REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A nap hülyéje

Az, aki a kocsija csomagtartójával tapasztalta meg egy sugárhajtású gép erejét
5261 0 2 Izé
Wombat: Ha nagyon gyorsan megy haza, a menetszél hátha visszahajtja...
3m3ricus: Elvitte a hidrogén peroxid az eszét...
Egy oldal, ahol üzenetet küldhetsz a jövőbeli énednek
1157 3 1 Izé
mue: ez már jó régi oldal, bár én is elfelejtettem. Kb 1 éve jutott eszembe újra, amikoris kaptam [...]
Bájos kacajú riporterhölgy

Mondjuk az Ignobel-díjas kecske csávót én sem bírtam ki röhögés nélkül
3472 0 3 Izé
Kiscsuri: Én hibám, nem a videóé :D
Kiscsuri: Miért ilyen rossz a hang? Így élvezhetetlen.
kukulkan: Persze egyből más a reakció ha valaki gorillák meg csimpánzok között él és úgy tanulmányo [...]
Elérkezett a jövő!

Lehet, hogy robotok veszik át a pincérek munkáját?
1265 0 0 Izé
cyriak cycles werkvideó.
2006 0 2 Izé
bungle: Korábbi Cyriak videók: http://ize.hu/index.php?search=cyriak
Csádi: Itt a teljes másfél órás videó, ha valakit érdekel: https://www.youtube.com/watch?v=nQlekfQJ2c [...]
Paco Pomet szürreális festményei
919 0 0 Art Izé
Ez történik ha dínók nevelnek fel
2379 0 2 Izé
hawkeye: Fkfv-raptor....
vadonka: Fő a jókedv ugye :D Hatalmas videó :)
Gondolkoztál már azon milyen lehet egy rakás rajzszögre ugrani egy trambulinon?

Hát van olyan hülye, aki meg is csinálta.
2659 0 3 Izé
Peterson: A videó legjobb jelenete az a fej, amit a 3:33-nál ennek a buzinak a kamerázó szintén túlfűt [...]
tjunior: Nem
közlegény: élő voodoo baba :)
Egy dobozka, ami kigyógyít a telefonfüggőségedből
2606 0 8 Izé
leha: nem kell szar telefont venni. a jobbakon van kikapcsoló gomb
Hantaboy: A háztartások 99%-ban megtalálható változatát úgy becézik, hogy MIKRÓ. Azon is fasza kis id [...]
lilaflexninja: Én azért ezt mindenféleképpen továbbfejleszteném valami okos változatra. -kijelzi hányan van [...]
Mind a 8 komment
Nem mindennapi ajándékot kapott az ifjú pár a barátjuktól

Ti mit szóltok hozzá?
3242 0 7 Izé
cila: Nekem a Piramis együttes jutott eszembe: Ajándék https://www.youtube.com/watch?v=URfHmOu84Q8
realista: Nincs valamilyen kapcsolat az indokolatlanul hosszú ölelkezés (a menyasszonnyal) és a tetoválá [...]
Ditpet: Debrecen!
Mind a 7 komment
Martin Whatson kreatív graffitijeitől leesik az állad
2124 0 0 Art Izé
Csilli-villi szoknya csillagképekkel
1133 0 0 Pink Izé
Spongyabob hotel
1189 0 0 Izé
Az oldal, ahol megtalálhatod a pornós hasonmásod, vagy a csajodét
3481 0 0 Izé
Önvezető autóról már hallottam, de önvezető motorról!?
2267 0 2 Izé
vnyoc: Kitt motor változata..
Jaca: Van, aki a nőjét hagyja el, van aki magát...
Így is lehet élni 

