REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tulajdonképpen ez extrém sport, de kerékpáros sport is.

Ez az utolsó Red Bull Rampage, amit rendeztek. Többet a tudomásom szerint nem rendeztek, mert túl balesetveszélyesnek gondolják.
606 1 1 Sport Izé
ceazar: nem is értem miért
Space jam

B Real Busta Rhymes Coolio LL Cool J Method Man - Hit em High

 
964 0 0 Zene Izé
Topmodelz-Have You Ever Been Mellow

China in Your Hand

Érdekes stílusuk van, de nekem bejön. :)
455 1 1 Zene Izé
Niccoyi: Nem rossz... :)
Star Wars esküvő
3684 0 3 Izé
Balázs: Valentino te állat:DDDDDXD
Laci: ... s hallYoda! a birodalmi lépegető után még felhajtottam egy hosszúlépést is. Török Báli [...]
Valentino: Idézek: " Milyen volt a mise?" "Milyen mise?" " Hát amikor ti ketten összeházasodtatok, Jay mond [...]
Dell Studio Hybrid - Újabb mini pc
Belevetette magát a Dell is a minigépek világába, név szerint a Studio Hybriddel, amit úgy emlegetnek, mint a cég első lépését egy környezetbarát PC megalkotása felé, amelyet laptop-alkatrészekből állítanak össze a minél kisebb méret és fogyasztás érdekében.

Konkrét számokat említve ez annyit tesz, hogy míg egy torony 300 wattos tápot igényel, addig a Hybrid 65 alatt marad, és 80%-al kisebb még egy mini toronynál is. Állítják továbbá azt is, hogy az új rendszerük "le fogja hagyni a Mac mini-t is", mivel opcionálisan választható lesz hozzá Blu-ray meghajtó (hajrá, HD), HDMI-kimenet, TV-tuner és 8-az-1-ben kártyaleolvasó is.

Már a sokrétű lehetőségekből is látható, hogy a személyre szabhatóság ezúttal különös hangsúlyt kapott, és ez nem csak a belbecsben, de a külcsínben is megnyilvánul, mivel egyrészt számos színben, másrést pedig a láthatólag egyre divatosabb bambusz-borítással is kapható - a gépet pedig tetszés szerint tárolhatjuk fekvő pozícióban éppúgy, ahogy a hozzá tartozó speciális állványon, állítva is.

Technikai téren sincs ok a panaszra, mivel azon túl, hogy $499 még nem is olyan vészes ár érte, a céljának (házimozi-gép) tökéletesen megfelel, (a cég állítása szerint legalábbis) az elsődleges otthoni számítógép szerepét is be tudja tölteni a maga 1,73GHz-es, kétmagos Pentium processzorával, 2GB memóriájával és 160GB-os merevlemezével, valamint Vista oprendszerével. Lesznek azonban csúcskategóriás modellek is, amelyek már 2,6GHz-es Core 2 Duo-val, 4GB RAM-mal és 320GB hellyel büszkélkedhetnek majd, valamint a korábban már említett Blu-ray opción kívül még 802.11n-es WiFi-vel és Bluetooth-al is - plusz, szintén opcionálisan, egy RF-alapú vezeték nélküli billentyűzettel, amennyiben a szoba másik végéből is szeretnénk használni.

Magától a cégtől már kapható, egyéb csatornákon keresztül majd csak ősztől várható.

