REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Parkway Drive - Boneyards
A Parkway Drive 2003 nyarán alakult, egy utcáról kapta a nevét, ahol a scácok próbáltak, Byron Bay, Ausztrália.2007-ben jelent meg a Horizons album, ami egyes metalmagazinok szerint 10/10-es.

Olyan nagy nevekkel lépnek fel,mint a :Killswitch Engage, Everytime I Die, és a The Dillinger Escape Plan.

Érdemes meghallgatni,mert igencsak jó
852 0 2 Zene Izé
wowbagger: mellesleg ők is jönnek a38-ra novemberben!
wowbagger: és boccs...nem írtam előadót/címet(bár jutubon ugyis mutatja) szóval: Parkway Drive - Boney [...]
Therion - Son Of The Staves Of Time

A Therion egy eredetileg death metalt játszó, mapaság azonban már a szimfónikus metal irányába fejlődő svéd együttes. Wiki

Venus Illegitima(live)

To Mega Therion

Lemuria(live)

 
535 0 4 Zene Izé
MStipee: Segáz, akinek tetszik úgyis utánanéz ;)
Purple: /me törölte, mert Balázs előbb küldte :( (nem sokkal)
Balázs: hát ha nem törölte akkor tuti iderakja ha meg nem akkor kommentekbe írd be a szerinted jobb szá [...]
Mind a 4 komment
Epica - Cry For The Moon

Holland gótikus metal együttes. Zenéjükre egyaránt jellemző a lágy női ének, a mély hörgős vokál, és a monumentális filmzenei motívumok.

Zajlik

Sensorium

Never Enough

Feint
449 2 4 Zene Izé
Vándorholló: Nekem az Epika és a Nightwish is tetszik. Mondjuk a Nightwish új énekesnője most valamiért nem [...]
Balázs: death of a dream: http://www.youtube.com/watch?v=rDuZSezZCwQ
Balázs: nightwish? xD
Mind a 4 komment
37 méteres zuhanás kajakkal.

Lucas J Gilman fotói - érdemes megnézni az oldalát!
5027 0 7 Art Izé
mcsoma: tudom
swarci: ez kajak vót'.
mcsoma: Tegnap voltam kenuversenyen a Rábán, ott ennél durvább helyeken eveztünk át :P
Mind a 7 komment
37 méteres zuhanás kajakkal.

Lucas J Gilman fotói - érdemes megnézni az oldalát!
5068 1 7 Izé
mcsoma: tudom
swarci: ez kajak vót'.
mcsoma: Tegnap voltam kenuversenyen a Rábán, ott ennél durvább helyeken eveztünk át :P
Mind a 7 komment
Crematory - Revolution

1991-ben alakult Német Doom/Goth/Death Metal banda.

Infó

For Love

Greed

Fly

The Fallen
383 2 1 Zene Izé
Nadin: Legjobb számuk a Revolution (szerintem). :) Persze van még sok jó is, de ez kivételesen jó.
Carnifex - Lie To My Face

2005-ben alakult californiai deathcore zenekar. Eddig 2 demójuk és 2 albumuk jelent meg.

Tagok:
Scott Lewis - Vokál
Shawn Cameron - Dobok
Cory Arford - Gitár
Jake Anderson - Gitár
Steve McMahon - Basszusgitár

Zajlik

Slit Wrist Savior
329 0 14 Zene Izé
Derill: most kitaláltam h inkább naponta feltöltöm rádióba a kedvenceimet mer az en molyan macerás mi [...]
Purple: szuper sztáááálin :D kösziii :)
Derill: úgytünik:D tegnapi kicsi megszívásból kis flashback?:D
Mind a 14 komment
Almora - Candle In The Night

Szöveg

Az Almora 2001-ben kezdte pályafutását Isztambulban. Zenéjük egészen érdekes, a 6 tagú metálegyüttes fuvolás-hegedűs folkos power metalált játszik opera énekesekkel karöltve.

Zajlik
372 0 0 Zene Izé
Sirqus Alfon

Most Voltak Sopronban a Volt fesztiválon, véletlenül mentünk el rá. Svéd arcok, valami hihetetlen műsorral és nem elhanyagolható zenével. Az egyik legjobb koncert Volt az övék amin eddig Voltam. ;) Érdemes a myspacen hallgatni inkább a zenéjüket és aki teheti az élőben mert az az igazi!

