REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Members Of Mayday - Sonic Empire
376 0 2 Zene Izé
eNMi: ez (is) 2x van már, de azééé jóóó. + amugy Westbam
Hemi426: Júúúúúúúúúj, de nagy volt annó.
Képrejtvény: mi van a bácsi szájában? ;)

Megoldás (jelöld ki a szöveget):
a bácsi szájában egy Didjibodhrán nevű hibrid hangszer van, ami az ír bodhrán nevű ütős hangszerből és az ausztrál didgeridoo nevű ausztrál fúvóshangszer házasságából "született". A kerámiakeret közé kecskebőr van feszítve. A muzsikus belefúj a rámába, mely megrezegteti a "dob" felütetét, közben a zenész az ujjaival vagy egy kisebb ütővel játszhat a dobon.
Na már ezt is tudjátok, nem haltok meg hülyén. ;)
11387 6 211 Izé
ibor90: aki nagyon nem bír magával és trükközni akar az itt kipróbálhatja hogy hogy néz ki a HTML k [...]
mekszamnojz: :)
Máln@: na izélők...új poszt van...nézzük meg,ott is ugyanolyan szépek-e a színes,és összeviszaugr [...]
Mind a 211 komment
Csítosz. Megáll az eszed, ha eszed nézed! ;)
6369 0 51 Izé
bandee1219: http://curlywurlygurly.files.wordpress.com/2008/04/cheetos-girl1.jpg http://farm3.static.flickr.com/ [...]
mekszamnojz: én láttam ennél betegebbet, de ne akard hogy elmeséljem. ;)
[conejillo]: énis szeretem a cheetost^^ ..de bakker, ez már túlzás :S ennyire beteg dolgot még nem láttam. [...]
Mind a 51 komment
God's Lonely Man - Őszinte Érzés
Egy veszprémi-zirci 6 tagú banda (2 énekes, 2 gitáros, dob+basszus) metál zenét csinál jól...
Az első demójuk 2003-ban ("Skizofrén") jelent meg, ezt követte egy 3 számos EP "Egyedül" címmel. Műfajilag besorolni őket a metálon belül nem igazán tudtam... maradjunk a jóféle magyar metal kategóriánál...



Myspace
Lemezkritika (Passzió.hu)
367 0 2 Zene Izé
közlegény: Van egy hasonló című film is (trailer): http://www.youtube.com/watch?v=x45zUUoV5wI
xcsokix: Zsír én kb 1 éve voltam Csornán ott játszottak jól küldik!!!:D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a terepszínű pók, normális nevén a viráglakó karolópók a karolópókok családjából. Amint az a fotókon látszik, képesek alkalmazkodni a virág színéhez, szóval jól nézzétek meg ezután ha virághoz nyúltok. ;)
4283 1 28 Izé
Belkar: a ragadozónak született egy természetfilm sorozat most nemtom hogy jönnek ide az X kategóriás [...]
anon: Ebben is vannak jók: http://ize.hu/comments.php?post_id=5005
papaluige: ok! keddre tanuld meg az összeset! :))
Mind a 28 komment
Na a szegény rohamosztagosok sem úszták meg, amikor a nyóckerben jártak.

[remek szöveg csudijó címkékkel,csak így tovább! - Crap ]
767 2 6 Tech Izé
CRaPtRaSH: nempara :D sztem mára megkaptad az egész heti adagod,úgyhogy a héten téged nem cseszegetlek ;P
csirek: jajjbocs :D
CRaPtRaSH: nem kérlek,én ilyen bunkó vagyok... aki kibírja azzal kedves is vagyok egy idő után,de azt ki [...]
Mind a 6 komment
Lamb Of God - Black Label

A zenekar 1990-ben alakult Mark Morton, Chris Adler és John Campbell által, még BURN THE PRIEST néven. Morton szerzett még egy arcot a megüresedett helyre Abe Spera személyében, így a kvartet már elkezdhetett próbálni. Majd bevették a másik Adler tesót is, így a buli családban marad...

Jelenlegi tagok:

Randy Blythe - ének
John Campbell - basszusgitár
Mark Morton - gitár
Chris Adler - dobok
Will Adler - gitár
349 0 11 Zene Izé
Ganja Master: ...??....jóvan akkor...
Balázs: csak sörözni amúgy meg ex-osztálytársam
Ganja Master: nem bazz, barátok vagyunk...(majdnem, de mégsem ugyanaz...XD)
Mind a 11 komment
Chimaira - Six


Az ohio-i Chimaira (ejtsd: kiméra) a bizonyíték a halál utáni életre.

Hiába volt egy hihetetlenül ütős anyag, hónapokkal a self-titled kiadása után úgy látszott, a Chimaira a végét járja. A tagok egymást anyázták, a kilépésükkel fenyegetőztek, problémák adódtak az akkori kiadójukkal.

