik, a megjelenését sorozatosan átütemezik. Nemrég a Microsoft kiadta a Vienna Béta előtti változatát a fejlesztőknek. Mivel egy fejlesztés alatt lévő rendszerről van szó, a programról semmi biztosat nem lehet tudni, a továbbiak az eddigi sajtóhíreket tükrözik.
2883 2 12 Tech Izé
Diccsó: Kinek mih....:P:D
JoinR: épp ma raktam fel, egész jónak tűnik
CRaPtRaSH: örülök hogy ilyen jól tájékozott vagy, én meg nem. hát sajnálom. pont leszarom. poszt kelle [...]
Mind a 12 komment
Hova akartok menni, srácok? ;)
7037 8 6 Izé
Schabee: ezek nagyon halálosak
isty: kéész
halacska: tegnap vagy 10szer megnéztük haverokkal :D jópofák!
Mind a 6 komment
Elkezdtem pakolászni az Anubis játék nyerteseinek az ajándékait, és arra a megállapításra jutottam, hogy vészesen fogynak a pólók. A jelenlegi kinézet nem igazán fedi az izé.hu arculatát, így most ünnepélyes keretek közepette meghirdetjük az Első IzésPóló versenyt.

A feladat roppant egyszerű: tervezz pólót, ami Izés!

Lehet neki eleje, meg lehet neki hátulja, meg lehet neki minta az ujján és lehet bármilyen alapszínű.

A technikai megvalósítás szitázással fog történni, ennek megfelelően a varrások környékén lévő kb. 5 centire nem ér rajzolni!

A nyertes nyereménye az öröm és boldogság lesz, hogy az Ő becses kezének munkáját fogja viselni a teljes Izé közösség.

Mivel mindenki karácsonyi shoppingoló lázban ég, ezért a pályamunkák beérkezési ideje jövő év január 5. napjának 23. órájának 59. perce, kommentbe belinkelt képként!

Az elkészült pályaműveket összesítjük, feltötljük, ti pedig megszavazzátok.

Minden további kérdés, technikai részlet, óhaj, sóhaj, hascsikarás szintén kommentben.

Itt találtok további alapokat, amire tudtok dolgozni.
2809 8 207 Izé
Kolbi: már csak dobostorta :D
Maccoyi: És rezlavor "projektjeit" nem veszi át senki? Vagy a gazdasági válság utólérte a habostortát [...]
bungle: Elison írt febr. végén, hogy besegít egy szavazásos oldal elkészítésében (azóta mondjuk ki [...]
Mind a 207 komment
Nikon D700 fényképező.

Főbb jellemzők

12,1 megapixeles FX (teljes képes) CMOS-érzékelő
ISO 200–6400 5 kép/mp sebességű sorozatfelvétel
EXPEED képfeldolgozó motor
fejlett fényképezési helyzetfelismerő rendszer
Multi-CAM3500FX 51 pontos AF-rendszer.
Képszabályozási beállítások
7,62 centiméteres, 920 000 képpontos VGA LCD-monitor
Élő nézet automatikus élességállítással,
DX-kivágás mód
Gyors reakció
Aktív D-Lighting
HDMI videokimenet
Tartós magnéziumötvözet váz
Vezeték nélküli LAN és Ethernet támogatása

 

Én ezt kérném karácsonyra.
1382 0 26 Tech Izé
CRaPtRaSH: senki nem mondta;] Pláne most,minnyá karácsony szeressük egymástot gyárákák :D
bOOmslang: Adni is is jó, kapni is jó... Talán nem szabad?? :)
CRaPtRaSH: ó az ottan egy puszilkodózós májli nekem?:$:]
Mind a 26 komment
Wooow!
903 0 0 Sport Izé
Nikon D700 torta.

