REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Microbe Kombat
6953 3 9 Izé
Jinephysivo: Szia! Ne mondd meg senkinek, de én eredetiben vettem meg a Spore-t... Internetkapcsolat csak azért [...]
nkmedve: Spore-ban is csak ezt a részt élveztem:) Persze hamar meg lehet unni, de addig jó móka.
mekszamnojz: jah, és tok szar volt végignézni ahogy megeszik a belőlem osztódott tesóimat :S :D
Mind a 9 komment
Egy újabb SuperStar jelölt...
6099 3 12 Izé
balazsgyorgy1983: Valaki letöltötte?
Sziszo: eszement barom az ilyen
chaby63: Hu bammeg, megijedtem !!
Mind a 12 komment
Szereted a kutyádat, de meghalt? Nem baj, van megoldás!

És nem szimplán kitömik...
3758 1 4 Izé
mekszamnojz: találtam. jah. elgondolkodtató sztem is.
Erunder: Ezt te írtad v találtad vhol? Csak azért mert nekem nagyon tetszik jó kis sztori.
mekszamnojz: "6 hetesen magatokhoz vettetek, sokat játszottam a gyerekekkel és nagyon boldog voltam Veletek. Ah [...]
Mind a 4 komment
A Nikon bemutatta Borg szériájának első darabját. És csak 580 dollár.
4485 1 2 Izé
mateee: szupercsillagharcosoknak:D
mcsoma: emoknak nem ajánlott, mert ha ez is rajtuk van akkor tényleg nem látnak semmit...
Érdekes mozgással játszik ez a kiscica.... :)
8053 4 15 Izé
Sziszo: szegény macsek szeretem én is szivatni a macskám valahogy igy
nkmedve: A macsekok mindenre képesek a lézerért. Én is szoktam hülyiteni a kis drágákat a tömbházunk [...]
pityaa: Ok elhiszem, hogy nem dagadt :) Kis sörpocakja van csak az általatok belinkeltekhez képest... :D
Mind a 15 komment
Microbe Kombat
10674 2 2 Game Izé
Defender9702: Igen,nekem is tetszett...Am sztem az a nehéz helyzet,amikor az összes ellenséged vírus lett és [...]
Chamy: ez jó volt végig játszottam
Emlékszel még? Kovács Áron pucéran motorozott - és bejött neki!
1221 1 0 Pink Izé
Prince of Persia: Next Gen - Decemberben érkezik
884 0 0 Tech Izé
Mentőakció
19093 1 13 Izé
bungle: :) Kicsit lassú volt most a dailymail reakcióideje. ;) http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/a [...]
Erunder: Banyek. Bocs. Legközelebb figyelmesebb leszek.
mumus: ez a termeszet....
Mind a 13 komment
Melyik napon születtél? Olyan vagy az ágyban!
1836 1 14 Pink Izé
papaluige: szombat!
Loreley: Nekem is igazat mondott . Csütörtökön születtem , a párom meg vasárnap.
CRaPtRaSH: nem minden szőke hülye és nem minden hülye szőke ;]
Mind a 14 komment
 A Nikon bemutatta Borg szériájának első darabját.  És csak 580 dollár. 
4177 1 3 Tech Izé
gvereb1: nyugi, ezt a balf sz kelet-ázsiaiaknak csinálják nem nekünk.
yoman3d: bazz engem de mennyire idegesitene ha csak egyik szememmel látnám a filmet... már csak azt sem bi [...]
Jackassbomb: Vajon mennyire zavarná meg az embert, ha egyszerre látná a filmet és a körülötte levő teret [...]
Bikini verseny japán módra
17843 5 11 Izé
bigyminyő: Kis ártatlan kinézetük ellenére tiszta szexőrültek ezek a japánok.... Megyek hozok is egy ban [...]
TeeJay: vajon ezek eredeti mellű japán csajok?
mekszamnojz: szerintem nem ertem? :)
Mind a 11 komment
A japcsik a baseballban is hozzák a formájukat. :)
481 0 0 Sport Izé
Melanie bemelegít egy kicsit a jégen...

(tudom volt még júliusban a Sport Izén, de szerintem sokan lemaradtatok róla... én is :))
7482 4 9 Izé
Phinix: a qva életbe... hát én meglepődtem. ez egy jó reklám!
Párna: hát igen így már nem igazán a "megcsináláson" van a hangsúly. hanem hogy mit fejezne ki...
xion: ez a National Geographic egyik TV reklámja volt a globális felmelegedéssel kapcsolatban úgy fél [...]
Mind a 9 komment
Találd meg a stílusod!
1573 0 0 Pink Izé
Rise Against - Hero of War

Az új Appeal to Reason c. album egyik száma.

