REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Marina Bychkova "megbabonázott babái"
5462 5 8 Izé
Katcz: sok lányénál szebb a testtartása egy ilyen babának...
Purple: sztem meg ocsmik :$
mekszamnojz: festmenykepek szobrokban. lehetne egy kicsit naturalisabb is.. akkor szebb lenne. sok mar ez a nagyo [...]
Mind a 8 komment
Veszélyes üzem baseball meccsre járni.
500 0 1 Sport Izé
anon: Az utolsó nagyon komoly :D
Legóhangszer - a különálló modulokból felépülő kis hangszer kifejezetten gyerekek számára készül. Mindegyik kis darab más célt szolgál. Az egyik a gitárt szólaltatja meg, míg van, ami felveszi az éneket, effektet produkál.

update by lavór: Köszönöm minden kedves beküldő pajtásnak,  az elmúlt 1500 post során tanusított áldozatos termelőmunkát!  Csak így tovább!
917 0 4 Tech Izé
anon: http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=1500
Jozef7: nállam még 1470-et ír :S
CRaPtRaSH: de igen
Mind a 4 komment
Kingdom Of Sorrow - Free The Fallen

2005-ben alakult formáció, melyet a Hatebreed frontembere Jamey Jasta és a Crowbar egyik gitárosa Kirk Windstein alakított.
Tagok:
Kirk Windstein - Guitar, vocals
Jamey Jasta - Vocals
Steve Gibb - Guitar
Derek Kerswill - Drums
Matthew Brunson - bass guitar

Screaming Into The Sky

Grieve A Lifetime

Hear This Prayer For Her

Led Into Demise
696 0 0 Zene Izé
Az elképesztő mértékűre emelkedett infláció miatt 100 milliárd dolláros bankjegyet hoz forgalomba Zimbabwe. Egy USA dollár jelenleg 70 milliárd zimbabwei dollárt ér, a 100 milliárdos bankjegyből a jelenlegi árak szerint egy vekni kenyeret lehet venni. Egy ember egy napi kiadásai 500 milliárd dollárnál kezdődnek a Robert Mugabe által vezetett, egykor nagyon gazdag afrikai államban.

A világ legnagyobb áremelkedése egyébként Magyarországon volt a II. világháború után, az árak 15 óránként duplázódtak. 1946. augusztus 1-jén a pengőt leváltotta a forint.
Ekkor 400 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 pengő (32 nulla a 4-es után!) ért egy forintot.
3104 8 67 Izé
izébigyó: Tízmilliárd dolláros bankjegy került forgalomba http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=18160
izébigyó: A zimbabwei infláció már 11,2 millió százalék http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=7489
Jozef7: :D az is egy megoldás lenne
Mind a 67 komment
Longitude 131° - luxussátrak turistáknak az Uluru-Kata Tjuta nemzeti parkban Ausztrália egyik legismertebb nevezetessége, az Uluru mellett.
3953 0 13 Art Izé
CRaPtRaSH: viszünk téged is... max ha lelándzsáznak, akkor tényleg mi viszünk,megitatunk meg ienek :D
Purple: hát jer :D kövi izétali helyszín megvan... :)
Bakeyoo: Na csak én maradnék itthon, látom... férgek ;P
Mind a 13 komment
Longitude 131° - luxussátrak turistáknak az Uluru-Kata Tjuta nemzeti parkban Ausztrália egyik legismertebb nevezetessége, az Uluru mellett.
4103 1 13 Izé
CRaPtRaSH: viszünk téged is... max ha lelándzsáznak, akkor tényleg mi viszünk,megitatunk meg ienek :D
Purple: hát jer :D kövi izétali helyszín megvan... :)
Bakeyoo: Na csak én maradnék itthon, látom... férgek ;P
Mind a 13 komment
Díjnyertes videó a körülöttünk lévő mágneses mezőkről.
7738 5 34 Izé
Belkar: *csaj :)
Belkar: na ez kicsit összesűrített mondat volt :) amúgy megtaláltam már azóta és hát no comment a g [...]
eNMi: nehogy eszedbe jusson, h lehet keresni, mert nem pár sort kell elolvasnod :)
Mind a 34 komment
Cesare Bonizzi testvér 15 évvel ezelőtt ellátogatott egy Metallica koncertre, ami olyan hatással volt rá, hogy a 62 éves olasz kapucinus szerzetes most egy heavy metal bandában énekel. :)
A Fratello Metallo (Metál Testvér) nevű zenekar most jelentette meg 2. albumát és a Gods of Metal fesztiválon is felléptek olyan együttesekkel, mint az Iron Maidennel.

