REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Merge
4503 2 4 Game Izé
huszi11: 4 pálya van, nekem megvolt de elég nehéz a 4. 724 pont
Frankie: ez nehéz... :S
Mo: ez idegesít fel engem is. amugy tök jó lenne...
Mind a 4 komment
The Heist
8512 6 2 Game Izé
Zsuga: igazából nincsen mit..:D
MadAce: nagyon jól elütöttem vele az időt! Kösz Zsuga :)
The Haunted - All Against All

A The Haunted talán legcsúnyább borítóval rendelkező, ám annál jobb albumáról, a rEVOLVEr-ről. Ezen a lemezen tért vissza a zenekarba Peter Dolving. Stílusuk thrash metál, keveredve egy kis melodikus death-el, ami nem is csoda ha megnézzük hogy az At the Gates-ből ismert Björler testvérek is játszanak benne.
544 0 1 Zene Izé
Negative: Jóóóó... Szana-szét hallgattam anno ezt a számot:) Remek poszt.
A pasikat meg lehet nevelni - ne legyél velük házisárkány!
396 0 0 Pink Izé
Lukács Laci (Tankcsapda) még nem találta meg az igazit
510 0 0 Pink Izé
És hirtelen ott termett egy kerítés...
6223 2 9 Izé
ax: most képzeld magad a kerítés helyébe. Állsz ott békésen, szunyókálsz, mert nincs jobb dolgo [...]
noartis: majdnem jackass
Sziszo: jó a rugózása a kerítésnek... :)
Mind a 9 komment
Nehogy már a futóverseny nyerje meg a csivavát! :D
750 0 0 Sport Izé
Hello Kitty minden mennyiségben
477 1 1 Pink Izé
Szamooca: wááá :O ez lesokkolt,így korán reggel!!!miért kell elrontani a napom?:(
A jövő terhessége!

"Ki nem akarja látni a gyermekét, mielőtt az világra jön? Az Echography a legjobb orvosi képanyagot ajánlja fel, hogy a gyermeket váró párok láthassák a fejlődő magzatot. Nagyon kényelmes és a családoddal, barátaiddal is megoszthatod ezt a fantasztikus élményt. A legfontosabb, hogy részletes információval bír, mivel teljességében megmutatja a képeket a magzatról, színéről és még az arckifejezést is láthatod."
3114 1 7 Izé
Findzs: minden magzat ronda mit nézzek rajta ? a sajátom is ronda lesz ez van egészséges legyen, az a l [...]
ismeretlen: én aztán tökre nem akarnám látni a gyereket születés előtt, pont ez a jó, hogy meglepetés, [...]
VerHalal: (Echography=ultrahang, ha valaki nem jött volna rá.) Ez a 3D, 4D babamozi igazából csak arra j [...]
Mind a 7 komment
Egy kis activity a lelátón. :)
486 0 0 Sport Izé
Blind Myself (feat. Téglás Zoli) - Lost in time

Gróf Balázs által elkészült a zenekar animációs videoklipje, amiben több híres zenekar és előadó is előfordul (Slipknot, Metallica, Ozzy Osbourne, Michael Jackson és a többiek). A zenekar legutóbbi albuma ingyen tölthető a www.blindmyself.com oldalról.
948 5 2 Zene Izé
koocos: vááá! KEDVENC:D
gundul: HATALMAS köszi!!!
S íme még egy  Flying Steps szám, egy kicsit átmixelve. És még sok ilyesmit találhatunk itt, ezen a lengyel oldalon. Érdemes körbenézni!
990 0 2 Zene Izé
Trooger: Szerintem is,már régen hallottam róluk.
MStipee: Spec ez a mix rajta van a Flying Steps albumon is. Úgy tudom sajnos már visszavonultak a srácok m [...]
MC Pita Ramos - Szállnék ha tudnék

