REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5807 0 7 Autó Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
Már tudom, miért hintázgattak az orosz rendőrök. Várták, hogy megérkezzen a szolgálati járművük. :)
5623 1 7 Izé
latisz: orosz hummer!!! LOL! Meg gondolom kell hozzá egy hordozható benzinkút is.
Dawe: jók az utak? egy hete voltam romániában ott még a felezővonalat se ismerik közlekedési lámp [...]
Laci: A trianoni határokat felejtsük el egyszer s mindenkorra. Pozitiv változások történtek az utób [...]
Mind a 7 komment
Spineshank - Synthetic
Csak egy korábbi postot kiegészítve. :)
361 0 5 Zene Izé
Balázs: értem:)akkor faja:D
Purple: a szöveg linkjében a te postodra akart utalni, csak véletlenül a keresésnek a linkjét másolta [...]
Balázs: az én posztomról van szó vagy én is beugrottam?:)
Mind a 5 komment
Ki a legszebb nő a világon? Meglepő eredmény!
1810 1 0 Pink Izé
„A szcientológia megoldásokat tartalmaz az élet problémáira?” - Beszélgetés egy szcientológia kutatóval
439 0 8 Pink Izé
orsyka_001: pontosan. A Biblia alapján végleg rájöttem (már előtte is), hogy a fejesek úgy alakítják a [...]
Derill: fu geci a south park nagyon hazavágta őket:D sci-fi író az alapítójuk:D ez nekem már elég [...]
Balázs: hahahaahahahah szcientológia hahahahahahahahaha köszi a posztot tök jó let tölle a napom XD
Mind a 8 komment
Már megint a japcsik és a macskák... :) 

Még több kép a japán oldalon.
4560 4 15 Izé
bungle: ...és mindig van kéznél mosogatószivacs: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34331
Strawberryy: Öröm lehet a kis zeg-zugokat takarítani..
Tóth József: Tetszenek azok a lengő macskaajtók. Egyszer majdnem agyonröhögtem magam, amikor két cic ment be [...]
Mind a 15 komment
Spórolj ezreket - 8 takarékossági tipp!
503 1 0 Pink Izé
Célkeresztben a gyereksztárok - mi lesz velük?
1016 0 0 Pink Izé
Nicole Kidman meg a tükök, amiket nem szeret
531 0 1 Pink Izé
papaluige: tükröket v a tököket nem szereti a művésznő..................:))
Szlovák szőke ciklon (vagyis katasztrófa)!
12552 4 120 Izé
pateszmk: Slota és Fico új tömegpusztító fegyvere
spidy: perig ez a leg vagányab 2:11-nézd Superstar 3 - Beatboxerka (( csajxika))
kerca: Az - Ahoj ,ahoj oblacsek, tényleg azt jelenti, hogy -Asztala viszta Bébi?
Mind a 120 komment
3 jel, hogy megcsalnak
888 0 0 Pink Izé
Megfizethető és divatos csizmák körképe
711 0 0 Pink Izé
Mutasd az orrod, megmondom ki vagy! 
1175 0 2 Pink Izé
Valerius: mi a szar az az orr alatti mélyedés? :D
Derill: krumpli?:D
A hétközi Arsenal-Tottanham (4-4)  mérkőzés a Fanzone kommentátorok  frenetikus előadásában. :D
676 0 0 Sport Izé
"El Dia de los Muertos", avagy halottak napja Mexikóban.
1709 1 5 Izé
latzee: igazad van kat.. más kultúra más életvitel más felfogás...
kat: Nem kell igy hozza allni..ok igy unnepelik oket..es nem hulyeskednek veluk..egyszeruen nem szeretik [...]
Winterborn: Nem ünnepelnek semmi... A cél a halál kinevetése.
Mind a 5 komment
Ha megérjük, hogy idén lesz egy kis hó, jól jön majd egy ilyen hógolyóvető fegyver! ;)
2946 3 1 Izé
Findzs: remélem nem lesz hó
Első címmeccsén kiütötték, meghalt.
1231 0 2 Sport Izé
Öcsi: ha nem birod a gyűrődést, ne menj túrkálóba
Cromex: Kíváncsi vagyok, hogy mi játszódhat le a másik boxoló fejében :)
"Kristály palota" Mexikóban.
4618 9 18 Izé
Purple: jajj hülye vagyok nem akciófilmet akartam írni, hanem katasztrófa filmet. na :D azok a legjobbak [...]
kotta: Az atomvonat nekem is megvolt! :DDDDD Akciófilmek meg tényleg a legjobbak! Talán még a horrorok [...]
Purple: :DDD és akkor még a párjanincsium-ot nem is említettem :D de ezekben a filmekben pont ez a szép [...]
Mind a 18 komment
Juss ki a sárga autóval a parkolóból!
Itt meg a háromkerekűvel.

