REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
56 évvel az elsüllyesztése után kihúzták a T34-es tankot a tóból. Pár nappal később a motorja is beindult. Nem semmi!
26792 9 22 Izé
cojone: Lehet piszkálni a szovjeteket, de az biztos, hogy amiket egyszer összeraktak az működött is, mi [...]
Purple: "Itt történt meg valamikor 1944 nyarán, hogy egy T34-es szovjet tankot elkaptak a németek, és a [...]
Fireblade1000: Miért német felségjelzés van rajta???
Mind a 22 komment
Plants vs. Zombies - Ingyenes online verzió
7845 3 8 Game Izé
ssee: ezt már rég kijáccottam az uccsó pálya az 5-10 nagyon nehéz de sikerült még másodjára is n [...]
schumi: én most a 4-3 nál vagyok, nem rég szedtem le a teljes gamét, de keresztapám már kijátszotta [...]
Betti12: letöltöttem és nem bírom befejezni, pedig már a második fokozaton vagyok.
Mind a 8 komment
Kocka PC, nem csak kockáknak!
4709 3 0 Izé
The Fountain (A Forrás)

Csodálatos film. A szerelemről, a párkapcsolatról, a halálról, az elfogadásról. A zenéje gyönyörű, Clint Mansell hatalmas.

(A film alapvetően sci-fi, de nagyon erős benne az érzelmi vonulat. Játszódik jövőben, múltban, és jelenben. A jövő is egyszerűen szépen lett megjelenítve, nem pedig olyan klisésen, amik miatt ha a jövőre gondolunk akkor valamiféle hiper-szuper űrvárosok jutnak eszünkbe. Erunder)

Imdb | Hivatalos honlap 
766 1 6 Film Izé
shancy: Kérlek ne vedd komolyan amit most írok: Nem időutazásról van szó, a film tudati különbsége [...]
Erunder: Drámának van besorolva. És azért írtam hogy sci-fi, mert az időutazás elég fontos szerepet k [...]
Kornadidas: nem sci-fi, na bumm. jófilm, az egyik kedvencem, nézzétek meg:)
Mind a 6 komment
Tila Tequlia érdekes megmozdulása. :D
14244 2 14 Izé
sedaw: Még a műsora is kurva szar volt :SSS erre ilyeneket csinál
AVIREX: mert?
Nusihusi: Jó, hogy nem görgős székkel csinálta meg ezt:P
Mind a 14 komment
Végre! felfedezték a női viagrát
642 0 3 Pink Izé
Purple: :DDDDDDDD
nagyonhulyevagyok: "A többség arról számolt be, hogy visszakapta korábbi szexuális étvágyát, és a megszokott [...]
tndrkrlylny: végre? Layla, problémáid vannak?
A vízcsepp rövidke élete, amiről eddig nem is tudtunk. :)
8780 12 11 Izé
AVIREX: Pontosítanálak: határfelületi feszültségnek.
Szunyog: Ezt hívják felületi feszültségnek :) De azért jó volt látni.
Niobe: Kedves Lisa! Majdnem 10 év van köztünk, de én annak idején ugyanúgy ki voltam közösítve :) [...]
Mind a 11 komment
A dohányzás hatása a bőrre
547 0 0 Pink Izé
Elég ha a női test 40 %-a meztelen - így vonzó a férfinak
1109 1 0 Pink Izé
Ha nem tudsz beilleszkdeni...
488 1 0 Pink Izé
A Terhelt Terkel (dánul Terkel i knibe) egy dán animációs film.

A filmet több nyelvre lefordították már, így norvégra, svédre, hollandra, angolra, németre, olaszra, ukránra és magyarra (Magyarországon DVD-n is kiadták). Magyarul hárman szinkronizálták az összes hangot, dánul csak egy ember, Anders Matthesen. a magyar hangokat Gangsta Zolee, Nacsa Olivér és Harsányi Levente adta.

Végy egy göndör hajú, pattanásos tizenhét éves tinédzsert, adj hozzá fogszabályzót, és egy hihetetlenül idegesítő kishúgot. Legyen az anyja láncdohányos, az apja depressziós. Terkel ugyanis itt tart most. És ezen kívül egy csúnya, kövér csaj szerelmes lett belé, majd öngyilkosságot követett el miatta. Aztán már nyugodtan röhöghetünk kínunkban, mert a bajok még csak most kezdődnek. Terkel halálos fenyegetést kap. Csak egyvalaki segíthet rajta: a csinos, fiatal és idealista új tanár bácsi, aki a jövő héten kirándulni viszi az osztályt. Ebből még baj lehet.

