Members Of Mayday - Sonic Empire
376
0
Zene Izé
Képrejtvény: mi van a bácsi szájában? ;)
Megoldás (jelöld ki a szöveget):
a bácsi szájában egy Didjibodhrán nevű hibrid hangszer van, ami az ír bodhrán nevű ütős hangszerből és az ausztrál didgeridoo nevű ausztrál fúvóshangszer házasságából "született". A kerámiakeret közé kecskebőr van feszítve. A muzsikus belefúj a rámába, mely megrezegteti a "dob" felütetét, közben a zenész az ujjaival vagy egy kisebb ütővel játszhat a dobon.
Na már ezt is tudjátok, nem haltok meg hülyén. ;)
11387
6
Izé
Csítosz. Megáll az eszed, ha eszed nézed! ;)
6369
0
Izé
God's Lonely Man - Őszinte Érzés
Egy veszprémi-zirci 6 tagú banda (2 énekes, 2 gitáros, dob+basszus) metál zenét csinál jól...
Az első demójuk 2003-ban ("Skizofrén") jelent meg, ezt követte egy 3 számos EP "Egyedül" címmel. Műfajilag besorolni őket a metálon belül nem igazán tudtam... maradjunk a jóféle magyar metal kategóriánál...
Myspace
Lemezkritika (Passzió.hu)
367
0
Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a terepszínű pók, normális nevén a viráglakó karolópók a
karolópókok családjából. Amint az a fotókon látszik, képesek alkalmazkodni a virág színéhez, szóval jól nézzétek meg ezután ha virághoz nyúltok. ;)
4283
1
Izé
Na a szegény rohamosztagosok sem úszták meg, amikor a nyóckerben jártak.
[remek szöveg csudijó címkékkel,csak így tovább! - Crap ]
767
2
Tech Izé
Lamb Of God - Black Label
A zenekar 1990-ben alakult Mark Morton, Chris Adler és John Campbell által, még BURN THE PRIEST néven. Morton szerzett még egy arcot a megüresedett helyre Abe Spera személyében, így a kvartet már elkezdhetett próbálni. Majd bevették a másik Adler tesót is, így a buli családban marad...
Jelenlegi tagok:
Randy Blythe - ének
John Campbell - basszusgitár
Mark Morton - gitár
Chris Adler - dobok
Will Adler - gitár
349
0
Zene Izé
Chimaira - Six
Az ohio-i Chimaira (ejtsd: kiméra) a bizonyíték a halál utáni életre.
Hiába volt egy hihetetlenül ütős anyag, hónapokkal a self-titled kiadása után úgy látszott, a Chimaira a végét járja. A tagok egymást anyázták, a kilépésükkel fenyegetőztek, problémák adódtak az akkori kiadójukkal.
2007-ben, a Resurrection más volt. "Újra egy banda vagyunk, nem egy egy-személyes-show. Rob vitte szinte az egész előző lemezt, ami jó volt. De most mindenki részt vesz a számok megírásában. A lemez olyan, mint egy hullámvasút. Összekevertük az előző két lemezünket és telepumpáltuk szteroidokkal."
348
0
Zene Izé
HMCS: "Na adjátok ide azt a lángoló piát, majd én benyomom..." ;)
(Maccoyi szövege hozzá msn-en: Azt szokták mondani: Ne igyál előre a medve bőrére! De a sajátodra se... ;))
12809
2
Izé
Itt egy olcsó megoldás a ronda nőkre... ;)
4992
3
Izé
Megadeth - Symphony Of Destruction (live)
a klasszikus:)
308
0
Zene Izé
Bullet For My Valentine - Waking The Demon
A Bullet For My Valentine a még épp divatos metalcore hullám egyik legsikeresebb zenekara, mely zenéjét kezdettől fogva okosan úgy építette fel, hogy túlélhessék a metalcore lecsengését is. Fülbemászó dallamok, falszaggató groove-ok, és némi heavy/thrash hatás a 80-as évekből.
345
0
Zene Izé
Avenged Sevenfold - Beast And The Harlot
Amerikai metalcore banda. Pályatársaiktól eltérően a műfajt nem a death metal felől közelítik meg, hanem inkább a klasszikus Bay Area thrash és a power metal riffjeit hasznosítják újra. Mind lemezen, mind élőben remek teljesítményt nyújtanak.
Tagok:
M. Shadows - ének
Zacky Vengeance - gitár
Synyster Gates - gitár
The Reverend - dobok
Johny Christ - basszusgitár
388
1
Zene Izé
Mio Knight Rider GPS
(Ilyen nekem kell! :D) (Ha megvan,majd mutimeg! -Crap)
1285
1
Tech Izé
Grindhouse - Main Titles
A Robert Rodriguez és Quentin Tarantino által jegyzett Terrorbolygó és Halálbiztos című filmek főcímdala. Mellesleg a filmeket is ajánlom;)
716
0
Zene Izé
Eels - I need some sleep
Ez ismerős lehet valamelyik shrek filmből és ajánlom tőlük még
ezt és
ezt a számukat.
