REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ezt a számot nem tudtam sokáig ki adja elő, ma reggel álmodtam meg a szöveg egy kis részletét, és így kerestem meg első dolgom volt, hogy posztolok ...thx a Guglinak : D Bizonyára mindenki tudja, hogy ez a Csellengők című -eltűnt gyerekek után kutató- műsornak a zenéje....a videó különlegessége, hogy a képeket az adott országban lévő "csellengőket" vágták bele... ha jól emlékszem így volt ez a magyar verzióval is (eddig a youtube-on találtam brit és amerikai verziót...)

Soul Asylum - Runaway Train


Ők egy amertikai alter rock banda, 1983-ban alakultak, 1994-ben a Runway Train-ért megkapták a Legjobb Rock Dal-ért járó Grammy-díjat.1992 -ben "Grave Dancers Union" album kétszeres platinalemez, az 1995-ben "Let Your Dim Light Shine" című lemezükért platina lemezt kaptak, ez volt a banda utolsó nagy sikere...

 

dalszöveg

Több infó

Több szám:


Misery (itt a cd-gyárról emlékeznek meg gondolom : D)

Black Gold (a kőolajról és a hozzá tartozó üzeltről)

Can't Even Tell
558 3 7 Zene Izé
Skatopia: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=766
Ganja Master: köszi : )
Purple: az oldalnak nem tetszett valami, kicseréltem a linket
Mind a 7 komment
All That Remains - This Calling

honlap
291 2 1 Zene Izé
dXter: ááá, szinte el is felejtettem, hogy ez létezik, olyan régen hallottam. Kösz, hogy felküldted, [...]
Kedvenc bolond punk zenekarunk a:

Bloodhound Gang - Foxtrot Uniform Charlie Kilo (érdemes nézni a szavak kezdőbetűjét XD)

annak aki mégsem ismerné őket

 

Több bolond szám tőlük : D (elég beszélő címeik vannak):


Fire Water Burn

I hope you die

Srewing you on the beach at night

Uhn Tiss Uhn Tiss Uhn Tiss


Dragonsta din Tei

Mope

Hell yeah

I'm the least you could do


Ralph Wiggum

Along comes Mary

Farting with a Walkman On
617 0 1 Zene Izé
indiego: Imádom őket.
The Devil Wears Prada - Dogs Can Grow Beards All Over

Hardcore/ metal banda Dayton,(Ohio)-ból.

Hey John Whats Your Name Again?

Still Fly

Gauntlet Of Solitude

This Song Is Called

Number Three, Never Forget
391 1 1 Zene Izé
Ganja Master: naaaaaagyon jó:)
Bloodhound Gang-Kiss me where is smells funny

kultusz:D sosem unom meg
546 1 1 Zene Izé
indiego: Egyik legjobb számuk:)
Sanctity - Beneath The Machine

A Sanctity egy amerikai thrash/heavy metal zenekar. Tavaly jelent meg első albumuk, a Road To Bloodshed.

Road To Bloodshed

Billy Seals

Seconds

Zeppo

Beloved Killer
310 0 2 Zene Izé
Balázs: szivi:)
JaR 88: Naggyon jók!! Tavaly ismertem meg őket ,amikor az Annihilator előtt játszottak,nekem nagyon meg [...]
Neurosis - Under The Surface

Neurosis Metal/Industrial/Hardcore együttes '85 második felében alapult meg Californiában. E több mint tíz év alatt 10 albumot adtak ki, és minden albumukban más-más stílust ötvöztek. A zenéjükben megtalálhatók a doom metal, az industrial metal, a crossover thrash, punk, és apocalyptic folk stílusjegyei is.

Crawl Back In

A Sun That Never Sets

Stones From The Sky
614 1 0 Zene Izé
Mendeed - Beneath A Burning Sky

Glasgow-i (Skócia) metalcore együttes. Zenéjükbe számos thrash és heavy metal elemet is beleszőttek. 2007 szeptemberében feloszlottak.

Story

The Dead Live By Love

The Thing That Should Not Be (Kerrang Remastered)

Act Of Sorrow

Ignite The Flames
331 0 0 Zene Izé
Comeback Kid - Wake The Dead

Broadcasting

Lorelei

Canada-i hardcore zenekar, 2002 óta zenélnek együtt.
Az első albumuk (Turn it around) a Facedown Records-nál jelent meg 2003-ban, az új 2005-ös (Wake the dead) pedig már a Victory Records-nál jött ki.

