Nem egy hétköznapi temetés ;)
(érdemes figyelni nagypapi pizsijét, a fotelt, amiben nyugalomba helyezték, kezében a távirányító, a tv-ben gondolom kedvenc csapata...)
3035
0
Izé
Tom Noddy "a buborékos embör"
Videó itt.
3226
3
Izé
Ezen a szájton meg lehet találni az interneten is nézhető tévé-csatornákat, többé-kevésbé elfogadható minőségben.
6754
12
Izé
Jajjajaj, érzékek elleni támadás?
Valamire valakinek biztos jó lesz: a BRAVO címlapjai a 70-es évektől.
4390
0
Izé
FOLYADÉKOT SOHA NE MELEGÍTSÜNK 2 PERCNÉL TOVÁBB MIKROHULLÁMÚ SÜTŐBEN
„Egy 26 éves fiatalembernek kedve támadt egy csésze kávéra. Elővette a csészéjét, megtöltötte vízzel és (mint már annyiszor) a mikrohullámú sütőbe tette, hogy a víz megmelegedjen. Nem emlékszem már pontosan mennyi időre állította be az órát, de arra igen, hogy azt mondta fel akarta forralni a vizet. Amikor a beállított idő lejárt, kivette a csészét a mikróból, belenézett, és csodálkozva vette észre, hogy a víz nem forrt fel. Abban a pillanatban a csésze “robbant” és egész tartalma az arcába csapódott. A csésze még épségben volt mikor eldobta, tartalmát pedig a vízben felgyülemlett energia „robbantotta fel”. Az arca tele lett hólyagokkal, arcát 1. és 2. fokú égési sebek borítják, nagy a maradandó sebhelyek valószínűsége. Bal szemén akár a látása is sérülhetett. Kórházi tartózkodása idején a kezelőorvos elmondta, hogy ez, sajnos, elég gyakori eset és figyelmeztetett, hogy soha ne melegítsünk csak vizet a mikróban. Ha vizet szeretnénk melegíteni, valamit mindig tegyünk a csészébe, fapálcikát, teafiltert stb, ami a keletkező energiát elvezeti. Sokkal biztonságosabb azonban a vizet vízforralóban melegíteni.”
A General Electric válasza:
„Köszönjük a megkeresést. Örömmel állok rendelkezésükre. Az önökhöz beérkezett e-mail tartalma megfelel a valóságnak. Mikrózott vízben és egyéb folyadékokban nem mindig keletkeznek buborékok a forráspont elérésekor. Tulajdonképpen túlhevített állapotba kerülnek, és nem keletkeznek buborékok. A túlhevített folyadék akkor fog kiforrni a csészéből, amikor megmozdítjuk, vagy például kanalat vagy teafiltert helyezünk bele. Hogy ez ne történjen meg és megelőzzük az esetleges sérüléseket, soha ne melegítsünk csészében bármilyen folyadékot két percnél hosszabb ideig. Melegítés után hagyjuk a csészét még 30 másodpercig a mikróban állni és csak azt követően vegyük ki és tegyünk bele kanalat vagy bármi mást.”
Egy technika tanár a következő magyarázatot fűzte az esethez:
„Köszönöm a mikrohullámú sütővel kapcsolatos figyelmeztetést. Nem az első eset, amellyel találkozom. Az oka egy túlhevítésként ismert jelenség. Vízmelegítés közben bármikor előfordulhat, különösen akkor, ha az edény, amelyben a vizet melegítjük új, vagy ha csak kis mennyiségű vizet melegítünk (fél csészénél kevesebbet). Az történik, hogy a víz gyorsabban melegszik föl, még mielőtt buborékok keletkezhetnének. Ha a csésze nagyon új, akkor nincsenek még rajta kisebb felületi karcolások, repedések, amelyek a buborékok képződését elősegítenék. A felgyülemlett hőt elvezető buborékok hiányában a folyadék nem kezd forrni, hanem tovább melegszik, jóval saját forráspontja fölé. Amikor azután ilyen állapotban a csészét megmozdítjuk, vagy a folyadékot megkeverjük, rohamosan beindul a buborékképződés és kiszorítja a csészéből a forró folyadékot.”
5802
0
Izé
"Akciófigurák", játékbabák.
A Dallas a legjobb :)
3000
0
Izé
Toalettkacsa...izé...toalettkutya!