Mindenkinek ajánlom, kölönösen a szövege miatt (is) érdemes meghallgatni. (szöveg itt)

/Az album elvileg október 7-én jelenik meg/
695 1 8 Zene Izé
Purple: és kijavítódott by me :)
dXter: a link elszállt by youtube...
dXter: néztem, hogy hogy jön ide Ausztria....azután láttam meg, hogy mire válaszoltam....én valszleg [...]
Mind a 8 komment
Vitas - Opera #1

Kiváncsi vagyok, hogy a golyói megvannak-e. ;)
3068 2 8 Izé
Sissi: Amúgy tök jó számai vannak, nekem az egyik kedvencem:D
mekszamnojz: hát ennek maradandó sérülés volt a tökönrúgás, de legalább kamatoztatja :D
Árnyangyal: Szerintem ez is hasonlít valamire: http://www.youtube.com/watch?v=r3yfFOq_CFQ Lent a megoldás: [...]
Mind a 8 komment
Nemrég ugye Stephen Colbert , az amerikai showman kapta a legtöbb szavazatot az új M0-ás híd név pályázatán. A videó tanúsága szerint róla is nevezték el végül. :D
2681 0 11 Izé
bungle: http://i.imgur.com/sHfW5Kb.png
Spantz: Tudomásom szerinte megyeri híd a neve
Tóth József: Már akkor mit szóltok a Gáspár Győző-höz? :DDD
Mind a 11 komment
Ha jól értem a fiatal úriembernek mindenféle csetes úriemberekkel akadt problémája, de ő az internet erejével szabályoz és előre szól, hogy vigyázzál, mert megjárod.

Kattincsárá, különben megjárod!

2168 2 27 Izé
rubigo: a kaméleon haláli aranyos pofa! :) Nekem is kell egy. Az még nincs...
sztewe: Itt van a videot felrakó f*szagyerek youtube profilja, http://www.youtube.com/user/pengusz én flag [...]
rubigo: Na, ezt úgy írtad, mintha városainkban nem rohangásznának hasonló szellemi kvalitással rendel [...]
Mind a 27 komment
Lehet még rosszabb is...
7402 3 7 Izé
rubigo: nem igaz hogy nem jön már végre valami nagyobb is... na
madMate: ez most akkor meghalunk vagy hogy?
eváj: Meglehet:D:D
Mind a 7 komment
Mellbimbóról habzsolják a habot az erotikus sörfesztiválon
575 0 1 Pink Izé
CRaPtRaSH: most ez pasiknak való izé vagy csajoknak??? csakmert ez is tele van csajokkal..
 Nézzétek és hallgassátok a Mestert - Horti Gábort, ki feldobja az unalmas meccseket, mígnem könnyezve a nevetéstől állsz fel a félidőben. Az Úr a sportklub csatornáján közvetít, aranyköpéseit egy (elég) nagy tábor lesi, és nem alaptalanul! Kattints, és nevess.
767 2 4 Sport Izé
Maccoyi: blaugrana küldte: Szöveg: Szerintem a legjobb magyar kommentátor Horti Gábor és ez a videó sze [...]
KoinZ: Legnagyobb tag:D
Cromex: Testvére volt a tesi tanárom általános iskolában. Mindig végig röhögtük az egész órát. M [...]
Mind a 4 komment
Frailty - Ariadne

A rigából származó csapat debütáló albumával szabályosan berobbant a nemzetközi doom metal-világba. Zenéjük nemcsak származásuk miatt különleges, hanem azért, mert rengeteg stílust - a funeral doomtól a black metalon keresztül a gyors viking/death metalig - vegyítenek úgy, hogy a doom alaptól ritkán és akkor is csak kis mértékben térnek el.
448 0 0 Zene Izé
A nap képe - Találkozások

Brian Skerry fotói
6507 0 6 Art Izé
alpha23: Még jó hogy a photoshoppal ki lehet retusálni a barna foltokat a vízben! Gyönyörű!
ReAm1: Biztos felejthetetlen élmény.... ez tipikusan az a dolog amire legtöbbünknek sanszunk sincs át [...]
Balázs: királyság lehet
Mind a 6 komment
A nap képe - Találkozások

Brian Skerry fotói
6875 1 6 Izé
alpha23: Még jó hogy a photoshoppal ki lehet retusálni a barna foltokat a vízben! Gyönyörű!
ReAm1: Biztos felejthetetlen élmény.... ez tipikusan az a dolog amire legtöbbünknek sanszunk sincs át [...]
Balázs: királyság lehet
Mind a 6 komment
Rihanna - Unfaithful (Adam Bass vs Deadfear remix)

Bár sajnos Hardstyle kategória nincs a zene.izén, se jumpstyle, de azért véleményezés céljából megmutatnám egy most készülő saját alkotásom, ami valószínűleg kiadásra nem fog kerülni egyéb szerzői jogok miatt. :)

A Hardstyle zenei stílust kérlek ne keverjétek össze a hardtechnoval! :)

 
1221 2 4 Zene Izé
koocos: bírom a jumpstyle-t is, de a hardstyle valahogy jobb...am tényleg jó lett, grat!;)
Balázs: jó csaj
Deadfear: Köszi. :) Nem tudom sokan mondták, hogy ne legyen ilyen hosszú az eleje de nekem így tetszett. A [...]
Mind a 4 komment
Metallica - The End Of The Line
484 2 0 Zene Izé
A nap képe - Találkozások
4319 0 0 Pink Izé
Milyen feleségre vágynak a férfiak? - Egyikük elárulja