2007-ben, a Resurrection más volt. "Újra egy banda vagyunk, nem egy egy-személyes-show. Rob vitte szinte az egész előző lemezt, ami jó volt. De most mindenki részt vesz a számok megírásában. A lemez olyan, mint egy hullámvasút. Összekevertük az előző két lemezünket és telepumpáltuk szteroidokkal."
348 0 0 Zene Izé
HMCS: "Na adjátok ide azt a lángoló piát, majd én benyomom..." ;)

(Maccoyi szövege hozzá msn-en: Azt szokták mondani: Ne igyál előre a medve bőrére! De a sajátodra se... ;))
12809 2 24 Izé
calipunkszabus: a hülyékből sosem elég!!!! Pn'R!!!
ensium: Ittál már abszintot? Nem mondtam, hogy ez az, de az abszintivás ceremóniájának nézz utána :D [...]
ensium: Mert balfasz. Az égő dolgokat ugyebár úgy kel elloltani, hogy rábaszol egyet mint a légyre ;) [...]
Mind a 24 komment
Itt egy olcsó megoldás a ronda nőkre... ;)
4992 3 45 Izé
Drevway: Kopasz, a feléért még mindig pofon jár :D
Lazarus: JAAAAAAAAAAAAJ bazmeg, ilyeneket inkább ne :(((((((((((((((((((
Errtu: szerintem neki még az se segítene: http://www.szopoalarc.hu/pic/sexy/cripple.jpg
Mind a 45 komment
Megadeth - Symphony Of Destruction (live)

a klasszikus:)
308 0 0 Zene Izé
Bullet For My Valentine - Waking The Demon

A Bullet For My Valentine a még épp divatos metalcore hullám egyik legsikeresebb zenekara, mely zenéjét kezdettől fogva okosan úgy építette fel, hogy túlélhessék a metalcore lecsengését is. Fülbemászó dallamok, falszaggató groove-ok, és némi heavy/thrash hatás a 80-as évekből.
345 0 0 Zene Izé
Avenged Sevenfold - Beast And The Harlot

Amerikai metalcore banda. Pályatársaiktól eltérően a műfajt nem a death metal felől közelítik meg, hanem inkább a klasszikus Bay Area thrash és a power metal riffjeit hasznosítják újra. Mind lemezen, mind élőben remek teljesítményt nyújtanak.

Tagok:

M. Shadows - ének
Zacky Vengeance - gitár
Synyster Gates - gitár
The Reverend - dobok
Johny Christ - basszusgitár
388 1 12 Zene Izé
Ganja Master: nem, mer tudják hogy a spanom....szal itt respect van pöcskös...: D
Balázs: nem verik meg a cigányok csáton?XD::
Ganja Master: együtt sörözünk meg pókerezünk 7végén te PÖCS : D
Mind a 12 komment
Mio Knight Rider GPS

(Ilyen nekem kell! :D)  (Ha megvan,majd mutimeg! -Crap)
1285 1 1 Tech Izé
bungle: http://www.engadget.com/2008/06/26/getting-dirty-with-mios-knight-rider-gps/
 Grindhouse - Main Titles

A Robert Rodriguez és Quentin Tarantino által jegyzett Terrorbolygó és Halálbiztos című filmek főcímdala. Mellesleg a filmeket is ajánlom;)
716 0 1 Zene Izé
xcsokix: Qva jó a filmek meg jó muzsikák!!
Eels - I need some sleep

Ez ismerős lehet valamelyik shrek filmből és ajánlom tőlük még ezt és ezt a számukat.

-honlap-

-wikipedia-
398 0 2 Zene Izé
ZeroO.: tudjuk Crapi:DD
CRaPtRaSH: nekem is egyből a shrek jutott eszembe róla :] végülis csak kb 454346587× láttam :D
Челси - Самая Любимая

(Chelsea - Samaya Lyubimaya)



Sok infót nem találtam róluk, talán ez az oldal. Ők egy igen tehetséges orosz fiúbanda, érdemes legalább egyszer belehallgatni mert frenetikusak a srácok ;)
467 0 2 Zene Izé
Disy: majd megtanulja mi a jó, addig meg sunnyogok :)
etele: hát ez "frenetikus" de az ikrednek meg ne mond hogy mit hallgatsz
Az Alma együttes remélem mindenkiben mély nyomokat hagyott. (Kedves gyerekek , ugye mindenki emlékszik a Háztáji nótára?)

Most következzen egy pompás, vidám dal tőlük, és egyben az első videóklip!