Reggae, mondanivalóval... még friss
758 0 8 Zene Izé
Purple: mértéket? :) minek?
spider86: pffff h neked semmi sem elég meg mindig csak többet akarsz :D tanulj egy kis mértéket te izgága [...]
Purple: talán, ha bővebben kifejtenéd megköszönném :) bár lehet inkább nem vagyok kíváncsi a szubj [...]
Mind a 8 komment
Még 7 centi sem volt...
1600 1 12 Pink Izé
CRaPtRaSH: a sajnálatban megegyezhetünk, a kakaó már nem olyan oké :(
Cromex: Olyan izgik ezek a történetek :D
spider86: ez lenne a minimum :P... egy kakaó is jól esne :)
Mind a 12 komment
Megasztár és Megatánc egyben! Frenetikus produkció! :D
7455 1 25 Izé
Sziszo: hát nédd má széttöri a berendezést... :D mekkora egy csoki viziló
ibor90: megfogtad a lényeget! :D
szellemmamut: jajjj de sajnálom :P persze biztos fáj....
Mind a 25 komment
Új világrekord: Nick Valenda 76 méter magasan biciklizik drótkötélen.
1977 0 18 Izé
Re-Peet: Pedig legalább priviben elárulhatnád neki, hogy merre biciklizzen.. ;)
TinusSs: De jót nevettem:D Egyébként engem totál nem érdekel,hogy hol csajozik, csak ne velem próbálko [...]
sahinel: az egy kecske aki épp csokibarakja az imádkozó turbános bácsit:D Egyébként nincs harag:D
Mind a 18 komment
Megszületett Gombos Edináék első gyermeke
462 0 2 Pink Izé
Szamooca: Gratula!:)) (na...most 3 napig erről fog szólni minden,előre látom!!!-.-')
papaluige: grat! :)
Csak mert rég volt büntetés... ;)
5194 1 14 Izé
iw84u4t: Nem tudok rájönni, hány éves is lehet, de már bele lehetne pocsékolni...
Sziszo: kisgyerekeknek bizti bejön :D
pipi8607: Igen, egyenesen imádom! :) De ezt akkor sem lehetett kihagyni... Nyeheeeee!!!!
Mind a 14 komment
Egy cserepes növény napi bejegyzéseket ír az interneten hangulatáról és közérzetéről, így valószínűleg ő az első "botanikus blogger" a világhálón. A leveleire csatolt érzékelők megmérik a növény bioelektronikus sugárzásait, amit egy számítógépes algoritmus szavakká alakít.

"Ma szépen sütött a nap, így sokat tudtam napozni. Jól szórakoztam" - írja Midori-san, egy japán kávéház pultján élő cserepes virág az október 16-ai blogbejegyzésében. Az időjárás-változásra is reagál és arról is ír blogjában. A legutolsóban például arra panaszkodott, hogy nagyon felhős és hideg volt az idő.

A Keio Egyetem kutatói létrehozták az első blogoló növényt, méghozzá úgy, hogy szívalakú leveleire szenzorokat raktak. A detektorok felveszik azokat az elektronikus jeleket a növény felszínéről, amelyeket a növény ad válaszképpen a fényre és az emberi érintésre. Az így kapott információkat összevetik az időjárás és a hőmérséklet adataival, és egy számítógépes algoritmust használva átfordítják azokat csevegős blogbejegyzésekké.

Japánban blogolnak egyébként a legtöbben a világon.
2359 2 26 Izé
kukulkan: Figyu, maradjunk annyiban, hogy higgy, amit akarsz, okés? ;) Én úgy érzem már mindent elmondtam [...]
sahinel: A kutya alatt azt az állatot értem ami önmagától fenn tud maradni. A korcsok amiket manapság k [...]
kukulkan: Hűha, kicsit elkanyarodtál az eredeti témától... > A kémiai, biológiai folyamatokat tudjuk m [...]
Mind a 26 komment
Meg Ryan férje agyoncsalta a színésznőt!
542 0 1 Pink Izé
Derill: még mindíg jobb az agyoncsalta mint az agyoncsapta
Megtalálták a dinoszauruszok táncparkettjét!

Magyar cikk a Hír Izén.
4092 1 3 Izé
spider86: ez nagyon nagy lol volt :D
Lacpas: Volt ott nagy dínómdánom.:D
spider86: a volt őslénytan tanárom ha ott lenne most biztos pezsgőt bontana...
Britney Spears - Womaniser

Az első klip Britney visszatérő kislemezéről, a Circus-ről. Az album dec. 2-án jelenik meg, de a dal kisfilmje már fenn van az mtv oldalán is. :)
Bővebb info
1044 2 0 Zene Izé
"Hétvégi házikó" Takao Shiotsuka Ateliertől.

A többi házat is érdemes megnézni, amiket tervezett...
3389 0 2 Art Izé
inthemood4ska: én sem...minden második horrorfilm ilyen szar üvegezett-krómozott-tükröződő helyen játszód [...]
Sziszo: nem tudnék ilyen házban lakni... furcsa és rideg számomra
"Hétvégi házikó" Takao Shiotsuka Ateliertől.

A többi házat is érdemes megnézni, amiket tervezett...
3929 2 2 Izé
inthemood4ska: én sem...minden második horrorfilm ilyen szar üvegezett-krómozott-tükröződő helyen játszód [...]
Sziszo: nem tudnék ilyen házban lakni... furcsa és rideg számomra
Go and Go Athletic Meet
3803 0 11 Game Izé
Orsikaaa: Nekem is meg van mind2 vég!:)
szűzirónia: jok ezek:D
Robcsi: Nekem is, az első, amit teljesen egyedül oldottam meg. Köszönet azért, hogy a kezdőkre is gond [...]
Mind a 11 komment
A 3 leghatékonyabb természetes szépítő
318 1 0 Pink Izé
Nehogy már a kiskutya ugasson be! Arról nem is beszélve, hogy nehogy már a kisgazda sétáltassa a tehenet! :D
4570 2 12 Izé
bungle: Ne bénázzál már, többen is írták már. :P
xergh: ne benazzatok mar, ez nem tehen volt hanem bika... :P
cartz: dehogy törik el haggyá má ilyenekkel:D
Mind a 12 komment
Na, kipróbálnátok ti is?