5519 4 24 Izé
kotta: Ezt meg csak most hallottam (bár biztos régi, de nekem még új volt és tetszik): A Biblia arra t [...]
kotta: Most hájjal kenegetnek... :DDD De komolyan. Jólesik, h valaki elfogadja h vannak előítéletei. N [...]
joceszko: Ebben teljesen igazad van de ugye be kell látnod hogy elvileg ők isten szolgái szóval ha valakin [...]
Mind a 24 komment
Hex bug-A múltkori robotkígyó és robotrája után itt a japán robotbogár.

UPDATE:

Örömmel tudatom az eddig izgulókkal, hogy a mai reggel során egy fehér alapon japán betükkel telerótt zacsiban megérkeztek a HexBugok ide hozzánk :)
Így néznek ki.
1172 0 47 Tech Izé
Neeero: Üdv Mindenkinek! Bár régi a bejegyzés de már magyarországon is kapható: www.jocuccokbolta.h [...]
DArknesy: Rezlavor, én is azon filóztam, hogy rendelek egy bug-ot, de mikor beállítotam, hogy hungary, a s [...]
hodosy: jol van má nyugi
Mind a 47 komment
Feel X

Mit tennél, ha egyik nap meglátnád a hasonmásod a metróban? Schröderrel, a német postással ez történt - egy kiadós üldözést követően pedig már azt sem tudta, ki az "igazi", ő vagy a klónja.
2818 0 9 Film Izé
poymen: Aber Klaus! dehogynem ő. hehe! mindíg ilyen pszichót alakít?
Bizsu: ő nem Klaus a targoncás oktatófilmből????
Bakeyoo: Nem rossz.
Mind a 9 komment
Feel X

Mit tennél, ha egyik nap meglátnád a hasonmásod a metróban? Schröderrel, a német postással ez történt - egy kiadós üldözést követően pedig már azt sem tudta, ki az "igazi", ő vagy a klónja.
2867 1 9 Izé
poymen: Aber Klaus! dehogynem ő. hehe! mindíg ilyen pszichót alakít?
Bizsu: ő nem Klaus a targoncás oktatófilmből????
Bakeyoo: Nem rossz.
Mind a 9 komment
Szerintem az egyik legjobb floorballos videók egyike :)
468 0 0 Sport Izé
Egy énekesnő fénykorában: Britney Spears - Lucky

Volt egyszer egy szép hangú, tehetséges lány. Jó helyen született ahhoz, hogy világsztár legyen belőle, olyan, akinek mindenhol ismerik a nevét. Rossz helyen született ahhoz, hogy boldog és kiegyensúlyozott felnőtt nő legyen belőle, olyan, akinek (nagy cs-vel) családja van és emellett sikeres előadó is lehet. Talán a neveltetése, talán saját maga korlátai miatt, de nem lett, nem tudott gátlástalanul csak a sikerre építő műember lenni, mint a pályatárs . Viszont a lehetőség még az ő számára is adott.



(a többi dalból pedig mindenki válassza ki a neki tetszőt, vagy csak simán röhögjön/borzongjon/utálkozzzon és hallgasson szebb zenéket ;-) )
685 0 5 Zene Izé
CRaPtRaSH: :]
kotta: cupp!
kotta: (mit agyaltam, mire eszembe jutott milyen link volt még itt...:D) Szóval: "...műember lenni,mint [...]
Mind a 5 komment
Képek a hétvégi Német nagydíjról, amelyet  Lewis Hamilton magabiztosan nyert meg.
538 0 6 Sport Izé
koocos: De nagyom hajrá KIMI!
Makkász: Nem pozícióátadás volt, csak izgalmasabbá tette a végét :)
narancshéj: Na jó... ez most tényleg szép volt...... Akkor is hajrá KIMI ;)
Mind a 6 komment
Darkness Dynamite - Save The Cheerleader

A Darkness Dynamite egy 2006-os keltezésű párizsi underground zenekar, amit Eddie, mint énekes hívott életre, hogy új vért pumpáljanak a párizsi színtér életébe. Jelszavuk ma már kicsit unalmasnak tűnő (brutal) death metal és hardcore keverék, a már megszokott klisékkel, de Eddie mind amellett, hogy valami ultrasúlyos zenei br00talizálást akart hasonlóan a nagyokhoz; okosan, a könnyebb befogadhatóság érdekében némi melódiával is megfűszerezte azt.