Scott Wade: ének
Andrew Neufeld: gitár
Jeremy Hiebert: gitár
Kyle Profetta: dob
587 0 1 Zene Izé
pé e té i: Hehe tegnap jól küldték a PeCsába:D
Becoming The Archetype - Endure

Infó

Immolation

 
227 0 0 Zene Izé
Karóra mobiltelefonnal, beépített kamerával, mp3 lejátszóval, talán még légkondi és fluxuskondenzátor is van benne...
1338 0 8 Tech Izé
leep: Internet nincs rajta?
Slaytone: Dick Tracy remake...
Errtu: ha valami baja lesz, akkor óráshoz vigyem, vagy csak simán: FORMAT C: ?
Mind a 8 komment
Emo foci :)
12059 2 34 Izé
EVOkaa: sok hülye emós...hogy tört volna ki a nyaka!
Devourer: ahős ez igaz ilyenek vannak abuzi emósok és ennek örülnek mazohista állatok és én meg azt hi [...]
Skullman: De az mert nem halt meg. Szegény! XD
Mind a 34 komment
Prists and devils
4980 4 7 Game Izé
NTMT: 1. lépés 2 ördögöt a csónakba át viszed egyiket kirakod vissza mész 2. lépés egy újabb ö [...]
Máln@: írd le lécci :) ...egyszer,régebben,már csak egy kellett,hogy átvigyem,de nem emlékszem,hogy c [...]
NTMT: kész megcsináltam
Mind a 7 komment
Mes - Kincsem
419 3 0 Zene Izé
Mindig nehézkes a laptop-ot ölben használni. Erre nyújt szimpatikus megoldást ez a párna. Három különböző modelljük van, ez a legtutibb. Ráadásul szétszedhető és könnyen hordozható, már ha valaki vinni is akarja...
2837 1 11 Izé
Anapis: Ez nagyon jo ötlet, varrok magamnak egyet:) az én laptopon régi, és nagyon melegszik, párna né [...]
puputeve: Én rá nem tenném a laptopot ilyen párnára, alul van a hűtése nem egészséges eltorlaszolni.
zimbabwe: Köszi SteveOH! Magyarországon más felépítésűeket lehet kapni ha vki olcsóért keresi;) igaz [...]
Mind a 11 komment
Komoly üldözési jelenet Bulgáriában. :D
10508 3 15 Izé
Kenny: cigányok...tengerbe velük gólyóval a fejben
three.d: És ha elkapják őket, mit csinálnak velük? Vagy Bulgáriában elítélhetőek?
trógerfighter: Én biztos közéjük lövettem volna,bár a lovakért kár lenne...
Mind a 15 komment
Robotharc, na vajon melyik országból?
2980 2 5 Izé
SZIA: wááháááá Én tuti hogy egy láncfűrészeset csinálnék, és levágnám az összes robotot, u [...]
kKNd: Hahaha meglehet.Viszont elég alternatív módon harcol. XD Totál nem számítottam rá, hogy azt f [...]
dude: Ezt a robotot az előbbi lufiemberről mintázták, fogadjunk! ;) Gyilkos! :D
Mind a 5 komment
Joe Satriani - Surfing with the Alien

Tud a bácsi....nem véletlenül vannak a tanítványai közt olyan nevek mint, Kirk Hammett (Metallica) David Bryson (Counting Crows), Kevin Cadogan (Third Eye Blind), Larry LaLonde (Primus, Possessed), Alex Skolnick (Testament), Rick Hunolt (Exodus), Phil Kettner (Lääz Rockit), Geoff Tyson, és Charlie Hunter...és talán a legismertebb Steve Vai.


Honlap

ANGOL és MAGYAR Wikipedia

Egyéb számok Satriani-tól:

Flying in a Blue Dream

The Mystical Potato Head Groove Thing

Always With Me, Always With You

Just Like Lightnin'
497 0 5 Zene Izé
Balázs: hát nem tom kirk a második legjobb élőgityós(RSM) szal
Ganja Master: jah ...: '( na de Satrianinak még mindig talán a leghíresebb tanítványa Steve Vai...még ha te [...]
Balázs: hát akkor az én Slipknot posztom amit egy óráig csináltam és minden szám benne volt :'(:@
Mind a 5 komment
Egy új akkord gyűjtemény zenészeknek. Főként magyar dalokkal foglalkozik. A dalszöveg mellé akkordokat is társít, sőt még TRANSZPONÁLNI is lehet.

Egy pillantást talán megér, szerintem nagyon hasznos
699 3 0 Zene Izé
Nem nagyon látok mostanság cicás posztokat. Megjöttem, segítek rajtatok... :)
2761 4 7 Izé
Maccoyi: kamubekLaca küldte: Szöveg: Mai napi cukizé és egyben cicás post is: A cicák is szeretik a h [...]
Sissi: Beszarás milyen cukik:)
Máln@: :] de arik!:) Nem tudom,hogy ezek,vagy Derill-é e a favorit!:)
Mind a 7 komment
Beastie Boys - Shake Your Rump

- High Plains DrifterEgg Man - Ch-Check It Out - Johnny Ryall -

A teljesség igénye nélkül csupán pár szám, persze akad még jópár.

