REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Perzsa szőnyeg, nem is drága, csak lehet nem fér be a nappaliba... ;)
2334 2 13 Izé
bandee1219: Hűűűűűűűűű, akkor tuti nem teszek ilyet, nem akarom, hogy elkapjanak a nagyfarkú négerek [...]
Brotherhood Of Iron: bandee erre csak annyit, hogy az eBay-en ha hamis cuccokat arulsz, akkor megbasznak erte eleg csunya [...]
ördög11: photoshop!!!!!!!!!(csak hogy itt is legyen egy ilyen komment...;))
Mind a 13 komment
A "Rubik-kocka kirakása lábbal" világbajnokság döntője.
3195 3 4 Izé
csicsilla: azt a versenyt èn is megnèznèm ahol a farpofàjukkal rakjàk ki!
Maccoyi: Lassan eljön az az idő, amikor már hozzá sem érnek a kockához......... :) Egyébként grat :)
Aideen: nagyon ledöbbentem mikor hallottam erről a versenyszámról....annyira röhejes :D persze ettől [...]
Mind a 4 komment
Olykor rögös a sikerhez vezető út. :))) Na de ennyire? :D (Azért LOL a bemondó is! :)))
11329 9 16 Izé
mcrage: kegyetlen ahogy röhögnek...de érthető is:D
shane: Tiszta James Brown XDDD
MAGura: Én már nem lepődök meg semmin..most a gumicsizma kezd divatba jönni. Egy ilyen kannával egész [...]
Mind a 16 komment
Végre az űrutazóknak is van fizetőeszközük: a neve Quasi Universal Intergalactic Denomination, vagyis Quid. Ne induljatok e nélkül bolygó közi utazásokra!
3792 2 20 Izé
xombat.com: csinaljak szilicimbol ugy tudom az a vilagurben hianycikk
Cromex: Szerintem egész végig sikerült erről beszélni :) Szcientológus zagyvaság.
Balázs: a 17. kommentel elérted hogy a postról beszélsz:D
Mind a 20 komment
The Human LCD - dél-koreai szurkolók
4237 5 10 Izé
bandee1219: Azért elég gyorsan csinálják, kellett gyakorolni, állat.
csicsilla: bazzz ezt összehozni èn tuti a focistàk helyèben ezt nèztem volna,de a srà [...]
Luflee: van benne 2 pixel hiba.
Mind a 10 komment
Kábel dzsungel Bangkokban... avagy a villanyszerelők rémálma. ;)
3786 1 7 Izé
Schabee: aranyos, jó lehet a villanyszerelőnek
Ficánka: Én itt nem lennék villanyszerelő.
bandee1219: Volt már valahol 1 ennél súlyosabb kép is, de azért ez is jó. Kíváncsi lennék, hogy meddig [...]
Mind a 7 komment
Block 66
A 24 éves Lóránt Demeter 5 millió dollár költségvetésű horror sci-fi-jének teaser trailerje.

Infó 1
Infó 2
5799 0 15 Film Izé
cimpi: Kiváncsi lettem mert semmi nem derült ki abbol amit láttam,de ennek ellenére szivesen megnézné [...]
eol: To tease - gyötör, ingerel, kötekedik. A teaser trailer egy olyan reklámfilmecske amiből szinte [...]
bandee1219: Lehet, hogy én sem vagyok tisztában vele, leírhatnád röviden, nincs kedvem utánanézni, de az [...]
Mind a 15 komment
Block 66
A 24 éves Lóránt Demeter 5 millió dollár költségvetésű horror sci-fi-jének teaser trailerje.

Infó 1
Infó 2
5602 1 15 Izé
cimpi: Kiváncsi lettem mert semmi nem derült ki abbol amit láttam,de ennek ellenére szivesen megnézné [...]
eol: To tease - gyötör, ingerel, kötekedik. A teaser trailer egy olyan reklámfilmecske amiből szinte [...]
bandee1219: Lehet, hogy én sem vagyok tisztában vele, leírhatnád röviden, nincs kedvem utánanézni, de az [...]
Mind a 15 komment
Überkreatív névjegyek, ezernyi remek ötlet vehető le belőlük!
