REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A legszebb jelenetek a Disney történelmében
1459 0 0 Izé
A legszebb jelenetek a Disney történelmében
1639 1 0 Film Izé
A Samsung új alkalmazása a színtévesztőknek segít

A többiek pedig az oldalon képeken illusztrálva láthatják, hogyan érzékelik a színtévesztők a világot.
2143 0 0 Izé
Életnagyságú Batmobile Legóból
1118 0 0 Izé
Így néz ki egy egymillió dolláros lakókocsi, amin még helikopter-leszálló is van
2832 0 0 Izé
- Te Szása, elektromos tűzzel mit csináljak?
- Hát ott a hó Oleg, dobjad rá azt!
4076 0 2 Izé
vadonka: Erről egy vicc jut eszembe: Mit csinálnak az elektronok a vezetékben? Amperkodnak.. Tudom elég [...]
qpci: Ott aztán lehetett amperszag :)
Azt hiszem becsokiztam volna, ha ez velem történik
4730 0 2 Izé
Csádi: Biztos elbambult, és féktávon belülre érkezett az előtte menő kamion, ezért oldalra rántja [...]
mue: egy kérdés: miért?
Halálcsillag csillár, azaz Halálcsillár az IKEA-tól
2046 0 1 Izé
ladislav: Ehhez a lámpához amúgy még miért nem csinált senki matricát? Kurva jó lenne.
Westeros legkirályabb kajáit kóstolhatod meg ebben a Trónok harca étteremben

Ami sajnos Skóciában van.
2148 0 0 Izé
Nem gondolnád, de eszméletlenül látványos, ahogy egy pattogatott kukorica lassított ultra HD felvételen kipattog
3563 0 0 Izé
A Merci új reklámja egyszerre parás és aranyos
2371 0 0 Izé
Santa Clarita Diet

A Netflix új vígjáték sorozata egy emberevő kertvárosi anyukáról egyszerűen röhejes.
363 0 0 Film Izé
Mostál már darázsfészekkel kezet?
2431 0 3 Izé
norbertvincze: kongóból származik lehet :)
Jaca: Elképzelem, ahogy a darázsmama figyelmezteti a kisdarazsat: -Meg ne csípjen a néger bácsi!
Tóth József: Jobban járt volna, ha kitörli vele a s....t.
Ne felejtsd el lezárni a kocsidat!

Na jó, azért ennyire nem kell.
1903 0 2 Izé
Ravennë: Szerintem félreértitek. Valójában a fa lett kikötve, hogy ne vigyék el tüzelőnek a tuggyukki [...]
hawkeye: Ez biztosan egy digitális lánc....
A sima dudálás már snassz

Légkürtöld le a bunkó autósokat a p***ába!
3029 0 2 Izé
palinkaman: Lenyűgöző a videó változatossága. Lehetett volna mondjuk 3 órásra is csinálni, 1 másodperc [...]
sapkabarna: Fucks given: 0
Slágerpop büntizé

Dalszöveg részlet a Spoon 21 csodájából: Elveszett az iPhone, de megtalálom Itt volt a zsebemben, a másikban kerestem
1140 0 2 Izé
Ravennë: Nagyon menő lett. Még jó, hogy sikerült megtalálni az iPhone-t, mert anélkül nagyon középsz [...]
lilaflexninja: Minden reggel hallom ezt a számot! (és nem tetszik)
Íme az oldal, ahol végre megtudhatod, hogy van-e érvényes autópálya matricád
6638 0 2 Izé
Mimis: Hozzáteszem, hogy ma reggel az egyik rádióműsorban pont erről az oldalról is volt szó. Sajnos [...]
mue: nekem nem működik. még be is regisztráltam, de úgy se, a képen látható pirossal kezdődő so [...]
Felülnézetes rohangálós videó

Ha esetleg nosztalgiáznál, mert hiányzik a régi GTA.
1100 0 2 Izé
ysolti: Nem vagyok egy nagy parkour (ez inkább freerunnig?) kedvelö, söt kifejezetten ellenzem, hogy a fi [...]
Csádi: A lába a furgonok tetején !! :D Ez jó volt.
Balkan Fanatik - Egy feles, két feles

Egy kis balkáni mulatós., mert aki a pálinkát szereti, rossz ember nem lehet...
1442 0 0 Zene Izé
Bloodborne:Eileen a Holló.

A Bloodborne világa tele van érdekesebbnél érdekesebb karakterekkel.

Ismerd meg Eileen történetét. Ő a Vadászok Vadásza...
461 0 0 Tech Izé
Na most akkor tegye fel szépen a kezét az a genetikus, aki a dínó DNS-sel szórakozott
2571 0 0 Izé
Kóla a motorba olaj helyett

Most már legalább azt is tudjuk, hogy ez nem jó ötlet.
1151 0 0 Autó Izé
Fotózást tanulnál a Harvardon?

