REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
itt az új Knigh Rider film. Mivel Amerikában sikeres volt, ezért az NBC televíziós csatorna megrendelte a sorozat folytatását, amelynek premierje szeptember 24-én lesz az Egyesült Államokban. A magyar rajongói oldal.
5214 1 20 Izé
Purple: szívemből szóltál :D
Lili: De azért azt meg kell hagyni, nem szeretem, nem teCCik, de a kocsi, hmm, abba beleülnék :D
Lili: Hát őszinte leszek. Sok dolgot nem erőltetnék az emberekre. Ezek közé tartozik David Hasselhof [...]
Mind a 20 komment
Hát ez közel volt...
12507 4 6 Izé
M4RCI: befostam volna xD
Ujvy: fejbe küldte volna, asszem itt halok meg a röhögéstől..:D
Derill: srác milyet vidul rajta:D:D
Mind a 6 komment
Vajda Attila a Kenu Egyes 1000 méteres futamában megszerezte Magyarország első olimpiai aranyérmét. :)
475 0 1 Sport Izé
foRi: Gratulálok Attila!
Medal of Honor - Egyre biztosabb a modern hadszíntér!
1084 0 2 Tech Izé
Shifty_: Azt azért ne feledd, hogy az Infinity Ward tagjai az első Medal of Honor csapatból kerültek ki [...]
Taky: most meg lemásolják a cod 4 et :) nevetséges :)
USB koalamaci jól!
2584957 1 1 Tech Izé
winkytct: a nagyfeju az sok memoriaval rendelkezik :)))
David MeShow és az ő egyszemélyes zenekara!

Már volt régebben is Zene Izén.
4045 3 7 Izé
Yvette: Nagyonjó!!
Darklightangel: ez jóóó tud vmit a gyerek
közlegény: Nagyon jó, különösen, ha a nem nézem a fejét. :)
Mind a 7 komment
David MeShow és az ő egyszemélyes zenekara!
3971 1 2 Zene Izé
madMate: abszolút :)
M.Andreas: Kúl. l :)
A Cseh, Jankulovski gyönyörű szabadrúgásgólja az Angolok elleni barátságos mérkőzésen, amit Augusztus 20-án rendeztek meg és 2:2-es döntetlennel zárult. A többi gólt itt  nézheted meg.
545 0 0 Sport Izé
Slipknot - Sulfur

Egy kis ízelítő a Slipknot 4. albumáról:)

Butcher's Hook

Gematria (The Killing Name)

Dead Memories

Vendetta

This Cold Black
415 2 9 Zene Izé
Mexi.: Ez tényleg már nem a régi... :S
Cromex: Bárki bármit mond, ez már nem az az igazi Slipknotos cucc.
Balázs: mennék én ha lenne zsé meg ilyen apróságok:D meg ugye türelmetlen is vok pöppet :P
Mind a 9 komment
Mielőtt rákattintasz a képre tippeld meg, hogy "mit süt a kis szűcs"?
9161 5 37 Izé
doktorcukor: Ajánlom figyelmetekbe a "gumimaci halálát" !!! Az alapja ugyanaz KClO3 és cukor csak látványos [...]
doktorcukor: Az adalékanyag nem KCl hanem KClO3 vagyis kálium-klorát, ami oxidálószer. Valójában a kálium [...]
Matyi: Jah ez már kémia ehez hülye vagyok!XD
Mind a 37 komment
Brooklyn Bounce - The Real Bass