(Szerző: Gabriel)
813 1 0 Tech Izé
Nintendo 64 Kid Remix

Egy kis bünti, kb a 30-ik másodpercnél kezdődik igazán!!:D

Nintendo 64 metál remix

:D
476 2 1 Zene Izé
calipunkszabus: eeeeeeez beteeeeg!!!:DDDDDDDDD
A világ legkisebb kígyója. Barbadoson fedezték fel, mindössze 10 centiméter, és spagettivékony.
A kígyó Leptothphlos carlae névre lett keresztelve - a 3100 ismert kígyófaj legkisebbje. Az állatot Dr. Blair Hedges amerikai biológus fedezte fel. Miután a kutatók megtalálták az első egyedet, több száz követ fordítottak fel, hogy még egyet találjanak. Összességében Hedges és felesége mindössze két nőstényt talált.
Elmondása szerint valójában ezen fajból már volt három igen régi példánya, az egyik a londoni Természettudományi Múzeumban, és kettő Martinique-en, szintén múzeumban. Ám azon fajokat rosszul azonosították. Hedges magyarázata szerint egy új faj azonosítását igen megnehezíti, ha az élőlény ilyen apró. "Az apró állatoknál a különbségek sokkal finomabbak, és gyakran nem veszik őket észre". A modern genetikai ujjlenyomat vizsgálat gyakran az egyetlen módja a fajok szétválasztásának. "Az a nagyszerű, hogy két kistermetű kígyó között is ugyanolyan különböző a DNS, mint két nagyobb faj esetén, így lehetővé válik, hogy olyan különbözőségeket is észrevegyünk, amelyeket egyébként puszta szemmel nem látunk" - mondja Hedges.
Más kígyófajjal ellentétben - melyek egy nemzés során akár 100 tojást is leraknak -, a világ legkisebb kígyója mindössze egyetlen tojást rak.
1971 3 8 Izé
MonTom: Én? ÁÁÁ dehogy. Rafinált jószágok ezek.Biztos kifigyelték az őrök viselkedését, majd az [...]
rivaul: Igen s én olvastam először... Még az a példány is volt a kezembe ami nálad kötött ki :P
Dawe: ez benne volt a mai blikkben :D
Mind a 8 komment
Scooter-I'm Lonely

Hihetelen, hogy mit és mennyit művelnek!

The Question Is What Is The Question

régiek:

Faster,Harder,Scooter

Move Your Ass

ééés Mennyibe kerül a hal?

Wiki
1002 0 1 Zene Izé
gubaera: A Scooter mindíg bebizonyítsa h nemvéletlenül szeretjük a zenéjüket.
Iron Maiden - No More Lies



Augusztus 12-én fellépnek a Szigeten (ha még nem tudná valaki).
323 0 1 Zene Izé
fiser76: A nagy öregek,ök még tudtak igazi zenét csiholni.
Még egy újabb jetpack: Martin Jetpack

6797 0 1 Tech Izé
Tim: Hmmm, csöppet instabil a cucc, de remélhetőleg pár év és vmi hasonlót kapunk a hátunkra :) [...]
Valaki küldjön ezeknek az idiótáknak pénzt fodrászra, mielőtt kárt tesznek magukban... ;)

Ezt meg .::JunKieEQ::. küldte: na ennyit az ollóról, meg a borotváról... Honnan máshonnan, ha nem Amerikából.
4031 0 6 Izé
bearney: Hát ha hajvágás igaz már elküldtem a saját videom, de nem került be! PEDIG JÓÓ! http://www [...]
Derill: aszittem a haj gyorsabban ég.
anon: Még mindig jobb. mintha feketére festenék és a szemükbe lógna ;) Így legalább felkerülnek a [...]
Mind a 6 komment
Forgócsapos öntözés
6727 0 14 Izé
Balázs: sok az ember, sok kaja kell, termeljünk a sivatagba:D
Findzs: ezek természetesen ufoleszálóhelyek gabonakoroknek álcázva
Derill: loll én se tudtam mi a szarok azok...hiába no...izén mindennap tanul valamit az ember...meg a sza [...]
Mind a 14 komment
Ez a New World Disorder 4-ben található a jelenet.

Honlapjuk: http://www.nwdfilms.com/new/
535 1 3 Sport Izé
geree: adnék,ha még meglennének...
koocos: Ha adnál kölcsön, akkor én is lesném :D
geree: végre valaki rajtam kívül is néz NWD-t:D
Hosszas herce-hurca után végül a Cryptic Studios vállalta magára a Star Trek Online fejlesztését, mely a jelenlegi állás szerint nemcsak PC-re érkezik.
607 0 0 Tech Izé
Tisztelt sportos izélők!