Itt többet megtudthattok.
6529 3 11 Izé
panzerp: akkor az az NWD volt.. azokat szépen megcsinálják mert filmkamerával veszik fel.. még a sisakro [...]
Mimis: Hmmm... ilyenből volt pár hosszabb filmecske is. Most a címe nem jut eszembe, de nagyon jó kis f [...]
Skullman: Na erről még nem is hallottam. Azt hiszem már tudom hova megyek őszi szünetben. Csak rendbe sze [...]
Mind a 11 komment
Bowlingozás háttal állva.

(Jobban megy neki háttal, mint nekem szemből. :D)
659 0 0 Sport Izé
Mariah Carey azt mondja, megfontolt döntést hozott
325 0 0 Pink Izé
Whigfield - Saturday night
(Emlékszik még valaki erre, vagy csak én? :S)
668 2 3 Zene Izé
zsolee: igen ismerem szerintem nagyon jo zene!!
sunrise: hú de rossz a klipje :D de a zene simán jó :D
Ártatlan-méz Előd: Simán..... 18-20-as éveim diszkós korszaka. Óóóóó akkor volt még jóóóóó! :)
Fura vécék
5721 7 8 Izé
bungle: cila küldte: URL: http://www.livescience.com/16710-years-gallery-world-toilets.html Szöveg: "Közh [...]
bungle: www.funpic.hu/hu/fungroups/9_fura-vecek
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34779 http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=34318 http://www [...]
Mind a 8 komment
No igen.....ki mondta, hogy nem veszélyes?

(Klikk a "Confirm Birth Date" gombra, mert a videó felnőtt kategóriába tartozik.)
622 1 0 Sport Izé
Medúza akvárium jól :]
1898 0 5 Tech Izé
Paapi: Ha nagyon akarsz rakhatsz bele. De a minimum az ha felraksz utána pár képet róla :P
Jozef7: JAAAAAAAAAA xD Azt hittem hogy lehet bele tenni igazi halakat is! De akkor ez csak egy ilyen dísz s [...]
Paapi: Eddig csak az usb-s sőrhűtőnek láttam értelmét, de legalább már tudom hogy mit nem veszek me [...]
Mind a 5 komment
Újabb Rube Goldberg gépek

Persze rengeteg ilyen videó van még, az érdekesebbeket írjátok a kommentekbe!
5119 6 13 Izé
AVIREX: én a feléig bírtam,idegesítő a kínai benne :D
Mr.T.: szokeherceg21 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=9D3wAA4448U Szöveg: Goldberg Rendszerekn [...]
MonTom: És tényleg ott van. Néha meg is kéne néznem a postot mielőtt írok :D
Mind a 13 komment
Aztán majd megint jön a tömeges válás... :D
1579 1 7 Izé
dino: A hazassagok az egben kottetnek, ott ahol a viharok, tornadok es egyeb termeszeti csapasok is keletk [...]
Sziszo: ez megint egy idióta ötlet, nem ilyen egy szép esküvő
spider86: miért hol látsz te itt búza párt? O.o
Mind a 7 komment
"Kisebb" kerékhiba... a sofőrt ez mondjuk láthatóan nem igazán zavarja. :)
11262 2 24 Izé
bungle: Ez hogy jön ide? Még csak lazán se kapcsolódik... Írtad volna inkább ide: http://www.ize.hu/co [...]
Grex: Miért nem szóltál neki,te "okos barna férfi"? " Munka közben lesek ki az ajtot"
Lako: Vannak beteg emberek. Munka közben lesek ki az ajtot, erre elmegy egy auto, bal elsö durrdefektel. [...]
Mind a 24 komment
Ensemble Studio - Hemeroscopium
4016 0 5 Art Izé
Erunder: Nyilván egy ódon templomra gondoltál mert vannak modern templomok is pl scientológia. A másik h [...]
alpha23: Szerintem jó hogy nem mentél belsőépítésznek. Amit kigondoltál az olyan lenne mint ha templom [...]
Erunder: Kösz szeretem az ilyesmit. Régebben belső építész szerettem volna lenni csak aztán rájöttem [...]
Mind a 5 komment
Ensemble Studio - Hemeroscopium
4162 2 5 Izé
Erunder: Nyilván egy ódon templomra gondoltál mert vannak modern templomok is pl scientológia. A másik h [...]
alpha23: Szerintem jó hogy nem mentél belsőépítésznek. Amit kigondoltál az olyan lenne mint ha templom [...]
Erunder: Kösz szeretem az ilyesmit. Régebben belső építész szerettem volna lenni csak aztán rájöttem [...]
Mind a 5 komment
Rakjál rá egy csimpánzt jól, aztán nevess estig! Persze hogy megint ők, ki mások! :D
6581 3 10 Izé
Findzs: hát ez nem semmi milyen tanulékonyak ezek a csimpánzok
Tóth József: A majom ügyesebb volt.:)
alphadog: Ez se rossz: http://www.youtube.com/watch?v=R_h98YLiRX0" target="_blank">http://www.youtube.com/watc [...]
Mind a 10 komment
Régebbi postok...