-myspace-

-honlap-
300 0 1 Zene Izé
etele: http://www.youtube.com/watch?v=AzylGKMEw7s&feature=related
Suicide Silence - The Price of Beauty

Röviden a bandáról: 2002-ben alakultak de a tényleges működést 2004-ben kezdték amikor szilárdulni kezdett a felállás. 2007-ben adták ki az első lemezüket aminek 'The Clearsing' lett a címe


Még infó (angolul)

Még dalok tőlük:

No pity for a coward


Bludgeoned

Többet sajnos nem találtam a youtube-on...
414 0 1 Zene Izé
Balázs: szeresssem:)
Nelly Furtado - All Good Things

Nos:)Hát az úgy volt, hogy reggel ment a rádióba és megszerettem:D

u.i: megszokásból Metalba tettem xD
445 1 2 Zene Izé
Balázs: detkór jóember xD
wowbagger: ezaz igazi hárdkór mi?:D
Bring Me The Horizon - Black And Blue

Infó

Traitors Never Play Hangman

Medusa

Eyeless(Slipknot Cover)

For Stevie Wonders Eyes Only

 
318 0 3 Zene Izé
Skatopia: húú bazz mekkora őstehetségek!!! most komolyan....nagyanyám jobbat csinál ilyen szar eröltete [...]
Balázs: hát a metalcore meg deathcore bandák tagjai ilyenek általában:D:S
xcsokix: Fasza zene meg is van 2 album csak azt nem értem hogy miért kell úgy kinézniük mint 1 nyomvadt [...]
Egy régi kedvencem,

Meredith Brooks- I' m A Bitch

Honlap
 
708 1 0 Zene Izé
Meshuggah - Bleed

Wiki

Shed

Soul Burn

Acrid Placidity

Exquisite Machinery Of Torture
303 1 3 Zene Izé
Shantey: próbáld meg ledobolni és megérted :D amúgy meg Rational gaze a favorit (többek közt) :D :P
fadam: és lesznek szigeten :D részemröl pedig combustion ;)
MStipee: Mérpont a Bleed? Annyi remek dal van még, de mindig mindeki a Bleed-et emlegeti. na mindegy :) jó [...]
"Gwen Stefaninál még a kutyám is szebben énekel" :)
4765 2 10 Izé
Mr.T.: peelee küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=Mk4bmK-acEM Szöveg: Jót szólózik a husky !
Kandur: tetszik ahogy vonyít a zenére...de Gwent ne szóljátok le hangaj nemsok de nem is azért szeretj [...]
Máln@: nekem is husky-m van,de a színe más :]...Amúgy aranyosak!....lealázza Gwen-t simán!;)
Mind a 10 komment
A múltkori tudományos WALL-E után, most már tényleg itt van az eredeti WALL-E. :)
3691 4 9 Izé
sparkey6: Tutko nem igazi, siman latszik a kepen, hogy animacio. Persze technikailag ettöl függetlenül kivi [...]
Reider: Nekem úgy tűnik hogy csak egy jól sikerült animáció az alapján hogy a szemében tükröződő [...]
Belkar: ez jó :) bár a jövőben ez már mindennapos lesz :D
Mind a 9 komment
Boldog szülinapot nagyi! Nálatok hogyan reagálna?:D
11401 3 31 Izé
olcsibacsi: Asszem lesülne a bőr aképemről ha a grószmutter szülinapján egy 25centis "néger csoda 3000"- [...]
közlegény: egyből sejtettem h. műbránert kap, mondjuk én nem mertem volna megjátszani, h. ilyen ajándéko [...]
ebihalacska: Én az apámnak egyszer névnapjára egy szőrös narancssárga tangát vettem, mert nehéz időszak [...]
Mind a 31 komment
Moby - One of these mornings

A Miami Vice filmváltozatának soundtrack-jéről. Sajnos másik videót nem találtam, de talán nem is baj, mert szerintem teasernek sem rossz. Nálam ezek kultuszfilm és zene. Ajánlom mindenkinek a múvit! :)
448 0 0 Zene Izé
Catherine - Is It Tomorrow Yet?

Myspace

Evil Man Dead Man

Tom The Overlord
303 0 0 Zene Izé
My Bitter End - To All Things Expendable

Deathcore/Metalcore...