Brand New Day

Evil Dead

 

 
404 0 1 Zene Izé
winkytct: save the cheerleader, save the world!
The Red Shore

melbournei deathcore banda.
418 0 0 Zene Izé
Kreator - Enemy Of God

A Kreator 1983-ban indult essen-ből. A zenekart eredetileg Tormentornak hívták, a klasszikus első lemezt, az Endless Paint azonban már Kreator néven adták ki. A 80-as években, pályatársaikhoz hasonlóan, thrash alaplemezek sorát jelentették meg, a 90-es években azonban némileg csökkent jelentőségük, a 92-es Renewalt sokan fanyalogva fogadták dallamossága miatt.

Impossible Brutality

Betrayer

Endorama

Chosen Few

Love Us Or Hate Us
348 0 4 Zene Izé
Balázs: hát legyen:D
Errtu: THX. de legalább a Destruction-t hagyd meg nekem!!! :D
Balázs: én meg direkt neked küldtem :D
Mind a 4 komment
Kelly Osbourne - One word (Chris Cox Remix)  
543 1 0 Zene Izé
Egy felhőkarcoló bámulatos, 728 tonnás stabilizáló labdája.

Az az óriási acéllabda, amit látsz a fotókon (és a videón lent) a Csendes-óceánt keresztező Tűzgyűrű-övben, a Föld szeizmikus szempontból egyik legaktívabb régiójában, Tajvanban megépült és a Föld legnagyobb befejezett felhőkarcolójának, Taipei 101 névre keresztelt épület tetejének közelében található.
Az ötlet egy tompító, illetve lengéscsillapító, ami az épület kilengését (ami a magasságából eredően az épületen végig kanyarog, illetve a földrengések, széllökések, stb.), csökkenti úgy, hogy lényegében egy szépen hangolt és nehéz ingaként a szerkezet ellenkező oldalára mozdulva minimalizál bármilyen mozgást.
5207 0 17 Art Izé
dega44: Jujj,...ha ez véletlen úgy döntene, hogy hirtelen elindul lefelé... Hja...." Mit kell adn [...]
kotta: Nagyonnagy piros pont nojzinak az ingagolyóért! A torony lehet h kibírna kisebb szeleket, akár f [...]
sparkey6: Aaa, ennel nagyobb. Kene mar egy nö asszem XD
Mind a 17 komment
Egy felhőkarcoló bámulatos, 728 tonnás stabilizáló labdája.