(nekem spec. tök jó kedvem lett ettől, hátha bejön másnak is)
561 1 8 Zene Izé
pepeti: Zseniális.
kotta: Jóvan, jóvan.. :DDDD Azóta én is aludtam egyet, ráadásul tegnap a párom se értette h miért [...]
Bakeyoo: "...ezért most látszik egy szarkaláb a szemem alatt!" Eddig bírtam! :S Sorry, kotta! :D
Mind a 8 komment
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)
5606 0 2 Art Izé
Pirce: Ez a kép tisztára Splinter Cell.
mumus: Maci eszi a fokat az allat!!! veres meg az atyauristen is :P
Paul Nicklen természetfotós kapcsolata egy leopárdfókával (a fotós oldalát is tessék megnézni, nagyon jó képek!)

5866 2 3 Izé
bungle: Mr. T. küldte: http://www.youtube.com/watch?v=Zxa6P73Awcg (olyan jó, hogy mindjárt be is rakom a [...]
Pirce: Ez a kép tisztára Splinter Cell.
mumus: Maci eszi a fokat az allat!!! veres meg az atyauristen is :P
Audioslave - Shadow on the Sun
Ez nem az eredeti klippje a számnak, talán nincs is, de ezt mindenképpen meg kell hallgatni, mert nagyon jó szám!!!
A banda honlapja
Egy kis történet róluk
381 2 0 Zene Izé
Rammstein - Mein Teil (Az vagy, amit megeszel!)

Újabb (2004-ben megjelent) remek dal és klip... nem csoda, hogy még Grammy-díjra is jelölték!

Infók a kislemezről
417 2 3 Zene Izé
kolompír: Hűha! Jelenleg sültkrumpli vagyok? :D
Ganja Master: ohh jaaa : D egyik kedvenc számunk egyik kedvenc együttesünktől : D (amúgy egy kis német lecke [...]
Errtu: :D
Gyakori kérdések és válaszok: amit máshol nem mertél... azt itt felteheted!

Hiánypótló oldal, egyszerre hasznos, humoros, tanulságos és elgondolkodtató...
16954 25 44 Izé
bungle: nortx küldte: URL: http://megkerdezem.hu Szöveg: "Egy oldal ahol gyakorlatilag bármit megkérdezh [...]
GordonPym: Próbáld először csak addig feldugni magadnak, hogy a flexibilis cső még kint maradjon. Nos ut [...]
Purple: calleho: ma irodalom órán pont Antigonét vettük calleho: és tanár elkezdte mesélni a sztorit [...]
Mind a 44 komment
17 darab dominó egyre való pakolása! Kibróbáltam, és tényleg megáll.
6068 4 7 Izé
dani0001414: Ez függ a dominólól is. Amugy egyszerű fizika ahogy csirke mondja. az álló dominón lévő dom [...]
Gery911209: Tudod Zakhar, egy kis PalmaTex:D:D:D:D
Zakhar: Hát nem tudom:D Az én dominóimmal valahogy nem állt meg:D:D
Mind a 7 komment
Egy két dimenziós játék ahol egy fanta üvegre ültetett vámpírt vagy nem tudom mit kell minnél meszebbre jutattni. Amikor a levegőben van és van drinksed nyomd hosszan az egér gombot és akkor gyorsítani fog. Ha akkor nyomod amikor zuhan akkor egy kis esernyőt tart amivel probál egyenesben maradni.Jó játékot :)
2554 2 38 Game Izé
Raistlin: izééé,ez a másik:D http://kepfeltoltes.hu/view/080722/rekord3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Raistlin: no:D http://kepfeltoltes.hu/view/080722/rekord2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
adi226: Elsőre 226305 De már nagoyn untam örültem h vége lett:D:D
Mind a 38 komment
A Csík zenekart először népzenei részről ismertem meg. Aztán kiadták a Senki nem ért semmit című lemezt, amelyen Kispál átdolgozásokat játszottak. Érdemes az összes lemezüket meghallgatni annak, aki kicsit is szereti a népzenét.

A zenekar hivatalos honlapja
1302 2 1 Zene Izé
kotta: Picit a hang lemászik a képről, de erről sem ők, sem egyikünk nem tehet. :-) Köszi hogy bekü [...]
Machine Head - Now I Lay Thee Down



Machine Head honlap
310 1 2 Zene Izé
Ganja Master: kéne egy olyan az tuti : D
Balázs: Robert az isteeeeen és kurva jó polója vaaaaaaaaan!!!:D
Black Stone Cherry- Hell & High Water

A szájt

Nehezen tudtam választani, melyik videót is küldjem be, úgyhogy legyen még 2 bónusz:

