REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Thug Life/2Pac - Stay True


1993-ban Shakur megalapította a „Thug Life” nevű együttest, legjobb barátaival, Big Syke-kal, Macadoshis-szal, mostohatestvérével Mopreme Shakurral és Rated R-rel. Az első és egyetlen albumuk, a „Thug Life Vol. 1”, 1994. szeptember 26-án jelent meg. A „Thug” szónak kettős jelentése van: egyrészt mozaikszóként a „The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody” kezdőbetűiből áll össze, másrészt Tupac az olyan hátrányos helyzetűekre is használta, akik mégis sokra vitték az életben. Ő maga is ilyen volt.

Thug Life: Bün az élet!!!
697 3 0 Zene Izé
Magyar bulik "Ámerikában", magyar "sztárokkal" (?).

Az Ámokfutók még létezik?!?
4576 0 11 Izé
AVIREX: lehet. nem foglalkoztaT sem kozsó,sem pákó,sem egyéb hatalmas iq herceg társaik.
yushuf: ahhoz képest most Pákó őseit keresi Afrikába, :O)))))))))))))))))
AVIREX: AZ ÁMOKFUTOK IS AZT NYILATKOZTA 4-5-6 évvel ezelőtt,amikor még néztem TV-t,hogy megy Ámerikáb [...]
Mind a 11 komment
Melyik istennő lakozik benned?
802 1 9 Pink Izé
orsyka_001: :OOOOOOXD
Nala: Afrodité!!!Hmmm.... elgondolkodtató!Soha nem voltam tehetséges sem az éneklésben, sem a színé [...]
CrazyLime: Nem vagy istennő? :D:D:D
Mind a 9 komment
Tankcsapda - Mire vagy kíváncsi
A dal (még) nem jelent meg, csak koncerteken játszották, azonkívül a Valami Amerika 2-ben lesz látható, ha minden igaz.
828 3 1 Zene Izé
kiss1970: tankcsapdánál nincs jobb,és debrecennél sincs jobb
5 ehető arcpakolás - Fillérekből
399 1 0 Pink Izé
Melyik sztárnak mi a kedvenc plasztikázandó testrésze?
702 0 0 Pink Izé
A víziló, amikor még kedves
577 1 0 Pink Izé
Scotch - Delirio Mind. Csak mert rég volt bünti... ;)
3667 1 5 Izé
Laci: "We're szary, this video is no longer available" :(
Kishangya: Annyira nem is bünti. Jobb ez a zene mint egy-két mai felkapott marhaság. Az alapja tiszta progi [...]
Mr PIMP: szinti techno :D
Mind a 5 komment
DJ Szalacsi: nem mai gyerek, de még mindig ott van a szeren...

És hogy mennyire van ott a szeren.
5318 2 21 Izé
lilaflexninja: Ez a majom (műsorvezető) már 2008-ban is a vivánál volt? Erről a videóról lemaradtam.
bloo: Megmondom őszintén, szívesen orrba vágnám...
AVIREX: szépen össze van vágva a video.. "1 új rezidencia vette itt a helyét "
Mind a 21 komment
Megjelent Zina Saunders 40 színes rajzzal illusztrált könyve az amerikai elnökválasztás jól ismert szereplőiről.
3347 1 0 Art Izé
Megjelent Zina Saunders 40 színes rajzzal illusztrált könyve az amerikai elnökválasztás jól ismert szereplőiről.
3294 4 0 Izé
Hány centin múlik a jó szex?
934 0 10 Pink Izé
Derill: ebben az szomorít el hogy csak akkor kommentelsz hogyha belekötünk az oldal technikai részébe : [...]
orsyka_001: jujuj, rossz nevet írtam a posthoz. Egoninak szóljak?
bungle: Nem lehet másodpercre pontos adat, mivel akkor rendesen leterhelné a szervert. Ezért cache-el, va [...]
Mind a 10 komment
Darwin díj, mert halni tudni kell! A mindenkori győztesek listája
2208 2 1 Pink Izé
Errtu: Nem szép dolog az ellenség lapját ennyire nyilvánvalóan "belinkelni", de ha már megtettétek, [...]
62 év után végre megtalálják, ki gyilkolta meg a 12 éves kislányt?
599 0 0 Pink Izé
Minden vegetáriánus zombi álma!
2601 2 4 Izé
Ártatlan-méz Előd: Tegnap este néztem egy filmet (Day of the Dead 2008) abban vega zombi volt, szépen csücsült a H [...]
Re-Peet: asszem nyáron én is faragok egy ilyet.. :D .. meló közben :)
Purple: hát ez tök jó :DD van ilyen agy formájú pudingforma is, az még gusztább lehet :D
Mind a 4 komment
Nem láttad, vagy éppen újra megnéznéd Roy Jones és Joe Calzaghe hétvégi mérközését. Íme.