Get ready to bounce

Take a ride


Bass Beat and Melody

Born to bounce

Progressive attack
 
712 5 1 Zene Izé
Dawe: szeretem ezeket a tipikus dodzsem zenéket :P
Aranyos, stílusos letölthető háttérképek
8023 1 18 Art Izé
Purple: már magyar az oldal, és mobiltelefonra is le lehet szedni a képeket :)
Maccoyi: Áprilisi hátterek: http://www.smashingmagazine.com/2009/03/30/desktop-wallpaper-calendar-april-200 [...]
Maccoyi: Decemberi háttérképek: http://www.smashingmagazine.com/2008/11/30/desktop-wallpaper-calendar-dec [...]
Mind a 18 komment
Aranyos, stílusos letölthető háttérképek
8504 24 20 Izé
Purple: http://vladstudio.com/hu/wallpaper/?bug :)))
Maccoyi: Háttérképek augusztusra: http://www.smashingmagazine.com/2009/07/31/desktop-wallpaper-calendar-au [...]
Purple: már magyar az oldal, és mobiltelefonra is le lehet szedni a képeket :)
Mind a 20 komment
A Norvég Királyi Őrség lovagjává ütöttek egy skót pingvint.
Nils Olav, a híres királypingvin a norvég király, ötödik Harald engedélyével mostantól nemcsak kabalája, de vezérezredese is testőrségének. Nils Olav 1970-ben lett először a gárda tiszteletbeli tagja, amikor egy fiatal hadnagy Nils Egelien meglátta az állatkertben, megszerette és őrvezetővé nevezte ki. Az a pingvin a nyolcvanas években meghalt, így a norvégok egy fiatal állatot kiáltottak ki az új Nils Olavnak. A pingvin azóta számos kitüntetést kapott és négy szobrot is emeltek a tiszteletére.

1972 2 19 Izé
godzsy: Ez a Batman 126 forgatása... "Pingvin visszatér" alcímmel. xD deVito hol maradt? :D
Öcsi: az még semmi h lovaggá ütötték, de még hozzá is öltözött ;)
Dawe: ezmost komoly? :D
Mind a 19 komment
Szerintem az Aerosmith egyik legjobban sikerült száma. Érdemes meghallgatni! : )
516 2 0 Zene Izé
Lafoxka egy (fogjuk rá) mesterséges intelligenciával rendelkező lány. Lényegében egy robot chat program. Lehet rajta röhögni sokat :) Hozzászólásokba leírhatjátok, ha valami vicces sül ki abból, amit mond. :D

(Mikor bejelentkezésnél felhasználónevet és jelszót kér oda bármit írhatunk, felenged...)
16243 18 138 Izé
cila: Lafoxkát mintha csak neked találták volna fel (vagy ki). Elolvastam. Mi egyebet is csinálhattam [...]
ebay: behaltok rajta olvassátok el!!!:)alulról kezdjétek Válaszod, kérdésed: Lafoxka Helló. [...]
Alexandra: Nekem ez tetszett a legjobban: :D [...]
Mind a 138 komment
Usain Bolt újabb győzelme és egyben világrekordja is, most 200 méteren
567 0 0 Sport Izé
Fotók a chicagói Millenium Parkban található, az indiai származású Anish Kapoor alkototta 10 méter magas, 20 méter hosszú és 110 tonnás Cloud Gate (Felhő Kapu) névre keresztelt "krómbab"-ról.
2851 0 11 Art Izé
Laci: Technikai csodának tartom a kivitelezést (préselés, hegesztés, polírozás). Ez egy gigantikus [...]
ibor90: gésagolyók? :)
Wicked: Igazából egy ufo, csak műalkotásnak van álcázva.
Mind a 11 komment
Fotók a chicagói Millenium Parkban található, az indiai származású Anish Kapoor alkototta 10 méter magas, 20 méter hosszú és 110 tonnás Cloud Gate (Felhő Kapu) névre keresztelt "krómbab"-ról.
3121 6 11 Izé
Laci: Technikai csodának tartom a kivitelezést (préselés, hegesztés, polírozás). Ez egy gigantikus [...]
ibor90: gésagolyók? :)
Wicked: Igazából egy ufo, csak műalkotásnak van álcázva.
Mind a 11 komment
Heavy Metán: a farfúvós művész

