REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Dobj le 10 kilót!
3 hét, és eltűnnek a zsírpárnák


Ha csaknem 10 kilótól szeretnél megszabadulni, a zsírégető csodaszereknél és villámfogyiknál hatékonyabb megoldásra van szükséged. Próbáld ki ezt a diétát!
880 0 24 Pink Izé
Purple: röhögni fogsz, de kacsacsőröse is van :DD de nekem az egeres jobban bejön.
Derill: az itteni sex clubban már kifogyott az egérszájas, mi már donáld kakacsőröset kapunk grátisz [...]
Derill: néni kezében sem kávé van, hanem gyümilé:D
Mind a 24 komment
21 gyönyörű gól a Brazil futsal válogatottól.Ja és nem mellékesen ezek a gólok egy mérkőzésen estek. :)

 
543 0 1 Sport Izé
superxaba: és a végén mindenkit hazazavartak mert 30 gólról volt szó...
Kárpátia - Lesz Még
693 4 1 Zene Izé
Chamy: Már megvan! :)
High Dive Zero
5243 1 3 Game Izé
wfalevel: 1040 :P
crusoe: 1006
Maccoyi: 927 :)
Cseréld le a sztárok arcát a tiédre! Mert megérdemled
647 2 8 Pink Izé
Maccoyi: "jól" tetted. :)
Dott: Elnézést:'-( szánom,bánom bocsánatért esedezem Könyörgőre azért nem fogom:) De ha kötött [...]
Maccoyi: Ez a kötöttpulcsi jól hangzik. :) Egyébként nem kérnék csak elnézést, ha lehetne. ;)
Mind a 8 komment
Az életveszélyes karatemester.
952 0 0 Sport Izé
Polip Webcam jól! :D

Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!

Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről.

Tehát nincs más feladatotok, minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és a TECH.IZE.HU-n (ha ide jön, nem fogadom el, gonosz vagyok) kommentbe belinkelni. Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy.

Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével.

A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, úgyis rájövök!
1293 2 6 Izé
Kolbi: Nah végül a csaló nyert?
1up: Legközelebb már pikszelwarriorzos konteszt legyeeeen! Abból mindig fasza dolgok sülnek ki. :D
madMate: hát elég nehéz laptop nélkül olyan fotót csinálni hogy maga a fotó tárgya ne legyen ott de [...]
Mind a 6 komment
Megnyílt az Európa Kutyakiállítás Budapesten
559 0 0 Pink Izé
Kedves rezlavor bácsi!

Ezt szeretném kérni karácsonyra. Nagyon nagyon jó kislány voltam, így megérdemlem. Köszipuszi:krepi :P
1120 0 3 Tech Izé
Jozef7: Na már ha mindenkinek kell aki jó vagy rosz volt akkor nekem is kell :P De miez amúgy????? xD L [...]
Purple: én tanúsíthatom, hogy krepi nagyon nem volt jó kislány. ÉN viszont az voltam. lilát kérek. ( [...]
Paapi: Hát hogy ezt megkapd rezlavor bácsitól, nagyon nagyon "rossz" kislánynak kell lenned :P :D
Cameron meg az ő szép haja
682 0 10 Pink Izé
nesquickmaci: ú tényleg..akkor rossz oldalt linkeltem be mert ehhez nem ez a cikk tartozik..
Angyalkahh: Azért gondoltam reklámnak, mivel a képre kattintva semmiféle Cameron Diaz-os hírt nem láttam c [...]
Derill: heló lányok ittlehet póthajat berakatni?
Mind a 10 komment
Döbbenet: meghalt Albert Györgyi!
617 0 3 Pink Izé
alphadog: Albert Györgyi feltámadt!!! http://kepfeltoltes.hu/081004/albert-gyorgyi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
bungle: http://hirado.hu/cikk.php?id=301836
Angyalkahh: Nyugodjon békében! Nekem nagy kedvencem volt mindig és fájt látni, hogy mi lett vele az utóbb [...]
Gyors megoldás hajproblémákra...
648 0 4 Pink Izé
nesquickmaci: te meg biztos női névvel vagy itt ...
katika: Persze, biztos te is hajhosszabbító vagy. :)
nesquickmaci: Egyáltalán nem reklámnak inkább segítségnek szántam..semmi közöm a linkben szereplő szalon [...]
Mind a 4 komment
Slowmotion Apocalypse - The Insomniac