Dizájnerek előnyben! ;-)
4144 1 4 Art Izé
CtrlAltDel: Tényleg ritka a minimál feletti névjegy dizájn, de ez nemcsak Magyarországra igaz. Ráadásul a [...]
gvereb1: Szerintem néhány év mulva sokaknak lessz ilyen szintű névjegykártyája.
«Edyson®»: Jozephnek igaza van sajnos. Az embereknek a legegyszerubb kell, sajnos az uj ötletekre nemsokan vev [...]
Mind a 4 komment
Überkreatív névjegyek, ezernyi remek ötlet vehető le belőlük!
Dizájnerek előnyben! ;-)
4403 11 4 Izé
CtrlAltDel: Tényleg ritka a minimál feletti névjegy dizájn, de ez nemcsak Magyarországra igaz. Ráadásul a [...]
gvereb1: Szerintem néhány év mulva sokaknak lessz ilyen szintű névjegykártyája.
«Edyson®»: Jozephnek igaza van sajnos. Az embereknek a legegyszerubb kell, sajnos az uj ötletekre nemsokan vev [...]
Mind a 4 komment
A világ legnagyobb medencéje (San Alfonso del Mar, Chile)
10664 5 21 Izé
bungle: Az indexhez is eljutott a hír röpke 5 év alatt... http://index.hu/kulfold/2012/05/22/negyedmillio [...]
bungle: Még pár fotó: http://minhaselecao.blogspot.com/2008/01/most-larg-pool-in-world-9-photos.html
Ency: hű :)
Mind a 21 komment
Kreatív izék átlagos dolgokból
2199 2 6 Art Izé
bandee1219: Erről az Aranygyermek ugrott be..
anon: http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=32365&c=-3&s=dd&p=3 ez kimaradt :)
Bobek: A nagylakat megpróbálja kinyitni az erényövén levő kis lakatot!
Mind a 6 komment
Kreatív izék átlagos dolgokból
2249 8 6 Izé
bandee1219: Erről az Aranygyermek ugrott be..
anon: http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=32365&c=-3&s=dd&p=3 ez kimaradt :)
Bobek: A nagylakat megpróbálja kinyitni az erényövén levő kis lakatot!
Mind a 6 komment
Daisy rátalált álmai fogására... egy mammut csontra!
3987 1 19 Izé
RdsG: Én nem ismertem a viccet, de rákerestem: "Az asszony elmegy az állatkereskedésbe. Venni akar eg [...]
kolompír: Erről egy vicc jut eszembe: "Karatekutya a faszt..."
Maccoyi: igazi harci kutya....... megölt és megevett egy egész mamutot :)) :D
Mind a 19 komment
Pixar (ill. azóta kiderült, mégse Pixar) - Indigen
Durvulnak a fiúk...
7442 9 14 Izé
Bakeyoo: muhahahhahahahaha
kolompír: Én még nem láttam. Szerintem kurvajó. :D:DD:D:D:D:D:D
Noclip: elnézést emberek, You tubon találtam, nem néztem utána... Majd legközelebb
Mind a 14 komment
Jan Von Holleben: Dreams Of Flying
2818 0 6 Art Izé
Ficánka: Ez király!Megpróbálom én is!
Ency: hű. ezek nagyonjóóók
man_oo: Huhh ez zsír... majd én is csinálok pár ilyet.. :-D
Mind a 6 komment
Jan Von Holleben: Dreams Of Flying
3047 4 6 Izé
Ficánka: Ez király!Megpróbálom én is!
Ency: hű. ezek nagyonjóóók
man_oo: Huhh ez zsír... majd én is csinálok pár ilyet.. :-D
Mind a 6 komment
A Hunyadi Mátyás gimi szokásos évnyitója, az igazgató dallal köszönti szerencsétlen diákokat. Igazi büntetés!
Aki végig kibírta, annak itt a tavalyi évnyitó...
7520 2 20 Izé
kat: durva nagyon.. ez itt a ház.. a hunyadi..:DDD kom nekünk ien évnyitónk lenne sztem a suli már n [...]
Sátánista kiscsávó666: Nálunk az egyik csaj elhányta magát!
Lilu__cica: A huszonhetedik másodpercig bírtam! X( megdöglés!
Mind a 20 komment
Desktop Factory 125ci 3D nyomtató! Te mit nyomtatnál vele először?
6459 3 30 Izé
bandee1219: Igen, ezt én is írtam lenetebb. Nem rossz dolog ez, lehet agyagmodellezni is, de ez talán gyorsab [...]