Johann Strauss Kék Duna keringőjének egyedi feldolgozása.
Egy interjú a művész úrral, valamint az oldala, ahol megvehető a cd-je. :D
És ha ez nem volt elég: még pár hivatásos "művész". :)
2742 1 13 Izé
bungle: Re-Peet küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=SFLw8aH-M2w Szöveg: Kicsit a kiejtésén kell [...]
noartis: most hogy mondod ez tényleg Kanadai humor különben mindenki tehetséges valamiben
Tybbah: csak nekem juteszembe erről Terrance és Phillip? :P
Mind a 13 komment
Egyes tudósok szerint mégis lapos a Föld: 2008-ban még mindig élnek olyan tudományos képzésben részesült felnőttek, akik úgy hiszik: a Föld lapos, a világ kormányai pedig az űrügynökségekkel karöltve összeesküvéseket szőnek, hogy megzavarják az embereket.
5634 8 37 Izé
Laci: Hehe, erről Maxwell egyik mondása jut eszembe (nem pontosan, csak emlékezetből idézem): Tanok [...]
Fafee: Az arc 2001-ben, aki irta a cikket pedig 2000-ben halt meg, a cikk maga pedig 96-ban készült, szal [...]
Neph: Nos, ha már az ember tudós, de nincs mit letennie az asztalra, híres helyett még lehet hírhedt, [...]
Mind a 37 komment
Érkezik a Far Cry mozi Uwe Boll "mestertől". ;)
3234 0 24 Film Izé
|-=O=-|: IMDb: 2.7 :D Hát hiába, Uwe Boll, szóval rossz már nem lehet. ;)))))))))))))))))))))) Legalább [...]
deyso: még a poszter fotójának erejéig se voltak képesek egy igazi glock pisztolyt szerezni hanem vmi [...]
mun: úgy tudom hogy a németeknél van valami ilyen hülyeség, hogy ha a film elkészítéséhez szüks [...]
Mind a 24 komment
Érkezik a Far Cry mozi Uwe Boll "mestertől". ;)
3220 1 23 Izé
|-=O=-|: IMDb: 2.7 :D Hát hiába, Uwe Boll, szóval rossz már nem lehet. ;)))))))))))))))))))))) Legalább [...]
mun: úgy tudom hogy a németeknél van valami ilyen hülyeség, hogy ha a film elkészítéséhez szüks [...]
screty: Nem tudom ki az az Uwe Boll , de ahogy elnéztem a trailerben azt a motorcsónakos hiper ugratást.. [...]
Mind a 23 komment
???
4531 1 19 Izé
r.a.w.: hmm.... így gólyatábor-rendezés után ez most összetörte a sörösüveget. asszem aludnom kell [...]
dani0001414: Vezetéket legalább kiretusálhatta volna
Lex: először azt hittem a postkép miatt, hogy ez egy SlipKnot paródia vagy valami :D
Mind a 19 komment
Hány tevét ér a barátnőd? Itt megtudhatod! :)
(Az enyém: 71 teve, 1 kecske és 9 birka, várom egy sejk jelentkezését! ;))
20324 13 88 Izé
Vigyori: 60 teves és 2 kecske.... hmmm hát lehetne jobb is :S
Jocyka: Háát őszintén szólva, az én barátnőm 200 tevét ért egy Hurghadai bazárosnál...:P HIHI
karpatika: hát, nagyanyám a progi szerint 1 kecskét se ér...
Mind a 88 komment
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5161 2 5 Art Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5302 6 5 Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Akinek elege van a megapixelekből, annak itt van egyetlen egy, de elkalandozhat hasonlóan "tartalmas" felületre, ahová nem árt nagyító.
10425 7 15 Izé
Mote: juj én megtaláltam a rejtett értelmét amúgy! A pixel színe pontosan R153, G153, B153, tehát 1 [...]
eol: Blokkónád, mie?
sznájpa: kicsi, de legalább blokkolható http://noob.hu/07/0819/pixpagekill0dferrt.jpg
Mind a 15 komment
GeForce: Megérkezett a PhysX támogatás
922 0 0 Tech Izé
Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
3872 1 8 Art Izé
Szamooca: Nagyon gyönyörű képek!O_o Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű em [...]
VixCicc: Nekem nagyon tetszenek a képek! *-* ^-^ Nagyooon ügyi :D :P
AVIREX: egyetértek ismeretlen userrel,vagyis a kommentjének első felével.
Mind a 8 komment
Egy igen tehetséges fotós barátom, Pihe képei, munkái! Érdemes megnézni, kreatív, inspiráló!
4060 5 8 Izé
Szamooca: Nagyon gyönyörű képek!O_o Nekem legjobban az elvontabbak tetszenek,vagy csak a sima,egyszerű em [...]
VixCicc: Nekem nagyon tetszenek a képek! *-* ^-^ Nagyooon ügyi :D :P
AVIREX: egyetértek ismeretlen userrel,vagyis a kommentjének első felével.
Mind a 8 komment
Medal Gets
2604 1 13 Game Izé
szűzirónia: ez volt nekem a leggyorsabb eddig
MVS: ez cukker volt köszönöm!
nicky80: én is szeretem az ilyeneket.könnyű kijutni belőle:D
Mind a 13 komment
Robbie Fowler   mesterhármasa az Arsenal ellen 1994-ből, amit 4 perc 33 mp alatt ért el, és ez eddig a leggyorsabb tripla a Premier Leauge-ban.