Olasz metalcore zenekar északi death metal hatásokkal.
453 0 1 Zene Izé
pé e té i: Hmmm. Kellemes muzsika! Tetszik.
"Hosszú hónapok pletykái, és néhány kiszivárgott kép után a Nokia végre megmutatta, mivel vág vissza a mobilok piacából egyre nagyobb szeletet kihasító Apple-nek."


Szerintem pedig: 

Most már csak azt kell megértenie a mobiltelefonokat gyártó és forgalmazó cégeknek, hogy nem csak a vas a lényeg, hanem a benne lapuló operácis rendszer és a mögötte lévő mentalitás.

Mert hiába a nagyobb felbontás, a flash plugin, a nagyobb kamera, meg a videórögzités, ha az egészet kiszolgáló operációs rendszer nem képes visszaadni az utólérni kívánt rivális szinvonalát. 

Hello I'm a Mac. 
1313 0 4 Tech Izé
insider: év vettem egy ilyet és teljesen meg vagyok vele elégedve, a napokban olvastam,h jön az új ájf [...]
Jozef7: Hát ilyen telókra szerintem már nem valami jó a symbian :S
Paapi: Nem tudom hogy mi a bajod a Symbian-nal. Lehet hogy vannak hibái, de azért még mindig megfelel a [...]
Mind a 4 komment
Nem tudom, de a japánok szerintem betegesen szerelmesek a neon fénycsövekbe... ;)
A mai, a tegnapi meg a tegnapelőtti után mi jöhet még? :D
3019 0 4 Izé
rozsdee: ezt a szófordulatot úgy loptam innen a izéről e látom tetszik... :) na, elhúztam
papaluige: de ez itt nem divat.uh húzz a ....cibe kiscsíra! :))
godzsy: hogy mi jöhet még? hogy több ilyen posztot nem teszel ki???!!! :D
Mind a 4 komment
Torokfájás ellen
607 0 0 Pink Izé
Oasis - Shock of the lightning

Az október 7-én megjelenő album címe Dig Out Your Soul lesz, és Noel Gallagher gitáros nagyon más típusú zenét ígért rá, mint amit az angolok kedvenc együttesétől eddig megszokhattunk. „Groove-os zenét akartam írni, és nem olyan dalokat, amik a hagyományos formákat követik, refrénekkel, verzékkel és középrésszel” - mondta Noel, aki „hipnotikus, húzós” hangzást kívánt elérni.
500 0 0 Zene Izé
Egy igényes zene és klip a '90-es évekből. A zenekar mára már átalakult, többet nem is igazán tudok róluk. Talán még annyi, hogy bár nem vagyok igazán metálrajongó, de ez tetszik.