A következő pár napban, megpihentetem "sporttól fáradt testem", de ez nem az jelenti, hogy itt megállna az élet. ;) Sőt!!! Posztokra éhes sportszakértők várják az általatok beküldött sportokat, amit természetesen jóvá is hagynak, és ha újra aktív leszek(kb. hétvégén) a legjobb posztert jól megajándékozzuk a szokásos izés cuccokkal. (bögre, poló, sapi)

Tehát posztolásra felkészülni! Vigyázz! Rajt! :)

A legjobb poszter: spiritmonger
484 0 3 Sport Izé
hodosy: ahajol kössz !
Maccoyi: Az elkövetkezendő 5 napra van kihírdetve a fent említett dolog, tehát Hétfőtől-Péntekig. (h [...]
hodosy: na hogy is van ez ?? amit eddig beküldtünk az joe ??
Egy régi ismerős: Speak, the hungarian rapper

Speak élőben itt, az új száma pedig itt.

rajongói oldal

jah, és:

- SPEAK KONCERT -

AUGUSZTUS 8 !!
péntek
22:00 óra
FŐbejárat CLUB !!!
VII. ker. Károly körút 5.
Deák térnél, Zsinagóga mellett
375 2 1 Zene Izé
spiritmonger: és a legjobb paródiája: http://www.youtube.com/watch?v=iD3vTWv6MqA&feature=related
A Marcy Playground első albumát 1997-ben dobta a piacra. Az albumról készült (és maxin is kiadott) Sex and Candy video hozta meg a sikert, és ez a szám miatt válhatott ismerté, és közkedvelté amerikában. Az öreg kontinensen -legfőképp kelet-európában - nem érintette meg az embereket a zenéjük, vagy nem volt lehetőségük az embereknek, hogy felfedezzék legalább ezt az egy remek számot, mivel a zenei adókon nem gyakran volt látható a videóklip.(köszönhető a közizlésnek...)
A VH1 a számot a 100 legjobb 90-es évekbeli listáján a 73. helyre sorolta, ami szép teljesítmény tekintve, hogy a 90-es évek annak is legfőképp az első fele igen termékeny volt kiváló zenék terén (Pearl Jam, Tool, Deftones, Korn, Metallica, Cypress Hill, Soundgarden, Alice in Chains...)

Az együttes nevét John Wozinak énekes egykori iskolájáról kapta, legalábbis a "Marcy" részét. Az együttes 1996-tól aktív.
Az 1997-es első albumukat 2 követte 1999-ben majd 2004-ben.
Említésre méltó még, hogy a Jay és Néma Bob visszavág című mesterműnek filmznei albumán a MP egyik száma is megtalálható ( The Devil's Song)
449 0 0 Zene Izé
Úgy látszik, ennél a hölgynél nincs olyan, hogy  elveszett labda. :O
949 0 3 Sport Izé
FallenAngel: She was promptly fired for interfering with the game.
sahinel: his is a viral video, its for a gatorade commercial, in slo-mo they add the ball, there is no ball i [...]
FallenAngel: Szegény lányt kirúgták ezért :( Ő az új Princess of Persia :D
Hüüü, de kellemetlen.... :)
678 0 0 Sport Izé
Within Temptation - Somewhere

A Within Temptation egy holland együttes. A csapatot 1996-ban alapította Sharon den Adel énekesnő, és a gitáros Rober Westerholt. Zenéjüket sokan leginkább gothic metalként lehet bekategorizálni, bár Sharon den Adel egy interjúban szimfonikus rocknak nevezte az együttes zenei irányát.

A Somewhere c. szám az együttes The Silent Force c. albumán található meg.
608 2 0 Zene Izé
Siófok 2008. Július 31. Forma 1-es utcai parádé

Még egy videó
660 0 0 Sport Izé
B.J. Blazkowicz, az amerikai hadsereg titkos ügynöke ismét a világ megmentésére siet, különben a Náci Birodalom okkultista erőinek köszönhetően végleg eltiporja a világ nagyhatalmait. Itt a Wolfenstein előzetese!
885 2 1 Tech Izé
MonTom: Apám de boldog lenne ha ezt megélte volna.
Alan Boston  éppen most tudja meg, hogy az aktuális játékban már nem nyereheti meg a fődíjat. :D
488 0 0 Sport Izé
Mike Aitken... Gyerekek, a bácsival ellentétben ti mindig viseljetek sisakot, mert elestek és szétkenitek az arcotokat!
470 1 0 Sport Izé
AGNOSTIC FRONT - For My Family

Még egy kis nyúújork :D
587 0 0 Zene Izé
Érdemes megnéni !