Most ingyen megteheted a neten.
4655 1 1 Art Izé
norbertvincze: ez nagyon zsír, pont nemrégiben kaptam kölcsön egy eos 5d mark2est
Blues Saraceno - Dark Country 4 válogatás albumán a Devils Got You Beat. Country zene kicsit másképpen. Szerintem ez már jobban passzol a bankrablós stílushoz
960 0 0 Zene Izé
Gyere, fess egy képet a menzeszvéreddel!

Mindenki úgy éli meg a női(es)ségét, ahogy jólesik. De ez a mainstream spirikörökben túlspilázott ősanyaság nekem már túlzás egy kicsit.
58381 0 0 Pink Izé
Ha te szeretnél lenni az iroda legidegesítőbb arca akkor itt a megoldás

A Lofree klaviatúra, ami úgy hangzik, mint egy régi írógép
604 0 0 Tech Izé
Ti is így takarítjátok le a havat a kocsitokról?
3989 0 1 Izé
Ssch: mekkora intelligencia kellene már hogy becsukja az ajtót...
Ez lenne a texasi láncfűrészes álom kabátja
1347 0 5 Izé
bungle: Ezek csak viszonteladók. Én vagyok a nagyker. ;)
Traveller_x: Akkor kénytelen leszek megvárni, amíg kínaiakból varrják.... Lehetnék a MadMax larpok király [...]
Ravennë: Miért? Máshol is hirdeted? ;)
Mind a 5 komment
A barista egy komoly és nehéz szakma
1559 0 3 Izé
naphtha08: Agyfaszt kapok attól, hogy nézek egy videót, ahol a barista csinálja a csészébe a szépet kön [...]
Ravennë: Az oviban tuti ő főzi mindenkinek a képzeletbeli kávékat. :)
Jaca: Hja, hogy a barista nem baritonon játszik? Mert a csellista pl csellón.
Egy toll, amit basztathatsz agyalás közben

Én hülye meg azt hittem ezt bármivel megtehetem.
3306 0 1 Izé
Sztumi: Ez nem toll, hanem egy biz-basz amivel írni is lehet.
Eszméletlen nagyot hazudhatott valaki a meccs közben ha így rájuk szakadt a plafon
1505 0 4 Izé
Ravennë: Én is az oldal "eddigi látogatója" vagyok, és az én nevemben ne beszélj. Nekem személy szerin [...]
jackherer77: Egyetértek. Kb 10 éve izézek minden nap. De most végre le fogok szokni úgy látom.
Jaca: Nekem az az anyag kell, ami a kamerát tartotta!
Mind a 4 komment
Nincs pénzed elutazni Alaszkába, és a hideget sem bírod?

Attól még megcsodálhatod a fűtott szobádból is a gyönyörű tájait.
1138 0 0 Izé
Rémálmaidban köszön vissza ez a tengeri izé
1729 0 2 Izé
Cicmicc: Valaki nagyon tuningolt Sporeban :D
hawkeye: Aranyos... Az LMBTQI szivárványos színezés teljesen feldobja.... :)
Laci bácsi gasztrobűnei

Rántott, sonkás banán? Lomnici-csúcs? Alföldi túrókrém, tört C-vitaminnal? Benke László életműve elképesztő kincseket rejt.
2907 0 0 Izé
Hány méterre is kell kitenni azt a bizonyos háromszöget?
3543 0 2 Izé
Csádi: Kék autós vajon egy pénisz, vagy későn vette észre? Ha ő nem centizi ki, akkor a kamerás is [...]
Hantaboy: Azon kívül nem vágom, hogy mit kavirnyázik a kamion a belső sávokban, és miért a középső [...]
Ezzel a kávéval tuti jól indulna a reggeled
1137 0 0 Izé
Az ott egy óriáskígyó a gatyádban, vagy ennyire örülsz valaminek?
2303 0 1 Izé
hawkeye: ...vagy valakinek! :)
Na ezért extrém sport a snowboard!
1875 0 2 Izé
Ravennë: Elvileg a felfújható hátizsákja mentette meg az életét.
norbertvincze: kurvára mákos, hogy ő meginduláskor a legvégén volt.
A foghúzás új módja: lődd arcon magad egy paintball puskával
1751 0 2 Izé
Anthraxia: Ez nem az a csávó aki petárda övet rakott magára?
jjc: legalább fogyott valamit aznap.
Ez a pisztoly golyót csinál a könnyeidből

Jól jön, ha kinyírnál valakit, aki megríkat
1585 0 3 Izé
rivaul: Emós verzióba shotgun is van :D
Hantaboy: Hát inkább, mint könnyeket a golyóimból :D
Ravennë: Öngyilkosjelölteknek tökéletes eszköz.
Régebbi postok...