Wikipédia(Angol mer csak ez volt)

Myspace

Becoming Misfortune
273 0 0 Zene Izé
Skunk Anansie - Secretly
A Skunk Anansie dühös, dögös, radikális kiállásában óriási szerepe volt Skinnek, a kemény imidzsű, erősen politikus beállítottságú, biszexuális frontleánynak. A három nagylemezt ( Paranoid And Sunburnt – 1995, Stoosh – 1996, Post Orgasmic Chill – 1999) megélt kvartett egyike volt a kilencvenes évek fontos, mainstream által is befogadott együttesének.
Wiki
344 0 0 Zene Izé
Automaton

ez meg a második rész
1372 0 7 Game Izé
MVS: Szia! Igen tényleg úgy volt, ahogy Kerlés mondja, tán egy hónapja lehetett... De nekem tetszett [...]
Errtu: Rákerestem én is. Többször is. A Kaland kategóriát végig is néztem, de nem találtam. Más: [...]
Kerlés: Rákerestem az 'automaton' szóra. Ezt az egyet dobja ki. A játékokat is kipróbáltam (első és [...]
Mind a 7 komment
Vízparti tréfa :)
13223 3 15 Izé
Vin Dieselke: Áhh ez nagyon nagy, valakivel be kell játszani:D Csak kell hozzá +felelő hely..:D
EVOkaa: Ez mekkora poén!:D
Maccoyi: jah :DDD NA remélem ne próbál senki ma megijeszteni, max egy 100 kg-os harcsa. Pecára fel..... p [...]
Mind a 15 komment
Ha már a csicsánál tartunk... Csak mert "ez már olyan nagyon bling-bling" (Ezt Purple fogja csak érteni :P)
2586 0 14 Izé
|-=O=-|: Diamond Plate Foosball Table http://www.uncrate.com/men/gear/gaming/diamond-plate-foosball-table/
CRaPtRaSH: necsiiiiii eztis vágod ugye?:D
Purple: szóval akkor te voltál az a srác a siófoki vasútállomás pénztárjánááál???? szevaaasz :D [...]
Mind a 14 komment
Two and a half men  (Két pasi meg egy kicsi)
1001 2 0 Zene Izé
Elmélkedik? Bebaszcsizott? Másnapos? :D
9247 8 91 Izé
dzsánszön: szerintem bespanglizott és csodálkozott h kik azok az ürlények kamerával v telefonnal:D
Revanor: Szerintem rájött az igazságra.
dNS: Másnapos, tuti másnapos!!!
Mind a 91 komment
PPK - Resurrection
Azért itt még volt valami elképzelés...

Régi, kopott de JÓ!
421 0 0 Zene Izé
Stop. Olyan világban élünk, ahol a tévében látott filmes műfajok között könnyen eligazodunk. Az akció az akció, a doksi meg doksi. Mathijs Geijkes filmje éppen ezt kuszálja össze. Remekül.
5977 0 12 Film Izé
Vin Dieselke: Hát öhhhm lehet én nem értek, az ilyen rövidfilmekhez, de szerintem ez egyáltalán nem jó. Ne [...]
makkos: Azért megnéztem volna, hogy veszik fel monnyuk ezt a kisfilmet. Meg azt is, akik azt felveszik aho [...]
Dawe: pont ez a lényeg benne
Mind a 12 komment
Stop. Olyan világban élünk, ahol a tévében látott filmes műfajok között könnyen eligazodunk. Az akció az akció, a doksi meg doksi. Mathijs Geijkes filmje éppen ezt kuszálja össze. Remekül.
6139 2 12 Izé
Vin Dieselke: Hát öhhhm lehet én nem értek, az ilyen rövidfilmekhez, de szerintem ez egyáltalán nem jó. Ne [...]
makkos: Azért megnéztem volna, hogy veszik fel monnyuk ezt a kisfilmet. Meg azt is, akik azt felveszik aho [...]
Dawe: pont ez a lényeg benne
Mind a 12 komment
A Samsung Electronics Magyar Zrt.-nek köszönhetően az idei évben is megrendezik a World Cyber Games 2008 magyarországi selejtezőjét, valamint a World Cyber Girls szépségversenyt. A nevezés már megkezdődött!
1056 0 2 Tech Izé
CRaPtRaSH: lavor,jelentkezz a szépségversenyre! ;]
rezlavor: http://www.worldcybergirls.com/
Aki azt hitte, hogy a Diablo 3 leleplezése után a Blizzardnál megállt az élet, az tévedett! Rob Pardo bejelentette, hogy van egy negyedik fejlesztőcsapat is, akik egy next-gen MMO-n dolgoznak, melynek semmi köze a WoW-hoz vagy a Diablohoz. Esetleg StarCraft MMO vagy Lost Vikings? Vagy ne adj isten egy új univerzum?
637 0 0 Tech Izé
A Kotaku úgy fest megint belenyúlt a tutiba, ugyanis a blog állítása szerint készülőben van egy új kezelőfelülettel rendelkező X360 Dashboard, mely a jelenlegi állás szerint teljesen 3D-s lenne. Életre kell a Különvélemény című film egyik jelenete?
756 0 0 Tech Izé
Lalalalalalalalalalala ;)
Na ki meddig bírja? :D Küldd el te is ismerőseidnek ezt az aranyos kedves oldalt ;)
(Én most tartok 7:50-nél nem tudom meddig bírom még)
9371 9 115 Izé
Derill: nem lehet megunni:D csak eszem bejutott h anno menyit röhögtünk rajta
izébigyó: És pont most untad meg? :D
Derill: de szerettem anno ezt a posztot :)
Mind a 115 komment
FIGYELEM!!!
Cuki imidzset váltott! Mostantól nem csak cuki, de emo is!
Természetesen zsír új honlappal és dallal is előállt... (Mi jöhet még?!?)
10136 1 125 Izé
mekszamnojz: hogy ezt elmondhasd :D amugy meg a spektrumnak teszünk felmérést a kialvatlan emo megfigyelők mi [...]
Balintos: Miért kellett ez a poszt? Nem tudok egy hétig aludni
gamma21: egyesek azt írják, h régen jobb volt a csaj. ez intergalaktikus tévedés! ez a lotyó már akkor [...]
Mind a 125 komment
a Die Hard: With A Vengeance(Az Élet Mindig Drága(hát még a benzin)) zenéje