Szerintem sokan ismeritek a "főszereplőjét" :)

B-boy Junior
553 0 0 Zene Izé
 Razorlight - Golden Touch

A brit Razorlight az elmúlt néhány évben feltűnt egyik legélvezetesebb és legsikeresebb brit gitárpop zenekar. Az excentrikus viselkedéséről és nagy dumájáról közismert Johnny Borrell gitáros-énekes vezette Razorlightot kezdetben, mint a paradigmaalkotó amerikai Strokes brit kistestvérét emlegették, ám ma már nem kérdés, hogy a zenekar a mai színtéren leginkább csak önmagához hasonlítható, hiszen a Razorlight az elmúlt években megalapozta saját sikerét és kialakította saját zenei nyelvét. Azt a zenei nyelvet, mely élvezetes és okos popdalokban testesül meg, s melyben egyszerre érezhetjük az elmúlt évtizedek angol és amerikai popzenéje, a Talking Heads, a Blondie, Bruce Springsteen, Patti Smith, Bob Geldof, a Police, a Clash, a Pulp vagy a Blur hatását.

 
562 0 0 Zene Izé
Denevérház 80$-ért.
A legjobb szúnyogírtó (egy denevér kb. 600 szúnyogot kap el és eszik meg egy óra alatt!)
1191 0 2 Tech Izé
Jozef7: Azta!! Ha tényleg annyi szúnyogot megesznak akkor kell vagy 100!!!! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ DE JÓ [...]
Purple: na kell egy ilyen :) fecskék fölé jól nézne ki :D
Réznyaraló Ausztráliában a Casey Brown Architechure tervezőitől. Érdemes még megnézni a tervező Treehouse nevű projectjét is!
2913 0 6 Art Izé
BusKeyCome: Már meg ne haragudj, de romák Mo-n sincsenek csak tetves CIGÁNYOK. :-)
Winston: A konklúziót levontam: Ausztráliában még nincsenek romák.
spider86: még az előtt ellopják mielőtt elkészült volna... tudnak ők ha akarnak :)
Mind a 6 komment
Réznyaraló Ausztráliában a Casey Brown Architechure tervezőitől. Érdemes még megnézni a tervező Treehouse nevű projectjét is!
3066 0 6 Izé
BusKeyCome: Már meg ne haragudj, de romák Mo-n sincsenek csak tetves CIGÁNYOK. :-)
Winston: A konklúziót levontam: Ausztráliában még nincsenek romák.
spider86: még az előtt ellopják mielőtt elkészült volna... tudnak ők ha akarnak :)
Mind a 6 komment
Az élő drum and bass nagyjai! Ők nem lemezjátszóval, hanem kézzel-lábbal zenélnek!

A gépies hangzást többnyire mellőzik, a játékuk tele van brutális break-ekkel, élvezik.....

Johnny Rabb

Jungle Drummer

KJ Sawka

Jojo Mayer

Jojo Mayer and Nerve (2:13)
698 2 2 Zene Izé
MStipee: Eeezigen kultúra az van. Ne mellesleg a drumnbass közel egykorú a mai ún. rockzenével. Mikor a [...]
Balázs: egyik gyerek aszondja a táborba nekem "csináljunk d'n'b party-t".....elküldtem a kurva anyjába:D [...]
X-Raye

(úgy emlékszem már láttam ezt itt. kerestem, de nem találtam. ha tényleg volt és valaki megtalálta jelezze. - errtu)
1664 1 7 Game Izé
Rthlss22: menjetek máá:D
Purple: én meg jól visszapontoztam és most több, mint az alap :DDDD
Errtu: köszönjük. látjuk :)
Mind a 7 komment
Busta Rhymes ft Linkin Park - We made it

Busta Rhymes + Linkin Park * együtt = ... ?