Hardcore punk bandának indultak, de a Licensed to III albumuk ('86) már hip-hop-ra hajazott. A stílusuk elég egyedi, bár sokaknak nem ismeretlen .. ugyebár.

-honlap-

-wikipedia

 

 

 
425 3 3 Zene Izé
Disy: Én se tudtam csak most hogy utánanéztem kicsit.
Scarf: "Hardcore punk bandának indultak" Ez komoly? :D
etele: ugyebár
Egy részeg férfi az angliai Swanseaben beszorult a járdán lévő lyukba és órákig nem tudott kiszabadulni. Úgy került a hiányzó villanyoszlop 30 centis lyukába, hogy véletlenül beleejtette az öngyújtóját és megpróbálta kiszedni - a lábával. Rossz döntés volt. A bámészkodó tömegből többen is megpróbáltak segíteni neki, de hiába, a tűzoltók is csak nagy nehezen szabadították ki.



Videó 2. rész, 3. rész.
2859 2 19 Izé
anon: Etiópiából származik :D
ino99: Swansea az Wales és, hogy tud egy felnőtt ember egy 30 cm-es lyukba beszorulni??? A Lábam nem fé [...]
Belkar: hehh :D
Mind a 19 komment
Bloons Player Pack 4

(Az első, illetve a harmadik rész már fent van a game.izén, de ha még ez sem lenne elég, az oldalon megtaláljátok a többi részt is. Előbb-utóbb úgyis a sarokban fog kikötni az egeretek! ;) )
2445 3 7 Game Izé
Syerafy: wáááh szenvedek a 14. pályán xD
Máln@: :OOOO ...:$...:D
Purple: de ez az, ami a postban van :O :D
Mind a 7 komment
We Are From The Future - Keresd meg a tárgyakat és helyezd el őket jól!
6250 2 5 Game Izé
Gibbon: No! Zseblámpa az asztal sarkára, a gramofon mellé jobbra. Fölötte/mögötte lóg egy "tör [...]
MVS: én is itt akadtam el.... ha megvan írj....:X
ejszy: Szia! Hova kell rakni az elemlámpát és a kis korongot? Ejszy
Mind a 5 komment
Meg Wachter fotói
5211 0 14 Art Izé
csicsilla: maarha Stephanie(alma pürés) micsoda fogsor!két sor is elfért volna egymàson!mellette meg g [...]
Belkar: átfutott az agyamon hogy regelek egy geza623 nevűt de inkább nem nincs rá energiám ilyen melegb [...]
Pajti007: Milyen kannibál post ez már... :D
Mind a 14 komment
Meg Wachter fotói
5512 2 14 Izé
csicsilla: maarha Stephanie(alma pürés) micsoda fogsor!két sor is elfért volna egymàson!mellette meg g [...]
Belkar: átfutott az agyamon hogy regelek egy geza623 nevűt de inkább nem nincs rá energiám ilyen melegb [...]
Pajti007: Milyen kannibál post ez már... :D
Mind a 14 komment
Az igazi WALL-E - egy robot, amely megváltoztatja, illetve megkönnyíti majd az emberek életét.
3492 0 4 Izé
Tuxi: Mondjuk ez jó Ötlet ^^
anon: Minek vinnéd szervízbe? Addigra már csinálják meg úgy hogy meg tudja javítani magát :D
Tuxi: akkor már inkább WALL-E na jó kellene neki egy kis Polírozás Stb de még gyorsabb meg minden :D [...]
Mind a 4 komment
10 Gnomes - Keresd meg a manókat jól!

Az oldalon mind a 6 epizód megtalálható, és remélhetőleg még 6 (gyk. havonta egy) ki is fog kerülni az idén, úgyhogy talán érdemes lesz majd visszalátogatni! :)
1253 3 3 Game Izé
MVS: Húúúú!!!!!!! nem kispályás játék... jojozik a szemem
asciimo: én megtaláltam mind a 10et a januárin :P bár az egyik az egy random katt volt a valamilyen templ [...]
Frankie: Én már a januáriban is csak 9-et találtam meg :( A galambos részen tényleg nincsen gnóm, vag [...]
The Ting Tings - That's Not My Name