(igen, ezek is kijutósak. :) )
9393 0 7 Game Izé
Chrno: kész!
Chrno: uff... nehéz ez a 60.szint! XD
Chrno: na kijutottam! eszembe jutott hogy kell ^^'
Mind a 7 komment
Japán lemmingek ;)
7660 2 12 Izé
Jaca: Ezt nekem kerested? Köszííí! :D
TinusSs: Először azt hittem ilyen sokan vannak de utánna rájöttem a "nagy" agyammal, hogy körbe körbe [...]
tejfogu: dekirály :D 1.48 nál hátraszaltósat hecceljétek
Mind a 12 komment
A mai bünti: Alma együttestől a "Ma van a szülinapom!".

Akik meg ma ünneplik a szülinapjukat, azoknak legyen ez az én ajándékom! :D
4686 2 41 Izé
Purple: atya úúúr isten zzzmeg.....................................
Mr.T.: Turmion Kätilöt küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=1jXwoNjL8fQ&feature=related Szöveg: [...]
newSKA: énmég koncerten is voltam.. 3éves unokahugim imádja. ...
Mind a 41 komment
Zomber
(zombier bomber v.101)
2249 0 0 Game Izé
Cymarshall Law Feat. KRS-ONE - Control (Produced By Mr. Joeker)

Cymarshall Law egy amerikai rapper, akinek november 4-én jelenik meg az albuma, aminek teljes zenei tartalmáért Mr. Joeker felelős. Mr. Joeker a magyarországi Hősök-ből lehet ismerős mindenkinek.
623 1 0 Zene Izé
Chords - Knockin On My Door (Feat. Rantoboko)