-honlap-
-wikipedia-
398
0
Zene Izé
Челси - Самая Любимая
(Chelsea - Samaya Lyubimaya)
Sok infót nem találtam róluk, talán
ez az oldal. Ők egy igen tehetséges orosz fiúbanda, érdemes legalább egyszer belehallgatni mert frenetikusak a srácok ;)
467
0
Zene Izé
Az
Alma együttes remélem mindenkiben mély nyomokat hagyott. (Kedves gyerekek , ugye mindenki emlékszik a
Háztáji nótára?)
Most következzen egy pompás, vidám dal tőlük, és egyben az első videóklip!
(nekem spec. tök jó kedvem lett ettől, hátha bejön másnak is)
561
1
Zene Izé
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)
5606
0
Art Izé
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)
5866
2
Izé
Audioslave - Shadow on the Sun
Ez nem az eredeti klippje a számnak, talán nincs is, de ezt mindenképpen meg kell hallgatni, mert nagyon jó szám!!!
A banda honlapja
Egy kis történet róluk
381
2
Zene Izé
Rammstein - Mein Teil (Az vagy, amit megeszel!)
Újabb (2004-ben megjelent) remek dal és klip... nem csoda, hogy még Grammy-díjra is jelölték!
Infók a kislemezről
417
2
Zene Izé
Gyakori kérdések és válaszok: amit máshol nem mertél... azt itt felteheted!
Hiánypótló oldal, egyszerre hasznos, humoros, tanulságos és elgondolkodtató...
16954
25
Izé
17 darab dominó egyre való pakolása! Kibróbáltam, és tényleg megáll.
6068
4
Izé
Egy két dimenziós játék ahol egy fanta üvegre ültetett vámpírt vagy nem tudom mit kell minnél meszebbre jutattni. Amikor a levegőben van és van drinksed nyomd hosszan az egér gombot és akkor gyorsítani fog. Ha akkor nyomod amikor zuhan akkor egy kis esernyőt tart amivel probál egyenesben maradni.Jó játékot :)
2554
2
Game Izé
A Csík zenekart először népzenei részről ismertem meg. Aztán kiadták a Senki nem ért semmit című lemezt, amelyen Kispál átdolgozásokat játszottak. Érdemes az összes lemezüket meghallgatni annak, aki kicsit is szereti a népzenét.
A zenekar hivatalos honlapja
1302
2
Zene Izé
Machine Head - Now I Lay Thee Down
Machine Head honlap
310
1
Zene Izé
Black Stone Cherry- Hell & High Water
A
szájt
Nehezen tudtam választani, melyik videót is küldjem be, úgyhogy legyen még 2 bónusz:
Lonley Train
Blind Man (nem hivatalos)
327
1
Zene Izé
Azt hinné az ember, ha megöregszünk, bölcsebbek leszünk... aztán mégse.
11401
2
Izé
Nah, nálunk Szlovákian van márt SkuterStar is! XD
3266
0
Izé
Jajj, a kis cukorfalat, milyen aranyooos... rotfl!
5738
2
Izé
Ez a kölyök énekelhetné, hogy "Pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm..." meg a nadrágom és a mackófelsőm is! :D
6912
1
Izé
My Bloody Valentine - You Made Me Realise (London Roundhouse, 2008. június 20.)
És ez ment 15 percig...
6618
0
Izé
A NASA új szlogenje: "A végtelenbe és tovább!" :D
És
itt a bizonyíték, hogy Buzz tényleg megjárta az űrt! ;)
2954
1
Izé
The Black Dahlia Murder - Everything Went Black
Egyik kedvenc bandám legújabb klipje a Nocturnal albumról. Tavaly decemberben már jártak nálunk, hatalmas buli volt még a Kultiban. Egyik legközvetlenebb és legbarátságosabb zenekar akikkel valaha találkoztam magyar és külföldi viszonylatban is.
475
0
Zene Izé
Mushroomhead - Solitaire Unraveling
A Mushroomhead két vokálossal (Waylon, Jeffrey Nothing) Két gitárossal (Bronson, Gravy) Egy dobossal (Skinny) egy DJ-vel (Stitch) És egy billentyűssel (Shmotz) felállásban működik, Az utolsó tagcsere Waylon belépésekor volt.
420
1
Zene Izé
Barbara Sreisand - Memory
Andrew Lloyd Webber:
Macskák (ez klasszikus már?)
781
0
Zene Izé
Kraftwerk - Radioactivity
The Robots
Autobahn
Trans Europe Express
... és még sorolhatnám
Wiki
Home
307
0
Zene Izé
Van sok jó zenéjük (szerintem) de most a House főcímdalaként megismert Teardrops címűt osztanám meg veletek, azt is koncertfelvételként a Portishead közreműködésével:
714
2
Zene Izé
Szerintem a kutyus az új megasztárra készül. :)
2659
1
Izé