4567
0
Izé
Mr. T Treat your mother right
Mr. T's BE SOMEBODY!
4078
0
Izé
8717
2
Izé
David Hasselhoff: Crazy For You
+ 1
David Hasselhoff: Jump In My Car
4177
0
Izé
Drága a mozijegy?
Unod a sorbanállást?
Órákat ülni unalmas filmeken?
ENNEK VÉGE: Mozifilmek 30 másodpercbe sűrítve
Kedvenc:
Ponyvaregény
Cápa
10203
14
Izé
Kis bemelegítés.
00:26:26- [@aNdRew6]: bazzeg
00:26:29- [@aNdRew6]: hol a tajszamom
00:26:42- [@g-pard]: keress hozzá keygent
7424
9
Izé
A tábla mögött 67 mexikói áll. :)
5905
1
Izé
Valószínű ő már megtalálta a 3 különbséget
ebben a játékban. ;)
6923
3
Izé
Bianca Ryan 11 éves és tehetségesebb, mint itthon az összes megasztár együttvéve...
Itt meg Janis Joplint énekel
17298
9
Izé
9250
1
Izé
Egy kis nosztalgiázás... 1500 videó a 80-as évekből!
Na, ki találja ki, melyik klipben szerepel a képen látható csinos hölgyike? (hamarosan itthon koncerteznek!)
31849
3
Izé
5070
0
Izé
Amint azt az alábbi videó is tanúsítja, a túl sok tévézés súlyos mentális deformációt okozhat elsősorban a fiatalok körében, mely magatartás-zavarral, idegrendszeri elváltozásokkal és egyéb maradandó vagy végzetes következményekkel járhat.
Crazy Frog Bros
8586
1
Izé
Ha a nők uralnák a világot...
5769
8
Izé
Kicsit elkésve, de azért még talán időben... az ize.hu gratulál Marsi Anikó, Palik László és az RTL Klub közös babájának!
5840
0
Izé
Lakatos (Cshapó) Csaba
Egyéb videói (kungfus, efbiájos, stb.)
letölthetők itt. (231 Mb rar!)
10391
5
Izé
Az ilyen embert igazán tudom tisztelni.
Második része illetve a frankó "live".
8074
1
Izé
Ugye? Ugye?
Ugye, hogy "uh"?
Pilu zenéi
3629
1
Izé
Breakdance Baby
10943
9
Izé
Márvoltmásholittmégnemkitérdekel kategória
Gát véder 2
Az 1. rész meg itten jól
(na jó, azért Szalacsit és társait már köszönjük nem kérjük...)
6425
2
Izé
Találd meg a 3 különbséget a képeken!
36267
5
Game Izé
Találd meg a 3 különbséget a képeken!
32267
12
Izé
Az alábbi régi favicc jut erről eszembe:
Az öreg székely bácsi felmegy Pestre az állatkertbe, hogy életében legalább egyszer lássa azt. Nagyon tetszik neki, sorra nézi az állatokat: a majmokat, a tigriseket, struccokat, stb. Odaér a zsiráfok kifutójához. Nézi a zsiráfot, nézi, csóválja a fejét. Már vagy egy órája bámulja tátott szájjal, mire hitetlenkedve csak ennyit tud mondani:
- Márpedig ilyen állat nincs!!!
7130
4
Izé
Táncra fel!
7400
0
Izé
8915
4
Izé
Isteni Szeretet Jézus Szíve
Szörnyülködjetek vagy nevessetek ízles szerint. A legjobb szerintem a
Szentté avatás... lehet hogy befektetek egy ilyenbe, nehogy mar csak Assissi Szent Ferencnek legyen jó.
9697
2
Izé
Na, egy ilyen kéne a Balatonba meg nekem a távirányító...
11310
4
Izé
Ha már a zenei élet magaslataiban járunk...
Night of Fire
8130
0
Izé
Yoginak, a mopsznak nyelvi problémái akadnak
Egyébként saját site-ja is van:
Yogi the Pug
5449
0
Izé
Titokzokni anno sikeres volt. Na és most! Támad a titokkapucni!
3802
2
Izé
Furimányos szerkentyűk tárháza...
4587
1
Izé
Mentsd meg a cicókat vagy tanítsd meg őket repülni >=)
10053
2
Game Izé
Mentsd meg a cicókat vagy tanítsd meg őket repülni >=)
9353
8
Izé
Az évszázad találmánya
17075
0
Izé