Eleinte nem hittem volna itt, Svédorszagban, hogy találok olyan svéd zenét, ami megállja a helyét a világ bármely toplistáján, de pozitivan kellett csalódnom, amikor ismerőseim bemutatták a malmöi származasú rappert. Anyanyelvén kívül, mint azt a link is tanusítja, angolul is osztja a "talp alá valót".
Meg nem erősitett információk szerint elég combos összegért vásárolt beat-eket a mára már elismert Akon-tól. No komment, szerintem érthető, hogy miért, bár még korántsem örvend olyan népszerűségnek, mint Akon báttya... x) ...lényeg, a lényeg, check the link and enjoy the Chords...
589 1 0 Zene Izé
Őrjítsd meg a pasidat! Íme 13 + 1 szexi ötlet!
1291 2 0 Pink Izé
Teremtsd meg az intimitást köztetek!
525 0 0 Pink Izé
Adj egy tárgyat és ments életeket!
380 1 2 Pink Izé
Derill: egoni eléggé elvan havazva, sztem nemvette észre.
nesquickmaci: bocsi mindenki elnéztem mert tavalyi dátumú program..kértem hogy ne tegyék fel pedig...
Mike Stilkey könyvkötővásznakra fest. Csak a könyvet felejtette kivenni belőle. Így a végeredmény még látványosabb és eredetibb, mint lehetne.
1334 0 2 Art Izé
bungle: 1nessa küldte: http://www.fecalface.com/SF/index.php?option=com_content&task=view&id=1428
MuhahaLoL: 5letes
Mike Stilkey könyvkötővásznakra fest. Csak a könyvet felejtette kivenni belőle. Így a végeredmény még látványosabb és eredetibb, mint lehetne.
1280 3 1 Izé
MuhahaLoL: 5letes
A lakodalmas a legjobb méreg
4815 0 8 Izé
E.Dé.i.eN.A: mennyit fizetett a zenész, hogy felépett a bulin?? :S
papaluige: na ez most szíven ütött egy kicsit! :((
sityu: na ez kiherelte a rockot
Mind a 8 komment
Remélem nem unjátok még a tanulmányautókat! Itt van még egy: Insecta Concept.
2282 0 8 Autó Izé
armedarmy: szerintem is talan megoldas lenne a problemara, hogy mindenkinek kulon autoja legyen, de mindenesetr [...]
ismeretlen: hát ideális esetben igen, a nagyobb járművek lennének jók, de ha jobban körbenéz az ember mi [...]
Lazarus: - 2 ülés a minimum, ezzel nem lehet csajozni
Mind a 8 komment
Remélem nem unjátok még a tanulmányautókat! Itt van még egy: Insecta Concept.
2245 0 8 Izé
armedarmy: szerintem is talan megoldas lenne a problemara, hogy mindenkinek kulon autoja legyen, de mindenesetr [...]
ismeretlen: hát ideális esetben igen, a nagyobb járművek lennének jók, de ha jobban körbenéz az ember mi [...]
Lazarus: - 2 ülés a minimum, ezzel nem lehet csajozni
Mind a 8 komment
Női bakik jól - mert ilyen is van ;)
1639 2 5 Pink Izé
orsyka_001: jaja:D ritka ügyetlen és kétballábas vagyok:D
Derill: pl a pucok pöckölésben? :)
orsyka_001: én is sokban magamra ismertem, ezért lett bepostolva:D
Mind a 5 komment
Játékunkban 1 db Fallout 3 (X360 vagy PS3, választható) játékszoftvert sorsolunk ki, aminek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket az ÜberKonzol ajánlotta fel.

A válaszok beérkezési határideje: november 12.

Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: november 13.

FONTOS!
A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdések csak számukra jelennek meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!
2765 1 12 Izé
xboxbuci: én is tudom a választ deeeeeeeeeeeeee nem tudom a kérdést !!!!!!!!
arabicsnusos: Engem annyira nem érdekel a nyereményjáték! De valaki megmondaná, h mi volt a kérdés?
sznájpa: a kérdések könnyűek voltak, meg megtalálni a választ mindkettőhöz, csak hát még van az a h [...]
Mind a 12 komment
Megingathatatlan celebpárok - nesze neked válás!
793 0 0 Pink Izé
Óriási strandlabdák potyogtak az égből a hétvégén Dallasban. :)

Még egy videó + még egy. :)

Itt kettővel labdázik a nép jól.
4093 0 4 Izé
wnw: ott van élet..
Re-Peet: ..és senki sem hadonászott ott bicskával a kezében :)
hodosy: starndin játszani de mire felfujjod :D:D:D
Mind a 4 komment
Gyorsabb, mint egy kézi lőfegyverből kilőtt golyó!
5376 0 2 Autó Izé
cirab: Nem picsáznak.....
Sziszo: észvesztő sebesség :) jól néz ki..
Gyorsabb, mint egy kézi lőfegyverből kilőtt golyó!
5470 0 2 Izé
cirab: Nem picsáznak.....
Sziszo: észvesztő sebesség :) jól néz ki..
Ki vagy valójában? A kezed megmutatja!
659 1 0 Pink Izé
EMBEREK!!! Megtaláltam a világ kulturális tetőpontját!! (egyébként kíváncsi lennék mi vesz rá erre egy embert, hogy ilyesmit rakjon fel az internetre)
7333 2 20 Izé
kotta: Egyik kedvenc tanmesém (hátha vki még nem ismeri): A Test szervei elhatározták, h elég már a [...]
Tybbah: ez mekkora LOL XD elsőre 100 pont kereken :P
Zsolt86: Évek óta látogatója vagyok az oldalnak : DDDDD
Mind a 20 komment
Régebbi postok...