REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Víz alatti város épülhet Japánban

George Lucas meg kéri vissza az ötleteit. :)
1309 0 0 Izé
Űrhajós kiképzés Mianmarban
2081 0 0 Izé
Nem kis meló a moziban egy vászoncsere
1780 0 0 Izé
Így készül a fából vaskarika, izé... hangszóró
1037 0 0 Izé
Az angol és a magyar egészségügyi különbségekről beszél dr. Szakács Krisztina gyermekorvos
1569 0 4 Izé
Traveller_x: :D És milyen sok beszél közülük magyarul. :D
lilaflexninja: Na de az angoloknál sok a migráns, nálunk meg egy sincs. Szóval mi nyertünk.
Traveller_x: Ma a kisfiammal a saját bőrömön tapasztaltam, hogy a sürgősségin 6-8 óra kell hogy ellássan [...]
Mind a 4 komment
2016 legjobb, legrosszabb, legviccesebb, stb. poszterei
1738 0 0 Izé
2016 legjobb, legrosszabb, legviccesebb, stb. poszterei
2401 0 0 Film Izé
Így alakíthatod távirányításúvá a kutyádat
1242 0 0 Izé
A karosszérialakatosoknak az ilyen videóktól lesznek nedves álmaik
2125 0 2 Izé
Parafadugó: Csak nem fekete jég?
negativ_kommentelo: Mindent kétszer mondok (1/2)
Ingyenes programozó tanfolyam leégett nerdeknek
10151 0 0 Izé
Itthon is elindult a PayPal.Me személyek közötti pénzküldő szolgáltatás
1991 0 0 Tech Izé
Sosem gondoltam volna, hogy egy török gimis metálbandától fogom hallani az egyik legjobb István a király feldolgozást
3427 0 3 Izé
lilaflexninja: Nem volt elég az országunk 150 évig, most a zenénk is? Kár, hogy nem az Egri Csillagokat vetté [...]
dari3167: Komment szövegeEz tök jó!
rermo: Legalább nem okoz nekik gondot az " ü " hang kiejtése . Amúgy tényleg jó .
Drón csapódott egy autó szélvédőjébe Budapesten
1863 0 1 Izé
rermo: Még mindig jobban járt az autós mint ha egy hellfire csapódott volna be .
Tenyérizzasztó gördeszkázás Hongkongban
2549 0 0 Izé
Fiatalok reakciója a régi Daft Punk számokra.
2590 0 0 Izé
Az amerikaiak új csodafegyvere.
3019 0 1 Izé
Jaca: AngryCars?
Megbütykölnéd? ;)
2081 0 0 Izé
2011-ben, Magyarországon elsőként útjára indult a freestyle jégkori a Debreceniek kisfilmjével 

Azóta sok idő eltelt, sok szuper videó született, a hétvégén pedig a Nagyerdei Korisok a Freestyle Ice Skating 4. epizódjával jelentkeztek. Iszonyatosan cool lett!
1061 0 1 Izé
Dmckayals: Mikor először koriztam, nekem is mentek ezek, csak azóta elfelejtettem őket... Bár néha még e [...]
Mi lenne ha ma újra összejönnénk a sógorokkal?
2746 0 3 Izé
lilaflexninja: Mindenhol le lenne takarítva a hó. Vagy sehol.
Szancso: Káosz.
rermo: Igazából már maga a felvetés is hülyeség , mert pont erre találták ki az EU-t . A nyelvi , k [...]
The Fate of The Furious

A nyolcadik Halálos iramban film már egyáltalán nem a gyorsulási versenyekről szól. Egyébként szólhatna nekik valaki, hogy ez már nagyon ciki.
1744 0 4 Izé
nkmedve: Ez egy ilyen széria, létezik millió más, kissebb költségvetésű, elgondolkodtatóbb alkotás [...]
Erunder: Pont ez a baj. Nem is olyan rég beszélgettem arról az egyik barátommal, hogy ma már az átlag n [...]
palinkaman: Erre van igény: akció, lövöldözés, robbantás, verekedés, dugás, káromkodás. A történet, [...]
Mind a 4 komment
The Fate of The Furious

