REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Befordultam a konyhára

Újabb klip jött ki az idei Red Bull Pilvakerhez
1750 0 1 Izé
lilaflexninja: Na de a zombiarcú gáré min sértődött meg? Amúgy nagyon kevés az a hús!
Így zajlik egy zombiválogatás a The Walking Dead-re
3218 0 2 Izé
Tomi Demo: Sosem gondoltam volna, hogy van olyan, aki még zombinak sem jó...
Ravennë: Némelyik eléggé túltolja, és egy hiperaktív orangutánhoz hasonlít inkább. :D
És még azt mondják, hogy nincs jó magyar akciófilm...
2903 0 2 Izé
Jaca: Áztákurvaeget!
Ravennë: Nem szép dolog más kárán nevetni, főleg nem egy ennivalóan bugyuta szerzeten, de ez marha jó. [...]
Linkin Park (feat. Kiiara) - Heavy

Nem kicsit vették poposra a figurát a srácok.
681 0 0 Zene Izé
Mine

Egy aknára lépő katona története, aki kénytelen két napig egyedül, és mozdulatlanul várakozni a sivatag közepén, míg megérkezik a segítség.
2730 0 0 Film Izé
Ha 560 paci egyszer elszabadul, azt csak a fal állítja meg
3312 0 1 Izé
hawkeye: Ennek a kreténnek max. kispolszkit! Vagy ökrösszekeret....
Idén már nyolcadik alkalommal került megrendezésre a BME robotautó versenye
4213 0 0 Tech Izé
Colin Furze megint alkotott

Ezúttal egy 6 méter magas tűztornádót
1618 0 0 Izé
Less Than Human

Zombis animációs rövidfilm, de nem gyerekeknek!
2295 0 0 Izé
A piros pöttyös az igazi! ;)
3966 0 2 Izé
Findzs: fake szerintem
Ravennë: Jól kiszívta a Nap ezt a piros nadrágot...
Szerencsés a srác!! Maga sem hitte el....
622 0 0 Sport Izé
23 tök lehetetlen szobor szerte a világban

Nektek melyik a kedvencetek?
3349 0 1 Izé
lilaflexninja: Nincsenek közte, mert nem lehetetlen szobrok, de nekem az ő szobrai a kedvenceim, volt amit élőb [...]
Az anatómiailag korrekt pókember elég gusztustalan szuperhős lenne
1942 0 0 Izé
Múzeumi kiállításhoz ilyen cuki promót még nem nagyon készítettek
1298 0 1 Izé
Tomi Demo: 0:54 a kis Sheldon :D :D
Kuss! Én így szállíttatom a motoromat.
3559 0 1 Izé
gggeee: gondolta, 200 km/h alatt oda se nézek, nem érdekel mi történik...
Stormzy - Shut up

Az angol rapper azzal került be ma a hírekbe, hogy a rendőrök rátörték az ajtót a saját lákásában, mert azt hitték betörő.
9881 0 0 Zene Izé
Valamiért az ő előadását minőségibbnek tartom, mint néhány jelenleg befutott és népszerű énekesét
3220 0 1 Izé
Ravennë: Azóta már ő is befutott. https://www.youtube.com/watch?v=e_EtsPdwR3E
Elindult az elektronikus egészségügyi szolgáltatási tér próbaüzeme
745 0 0 Tech Izé
Atomerőművek díszítésére szolgáló Vasarely-vázlatok másolatai érkeztek Magyarországra
1264 0 0 Art Izé
Az amerikai hadsereg drónjainak már nincs szüksége kifutópályára
900 0 0 Tech Izé
Mit csinálsz ha eltévedsz a katonai helikoptereddel?

Hát megkérdezed a szembejövő kamionostól, hogy hol a következő falu, amit le kell bombáznod!
2664 0 2 Izé
hawkeye: Ha én kamionsofőr lennék, és valamelyik közeli településen lennének a rendőrök, akik a mú [...]
Kistibikécske: Nincs egy GPS vagy okostelefon náluk?!
Megadeth - Dystopia

A legjobb metál előadás kategóriájában idén végre Grammy nyertes zenekar száma.
958 0 0 Zene Izé
KicsiZsu - Szerelem
496 0 0 Zene Izé
A GPD Pocket a világ legkisebb laptopja

És csak 400 dolcsi.
1471 0 0 Tech Izé
Ettől a Hot Wheels pályától leolvad az agyad
1954 0 0 Izé
Cirkuszi katasztrófa visszafele

Az pedig, hogy mindez egy orosz videoklip, már csak a plusz.
3805 0 3 Izé
gggeee: De jó! Köszönöm!! :)
Niko.: https://www.youtube.com/watch?v=GzS9UV8l2rE
gggeee: Kár, h a youtube csak a lassítás funkciót tette egyenlőre elérhetővé. Igazán megnézném ez [...]
Egy igazi éhezők viadala!

Így alázzák a katari vendégmunkásokat(rabszolgákat), akik a stadionokat építik a foci vb-re, a FIFA asszisztálásával.
1023 0 0 Sport Izé
Az Apple is saját tartalom készítésébe fog

Az első műsorok pedig James Corden Carpool Karaoke-ja alapján készülő sorozat lesz.
1250 0 1 Film Izé
Tomi Demo: Még véletlenül se valami eredetit... Csak nem tudom, akkor miért vannak kiakadva a klón ájfón [...]
Ships vs Sea Monsters
5989 0 0 Game Izé
Félmilliós fizetésre számítanak a gólyák a Corvinus közgáz szakán diplomázás után

Szerintetek az alkohol beszélt belőlük, vagy tényleg illúziókban élnek?
2347 0 8 Izé
khristian: A szeretnék szó sok mindent elárul. Nem mindegy, hogy valaki szeretne vagy akar valamit.
Traveller_x: Hát ez igen. Ez szép. Szavam elakad.
tjunior: Rosszabbra számítottam, nem olyan veszélyes ez. Be van a nagy részük baszva, persze hogy vannak [...]
Mind a 8 komment
A tankot is meg kell néha tankolni
2687 0 0 Izé
Szórakoztatás a köbön

Bikinis csajok, vizicsúszda, és törpék. Hát kell ennél több?
3084 0 0 Izé
Ez itt Cassie

Az amcsi sereg új málhás szamara.
749 0 0 Tech Izé
Sziszifuszi munka egy viharba került hajó kabinjában rendet tartani
2780 0 1 Izé
Ravennë: Szimpla hanyagság. Azért biztos lenne rá mód, mondjuk egy zárható hűtővel, szekrénnyel és [...]
11 millió tévéről derült ki, hogy kémkedett
3517 0 6 Izé
hawkeye: Értem, de nem csodálkozom. A stb-ok szolgáltatják a marketing adatokat, a Samsungok meg Nagy Te [...]
skad03: George Orwell : 1984
Demente: http://hvg.hu/tudomany/20150209_samsung_teveje_van_otthon_hallgatozik
Mind a 6 komment
Dubajban már ilyen sci-fibe illő önvezető repülő taxik is vannak
773 0 0 Tech Izé
Ez a Pringles reklám nem véletlenül nem kerülhetett levetítésre a Super Bowl alatt
2882 0 0 Izé
Íme egy működő papír orgona

Én meg még mindig csak repülőt tudok hajtogatni.
1270 0 0 Izé
A szépség és Voldemort ;)
1765 0 0 Film Izé
Throll :D
2344 0 1 Izé
Traveller_x: Biztosan nincs humorérzékem, mert egy picit sem találtam viccesnek. Inkább ciki.
Régebbi postok...