A nők 99%-a szeretne férjhez menni. Amihez ugye egy férfi is kell, viszont a tapasztalat azt mutatja, hogy ők kevesebbet gondolkodnak ezen a kérdésen. Mikor dönt úgy a férfi, hogy feladja a legényéletet?
704 0 1 Pink Izé
Purple: 1% :D
Világrekord kísérlet. A kulcsszó a kísérlet... ;)
9247 3 97 Izé
Sziszo: nem volt jó az összpontosítás... ekkora égést :D
iw84u4t: Isten hozott a mátrixban:))
smith: Köszi, nagyjából én is ilyesmire gondoltam, de nem tudtam volna ilyen normálisan megfogalmazni, [...]
Mind a 97 komment
The Eyeballnig Game

avagy, mennyire pontos a geometriai szemmértéked. ;)
6053 3 13 Game Izé
unumunu: http://alaprajz.atw.hu/3.png 3,3 és nekem is volt 0.0 :P:P:P
HoPpY: http://kepfeltoltes.hu/view/121008/felez__www.kepfeltoltes.hu_.png 3.41 Elsőre meg volt 8 valamenn [...]
swine131: 6,64! :P
Mind a 13 komment
14 másodperc. Ennyi volt. A kép alapján egyértelmű, hogy ki nyert. Vagy mégsem? ;)
1469 1 2 Sport Izé
arabicsnusos: Rendesen szétverte a fejét :) Ilyen a sport.... agyban ott kell lenni.
Derill: pffffffff na hát ez egy rakás szar nem küzdelem. silver jancsiszögből rendes mérkőzésnél se [...]
Isteni finom emésztésserkentő: az aszúesszencia!

Kis mértékben gyógyszer, nagy mértékben orvosság...
462 0 1 Pink Izé
mekszamnojz: Iszonyat jó a posztkép!
Hajdú-Sarka Kata vagy Molnár Anikó néz ki terhesebbnek?

Molnár Anikó komoly és felelősségteljes földanyaként, Hajdú-Sarka Kata a Xanadu egyik görkorcsolyás szereplőjeként jelent meg a nyilvánosság előtt...
1269 0 1 Pink Izé
Purple: "terhesebb" :DD milyen szó ez? :D
Még több cuki állatos kép - elküldhető képeslapként!
1089 4 10 Pink Izé
the girl of peace: háhá:Dvannak naon cukik:P
Derill: nekem olyan kell ami mögött ha váltogatod a lapokat akkor olyan színű lesz egyből :D mint a re [...]
Errtu: nekem KELL egy ilyen kaméleon!
Mind a 10 komment
3 borzalmasan idegesítő női dolog - a pasik szerint


A nők nemcsak szépek és bájosak, hanem idegesítőek is lehetnek. Ismerd meg a 3 tabut, amivel kikergetheted a férfit a világból.
1342 0 6 Pink Izé
Errtu: nya. így már világos :]
CRaPtRaSH: a cikk... érdekes módon stot sose zavarja hogy elöl van a hajkefém vagy a sminkcuccom, az meg sz [...]
mekszamnojz: I agree
Mind a 6 komment
Remélem ez most csak valami vicc és a közösségi oldalakat akarják kifigurázni (mert hogy eleve ott is sok az állat :)).
4104 3 20 Izé
pumukli: ő: http://www.iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=8064659 készítette
max_dangerfield: Szerintem ez is tök felesleges akár csak a myvip igaz hogy mindenkinek van de nem jó semmire....
Belkar: hát hogy fel tudjam venni kedvencnek mivel a kép/komment könnyebben elveszik :S
Mind a 20 komment
Figyejjé máá, megoldható lenne, hogy ne fordíccsá le?!
8809 2 7 Izé
buddha: mi ez? talán az atombomba működésének a rövid leírása?????????????
Joezyka: nem véletlen az a cím h "ne fordíccsá le"
eol: Esse rossz, ugyanarról az oldalról: Kánon PIXMA MP145 Áttekintés 8 Jót tesz http://www.toysga [...]
Mind a 7 komment
Tegnap este rendezték az Inter-Bologna mérkőzést a Seria A-ban, ahol végül az Inter nyert 2:1 arányban. Ez még nem is annyira izé. Viszont az Inter első gólját Ibrahimovic szerezte, nem is akárhogy! 1:33-nál megnézheted te is. ;)
943 1 2 Sport Izé
Gyorkosz: Attól még elég szép gólt rúgott....
Balázs: nagyképű és csúnya, ez ibrahimovic
Díjnyertes női fazonok, férfiszemmel
Csak 18 éven felülieknek!


Szőrösen vagy szőrtelenül? Bizony a női csecsebecsének is van már divatja. Tudd meg, a férfi szerint melyik a győztes szőrzet!
3748 1 0 Pink Izé
Régebbi postok...