A nyolcadik Halálos iramban film már egyáltalán nem a gyorsulási versenyekről szól. Egyébként szólhatna nekik valaki, hogy ez már nagyon ciki.
643 0 0 Film Izé
Red Bull Pilvaker 2017 - Egy gondolat bánt engemet…
1397 0 1 Izé
lilaflexninja: Jó meg minden, csak az eredeti mondanivaló veszett el egy kissé.
Egy elhagyatott bánya éjszaka alapból para

Ebben a videóban viszont 12 perc után tényleg hidegrázós lesz a szitu.
3343 0 4 Izé
Swordfish: Miért parább egy bánya éjszaka, mint nappal? Nappal világosabb van lent? :)
davidoka12: Közben lehet csak telefonon hívják...
norbertvincze: meglehet nem tart asszonyt, helyette köveket simogat a para sötétben :)
Mind a 4 komment
Már látom is magam előtt a következő Asylum produkció címét

A víz alatti haltornádó!
1249 0 0 Izé
Az idei Super Bowl reklámokról már volt egy poszt

Ám a 84 Lumber cég kisfilmje, ami odaver Trump bevándorlás ellenes politikájának, mégis megér egy külön posztot
1495 0 0 Izé
Egy jó fotográfus, még egy elhagyatott katonai támaszpontban is meglátja a szépséget
2465 0 0 Art Izé
Egy jó fotográfus még egy elhagyatott katonai támaszpontban is meglátja a szépséget
1648 0 0 Izé
Az összes idei Super Bowl-os reklám
1770 0 0 Izé
Egy Gyűrűk ura paródia a méltán híressé vált Hát de én fiú vagyoktól .
2416 0 4 Izé
mue: a gyerek helyében legalábbis a hosszú hajat nem erőltetném tovább
rermo: Bizony ám .
Traveller_x: Gyerek,hagyjatok a fenébe. Nemsokára meg jön a cikk, hogy öngyi lett, mert addig basztatták. Il [...]
Mind a 4 komment
Lehet melege lett egy kicsit snowboardozás közben a srácnak
1452 0 0 Izé
Két évtizednyi biztonsági fejlődés az autózásban kevesebb, mint egy perc alatt
3814 0 2 Izé
Dmckayals: Az azért kemény, hogy a régi Roverben a légzsák már a két bábú között van, mire felfújó [...]
Parafadugó: "Régen minden jobb volt..."
Két évtizednyi biztonsági fejlődés az autózásban kevesebb, mint egy perc alatt
2362 0 0 Autó Izé
A GCDS ruhamárka legújabb bemutató videója enyhén szexuálisan túlfűtöttre sikerült
2703 0 0 Izé
A GCDS ruhamárka legújabb bemutató videója enyhén szexuálisan túlfűtöttre sikerült
2420 0 0 Pink Izé
Hater

Egy társkereső alkalmazás, amiben az hozza össze a párokat, hogy mit rühellnek a világban.
1951 0 1 Izé
Parafadugó: Magyarországon ez instant csőd. Mindenki mindent utál és nem jó neki és jobban tudja.
Töretlenül folytatja útját a Puli Space a Hold felé
1597 0 0 Izé
Ha az út közepén robbansz le, akkor a legtermészetesebb, hogy ott helyben javítod meg a kocsidat
3205 0 1 Izé
gggeee: Vajon mekkora verést kapott az a szerencsétlen aki nekiment? ...csak látva azt a felháborodott r [...]
Rafael Fiziev belépett a Mátrixba
3626 0 1 Izé
Dmckayals: Gratulálok, szép volt. De a bíró miért lépett közéjük? Ha az ellenfél háttal van, nem leh [...]
Rafael Fiziev belépett a Mátrixba
1080 0 1 Sport Izé
roberto: Ez szép volt.
Hát de én fiú vagyok!
2871 0 5 Izé
zuu: Az iskolai előadáson odahajol az egyik szülő a másikhoz: - Maga szerint az a gyerek a bal olda [...]
negativ_kommentelo: Szerintem azt kéne, hogy akkor találja ki, hogy most fiú vagy lány, és akkor viselkedjen úgy [...]
Ravennë: *lánynak
Mind a 5 komment
Régebbi postok...