Havi 1600 dolcsit (~436e Ft) keres a srác azzal, hogy a kocsijában kajál.
2992 0 3 Izé
bungle: Még ha a milliárdnál egyelőre nem is tart...
bungle: A hobbiból milliárdossá válás egy újabb példája... http://www.ize.hu/index.php?search=meggaz [...]
közlegény: jócskán kitűnik a hasonszőrű dagadék zabagép teszterek közül https://www.youtube.com/watch [...]
Súlyos bünti persze, hogy Japánból
2310 0 11 Izé
közlegény: ó, hát nagyon köszi, ettől japánosabb biztosan nem születhetne pennámból, úgyhogy respect : [...]
cila: Hajkurászol? :) Legyen neked írva, 3 sor, 5-7-5 szótag soronként: október: alma megismerni ana [...]
közlegény: ez egy sorral több, mint egy haiku (ha már japán) :P amúgy jó :)
Mind a 11 komment
Mindenki énekel az esőben

A Hell's Club alkotójának egy újabb zseniális mashup-ja
1423 0 1 Izé
twitteringbeard: Még csak 1 pernél járok de már pisilnem kell
Unikornis kávézó

Mert nincs is kellemesebb hely egy kávé elfogyasztására, mint az, ami úgy néz ki, mintha az én kicsi pónim összehányta volna.
1180 0 1 Izé
közlegény: a latte biztos pónitejből van :)
Bútorok bevásárló kocsiból
1586 0 2 Izé
Jaca: Az ilyen posztok miatt fogják lopni a bevásárlókocsikat. Eddig legalább csak a raklapokat vitt [...]
közlegény: nem kéne otthonra, mert túlzottan emlékeztet a bevásárlásra, amit nem különösebben kedvelek [...]
Breaking! 

„A rendőrség több mint másfél nappal a szombat esti Teréz körúti robbantás után kiadta azt a videófelvételt, amin látható a halászkalapos elkövető (0:05-0:40-ig), a robbantásban megsérült rendőrök (17:46), és az utolsó másodpercekben a robbantás is.” via: Index
3081 0 30 Izé
Traveller_x: Irkáljatok csak, már izzítják a pobedákat, mert mindjárt küldi lesz.
csúzönván: Itt már nem repkednek a 10milliók.... http://www.szon.hu/megvertek-egy-ferfit-egy-nyiregyhazi-par [...]
hawkeye: " Kósa: Így nehéz lesz megtalálni a tettest! Még nem ismerik a halászsapkás robbantó motivá [...]
Mind a 30 komment
Hát ez nem sikerült!
2799 0 0 Izé
Valószínűleg ő a legfiatalabb fotóművész

Legalábbis néhány képe van annyira jó, mint pár „profinak”.
2326 0 1 Izé
hawkeye: Ösztönös tehetség. Jó a térlátása...
Armani kiállítás Milánóban
613 0 0 Art Izé
Jávorszarvas vs robotfűnyíró 1:0
3246 0 5 Izé
szomi1: A burkolat elmozdulását figyeli egy érzékelő, hogy ha nekimegy valaminek, akkor megálljon. Sz [...]
hawkeye: A mindenit, de intelligens szarvas. Elsőre megtalálta, hol kell kikapcsolni.... :)
Mataccs: - 800 ezer, de megérte. A vidi cuki.
Mind a 5 komment
Íme a világ legnagyobb liftje
3099 0 8 Izé
cila: Nem, ez Kínában van és Le-is-csőn, Fel-is-csőn. Ugyanott.
Traveller_x: Ez felcsúton van?
gyocska: Stex és Vadonka: leborulok nagyságotok előtt! :D
Mind a 8 komment
Snapchat szemüveg