Die Hard - Ants Go Marching

A Film (wiki)

az Isteni Bruce

When Johnny comes marching home

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song - Version2

Die Hard: With a Vengeance - ACTUAL Marching Song

Na szóval ezek nagyjából ugyanazok, de mégse, ezt abból is kilehet találni, hogy külön linkeltem mindet:)
895 2 2 Zene Izé
MStipee: "az Isteni Bruce" aszittem vmi aktfotósorozat lesz a link alatt ilyen linkkel xDD
ZeroO.: még mindig a posztszövegen szakadok:DD
Joseph Haydn - Deutschland Über Alles (Németország himnusza)

u.i: Csak együttérzésből, mert az Eb döntőn be....ták:D

Szöveg és tudnivalók, magyarul Wiki

Joseph Haydn
2614 1 3 Zene Izé
Laci: vakami baj van a winfossal... A jó link (csak remélem): http://www.youtube.com/watch?v=IrJ_zfENj_c [...]
Balázs: a link az über alles-t hozza be és igen a spanyolok nagy istenek voltak most:D
Laci: A másik (volt) Németország himnusza szebb volt (Auf erstanden aus ruinen... - ha jól értem, "Fe [...]
Infarktus a könyvesboltban. Valaki meghalni készül, és mások filmezik… itt tartunk.
8429 2 142 Izé
livy: Láttam egyszer egy videót, de akkor még nem gondoltam, hogy az is "vírusmarketing lehet", de mos [...]
bungle: Hol van helyesírási hiba a post szövegében?
Kerlés: " Word of Mouth Marketing Association (WOMMA) szerint a vírusmarketing (Viral Marketing) olyan szó [...]
Mind a 142 komment


Halor - Horsepower

Angolul éneklő magyar metál banda

www.halormetal.hu
333 0 0 Zene Izé
Mert nyalni csak úgy lehet,
Ha élvezzük az ízeket.
Nézzétek csak a cicuskát,
hogy nyalogatja a nyalókát. :)

(minden cica szeret nyalakodni, nem tudtad Macc? :))
2745 0 6 Izé
livy: A cicás poszt :D Aranyos nagyon (:
CRaPtRaSH: Balázs: ugye??:] Dawe: várjuk szeretettel
Dawe: ilyen videót bármikor tudnék csinálni, akár pulival is :D
Mind a 6 komment
Althea & Donna - Upton Top Ranking
Ezek a csajok '77-ben olyan előadókat előztek meg a BBC rádiós listáján, mint Neil Young, a Sex Pistols vagy a The Clash... Rettentő jó reggae!!!
600 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...