Update izébigyó specifikációja alapján: 

"Főbb jellemzők"

Alacsony szénhidrát tartalom
Tartósítószert nem tartalmaz
Gyors elkészítési mód
Ergonómikus szeletek
Beépített meggydarabok
Tartós marcipánváz

Kiegészítő adatok
Kaloriapixelek száma: temérdek
Drótnélküli protokol 
1134 1 8 Tech Izé
Cakegirl: Tök jól néz ki, valaki tudja a receptjét, mert szívesen megpróbálnám, ha tudom.
Jozef7: Meglehetősen sok :D Csak az a baj vele hogy ilyen barna izét csinál ami a WC-be való xD
Jozef7: Hát ez sem lenne rosz de az egyel feljebb levő poszton szereplő jobb lenne azért :D
Mind a 8 komment
A csimpánz és a béka esete. :D
6582 3 24 Izé
alexandrew: Szólott a csimpánz: 'békapod'! ..elnézést...
Drawen: ÁÁÁ ez azért durva:)
Tóth József: Nézzük a béka szemszögéből!: Hogy a qrva a...ába ugrik ki ez a giliszta mindíg a számból? [...]
Mind a 24 komment
Omnium Gatherum - Into Sea

Az Omnium Gatherum 1996-ban a finnországi Karhula-ban alakult melodic death banda.
417 0 0 Zene Izé
Fürgerókalábak - Quake
841 1 3 Zene Izé
Frankie: a zenére nem nagyon tudtam figyelni... Inkább csak arra, h a movementeket meddig gyakorolták (pla [...]
Reise: kussolj XO
gnyul: Lol...Laci te állat vagy... XD Ezt még nem is hallottam...
Majdnem ütközés lett a vége a kutya mindenit! :)
4630 1 1 Izé
Schabee: hogy bírkóznak a kuttyal:D
Ibrahimovic akrobatikus passza a hétvégi Lazio ellenei mérkőzésen.
921 0 0 Sport Izé
Krisztián beszólt Lüszi anyjának
916 0 5 Pink Izé
Balázs: degáááz:)
Ágii: Megasztáros...
Balázs: oszt ez ki a tököm?
Mind a 5 komment
Majdnem ütközés lett a vége a kutya mindenit. :)
4411 0 0 Sport Izé
Emigrate - My World
399 0 0 Zene Izé
Kis segítség csajoknak, akik kockabaráttal rendelkeznek
1682 0 3 Tech Izé
Jozef7: hát példáúl egy álatkereskedésből :P
Purple: hmm. jegyzeteltem. de honnan szerzek egy dalmatát?? :O ilyen szépszeműt ráadásul. :D
Errtu: Purple, figyelj feszülten és jegyzetelj :DD ( ötlet: http://broccolicity.wordpress.com/2008/10/ [...]
Ki számodra az ideális férfi! - Alapszámod elárulja!
update:  Játéééééééééék!  mi van a bácsi kezében? ( a nyertes megsimogathatja a cicámat. )
1011 1 17 Pink Izé
Hada: hm.. én egy egész hónapig születtem.... ugyanis rám mindegyik tulajdonság igaz:)
orsyka_001: ha a csillaghalé, bocsi:) csakhát... Derill macskája világhírű:D
orsyka_001: Derill, ki volt a győztes? mert gondolom a te cicusodat lehet gyömöszölni:)
Mind a 17 komment
A NFL 13. játékhetének legjobb meccse, azóta is vitatott TD-kal.

Denver Broncos - New York Jets
574 0 2 Sport Izé
szomoja: nfl.com és ennyi
pethodavid: Sajnos már nem elérhető az NFL jóvoltából...
Folyton veszekedtek Karácsonykor?