Nagyjából egy butább és olcsóbb változata a Google Glassnek. Kell egy?
1077 0 2 Izé
lilaflexninja: Azt se tudom, mi a Snapchat, nemhogy még ilyen szemüveg kéne.
hawkeye: Lassan elhal az emberi agy, ha már az emlékeinket is digitálisan rögzítjük, ill. tároljuk... [...]
Így teszi majd lehetővé SpaceX a marsi kolóniát
1782 1 2 Izé
Indeed: Véleményem szerint először a terraformálást kellene megvalósítani, csak azután jöhetne a k [...]
hawkeye: A gondok a leszállás után kezdődnek. A marsi kolónia legfőbb ellensége a homok. Már a Holdo [...]
Felhők között snowboardozni elég menő
1806 0 0 Sport Izé
Az ilyen veszélyes mutatványok miatt hallhattak ki a dínók
1224 0 0 Izé
10 millió forintos bírságot hajtott össze egy srác a Nürburgringen

5:50-nél kezdődik a móka.
5771 0 5 Izé
Cableguy: Így árt. megérdemelte.
Strogg: Az előtte lévő autós is marha. Rohadt felesleges és értelmetlen volt az aszfaltig nyomni a fé [...]
cila: Tisztelt Bíróság, mentségemre felhozom, hogy nem működött az ablaktörlő. Starttól a megál [...]
Mind a 5 komment
Bármit csinálsz, mindig lesz egy japcsi, aki jobban nyomja nálad
5086 1 6 Izé
cila: "Ázsiában divat az elő-szőr" ? Nem értettem, ezért megnéztem másod-szor. Is. A videót. Szer [...]
watchup: Ázsiában divat az elő-szőr :)
cila: Nem hiszek a szememnek. Japánban is, a robotgyártás nagy hazájában, még mindég az emberek rob [...]
Mind a 6 komment
Kicsit durva, de hatásos videó a vezetés közben való telefonálásról
2054 1 10 Izé
Demente: Nagy hawky Ezek szerint nem értesz semmit! Minek csörgeti az asszony? Tán akkor hamarabb hazaé [...]
lilaflexninja: De egy családi autóban miért nincs kihangosító? És tényleg az asszony is miért hívja, amiko [...]
sztewe: Az önjáró autók bazze, teli van velük a sajtó, itt ize n is volt pár cikk azokba mesterséges [...]
Mind a 10 komment
Apple AirBag

Tökmindegy, ha alma van rajta úgyis megveszed.
1338 0 5 Izé
cila: Itt, az Interneten, amit megosztasz, az közkincs. Ha teszem fel, valaki egy költeményét közli, [...]
Cableguy: Kijáró műszerész vagyok Kábeltévét, SAT-TV-t, mindenféle internetet, informatikai rendszerek [...]
Cableguy: Annak idején valaki megpróbálta levédetni a császárzsömlét. nem ő találta fel, nem ő gyá [...]
Mind a 5 komment
Tenyérizzasztó autózás Indiában
3105 0 5 Izé
hawkeye: Nem merem, hátha lelőnek.... :)
cila: Zseniális ötlet. Gyorsan oszd meg a kamionosokkal is!
hawkeye: Jó pénzért megveszed a fegyvereiket.... :)
Mind a 5 komment
Egy videó, ha megmutatnád valakinek mi is az az irónia
4830 0 0 Izé
Pooch Selfie

Hogy tökéletes szelfit készíthess a kutyáddal.
868 1 2 Izé
rivaul: Ha egy szalámit rakok a teló tetejére az nálunk jobban bejön :D
bungle: The Dogist is hasonló módszert használ: http://bestof.ize.hu/?s=ize&postId=32899
Láttál már égő kaktuszt zabáló csávót?

Nem? Akkor ez a te napod!
1473 0 3 Izé
közlegény: sztem az output sem lesz kellemes :)
cila: Letuszkoltam, most megyek kak...
közlegény: "mi történt a kaktusszal fijam, nem tudsz róla valamit?"
Panic! At The Disco: LA Devotee

A Stranger Things sorozat inspirálta klip nem kicsit sikerült horrorisztikusra.
1196 0 0 Zene Izé
Az Amnesty International a Buenos Aires-i metróban ablak nyitott a szíriai horrorra
1763 2 0 Izé
Régebbi postok...