2. rész
593 0 0 Sport Izé
Korn - A.D.I.D.A.S. (régi, de ütős egy klip:))
538 2 2 Zene Izé
ruddi: fúúú régen baromira szerettem ezt az együttest, de 2005 sziget óta nem is hallgattam (az öss [...]
Szosztar: Alap!
Lifegő fütykössel kocogott a bekattant sztár! Videóval!
1188 0 0 Pink Izé
Dir en Grey - Obscure

(VIGYÁZAT! nagyon brutális klip, tényleg csak erős idegzetűeknek!)

Meg van róluk EZ is.
845 0 9 Zene Izé
spider86: amúgy a hinoi team-nek is van egy ilyen címú zenéje... ha amúgy ez pont nem az csak vmi rmx
Szosztar: Mielőtt fikázod hallgasd meg a többi számukat is. Egyáltalán nem rossz zenészek. Amúgy is sz [...]
MStipee: Nem kell ahhoz japánba menni hogy egy háromakkordos szart találjunk, ittvan mindjárt a magyar gy [...]
Mind a 9 komment
Charlie Hunnam (sajna nem sok képet találtam róla, ezek voltak a jobbak, remélem ki is kerül, nekem ő az egyik olyan jajjdejó), nemám bredpitt meg ieneeek... :D
704 0 13 Pink Izé
CrazyLime: Látom... :)
Derill: igyexem
CRaPtRaSH: pedig nemutolsó sorban nagyonjó színész is! GS-t ajánlom!:)
Mind a 13 komment
Maximum the Hormone -  Zetsubou Billy  (a japánok innen sem maradhatnak ki :D)
556 3 4 Zene Izé
Balázs: zeneileg teljesen rendben van de nemileg néha nem tom ki kivel van:D
Szosztar: Örülök, hogy segíthettem.
Enechuel: tényleg jó ,amit küldtél:Dtetszik:)
Mind a 4 komment
4 ok, amiért nem tudod megtartani a férfit!
783 0 0 Pink Izé
A minap egy érdekes apróhirdetést olvastam: "Szivar audim hátsó része ingyen elvihető".

Szerintem megtaláltam a hirdetés feladóját. :D
4326 0 5 Autó Izé
Tóth József: De hol van a benzintankja?
ibor90: az még haggyán de nem voltak még bekötve se :D
Re-Peet: Kicsit felfelé hord a fényszórója.. nem hiszem, hogy átmenne a vizsgán
Mind a 5 komment
A minap egy érdekes apróhirdetést olvastam: "Szivar audim hátsó része ingyen elvihető".

Szerintem megtaláltam a hirdetés feladóját. :D
4387 3 5 Izé
Tóth József: De hol van a benzintankja?
ibor90: az még haggyán de nem voltak még bekötve se :D
Re-Peet: Kicsit felfelé hord a fényszórója.. nem hiszem, hogy átmenne a vizsgán
Mind a 5 komment
Egyszerű receptek 45 perc alatt
779 3 0 Pink Izé
R-Go: Szeretlek is meg nem is
1222 2 0 Zene Izé
Monitora megóvása érdekében kérjük jobbra, esetleg balra köpködjenek!