Az őrült dán, 3D animációval készült vígjáték szigorúan erős idegzetű, fekete humorért élő-haló nézőknek való. Megkapó történet titkos szerelemről, pszichopata gyilkosról, vasrudakról, apró szendvicsekről és egy barátság próbatételéről.

IMDb
1093 3 2 Film Izé
nemdam: :D Láttad a filmet? ha nem akkor elárulom az is elég szívhez szóló
TeamCo.: az odarajzolt péló aztán szívhez szól:D
Megtalálta párját a napi 300 orgazmust átélő nő
839 0 0 Pink Izé
Youth In Revolt (Lázongó ifjúság)

A vígjáték, amely regényadaptáció a kamaszkor szenvedéllyel és lázadással teli éveit helyezi a középpontba, minden korosztály számára jó szórakozást ígér. Nick Twisp kicsit különc, de alapvetően szeretetre méltó tinédzser, aki példaképei, Sinatra és Fellini módjára szeretné élni az életét, ám családja rossz anyagi körülményei közel sem teszik ezt elérhetővé számára. Ráadásul egy nyaralás alatt halálosan szerelmes egy gyönyörű lányba, akivel éppen szülei és unalmas élete miatt nem lehet együtt. Nick azonban megtalálja a megoldást a kilátástalan helyzetre: megteremti Francois-t, saját macsó, francia alteregóját, aki – ellentétben Nick-kel – bármit, bármikor megtehet…

Imdb
932 2 5 Film Izé
vöri: az okés, csak munkahelyről az egy nem engedélyezett oldal szóval csak a képet láttam :]
Erunder: Nem véletlenül szoktunk imdb linket rakni a posztba. ;)
vöri: a rajzon a srác ugy néz ki mint az Ítélet családban a George-Michael. (vagy csak én vagyok hü [...]
Mind a 5 komment
Szamooca, az egyik post beküldőnk képei:
"Örülnék, ha felkerülne a postom, kiváncsi lennék a véleményetekre! :) Még elég kezdő vagyok, kb. 2 éve van normálisabb gépem és hobbi szinten próbálkozok fotózással...Várom a kritikákat! :D"
1226 1 11 Art Izé
bandee1219: Nyilván. Ide is alkalmazható a zenész mondás: nem a hangszerből jön a zene. De gondolom, nem a [...]
panzerp: normálisabb gép??? érdekes valahogy úgy tudtam? vagy tapasztalatbol mondom? h bármivel lehet j [...]
Bikcsabu: Hát Hát Hát A fotók minősége megfelelő. A téma válsztáson még csiszolni kellene mert kis [...]
Mind a 11 komment
Ami csak a csajokat fenyegeti...
725 1 3 Pink Izé
Purple: ebből is látszik a hozzáértése az oldalnak.... egyaránt fenyegeti a férfiakat is, max nem sip [...]
dorcsellina: nem csak a csajokat fenyegeti.. én ismerek olyan pasit aki narancsbőrös.
szűzirónia: rabszolga lét?
23 éven át kómásként kezeltek egy lebénult beteget. Mindent hallott és felfogott, ami a környezetében zajlott.

"Üvöltöttem, de senki sem hallotta..."

Kemény: tíz esetből négyszer fordul elő, hogy azt hiszik a beteg vegetatív állapotú, pedig közben minimálisan magánál van.

Még 2 cikk az esetről: [1] [2]

Videó.
5261 3 9 Izé
néma Bob: ...ó biztos b*meg
közlegény: én azt morzézném,h. húzzanak ki minden dugót
Frankie_Wilde: azért itt az orvosokat kéne megkérdezni h a józsefvárosin vették a diplomájukat :O ??
Mind a 9 komment
Ha egy élménydús estét tervezel, de nincs ötleted, hogy milyen gondolathigítót szolgálj föl, akkor ez a te oldalad!
8857 46 9 Izé
Celebfan: kiugrasz egy kis bevasarlasra Fidelekhez :D
közlegény: Ok, de Mulátát hol veszel, mert egy időbe volt a teszkóba, de most szerintem sehol (csak Fidelé [...]
RAPTOR: csak megne ártson, a kis szentély!!!:D:D
Mind a 9 komment
National Geographic's International Photography Contest 2009
4730 2 1 Art Izé
superxaba: az ilyenféle natge állatos művésztájképes fotó között mindig van pár, amit nem értek, hog [...]
National Geographic's International Photography Contest 2009
5210 7 0 Izé
Erre nem igazán volt ötletünk, úgyhogy adjatok inkább Ti címet a videónak... ;)