Freshfabrik - Lamentation
621 1 1 Zene Izé
Monsy: Ezer éve nem hallottam ezt a számot, pedig nagy kedvencem! :) Köszi kotta!
Hírességek meztelenül a PETA kampányában
21813 3 52 Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2008/12/advertising-campaign-from-peta.html
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=9501
giyandeva: Vegéknak nem vegáknak: Earthlings c. film :) http://video.google.com/videoplay?docid=-34818838985 [...]
Mind a 52 komment
Pasi pórázon, avagy Te mennyit engedsz?
876 0 0 Pink Izé
Porno Oscar-díjas jelenet, avagy harc a gumikígyóval...
16731 4 17 Izé
Lawrence: Sziasztok.Na beregisztráltam már én is magam...ha másnem ezért hogy megosszam veletek eme remek [...]
bob: Sajnálatos, hogy a kedves magyar lányka esze fordítottan arányos a belmagasságával. Mert ugye [...]
beton: sajnálom, ez mostmár nsfw lesz; http://www.xvideos.com/video47823/Hungarian_Honey_Attacks_a_Big_T [...]
Mind a 17 komment
Steven Gerrard gyönyörű szabadrúgásgólja (a szerdai B.L. mérközésről), amely nem mellesleg a századik találata volt Liverpooli színekben.
454 0 0 Sport Izé
Igen! Itt van! Megérkezett! Mindenki örül!
Bódi Bruszli és a Vágott Szemek!
Megvásárolható az új lemezük! De tényleg!
3273 3 4 Izé
Shifty: Leszedtem az albumot :P ütősss
yushuf: ez a Forgács ez egy állat :O))))))
.::JunKieEQ::.: Tiszteljük benned ezt az elszántságot.. :P :D
Mind a 4 komment
A Soulwave 2007 januárjában alakult. Újfajta hangzásvilágú zenét kezdtek el építeni, így jött létre az első Magyarországon ismert post-grunge zenekar. Pár hónappal az alakulás után a zenekar megjelentette a bemutatkozó kislemezét a négy számot tartalmazó Butterflies EP-t. Ez az album nem várt sikereket hozott mind a szakemberek, mind a hallgatóság köreiben.
850 0 0 Zene Izé
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
2441 4 13 Izé
Tooni: Nem is papírzacskót készített elő nektek, hanem zsákot :D
bungle: Egyszer mentem a Grand Canyon felett ilyen helitúrán. A pilóta is kb. így nyomta. ;D
Tooni: Na elmész a jó ... fuuuuu.... csajok ne nézzék.
Mind a 13 komment
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
1937 1 0 Tech Izé
Tóth Gabinak nem lehet gyereke
1351 0 5 Pink Izé
csicsilla: nem behuzni kell a hasat hanem letornázni...:P
Derill: el el, mint a Junior
CRaPtRaSH: Derill elvagy? :D
Mind a 5 komment
Még óccsóbb játék még hülyébb japánoknak. :D (a tegnapi után...)
10455 4 14 Izé
Findzs: pukkana ki a szemük legalább
Drevway: Direkt ilyen célra??? Nem hinném h kifizetődő lenne...
rubigo: :D :D :D
Mind a 14 komment
Napi egy kocka étcsoki még jó a szívnek
314 0 10 Pink Izé
Purple: azáám :D
Derill: és nagyobb az élvezet is?:D
Purple: az az :) MAXI :) (és vastagabb is)
Mind a 10 komment
Mutasd a kedvenc színed, megmondom ki vagy!
863 1 0 Pink Izé
Trick or Treat

(csak egy kérdés: van még ebből a fajta kijutósból amit nem küldtetek be? :) )
12726 0 35 Game Izé
MVS: Köszönöm! Ennyi kellett és már meg is van!!! Köszi
nicky80: Várni egy kicsit és meglátod a síkidomokat,hogy hogyan kell kiszámolni a kódot.:)
nicky80: Szívesen!A zöld, a sok fiókos szekrény bal oldalára katt és utána feljebb katt.:)
Mind a 35 komment
Már megint Tüncike... most Józsi barátnál vagy kinél.