Az 5 legtipikusabb ok - és a megoldásuk!
342 0 0 Pink Izé
Interjú Dammak Jázminnal - „ Kemény meló tud ez is lenni, pedig nem bányában dolgozunk.”
790 0 0 Pink Izé
Magyar Death/Doom Metal

Mors Silens - Bloody Tears
Mors Silens - Mors Silens
Mors Silens - In My Nightmare
Mors Silens - Burning World

A teljes Promosing Redemption demo megtalálható és letölthető a zenekar oldalán.
669 0 0 Zene Izé
Schizoid - A csend elaltat
A formáció 1999. októberében alakult, és egy évre rá már meg is jelent első nagylemezük, “Ösztön” címmel. Ez igen komoly teljesítmény egy rockzenekar esetében, de nézzük hogy tudtak eljutni idáig a fiúk. Lemezszerződéshez a jelenlegi kiadójuk által meghirdetett, tehetségkutató versenyen elért első helyezés nyereményeként jutottak. A Schizoid komoly lehetőséget kapott, amikor a Beatrice előzenekaraként léphetett színpadra, ami nem lehet véletlen, hiszen Laczik Ferencet láthatjuk a basszus szekcióban, aki egyben a Beatrice oszlopos tagja is. Az album egy rendkívül kísérletező, stílusilag nehezen behatárolható, ötletesen hangszerelt lemez. Alap profiljuk a rock, az is a keményebb fajtából. A számok fülbemászó refrénjei a stílustól idegenkedőknek is kellemes élményt nyújthatnak. Hallunk itt fúvósokat, női vokált, gépi hangszereket, effekteket. A szerzemények többsége kemény, gitár alapokra épül, de helyet kaptak lazább rap betétek ugyanúgy, mint hardcore-os, metalos hörgések, alternatív elemek, vagy olykor Ákost idéző, dallamos gondolatok. A lemez szövegvilága jól illeszkedik a zenéhez, és elsősorban nem nevezhetjük primitívnek, a mondanivalót költői mélységekbe helyezik, ami sokat elárul a csapat hozzáállásáról, komolyságáról. Első hallgatásra kétkedve fogadhatjuk a lemezt, ami a stílusok illesztésének kisebb összeforratlanságából adódhat, de ugyanakkor fellelhető a csapat egyedi hangzása is, amely ha az évek során kiforrottabbá, profibbá válik, akkor következő lemezükkel akár egy szélesebb közönség érdeklődését is kiválthatják. A Schizoid bemutatkozó lemeze mindenképp egy üde színfolt a magyar piacon. Ajánlott mindenkinek aki szereti a dallamos zenét, és nem zárkózik el a rockosabb megpróbáltatásoktól sem.
589 0 1 Zene Izé
fadam: egész jó, tetszik a dob a zenéjükben
Bár a 87193 év még nem járt le ;) ezt meg kell osztanom: Hello Kitty szülészet egy taiwani kórházban.
2291 4 10 Izé
Schabee: de most komolyan noooormális aki ilyen helyen akar szülni? én már az otthon szülést meg az egy [...]
Errtu: ööö... hááát... izé... szóval... :$
Purple: neee :'( akkor ki volt az a tag éjjel, aki kinn settenkedett? :O
Mind a 10 komment
Ha az ajtón nem megy, felszállunk az ablakon. :)
2798 1 2 Izé
Schabee: de miért nem indul a szerelvény??? azt vártam h valamelyikalá esik D:
gaalcsaba1: Es segitenek egymasnak latjatok? Lehet toluk tanulni!!!!!!!!!!!
Magyar idő szerint vasárnap hajnalban került megrendezésre a Las Vegasi box gála amelynek a fő meccse az "álommeccs" ként beharangozott Oscar de la Hoya vs. Manny Pacquiao meccs volt. A meccset Manny Pacquiao nyerte a 8. menetben TKO-val.
462 0 5 Sport Izé
Balázs: köcce:)
Maccoyi: Leszedték, amit Balázs küldött, de cseréltem linket, itt az ominózus 8 menet látható.
papaluige: nekem nem megy a videó! bucira verte a De la Hoya fejét,és nem látott ki a lyukon! azért lett [...]
Mind a 5 komment
Megvan az alkoholizmus ellenszere!
451 0 1 Pink Izé
Derill: Megvan az alkoholizmus ellenszere! :D szokj át a narkóra.....
Régebbi postok...