Mimis: És még nagyon sokmindenre használják. Csinálnak valamiből mondjuk egy méretarányosan kicsiny [...]
bandee1219: Nem, ez "egyszerűen" (ahogy avideó is mutatja lentebb ) speciális anyagot tud megyszilárdítani [...]
Mind a 30 komment
Ereszcsatorna rendszer egy drezdai házon.
2452 0 12 Art Izé
SexyBaby18: fentről belepisilni, és lent megfőzik xD
bandee1219: Persze nem 1000 bar, csak hogy follyon folyamatosan a víz.
bandi: nem kell nagy nyomás ahhoz hogy továbbfolyjon
Mind a 12 komment
Ereszcsatorna rendszer egy drezdai házon.
2631 2 12 Izé
SexyBaby18: fentről belepisilni, és lent megfőzik xD
bandee1219: Persze nem 1000 bar, csak hogy follyon folyamatosan a víz.
bandi: nem kell nagy nyomás ahhoz hogy továbbfolyjon
Mind a 12 komment
Azt hittétek ma már megússzátok büntetés nélkül? ;)

Török Star Wars már volt. A török Star Trek még durvább! :D
4260 2 21 Izé
bungle: Előbbi link már nem működik, de itt van még Török Rambo: http://www.youtube.com/watch?v=ljlBU [...]
bungle: Török Rambo megvolt? ;) http://www.youtube.com/watch?v=tCNi9I1dHk4
hadigabi: ez ilyen agytömő stílus...nagyon sz*r!!!
Mind a 21 komment
2007. augusztus 31-én a Cadbury csoki kijött ezzel a reklámmal... de hogy mi köze van ennek a csokihoz?!
3305 1 20 Izé
Brotherhood Of Iron: alpha valahogy sejtettem hogy felre fogod erteni... nem baj elmagyarazom... Azt hogy mennyi a fizete [...]
alphadog: "ahogy aterzi az amugy fantasztikus Phill Colins szamot" Mi vaaaaaan?? Úgy érted az ember abban a [...]
Brotherhood Of Iron: Maga az hogy a gorilla dobol egy aranyos dolog.... ahogy aterzi az amugy fantasztikus Phill Colins s [...]
Mind a 20 komment
Ede vagyok, a csótány. Az emberiség úgy döntött, én vagyok a legalkalmasabb arra, hogy képviseljem a bolygót. Október negyedikén, a Szputnyik kilövésének ötvenedik évfordulóján felszállok egy hordózórakétára, ami elvisz a végtelenig, és tovább. Tarts velem, és kövesd felkészülésemet!

Ede, a csótány blogja.
2691 0 4 Izé
mrschwalbe: Hát ez egy szar már ne is haragudjon aki készítette! Viszont becsülöm, hogy tisztességesen me [...]
hadigabi: kész van
Nakrul: mi lesz a következő? büdi, az ázsiai műszálas zokni blogja?????
Mind a 4 komment
Theo Aartsma digitális játszótere
4757 0 1 Art Izé
hadigabi: Kegyetlen szép képek.Nagy felbontásban.még projektoron is....király!!!!
Theo Aartsma digitális játszótere
4856 7 1 Izé
hadigabi: Kegyetlen szép képek.Nagy felbontásban.még projektoron is....király!!!!
Faces in Places - avagy arcok különböző hétköznapi dolgokban...
5196 8 6 Izé
Daneee vagy Danyeee: Szerintem a hazteto
csirek: tréfás.....xD
ocsy21: A Golden Eye a legjobb! :D
Mind a 6 komment
Iman Maleki iráni perzsa festő festményei.
Megkapta a "Legnagyobb Tehetség a Realizmusban" nemzetközi díjat.
7321 1 25 Art Izé
bandee1219: Jó részletesek
cassius: Ez itt nem művészet, hanem a valóság másolása. Amit ez tud, arra ott van a fotó.A művészet [...]
Laci: Non très bien. Csak kissé lefújtam a po(u)rt a szótárról. :)
Mind a 25 komment
Iman Maleki iráni perzsa festő festményei.
Megkapta a "Legnagyobb Tehetség a Realizmusban" nemzetközi díjat.
7600 5 25 Izé
bandee1219: Jó részletesek
cassius: Ez itt nem művészet, hanem a valóság másolása. Amit ez tud, arra ott van a fotó.A művészet [...]