Lonley Train

Blind Man (nem hivatalos)
327 1 0 Zene Izé
Azt hinné az ember, ha megöregszünk, bölcsebbek leszünk... aztán mégse.
11401 2 15 Izé
Revanor: JunKieEQ, ez Ámeriká ami a posztodban van és amúgy is: A kivétel erősíti a szabályt! xD
kuka: Szegény hülye öreg bácsi!
Purple: fály? miért?
Mind a 15 komment
Nah, nálunk Szlovákian van márt SkuterStar is! XD
3266 0 28 Izé
barbycica33: felvidéken??...:DD...hát jo ha te mondod :)
Revanor: Helyesbítenék, "Nálunk a Felvidéken..." :D :)))
zuckerfrei: tudom, csak gondoltam valaki nem ismeri :D jigga jigga is befutott ahogy látom:D ahahhaahhhaaa
Mind a 28 komment
Jajj, a kis cukorfalat, milyen aranyooos... rotfl!
5738 2 20 Izé
psypapi: Először fingott is! De megnyugtatok mindenkit, hogy minden gyerek ezt csinálja! Két féle szül [...]
armedarmy: háát ez kész... és utána alszik tovább XD
Drawen: Ettől a fősulis éveim kezdenek el derengeni a fejemben.. hja.. Régi szép idők:D
Mind a 20 komment
Ez a kölyök énekelhetné, hogy "Pocsolyába léptem, sáros lett az új cipőm..." meg a nadrágom és a mackófelsőm is! :D
6912 1 27 Izé
davids83: MEGVAN!!! :D http://www.youtube.com/watch?v=A3hQC4-w9Mw
davids83: Ez komoly! Egyszer valahol láttam egy kandi-kamera szerű filmet, de már nem találom.. abban volt [...]
mekszamnojz: na vegre valaki ertelmeset is irt a kerdesemre, kcce!!! :DD
Mind a 27 komment
My Bloody Valentine - You Made Me Realise (London Roundhouse, 2008. június 20.)
És ez ment 15 percig...
6618 0 21 Izé
BlackHawk: tudod a mosógépfrekvencia a diszkó...:) antifaces!
mekszamnojz: azt hogy csacsilla :D
Errtu: jaj, te csacsi. mit fűznék hozzá? :)
Mind a 21 komment
A NASA új szlogenje: "A végtelenbe és tovább!" :D

És itt a bizonyíték, hogy Buzz tényleg megjárta az űrt! ;)
2954 1 2 Izé
Kremy: Wáááá Toystory,imádom..Buzz a legjobb... To infinity and beyond... B-)
KenGuruL: mekkora állatság :)
The Black Dahlia Murder - Everything Went Black

Egyik kedvenc bandám legújabb klipje a Nocturnal albumról. Tavaly decemberben már jártak nálunk, hatalmas buli volt még a Kultiban. Egyik legközvetlenebb és legbarátságosabb zenekar akikkel valaha találkoztam magyar és külföldi viszonylatban is.
475 0 1 Zene Izé
Balázs: http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=1586 de amúgy király:)
Mushroomhead - Solitaire Unraveling

A Mushroomhead két vokálossal (Waylon, Jeffrey Nothing) Két gitárossal (Bronson, Gravy) Egy dobossal (Skinny) egy DJ-vel (Stitch) És egy billentyűssel (Shmotz) felállásban működik, Az utolsó tagcsere Waylon belépésekor volt.
420 1 10 Zene Izé
Ganja Master: akkó jóvan akkó : )
Balázs: mer tudtam hogy te gondolsz rája
Ganja Master: mindenre gondoltál csak a mypacere nem... www.myspace.com/mushroomhead
Mind a 10 komment
Barbara Sreisand - Memory

Andrew Lloyd Webber: Macskák

 

(ez klasszikus már?)
781 0 1 Zene Izé
Ancsi23: IMÁDOM!!!
Kraftwerk - Radioactivity

The Robots

Autobahn

Trans Europe Express

... és még sorolhatnám

Wiki

Home
307 0 2 Zene Izé
sanyey: Egyik kedvencem. De a Trans Europe Expresst még nem hallottam.Nagyon állat. Állítólag meghalt a [...]
Errtu: Lassú voltam :) eNMi! 3 sörre a vendégem vagy!!!
Van sok jó zenéjük (szerintem) de most a House főcímdalaként megismert Teardrops címűt osztanám meg veletek, azt is koncertfelvételként a Portishead közreműködésével:

 

 
714 2 0 Zene Izé
Szerintem a kutyus az új megasztárra készül. :)
2659 1 5 Izé
Sissi: Tehetséges:D
Lacpas: olyan indianos a hangja nem?:)
Asagrim: Ezt vajon lehet tanítani is kutyának, vagy adottság kérdése? ... imádnám ha a kutyám is tudn [...]
Mind a 5 komment
Régebbi postok...