Az az óriási acéllabda, amit látsz a fotókon (és a videón lent) a Csendes-óceánt keresztező Tűzgyűrű-övben, a Föld szeizmikus szempontból egyik legaktívabb régiójában, Tajvanban megépült és a Föld legnagyobb befejezett felhőkarcolójának, Taipei 101 névre keresztelt épület tetejének közelében található.
Az ötlet egy tompító, illetve lengéscsillapító, ami az épület kilengését (ami a magasságából eredően az épületen végig kanyarog, illetve a földrengések, széllökések, stb.), csökkenti úgy, hogy lényegében egy szépen hangolt és nehéz ingaként a szerkezet ellenkező oldalára mozdulva minimalizál bármilyen mozgást.
5511 2 17 Izé
dega44: Jujj,...ha ez véletlen úgy döntene, hogy hirtelen elindul lefelé... Hja...." Mit kell adn [...]
kotta: Nagyonnagy piros pont nojzinak az ingagolyóért! A torony lehet h kibírna kisebb szeleket, akár f [...]
sparkey6: Aaa, ennel nagyobb. Kene mar egy nö asszem XD
Mind a 17 komment
Kicsi is, zöld is, orosz is, de azért kihúzza a Hummert a sz*ból, na meg a sárból is. :D
8431 0 38 Autó Izé
Pubycsavo: igazad van! az utcára tervezett h1-es is kicsit összébb lett pofozva, így igazából azt sem le [...]
Savitra: Photoshop XD VAlószínű ezek az úriemberek vezetni is tudnak, és nem hiszem, hogy széria Hummer [...]
djimi: Szerencsétlenek! A 4kerékhajtású járművet legyen az munkagép, vagy autó, TUDNI KELL VEZETNI! [...]
Mind a 38 komment
Kicsi is, zöld is, orosz is, de azért kihúzza a Hummert a sz*ból, na meg a sárból is. :D
9107 4 38 Izé
Pubycsavo: igazad van! az utcára tervezett h1-es is kicsit összébb lett pofozva, így igazából azt sem le [...]
Savitra: Photoshop XD VAlószínű ezek az úriemberek vezetni is tudnak, és nem hiszem, hogy széria Hummer [...]
djimi: Szerencsétlenek! A 4kerékhajtású járművet legyen az munkagép, vagy autó, TUDNI KELL VEZETNI! [...]
Mind a 38 komment
Depresszió - Még1x
388 3 3 Zene Izé
izébigyó: Sajnos lakodalmas gagyimetál kategória nincs...
Errtu: szerintem koocos volt :)
JaR 88: Depresszió,mint metál?? Ezt valaki sűrűn benézte,gyerekek!!
Shigeo Obara, egy japán földműves 21 levelű lóherét talált. Ezzel meg is döntötte az addigi legtöbb, 18 levelű lóhere rekordját.
2986 2 15 Izé
Re-Peet: Profi növénykutató vagyok.. az első lépcsőfokot helyből át is ugrottam :D
Jozef7: haha tiszta vicc vagy de te csak tudod! tapasztalt vagy benne ugye??? xD
papaluige: nem vártam tőled mást :))
Mind a 15 komment
A Consortes nevű együttes feloszlása után 2007 végén a formáció egyik tagja - Boney - szóló karrierbe kezdett.
Az eddigiektől elrugaszkodva az új számban már életszerűbb, utcai stílust képvisel,
 ami a hölgyek körében egy új színfoltot jelent a magyar underground hiphop területén.
Lazább, vagányabb hangvételű trackek sora van születőben.......
A budapesti lány hamarosan (várhatóan nyáron) egy nagyobb albumot jelentet meg a B-proRAPcords gondozásában,
melyen hétköznapi témák boncolgatása mellett helyet kapnak pörgősebb, "bulizósabb" és gondolatébresztő számok is,
 mellőzve a felesleges érzékenykedést.
A sokak számára ismeretlen látásmód, az élet egy nagyon csinos,fiatal hölgy szemszögéből mindenki számára érdekes lehet,
 felemelő változatosságot nyújthat napjaink kissé egysíkú hazai rap-felhozatalában.

2008 második fele...

Boney 01 bemutatkozó EP-je után év végére megjelenik első saját nagylemeze.Az album
két részből áll majd: keményebb, "odaszólogatósabb" stílussal indítva és egy egészen új
 fajta chillout-feelinggel a második felében.
Egy kis ízelítőnek már hallható egy track Nem kell a terelés címmel.
769 0 2 Zene Izé
Bire: nagyo jóóó a "Nem kell a terelés"cimű szám nagyon jóó...Csak igy tovább..
Fatsoe: hú ez fain! nem is hallottam róla h lesz ilyen.... Consortes anno bejött, meglessük szólóban i [...]
A biciklis balerina.

( érdemes megnézni, mert tényleg ügyes) ;)
538 0 0 Sport Izé
Fehér Csaba 35 m-es szabadrúgás gólja a NAC Breda-ban.
474 0 0 Sport Izé
Rob Zombie - Dragula

Aki látta már a HBO-n, vagy máshol a Kéz őrület-et, ami egy baromi jó horror/vígjáték, annak ez ismerős lehet. :D
523 0 5 Zene Izé
Balázs: :DD
kKNd: weheh, egyik kedvencem, mondjuk tényleg kicsit hobo beütése van :D elborult egy fazon az biztos.
xcsokix: :D hát lehet de szerintem nem gyakran mongya hogy "Give me change!" :D
Mind a 5 komment
KISS - Love Gun (Egyik kedvencem)
297 0 1 Zene Izé
yushuf: KÖSZÖNÖM rajtuk nőttem fel ...a legjobbak
KoRn - Hold On
376 1 1 Zene Izé
Balázs: nagyon nagy zene és a klipp is beteg:)a kép is jó, igaz abba a részbe a falling away-t nyomták: [...]
K.C. & The Sunshine Band - Get down tonight