(megoldásokat kérem! :D )
619 3 8 Zene Izé
sounman: együtt megcsináltuk:D
Csolt: Amúgy ezt a számot letöltheted a www.coke.hu-ról. http://www.coke.hu/MainServlet?action=credits [...]
calipunkszabus: eddig alapvetően nem szerettem, ha busta össze áll bárkivel is (pl eve, meg ilyenek) egyedül so [...]
Mind a 8 komment
Danny Way és Andy Macdonald mega rampás bemutatója 2006-ból.

Itt  pedig Danny csúnya bukása látható.  :O
522 1 0 Sport Izé
Kedves kis gyurmafilm a láncfűrészes cselédlányról meg a zombikról...
6519 19 25 Izé
rubigo: http://www.youtube.com/watch?v=i6xcNCdGb-Q&feature=fvwrel
Schabee: qrvajóóóó
Scud00: Nagyon beteg, de sztem tökéletes lett!!! Van folytatása?
Mind a 25 komment
Digitális sötét középkor vár ránk?
"Egy mai irodai dolgozó három percenként új feladatot végez. Éppen e-mailt ír, SMS-t küld vagy böngészik a világhálón. Mindez azonban eltereli a figyelmét és könnyen megakadályozhatja az összefüggő gondolkodást. [...] Az emberi kapcsolatok már nem elég mélyek és a családokban esténként gyakran már nem köszönnek egymásnak a családtagok, mert annyira elvonja a figyelmüket a televízió vagy a számítógép. Csak a feleségek egyharmada köszönti a férjét Hellóval vagy mondja, hogy Jó, hogy újra látlak. [...] Az Egyesült Államokban minden negyedik személy mondta azt, hogy nincs egyetlen olyan ismerőse sem, akivel megbeszélhetné a gondjait. Az ilyen emberek száma az elmúlt 20 évben a duplájára nőtt. [...] Az állandó elérhetőség oda vezetett, hogy már olyan sok emberrel vagyunk kapcsolatban, hogy szinte lehetetlen akár csak egyetlennel is közülük szorosabb kapcsolatot fenntartanunk."

Nektek mi a véleményetek erről, tényleg szétromoblja a szociális kapcsolatokat a modern technológia?
2772 3 55 Izé
Schabee: marhaság szerintem
Purple: én meg nem szoktam se csetelni, se máshol kommunikálni, max msn-en, de ott többségében eleve s [...]
Mammut: Azt hiszem én szerencsés helyzetben vagyok. Minden nap órákat ülök a gép előtt, chatelek, de [...]
Mind a 55 komment
Mai ismeretterjesztőnk sztárja az aligátorteknős (vagy harapós teknős).

Videók róla:
Amikor támad.
Amikor kimegy a kertbe levegőzni.
Amikor eszik.

Az aligátorteknős-félék családjába tartozik a keselyűteknős is.
4359 3 14 Izé
Balázs: az én Ernőm azé nem ilyen agresszív jószág hálistennek:D
focuskoma: FÚÚÚ ezt nézzétek nagyon brutális -->> http://www.youtube.com/watch?v=SILRT0ADSFY&feature=rela [...]
mcsoma: de böszme :O
Mind a 14 komment
Armin van Buuren @ Armin Only Bukarest (Római Arénák, jún. 28)

Nem tudom valaki volt-e még ezen innen az IZÉ-ről, de nekem életem legjobb bulija volt, még úgy is, hogy a 8-ból 2.5 órát zuhogott az eső.

Saját videók úgyhogy azt csináltok velük, amiket akartok, nem ragaszkodom a copyright-omhoz. :D
581 1 0 Zene Izé
Messi vs. Kaka vs. C. Ronaldo
506 0 2 Sport Izé
Balázs: c ronaldo egy niemand, messi meg kaka szódával elmegy....
Inferno: Egyértelmű h Messi a legjobb! Kaka elég jó! Ki az a Ronaldo????
A CryTek Budapest műhelyében készülő első Crysis expanzió, a Crysis Warhead DirectX9 alatt is mesés látványvilágra lesz képes, így búcsút inthetünk a DX10 kiváltságainak!
525 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...