REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Zöldhullám
2207 0 2 Izé
K214: Így megy ez itt Székesfehérváron is! Annyi különbséggel, hogy itt az összes lámpa pirosra v [...]
Jaca: Hehe. Benyomta az ALGREEN-t :) De a grafika nagyon ott van!
Delta Core - Ellentét
421 0 0 Zene Izé
Bolognai csepp vs golyó

Amellett, hogy iszonyatosan látványos, még tényleg tanulhattok is ma valamit.
5277 1 2 Izé
cila: Ha golyóálló üvegnek készült reklám, akkor a lehető legrosszabb és leghosszabb. Egyébként [...]
közlegény: az üvegspermium nem az üveggolyóból jön? lőnek rá és nem vele? ezen az összes üvegmaca meg [...]
Az idei év legjobb GoPro videói
4138 1 2 Izé
Dmckayals: 3:19-nél valami turpisságot sejtek, ennek ellenére baromi látványos! :)
közlegény: a danevíremeber s utána az ufónő a hallal milyen jó már meg a többi is :)
Újabb robot modell kis hibával
2574 0 1 Izé
közlegény: már dobja is le a textilt, hogy megolajozzák
Képzeld el, hogy reggel kimész a mosdóba, és ez fogad
1895 0 5 Izé
cila: Elfelejtettem megemlíteni, hogy Ady-t idéztem. Node sebaj, A zóriáskélgyó olyan fura lény, k [...]
cila: Ültem a Gangesz partjainál, ülepeztem déli verőn, s nagydolgom közben kis híjján múlt, hog [...]
hawkeye: A posztképre pillantva eőször azt hittem, hogy Kula bácsi, a kolbászfektető produktuma...
Mind a 5 komment
iPhone vs olvadt alumínium

Nagy meglepetés nincs, de mégis jó egy ilyet végignézni.
2973 0 8 Izé
Parafadugó: Vagy szép lassan beleengedni, ahogy Swarzit a Terminátorban :)
Rockstopper: Én az egész videót nem értem. Miért kellett 1 mp alatt beledobni, és miért alumíniumba. Olya [...]
SilAsh: Nem tudom... vannak ilyen kiállítási modellek, amik a töredékét tudják az eredeti modellekéh [...]
Mind a 8 komment
Egyszerűen lenyűgöző, ahogy ezek a hongkongi diákok ezt a táblarajzot készítik
1899 1 2 Izé
cila: Sajnos jön a matek óra és lekell törölni egy hülye 2X+Y = 0 -ért.
niof: Szép, szép, de jobb lett volna, ha ugyanezt mondjuk bikiniben adják elő! :)
Simon Sinek a milleniálisok munkához való hozzáállásáról

Tényleg egy egész generáció ment volna tönkre?
1486 0 2 Izé
közlegény: http://www.teamfun.hu/wp-content/uploads/2013/03/simon%20mondja.PNG ;)
norbertvincze: meg kellett néznem ki ez a Simon Sinek, mert nem ismertem korábbról. Röviden és tömören egy k [...]
A pillanat amikor rájössz, hogy a Szilveszteri Party túl durva lett.
2076 0 1 Izé
SilAsh: Kedvet kaptam egy kis Cypress Hill-hez...:)
Ez lehet az év legfurább kiütése

A teljes meccset ITT nézheted végig.
3651 0 1 Izé
Dmckayals: Michael most tudta meg, hogy kihúzták a számait az ötöslottón, ő pedig elfelejtette feladni a [...]
Játékautó vs eredeti

Szerintetek melyik fog győzni?
2409 0 1 Izé
rermo: Elképzelhető , hogy a ... tömeg / le ... arány jobb a modellnél ( a tapadás viszont rosszabb [...]
Kalapács edzéshez

Az edző kapa és edző balta majd jövőre jön.
3005 0 4 Izé
Musteek: Bányászfejsze, csákány, lapát, keskeny ásó vs. köves agyagos talaj egy 30-35 cm átmérőjű [...]
oswaldo: Hipszterkukik majd ha erősödni akarnak akkor nem kimennek öregapjuknak segíteni a kinti munkákb [...]
Drayman: Egy sima, 10 kilós kalapács jó magyar forintban 10 ezer környéke. Ez a susu bolondság kicsit t [...]
Mind a 4 komment
Oktató videó parkoláshoz