A brit zenei újságírók által összeállított lista első ötösében három indie zenekar is helyet kapott. A kéttagú, egy lány énekes-gitárosból és egy fiú dobosból álló The Ting Tings-t afféle inverz White Stripesnak is nevezhetnénk, bár a két zenekar stílusa azért jócskán különbözik. A 2006-ban alakult manchesteri Ting Tings saját bevallása szerint garázs-popot játszik, első kislemezük That's Not My Name címmel egy helyi kiadónál jelent meg 2007-ben, ám hamarosan az ismert BBC lemezlovas, Steve Lamacq playlistjén landolt. Első koncertjüket is ebben az évben adták, majd a júniusi Glastonbury fesztiválon egy emlékezetes koncerttel hívták fel magukra a figyelmet.
486 0 0 Zene Izé
Hát ezt is megéltük... Több mint 7 év után a nagysikerű RPG harmadik része is bejelentésre került! (van akit ez lázba hoz... :D)
1029 0 7 Tech Izé
CRaPtRaSH: én nem találkoztam vele...
koocos: :D
Asagrim: Hmm ... mintha ezt már szombaton beküldtem volna ... linkkel együtt a 3d engine-hez hogy azért _ [...]
Mind a 7 komment
Amon Amarth - Cry Of The Black Birds

Wiki

A Viking Metalról

Runes To My Memory

The Pursuit Of Vikings

Asator

Valhalla Awaits Me

Fate Of Norns

Death In Fire
389 1 3 Zene Izé
Balázs: With Oden On Our Side (2006)
fadam: héj ez a számuk (Cry Of The Black Birds) melyik lemezen van? nem találtam meg az oldalukon a dis [...]
fadam: az elsö hörgösebb kedvencem, bár az már jo rég volt
Galgagyörk, Magyarország, 2008.
(ha unatkoztok, mert nincs új post és van háromnegyed órátok...)
13673 10 275 Izé
bungle: Fireblade1000 küldte: URL: http://magyargarda.hu/node/4659 Szöveg: "Sok reményt nem fűzök hozz [...]
Maccoyi: LOL XD
mekszamnojz: Az amerikai, a francia, a magyar és a cigány állnak az Eiffel-torony kilátóján. Hirtelen az am [...]
Mind a 275 komment
Pantera - Walk
281 2 2 Zene Izé
xcsokix: Legjobb!!!!!!!
Balázs: jó szám és Anselmo(ha ő van a képen egyátalán) durván néz ki nagyon, kb mint Edward Norton [...]
Jóféle industrial\gothic metal, honnan máshonnan, mint az északi Svédországból?

Deathstars - Vitue to vice



HONLAP

WIKI


 
411 1 6 Zene Izé
Ganja Master: oks akkor igyekszem nem belerondítani a szabványba...
Balázs: áááá most látom ezt a borzasztó címkét gecc xD
Purple: tartanom kell magam egyfajta szabványhoz.
Mind a 6 komment
Gyors és dallamos death metal jól : )

Carnal Forge - Numb (the dead)

'97-es svéd banda thrash metal deathgrind és dallams death metal befolyással...

Wiki

Honlap
277 0 0 Zene Izé
Brujeria - Brujerizmo
350 0 1 Zene Izé
Balázs: IMÁÁÁÁDOM:D
Assailant - A Day Tomorrow

Az Assailant zenekar a svédországi Umeå-ban, 2004-ben alakult. 2006-ban mutatták be prog-power zenéjüket a Nemesis Within című kiadványon, a most megjelenő Wicked Dream a második kiadványuk. Nagyon sokat fejlődtek mostanra. Erőteljes, energikus progresszív metal zenéjüket leginkább az Evergrey-hez lehet hasonlítani, de az Assailant egyáltalán nem másolat...
290 0 0 Zene Izé
Narnia Krónikái - Caspian herceg című film egyik betétdala.

Info a mesevilágról
733 0 0 Zene Izé
Na jó ez egy elég érdekes tech izé , mert oda van írva , hogy egér miközben egy tojás na akkor , hogy nevezzzük ezta z izét tojásegér vagy egértojás várom az ötleteket !
[DJ Öcsike így küldte be, ezért nem javítok bele, hát lássátok, milyen jó dolgunk is van nekük - Crap]
1326 0 12 Tech Izé
Lako: kültek=küldtek allor=akkor
DJ Öcsike: Ok boccs mindenért amit tettem többet nem teszek ilyen csunyaságot ! :(
rezlavor: kicsit nem figyelek ide es szana flamelitek az egeszt... miezitt ISTALLOOO HUPAKOLAS?????
Mind a 12 komment
Cradle of Filth - The Foetus Of A New Day Kicking
Angol extrém metál banda, '91-ben alakultak, és az Iron Maiden óta a legsikeresebb angol banda...(sztem még hasonlít is a zenéjük)

infó

Myspace
342 0 9 Zene Izé
Vándorholló: Emberek! Hogy mit játszanak azt gyakran még az előadők sem tudják megmondani :) Mi a befogadó [...]
Balázs: persze hogy nem de nem akartam egózni XD
Ganja Master: hááát...azt sosem tudni...: D
Mind a 9 komment
Régebbi postok...