Frissítés: további synthol használók.
17174 1 65 Izé
naphtha08: Nehéz gyerekkor, kicsi cerka, kevés barát, sz*r szülők... Lehet, inkább sajnálni kéne, mint [...]
Tonoic: POKEMON!!!
Nusihusi: :S Undorítóan néz ki:( Nekem ez a fogyókúrás post:P
Mind a 65 komment
A félelmek gyűjtőhelye. Nem, ez nem egy horror film címe! :)

Személyes kedvenceim:
Sexophobia - Fear of the opposite sex. (Heterophobia)
Anglophobia - Fear of England or English culture, etc. Leukophobia- Fear of the color white. Az utolsót megértitek miért, ha rákattinttok az oldalra. :)

(az én kedvencem a Hippopotomonstrosesquippedaliophobia - félelem a hosszú szavaktól :D bungle)
6797 13 26 Izé
bungle: Eurotophobia Egy férfi számára sok olyan betegség van, amit soha de soha nem szeretne megtapaszt [...]
bungle: Mephobia - Fear of becoming so awesome that the human race can't handle it and everyone dies. www.ur [...]
bungle: Na ez kemény lehet. :DDD www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/39064_sokkolo-fobia
Mind a 26 komment
Névtelen Bébipöcs Klub - nem a méret a lényeg!
11413 1 13 Izé
Toffy: erre nem tok mást mondani mint "I am not my penis"
iw84u4t: Hol is laksz te pontosan?...XDDDDDD
vöri: hát tul naggyal még sose találkoztam :D
Mind a 13 komment
A név többes száma ellenére a We Plants Are Happy Plants mindössze egy „boldog növényt” takar, a budapesti Bergmann Péter személyében. A 21 éves dalszerző-producer tinédzserkora óta foglalkozik zenéléssel, a WPAHP viszont mindössze két évvel ezelőtt sarjadt ki Péter termékeny muzikális táptalajából . (én a trance kategóriába tettem de  befér a DANCE/HOUSE  kategóriába is)

 

1130 0 0 Zene Izé
Lehet, hogy a következő nagy háborúkat már nem mi vívjuk?
467 0 0 Pink Izé
Ez az ember nem normális. Meg még 17-en mások sem azok. Futottak, úsztak meg bicajoztak, semmi több. Nem fogjuk sohasem megismerni őket annyira, mint győzőt, tüncikét vagy benkődanit. Ennyi.

A tanulságokat mindenki maga levonhatja.

A harmadik helyezett Beñat Zubillaga képei.
887 0 0 Sport Izé
Nigel Barker brit világhírű fotós lenyűgöző munkái. Sokaknak talán ismerős lehet az America's Next Top Model című műsorból.
1920 3 0 Art Izé
Napi Izés Téma: a levegőszennyezés káros hatásai a környezetünkre. Elég figyelemfelkeltő a videó.
10661 7 31 Izé
stroppy: Meg jo hogy figyelemfelketo! Hisz macik potyogan az egbol!!!
Mr.T.: Szerintem egy ilyen film elkészítése során (ami ugye egyszeri alkalom) keletkező károsanyag me [...]
fokhagyma: Lehet,hogy marhaság,de azt miért nem írták,hogy a klip elkészítése,megnézése,(világszerte [...]
Mind a 31 komment
Negatív énkép és a szex
578 1 0 Pink Izé
Egy dal az emokról, ami szerintem eléggé eltalálta őket. Hallgassátok meg minél többen, hátha felvágják tőle az ereiket. :D
9397 7 33 Izé
Maccoyi: Kösz, módosítva. :)
Erunder: A posztban szereplő link már nem müxik de ide fel van téve újra. http://www.youtube.com/watch?v [...]
plantek: jah pl szamuráj karddal kéne megtanulniuk harcolni... akkor a harakirivel hamarabb célba érnéne [...]
Mind a 33 komment
A nyolcadik utas: a Halál

Az idegen lény a filmtörténelem egyik legagresszívabb, legösztönösebb gyilkológépe, mely szinte bármilyen körülmények közt veszélyt jelent az emberekre. A filmet nyomasztó, klausztrofób hangulata, rémisztő jelenetei miatt kedvelik igazán a horror-rajongók. Az Alien-t minden idők legjobb filmjei közt tartják számon, nem csoda tehát, hogy összesen 4 részt (készülőben az ötödik) és 2 mellékágat (AvP filmek) készítettek.