Vasárnap Gabriel Agbonlahor  is mesterhármast rúgott a Manchester City-nek, igaz neki hét perc kellett hozzá.

Itt megnézheted Agbonlahor három gólját.
428 0 1 Sport Izé
risco: liverpool 4 ever
Usain Bolt  legújabb világrekordja a Pekingi olimpiai 100 méteres döntőjében.
603 0 1 Sport Izé
risco: és egy ujabb dopping
Ez történik, mikor elvetjük a sulykot az önbarnítóval, esetleg túlzásba visszük a metroszexualitást...
18817 5 137 Izé
spidi: Piritott Ribanc+Selyem RAMBO! háá ijen embereket a világra!! fújjjjjjjjjj
wtf: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35749" target="_blank">http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id [...]
nellcsy: Egyetlen szóval jellemezném a képeket: Szörnyű!!! Nem ismételgetem sok előttem szóló vélem [...]
Mind a 137 komment
Sikztah - We Gotta Groove
661 4 3 Zene Izé
Kopasz: Igen, lehet! www.sikztah.com
MStipee: Hatalmas zene, lehet még vhol találni hasonlót tőle?
Kopasz: http://www.mecca.hu/sikztah/20080822_vertigo_theetiket_.jpg
Hasznos kis oldal, megmondja karácsony van-e.
14419 19 40 Izé
Purple: ejha, ha ennyire kiálltál a vallás mellett (is) a leples postban, akkor ezt minimum tudnod kéne [...]
ssscsaba: nemtudom mi szerint figyeli, de nálam 00:01-kor már karácsony volt :) Úgyhogy mostmár hivatalos [...]
toth_pityu: na jól van! most már nyugodtan alszok :) de ha angolul no karácsony, akkor miért magyarul igen k [...]
Mind a 40 komment
Manuel Uribe 2 éve még több mint fél tonna volt. Azóta lefogyott 310 kg-ra, de még így is nagy esemény, ha "kimozdul" otthonából.

Szerelmét, a 38 éves fodrásznőt négy éve ismerte meg, két éve "jár" vele - fekve.
"Szeretkezünk és Isten előtt már házaspár vagyunk".
5600 0 13 Izé
mekszamnojz: nekem nem indulnak el a youtubos videók és hang meg pláne nincs hozzá ha mégis valamit megmocca [...]
bungle: Megtörtént az esküvő: http://www.youtube.com/watch?v=VJWPFHE0nQY
Laci: Hétvégére kikapcsolódásként őszintén ajánlom Viola Zoltán: Dagik c. renkivül szórakoztat [...]
Mind a 13 komment
Ez a Herceg már nem az a Herceg! Egy teljesen új hőst mutat be a UbiSoft a legújabb Prince of Persia-ban, mely nem csak karaktereivel kíván új irányt venni. Prince of Persia: Prodigy előzetes.
962 0 0 Tech Izé
Sons & Daughters - Gilt Complex

A két fiúból és két lányból álló glasgow-i Sons And Daughters szépen kifejlődött 2001-es indulása óta. A debütáló hétszámos minialbum, a 2003-as Love The Cup egyenetlen félakusztikus dalai után a kvartett az első igazi nagylemeznek számító 2005-ös The Repulsion Box idejére már zajos, fésületlen szerzeményekkel hirdette, hogy érdemes odafigyelni rá (ezt a 2006-os Szigeten mi magyarok is megtehettük), és a következő nekifutásra gondos megmunkálással – és egy neves producer segítségével – egy egészen remekbeszabott Sons And Daughters-anyag készült.
573 1 0 Zene Izé
Régebbi postok...