Néha úgy érzem sokaknak szüksége lenne rá.
2553 1 5 Izé
Adiguy: Nem értem miért egy videóból kell megtanulni parkolni :D a jogsi suliban mit csinált az ilyen e [...]
lilaflexninja: Nálam ez úgy volt, hogy az oktató nem magyarázta el így, hogy amikor a hátsó kereked (ülés) [...]
Nebel: Valahogy én nem tudom elhinni, hogy az aki nem tud parkolni egy videóból fog megtanulni. A legtö [...]
Mind a 5 komment
Lehet, hogy rossz napod van, de neked legalább nem fújt ki a szél a kezedből egy kisebb vagyont
2233 0 0 Izé
Ha anyu kocsijával menőzöl, ez lesz a vége
2976 0 1 Izé
norbertvincze: tanulhatott volna a siófoki hummeres példájából :))
Ezért ne golfozz egy befagyott tavon!
2276 0 0 Izé
Olyan, mintha egy idegen bolygón járnánk
1906 1 0 Izé
A marslakók nagykanállal habzsolják az életet

Akkor ez most bizonyíték a létezésükre?
4186 0 8 Izé
cila: Ne csak azért, "mert ma volt az év utolsó napja", bonyolítsuk csak tovább. Oda kell mennie anna [...]
Szancso: :DD Kanalas Józsit megkéselték villájában... Vagy ahogy Kalánka néni mondaná: Mars! :D
közlegény: dicsak, dicsak :D valaki mégiscsak letette ott a kanált :)
Mind a 8 komment
Ünnepekkor még a pókok is lehetnek cukik
1765 0 0 Izé
Ha a Windows egy ember lenne...
2388 0 0 Izé
Ez a két éves gyerek már jobban síel, mint én valaha is fogok
1540 0 1 Izé
norbertvincze: hát tényleg jól nyomja :)
Ilyen az, ha 10 000 csillagszórót egyszerre égetsz el
1422 0 0 Izé
Egy Tesla autó még a baleset bekövetkezte előtt megjósolja azt, és cselekszik is
3851 1 6 Izé
BeLac: https://www.youtube.com/watch?v=c3CEb8rdInQ
szemantikus: Az a humán feladata (lett volna). Ő csak biztosította a helyszínt:)
Rockstopper: És annyira okos, hogy autópályán leparkol a belső sávba. A sok hülye meg lement a fűre...
Mind a 6 komment
A Benny Hill-es változat a legjobb! :D
2828 1 4 Izé
közlegény: sorban állás, várakozás pfff. becsekkol kicsekkol ennyi
hawkeye: A zene eredetije: https://www.youtube.com/watch?v=Zcq_xLi2NGo
lilaflexninja: Még egy liftbe azért beszállhatott volna.
Mind a 4 komment
Pálinka vs idegenek 

Bőröndömet egy üveg pálinkával kiegészítve indultam el még Magyarországról azzal a tervvel, hogy megkóstoltatom a balinéz emberekkel a jó magyar páleszt. Inkább meggyújtották, majdnem kiköpték, erőlködve nyelték a finom, magyar szilvapálinkát. Sokkal lazább italokhoz vannak szokva, így amikor belekortyoltak, elképesztő fejeket vágtak. De a balinéz embereknek is van helyi pálinkájuk, Arrack-nak hívják. A fagyi visszanyalt, nekem is meg kellett kóstoljam a nemzeti különlegességüket, de jó magyarként meg sem kottyant.
2649 2 3 Izé
szemantikus: Az a jó pálinka amivel ha megkínálnak,még 5 percig nem tudod megköszönni!
TeeJay: házi pálinkát vitt volna azt vidéken 50+ fokra főzik és na az tényleg arcon csap :)
Ladaboy: Ez meghozta a kedvem,hogy villanyszerelőst jáccak! Megyek is,becsavarok egy körtét!
Bizonyíték, hogy a Paint-et nem csak képernyőkép mentésre lehet használni
3698 2 6 Izé
cila: Egyetlen pixelem se hiszi, hogy Paint. Amúgy, zseniális. A zenei aláfestés is klappol. Szóval: [...]
lilaflexninja: Gratula
vater85: Ezt se egérrel csinálta...
Mind a 6 komment
Hát ezért tart olyan baromi sokáig egy építkezés!
3368 0 1 Izé
hawkeye: Az utolsónak rá kellett volna esni a főépítésvezető lábujjaira. Se sikoltás, se ordítozá [...]
Alien: Covenant