Zseniális zene, mellesleg egy csomó film zenéje.
That's the way I like it
1344 1 4 Zene Izé
Balázs: még gondolatba se XD
fannieva: imádom!!:)köszike
eerix: Hol voltál Te a 80-as években?? :D am tényleg nem rossz :)
Mind a 4 komment
Talán ezeknek a csajoknak meg tudják bocsátani a szurkolók, ha kihagyják a büntetőt. ;)
844 0 1 Sport Izé
papaluige: nem szeretem a focit,de a becsúszást gyakorolnám velük! :))
Videó a 2008-as Európai szánhúzó bajnokságról, amit Szlovák, Donovalyban rendeztek meg.
341 0 0 Sport Izé
Disztraktor - Betonszar


Magyar "agrár metált" játszó nagyon hülye banda : D

Tagok: Hideg Vér (gitár\vokál), Vas Tüdő (gitár), Kocsonya (basszus), Ogre (dobok)

nem komolyabbak egy szemmel sem a KOVBOJOKnál....

Honlap (nekem nem jött be de elvileg most ez a hivatalos oldaluk)


Passzió.hu interjú

Myspace - sok más bolond számmal!

 

MÉG számok:

Élet a tanyán

Magyar nemes

Paraszthimnusz
678 2 0 Zene Izé
Paul Stanley - Live to Win

Aki nem tudná, ő a KISS "frontembere" volt és ez a szám a 2006-os solo albumárol van amelynek ez is volt a címe. Szerintem eszméletlen jó szám és a South Park rajongóknak ismerős lehet a WoW-os részből. Klipp nem igazán van, de a szöveget legalább lehet olvasni és értelmezni. ;) :D



447 0 0 Zene Izé
As Blood Runs Black - In Dying Days (Myspace oldal , Szövegek )

Technikás, dallamos deathcore Kaliforniából.
Eddig egy albumuk jelent meg(most írják a másodikat), az "Allegiance", 2006-ban, a Mediaskare gondozásában.

My Fears Have Become Phobias

Strife (Chug Chug)

Before The Break Of Dawn

The Beautiful Mistake

Legends Never Die

The Brighter Side Of Suffering

Beneath The Surface

Hester Prynne

u.i: Nagyon meglepődtem, mikor rájöttem, hogy még nem posztoltam a kedvenc Deathcore bandám:) Csak ajánlani tudom mindenkinek ;)

 
425 1 1 Zene Izé
Shantey: és iiiiiiiiiiiiiiigggeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :D őket szeressük \m/
Ebből tuti fogda lesz. Fogadni mernék rá! :D
9121 1 14 Izé
Tybbah: de a bírónő az higgadt. nemojan mint a többi paraszt aki kiröhögte szerencsétlent :/
kenny123: Ezért hülyék az amerikaiak...Mi se vagyunk külömebbek a maunika showval meg ilyenekde akkoris.A [...]
Re-Peet: Lehet nem is műfog, csak olyan ál-fog.. elmaszkírozták, hogy ne ismerjék fel.. :D
Mind a 14 komment
Sakk 3 játékos számára. Itt egy másik fajta a szabályokkal.
3170 2 20 Izé
Purple: prehistorik 2-t imádtam :DD meg is van, de nekem a hangja nem jó xp-n. amúgy ez a kékpiros sakk [...]
Kerlés: Nagyon köszönöm a segítséget! :)) A sakk igazi művészet. Egy nagyon kedves barátom otthonosa [...]
RockerBandy: Meg is van http://www.loogoos.hu/php/download.php?view.327 Jó szórakozást :) Ja igen.. Menyet [...]
Mind a 20 komment
Nem megijedni, senki nem fog semmi olyat az arcába kapni, csak pár nevet. :)
Van még delikvens, akit föl tudnék írni a listára... :)
6164 2 4 Izé
Ujvy: nem is egyértelmű, hogy amerikai ember csinálta, és hogy milyen vallású..
kenny123: a tiéd:D
gvereb1: your mom is van
Mind a 4 komment
Régebbi postok...