(Az előzményről már szó volt itt (40. komment) - bungle).
13391 3 67 Izé
mekszamnojz: lokko bukik a szőrre... őt beajánlhatnánk (:
mekszamnojz: HAHA :) gondolom mennyi jelentkező lenne rá, aki megcsinálná neki azt a kölköt :)
|-=O=-|: Kiderült Kiszel Tünde kora! Mekkora hír!!!! ;) http://www.szon.hu/hirek/Bulvar/cikk/kiderult-kisz [...]
Mind a 67 komment
Rögbitörténelmi esemény színhelye lesz csütörtökön 17 órától a Kecskeméti Széktói Stadion 4-es pályája. Először látogat ugyanis a rögbi világranglistát vezető Új-Zélandról klubcsapat Magyarországra.
2110 0 7 Izé
Maccoyi: Tehát. Hát nem egy "All Blacks" csapat volt az Új-zélandi, inkább old boys csapat.:) Sztem nem [...]
Petya14: Hát nem akarok elszomorítani senkit, de nem maradtatok le semmiről :S mondjuk az elejéről én i [...]
funky tu madre: ahhhhh ezt is csak most látom!:S Mind1!! Rugby forever!!!!!!!!
Mind a 7 komment
Taylor James - REALWorld rendering

Nagyon jó, hogy meg lehet nézni az egyes képek elkészítésének fázisait!
10379 0 7 Art Izé
ibor90: 3DMax-nak néz ki meg sztem zbrush...a 3D-s részeket..a többit meg Photoshoppal
Lako: Rohadt jók! Milyen progival csinálhatja? :>
Richard93: Bal felső sarok, rámész a CGI-re aztán mondjuk a Print Media One -ra. alul tudod váltogatni a k [...]
Mind a 7 komment
Taylor James - REALWorld rendering

Nagyon jó, hogy meg lehet nézni az egyes képek elkészítésének fázisait!
10912 7 7 Izé
ibor90: 3DMax-nak néz ki meg sztem zbrush...a 3D-s részeket..a többit meg Photoshoppal
Lako: Rohadt jók! Milyen progival csinálhatja? :>
Richard93: Bal felső sarok, rámész a CGI-re aztán mondjuk a Print Media One -ra. alul tudod váltogatni a k [...]
Mind a 7 komment
A shownak MINDIG mennie kell... még akkor is, ha lángol a studió. :) Kitartó az arc! :)
4869 4 12 Izé
fungusfunk: LOL! :D
tibor vagyok de...: Azért a srácok sem itgulnak túlságosan, csak szépen besétálnak, lefújják, oszt jóvan :D
consiglieri: RESTECP!
Mind a 12 komment
Hová tünt Valentino Rossi? :D
779 1 1 Sport Izé
Öcsi: ha menni kell hát menni kell :D
The Gathering  : Broken glass

A Gathering nevű holland formációt egy nőszemély miatt szeretjük bolondulásig, Anneke van Giersbergen, a banda többi tagja a zene változásával egyre csak elhanyválultak és lassan feleslegessé váltak (na, azért nem teljesen). Eredetileg metal zenekarként kezdték és egyre könnyedebb, dallamosabb vizekre evezve leginkább popzene ma már, ami rájuk jellemző, de mivel a gitár nem tűnt el teljesen, sőt egyéni módon színezi, fűszerezi a zenét, egész érdekes hangulatot kelt. Anneke angyali hangja pedig gyógyír minden fájdalomra, élmény a fogékony füleknek.
516 1 0 Zene Izé
Lego V8 Engine - van még valami, amit nem építettek meg Legoból? :)

2170 3 3 Izé
noartis: amikor a férfiak kihalnak a lego fogja átt veni a helyünket
adika: Én is építettem még anno egyet, de az csak 1 hengeres volt :)
Menyet: ez tetszik :)
...és gyönyörű mentés a gólvonalról.

(Csak az a baj, hogy az úriember nem tagja egyik csapatnak sem. :D)
771 1 3 Sport Izé
superxaba: na, ilyenkor derül ki az, hogy ki az igazi elkötelezettje a csapatnak!
Maccoyi: Nem vagyok szakértő, de szerintem játékvezetői labdával fojtatódhatott a mérkőzés. Puhl S [...]
balazssss: Erre van külön szabály? Nem tudja véletlenül valaki? Arra hallottam már példát h egy arra re [...]
Régebbi postok...