Laci: Non très bien. Csak kissé lefújtam a po(u)rt a szótárról. :)
Mind a 25 komment
Anti-destruction device for laptop
4793 3 9 Izé
Bakeyoo: Naná :D
cinic: OK elnézve :D. Legalább jó buli volt?
Mimis: Hooogyne... aztán véletlen kicsit gyorsabban guggolok le telefonálás közben, és a kis rakétá [...]
Mind a 9 komment
Öltöztesd Bush bácsit, csupán 12,95 dollárért meg is rendelheted. :)
4678 1 3 Izé
Shando: Az udvari bolond hűen tükrözi dzsordzsit... XD
xXxEmObO.oYxXx: ritka szar... mármint ez a figura xD
hadigabi: ez naggyon kéész vannnXD
Brian Dettmer fura könyvei
3922 1 2 Art Izé
varazs: Ezek a kònyvek mindenre valòk, csak olvasàsra nem!
hadigabi: Rohadtul ráérhet a "művész" úr...
Brian Dettmer fura könyvei
4067 2 2 Izé
varazs: Ezek a kònyvek mindenre valòk, csak olvasàsra nem!
hadigabi: Rohadtul ráérhet a "művész" úr...
Mai ismeretterjesztő rovatunkban dzserboa, az egyiptomi ugróegér.

3165 1 21 Izé
enti: ez is ő :D http://www.youtube.com/watch?v=HXJPIdgPlFg
wtf: BBC még csak most hallott róla? :) http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/7130484.stm" target="_blank [...]
bandee1219: Mekkorát ugrik? Vagy egyáltalán mekkora?
Mind a 21 komment
Új humánigazgató, a dolgozók munkájának maximálissá tételére! :)
4506 2 9 Izé
Johnny McBus: Annak aki nem értené: A linebacker az amerikai fociban védőjátékos és az a dolga hogy a föld [...]
theDoctor: mit nem lehetett ezen érteni? ne legyetek már ennyire gyíkok, gyíkok én szakattam ezen XDXDXD
PHS: Ez most vagy nagyon állat, vagy már annyira fáradt vagyok, hogy mindenen röhögök :D
Mind a 9 komment
Egy kis Darth Vader Blues :D (szájharmonikán)
14942 13 12 Izé
Schabee: qrva nagy
hadigabi: erre is NO COMMENT
csicsilla: jàààààààààààhàhàhààà [...]
Mind a 12 komment
WWE Divas 2007 Special Edition Magazine
24235 2 9 Izé
Findzs: mutathatnának azért rajtam egy két fogást :)
Der Fleischer: Frankó! Egy a véleményünk. Csá
GregMarton: Van abban valami amit mondtal, en ertettem felre sztem hogy azt hitted h ezek is csak modell p..k... [...]
Mind a 9 komment
Julien Dupont Lyon utcáin - urban freestyle trial motorozás
7075 5 10 Izé
Tooni: http://totalbike.hu/hirek/2010/01/13/a_motorostol_rettegnek_a_varoslakok/ http://www.youtube.com/use [...]
bandee1219: Keni a témát, de a végén alüti a fotóst?
bungle: p.L.u.c.K küldte: Hasonlítanak a motocrossos srácra, de azért bicajjal elég durván csinálják [...]
Mind a 10 komment
Régi kedvencem B. J. Thomas 1970-es slágerlistás dala, a Raindrops Keep Fallin' on My Head. Az egyik korabeli show felvételén egész komoly mennyiségű víz zúdult a nyakába... :D
3835 0 6 Izé
Attila: Szerintem a legviccesebb a videóban, az amit a youtube post-ok között olvastam, mégpedig: 0:36 n [...]
P071: Hát én csak 19 vagyok de ezt a számot milliószor hallgattam meg az autóban a szüleim mellett [...]
Mage_ster: Mér ti nem ezen a zenén nőttetek fel ?:)))))
Mind a 6 komment
Anyuci egy kis késdobálással dobja fel a babazsúrt! :)
5618 1 14 Izé
Élien: Meztelen politikai kijutóst tegyél fel,mert az biztosan bejön!! :)
three.d: Ja, eltalálja? Akkor végignézem inkább!
zuza: Mi szükség erre ? :S
Mind a 14 komment
Régebbi postok...