Alien adatbázis | wikipédia | Imdb
1196 3 12 Film Izé
kovacslacka: Amit tudni érdemes az Alinesben szereplő katonákról: http://www.empireonline.com/features/aliens [...]
kovacslacka: Nagyon érdekes ez a cikk (angol) a mellkasrobbantó jelenetéről: http://www.empireonline.com/inte [...]
kovacslacka: igaz a predator-os hír is: http://www.imdb.com/title/tt1424381/ Robert Rodrigez neve kicsit biztat [...]
Mind a 12 komment
Néhány érdekes állati örökbefogadás. :)
3604 3 6 Izé
bungle: http://www.csaladinet.hu/hirek/csaladi_temak/allatbarat/14469/kutya_szoptatta_kiscicak
Savannah: Akkor ez nem is olyan meglepő!:)) De amúgy nagyon aranyosak a malackák a tigrismintás rucijukban [...]
bungle: A tigrist egy sertés szoptatta 4 hónapig, így nem igazán furcsa, hogy nem bántja a kismalacokat [...]
Mind a 6 komment
Blood Ties (Vámpír akták)

Ismét egy gyönyörű magyar címferdítés. Bár lehet jobb, mint ha az lett volna a címe, hogy vér akták. :-)

A sorozat alapvetően krimi, csak egy kis vámpíros beütéssel. A szép nyomozónő egy ötszáz éves vámpírban lel segítőtársra.

Amitől jó az az hogy nem az a gyilkolásszós vámpíros sorozat. Ebben abba is betekintést nyerhetünk, hogy miként éli egy vámpír a hétköznapjait. Azaz miket csinál amikor épp nem kajál. A másik részről amiért jó, az a krimi, rész. Hasonló a sorozat mint a Dresden akták. (Valószínűleg nem véletlenül, mert írókban egyezhet a két sorozat, talán Peter Mohan révén, de az imdb nem tartja őt számon mint a Dresden akták írója, bár mégis lehet olvasni interjút vele, annak a sorozatnak a kapcsán) Akinek az tetszett ez is fog. Viszont akinek nem az is találhat ebben maga számára jóságot. mind a krimi mind a misztikus vonulaton.

Imdb

A regény (ami alapján a sorozat készült) írónője Tanya Huff
783 0 0 Film Izé
A Fák Doktora nem kis problémába ütközött...
9991 3 15 Izé
Nas: Hát, az inkább elképzelhető, de sajnos egy ilyen videó alapján nem lehet pontos fajmeghatároz [...]
Fireblade1000: Óriási kukac!!:D
bubi66: Azért a kígyó sem pite , volt türelme felmászni arra a sima fára , bár gondolom , ha madarakk [...]
Mind a 15 komment
 A netbook 12.1 colos LCD-t kapott, a kijelző 1280x800-as felbontással élvezhető. A proceszor egy Intel Atom N270, ami 1,6 GHz-en pörög, ehhez jön még 2 GB RAM és egy 320 GB-os merevlemez. A grafikáért egy Intel GMA 950 felel, amely nélkülözi a HD-képességet, de azért a gépen találunk egy mini HDMI csatlakozót.
1299 0 0 Tech Izé
Betyársereg - "Ne bántsd a magyart, mert pórul jársz!"

"A Betyárseregnek nem lehet bárki tagja. Kizárólag életerős, lehetőleg valamilyen küzdősportban jártas, kisportolt, jó kiállású férfiemberek, igazi harcosok jelentkezzenek."
11914 9 92 Izé
sahinel: Itt csak egyszerűen betartatják a törvényeket. Kb 3 hete pl letartóztattak egy muszlim papot ak [...]
radicalhun: Nem kell a videoban az "enyhen rasszista beallitottsagu egyen" kommentarjat figyelembe venni, eleg h [...]
Drevway: Látom személyes tapasztalatból szidod általánosságban az összes orvos,t de azért nem kéne e [...]
Mind a 92 komment
7 tipp a tini élethez – a szülők nem csak hátráltatni tudnak!
343 1 0 Pink Izé
Aszteroida közelített a Földhöz -  nem tudták a tudósok
628 0 0 Pink Izé
Anti Nowhere League - I hate people
832 0 0 Zene Izé
Radical Hungary - Fehér Magyar

Ehhez nincs mit hozzáfűznöm;)
975 1 10 Zene Izé
RockerBandy: Köszönjük kulturált hozzászólásod. Mondjuk, ha már itt tartunk, élek a te szavaiddal. Roha [...]
Lee77: Undorító, szánalmas, borzalmas! Rohadt fasiszta parasztok tönkre fogják tenni az országot!
go-free: ezek inkább magyar punkok 1969ből, az Egyesült Királyságból... :D:D:D
Mind a 10 komment
Iglu & Hartly - In This City
834 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...