"Ennyi közhelyet sem hallottam még 3 percbe sűrítve."
7471 2 16 Izé
psypapi: Egyébként a személyes véleményem, hogy közelsem olyan rossz mint itt egyesek állítják! A ha [...]
psypapi: Akon és Eminem közös számát. Smack that!
ismeretlen: Szerintem egy az egybe lefordítottak valami külföldi árenbí vagy milyen számot, az amerikai fe [...]
Mind a 16 komment
És még egy kis jótanács: 5 tipikus női hiba, avagy ami tilos az orális szexben!
1279 1 4 Pink Izé
CrazyLime: De nem mindet én küldtem! {:o
mcsoma: mármint ezzel együtt 69 :P
orsyka_001: Ne tedd! nem azért mondtam, én csak örülök:))
Mind a 4 komment
Mindent az orális szexről - megint ;)
673 1 7 Pink Izé
Purple: tudtam, hogy valaki megkérdezi :DD inkább nem válaszolok :P (nem bántottál meg ;) )
CrazyLime: Inkább nem kérdezem meg, h mit? :D (nem akarlak megbántani)
Purple: aaa de jó kép :) megkívántam :P
Mind a 7 komment
Patrick Swayze meglepően nyíltan beszélt betegségéről és terveiről...
339 0 0 Pink Izé
Felhőszakadás várható
10042 3 7 Izé
Re-Peet: Ha eccer esik.. akkor esik..
babence: tök jól reagálta le a szitut
Jaca: Némmáá! Leveri az eget!
Mind a 7 komment
Bundesliga divatbemutató zenés, táncos előadásban a hetvenes évekből :D
3088 0 0 Sport Izé
Sárgapot kapott egy futballbíró, egy brazil kupameccsen. Lehet, hogy be kellene vezetni ezt a szabályt, és kiabálhatnának a drukkerek, hogy " Sárga lapot a bírónak!" :D

Vagy esetleg pirosat, mert ilyen is előfordult már. ;)

 
610 0 0 Sport Izé
- És milyen volt a tegnapi golfozás?
- Nem tudom.
- Hogy-hogy?
- Mert reggel elindultunk egy golfkocsival a recepcióról és estig nem értünk ki a pályára. :D
548 0 0 Sport Izé
Álljunk meg kisbusszal jól!
10096 0 5 Autó Izé
rozsdee: rosszul jár az az élőlény, amelyik átfut ez előtt az autó előtt és a sofőr ráfékez... az [...]
Re-Peet: Van akinek platóssal sikerült is :)
the girl of peace: háháxDxDxD
Mind a 5 komment
Álljunk meg kisbusszal jól!
10129 4 5 Izé
rozsdee: rosszul jár az az élőlény, amelyik átfut ez előtt az autó előtt és a sofőr ráfékez... az [...]
Re-Peet: Van akinek platóssal sikerült is :)
the girl of peace: háháxDxDxD
Mind a 5 komment
Deutsch Anita tanár lett!
295 0 2 Pink Izé
megtalált: nekem 4 év két szakon.
csillaghal: Pfff... Hatalmas lehet a színvonal. Tanárnak lenni egyik legnehezebb feladat, nem hiába 5 évig k [...]
Peter Zumthor svájci építész által tervezett Klaus Testvér kápolnája.

A kápolnáról magyarul.
3304 0 2 Art Izé
kszaten: Hát van egy stilusa az bisztos kivülröl olyan mint egy hullaház ....... a belseje meg mint a po [...]
Sziszo: megnéztem mi lehet ez, és hát mit mondjak.. érdekes
Peter Zumthor svájci építész által tervezett Klaus Testvér kápolnája.

A kápolnáról magyarul.
3465 1 2 Izé
kszaten: Hát van egy stilusa az bisztos kivülröl olyan mint egy hullaház ....... a belseje meg mint a po [...]
Sziszo: megnéztem mi lehet ez, és hát mit mondjak.. érdekes
Watch My Dying - Lopott Könyvek (TCS cover)

megj.: szerintem 1000x jobb a tcs-nál
795 1 2 Zene Izé
RokkantTroll: Ha a TCS így írta volna meg akkor az egyik kedvenc bandám lenne.
koocos: Bakker, ez jobb mint az eredeti:D
Régebbi postok...