A Prometheus várva várt folytatása.
2254 1 1 Izé
zed911: Egy kicsit spoilerezek... Megint meghal mindenki és semmit sem tudunk meg a tervezőkről, idegenek [...]
Észak-koreai disszidánsok mesélnek

Sztereotípiákat rombolnak le, és szörnyű igazságokat fednek fel.
2681 1 0 Izé
Van cukibb annál, mikor egy panda egy hóemberrel játszik?
969 0 4 Izé
hawkeye: Nincs ízlésetek. A maci mindenben jobb a nyuvadt nyanyáknál.... :)
ocphoto: Ez volt az elso gondolatom. :DDDD
qpci: Van. Eggyel lejjebbi post :)
Mind a 4 komment
A Disney segítségével már Pandorára is elutazhatsz
1449 2 4 Izé
cila: A Whatár a csillagos ég :)
hawkeye: Te sokallod az 1800 eurót egy bolygóközi kirándulásért...? :)
norbertvincze: 1800 euroert https://www.rarenorm.com/fashion/accessories/where-and-how-to-buy-the-avatar-babies-tha [...]
Mind a 4 komment
Karácsonyi bünti: Raggácsony
894 0 6 Izé
közlegény: a raszták másról álmodnak karácsonykor :) https://www.youtube.com/watch?v=ux3STlov7Vw
RaStefan9279: Ja, és még valami: Ti jöttetek három kommentfélével, az oldalon keresztül megnézték majd' 6 [...]
RaStefan9279: Sziasztok! Először is Köszönet, hogy felkerült ide a videónk. Én eleinte elkezdtem poénkodni [...]
Mind a 6 komment
Hogyan ünnepeld a Karácsonyt 2016-ban?
2330 0 0 Izé
Íme a legjobb képek, amiket a Nemzetközi Űrállomásról lőttek 2016-ban
3809 2 1 Izé
cila: Mielőtt végig nézném: olyan, röhelyes képzetem támadt: jobb oldalt a Fekete tenger, környesk [...]
Tudod mi történik egy iMac-el ha egy ipari égetőcső elé rakod?

Ugyanaz, mint minden mással, csak ez marhára látványos.
2487 0 0 Izé
Mágneses töltő bigyó, ami megkönnyíti az életed

Csak 17 dolcsi, ha valaki venni egyet, árulja már el, hogy tényleg ennyire jó e a cucc.
1945 0 5 Izé
paganmantis: https://www.youtube.com/watch?v=Euz00E3otlQ Én ennek a csávónak a szavára adok, jól elmondja, h [...]
BeLac: Én régóta használom és nagyon jó. De vannak buktatok. Ne vigyétek a kábelt olyan helyre ahol [...]
Gábor-79: Én vettem a srácomnak hogy ne törje bele megint a tabletjába a töltőt. Azóta nincs ilyen gon [...]
Mind a 5 komment
A túlnépesedés egyszerűen elmagyarázva

Tanulni sem árt néha, ebben a videóban pedig egyszerűen elmagyarázzák a túlnépesedés okait, illetve, hogy mit okozhat.
2386 1 0 Izé
46 jelent, ami nem került be az új Star Wars filmbe

Pedig az előzetesekben mindegyiket használták.
703 0 0 Film Izé
Degeci szülők azt mondják a gyerekeknek, hogy nem létezik a télapó

De a gyerekeket nem lehet átverni. :)
1652 0 3 Izé
Jaca: Én hisztit csináltam, mikor odajöttek, hogy elmondanák az igazságot a gólyás sztoriról. -El [...]
Csádi: Vicces Youtube komment: "Make a video on the parents when someone tells them god isn't real. [...]
Csádi: Szerintem ettől még nem jöttek Degecről. Nem értem mi ezzel a probléma. Legfeljebb az, hogy ka [...]
Régebbi postok...