REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Dir En Grey - Schwein No Isu

A Dir en grey a japán visual együttesek sorába tartozik, és mint olyan, eléggé behatározhatatlan stílusú zenét játszik. Teljesen normális indies együttesként kezdték a '90es években. Első albumuk, a Gauze már hatalmas sikereket ért el keverve a hagyományos visual stílust igen zúzós zenékkel. És itt mutatkozott meg legjobban az énekes, Kyo mindenre képes hangja: sivalkodás, mániákus nevetés és egyéb hangok kiadásával kultusszá vált személye a rajongók közt. Első hallásra Marilyn Manson, Slipknot és a Murderdolls hangzásvilágába sorolhatók, melyek biztosan hatottak rájuk, de ők többek ennél. Valahogy sajátosan sokkolják a közönséget, a felsoroltaknál sokkal színvonalasabban. Dalaik és Kyo dalszövegei depressziósak, sokkolóak és nagyon perverzek, de helyenként igen líraiak, szóval nem igen egyoldalúak. Kinézetükben is nagyon alkalmazkodnak az aktuális dal stílusához, így itt is sok arcot mutatnak.
476 0 4 Zene Izé
Ganja Master: jó az csak szar... : DXD
Balázs: nem rút, csak titokzatos xD de am az énekes itt is nagy isten mint a NIN be csak a NIN meg szar xD [...]
Ganja Master: szal aztmondod ez ilyen progresszív japán karatéjozós depimetál? és még úgy is néznek ki? : [...]
Mind a 4 komment
A betondzsungel meglepetései. :D
Te hogyan reagálnál?
9040 4 60 Izé
Errtu: talán az a programozó a teveclub motorját írta... XD
Derill: azért mert a fűre lépni tilos táblát a gyep közepébe szúrják:D
Erunder: Hallod ez télleg jó vicc de sehogyse bírok rájönni h ez most h jön ide. Rengeteg más poszt vo [...]
Mind a 60 komment
Riddler - Tigristekintet
Még friss , szinte ropog ( Jún.17 )
Myspace
473 2 1 Zene Izé
Fatsoe: hatalmas lett, várom az albumot!
Canon rock - Funtwo

Végy egy néhány száz éves klasszikus művet, írd át elektromos gitárra, vigyél bele egy kis rockos hangzást és kész is a világsiker.
Egy JerryC nevű tajvani gitáros és dalszerző a fenti receptet követve hozta létre ezt a nagyszerű számot. Az alapanyagul szolgáló művet Johann Pachelbel komponálta a XVII. században, és a Canon in D major címet adta neki.
Miután JerryC felrakta a videóját az internetre nagyon sokan megtanulták a számot, majd felrakták a saját verziójukat. A posztban szereplő verziót egy Funtwo művésznevű dél-koreai gitáros adja elő, és ez az egyik legnézettebb youtube videó(eddig 44,751,939-en néztek meg). Azért ezt a verziót posztoltam mert nekem ez tetszik a legjobban.

Ultimate Canon Rock azaz kb 40 különböző előadó youtube-os videói összevágva egy közös előadássá.
584 3 1 Zene Izé
yushuf: az ázsiai gyerek keményebben nyomja:O)))))) de ez is brutál
Jogos a kérdés, hogy "ez meg mi a szar?"
Igen emberek! Ez pont az! Méghozzá szerencsehozó kaksi a telefonotokra! :D
Honnan máshonnan... ;]
3044 0 18 Izé
Éjfélilány: :DD
bigyminyő: Nagyon kedves ötlet!!! Aranyér,aranykaki....basszus de nem tudok élni szerencse kaki nélkül.... [...]
varazs: Jaja, nàlunk meg a hàz elòtt egy fùves focipàltya van, ahova egy illet [...]
Mind a 18 komment
UV-s fertőtlenítőizé jól...
Azoknak akik nem szeretnek megfogni semmit más emberek után (és ezt megint félre lehet érteni ;D )
928 1 9 Tech Izé
anon: tüköreffektus? :D
Purple: pl arra próbáltam célozni, hogy ezt mi fertőtleníti le? :D és azt, ami ezt lefertőtleníti, a [...]
CRaPtRaSH: sztem csezdmeg :D
Mind a 9 komment
Slipknot - All Hope Is Gone
Az első teljes dal az augusztusban megjelenő új albumról.
385 1 13 Zene Izé
geree: hát nekem ezaz új slipknot már egyáltalán nem jön be,a subliminal versesre meg aszondom h jó [...]
Balázs: nem csak elvileg mer van csak nem tom melyik hír komijába volt de ha ügyesen guglizik az ember le [...]
Ganja Master: majd Balázs elmondja h nameless.hu-n van elvileg egy kép amin már levették ezeket a húsvét-sz [...]
Mind a 13 komment
Jordin Sparks feat. Chris Brown - No Air

Jordin a tavalyi évben megrendezett American Idol nyertese.
További infók róla itt.
És itt.
353 0 0 Zene Izé
To-Mera - Blood

Hivatalos oldaluk.

Az énekes lány magyar, milyen kicsi a világ!
546 2 5 Zene Izé
Vándorholló: Asztaaa komolyan magyar????? :O Ez nagyon komoly. És nagyon jóóó :)
MStipee: Hijnye ez jóféle, kicsit Neuraxis utóérzésem van, keverve egy kis Theatre of Tragedy-s hangzás [...]
RokkantTroll: Ahha. Utánanéztem. Az énekesnő Kiss Julie a Without Face-ből. Azért volt ismerős az arca meg [...]
Mind a 5 komment
Switchfoot - Meant to live

Valamit tudnak, ezek a kaliforniai a srácok. :)
309 0 0 Zene Izé
Gun - Word Up

Kevéske infó róluk a wiki-n, és ha kell a dalszöveg, akkor azt meg itt találod.
256 0 0 Zene Izé
Cica és maci jó barátok :)
4859 0 21 Izé
bungle: Szegény cic siratja a barátját... http://austriantimes.at/news/Around_the_World/2010-11-23/28615/ [...]
bigyminyő: Édesek....még a színük is hasonló....:)
Derill: kb mi is ezt csináljuk csak azt ugyhivják h csibekeltető:D
Mind a 21 komment
Idén még sajnos nem, de jövőre talán a magyar válogatott tagja lehet.
3090 0 2 Izé
varvizib: Kár, hogy csak a hazai fociban lennének versenyképesek a kutyusok... :))
.::JunKieEQ::.: Ha kell egy csatár, a kutyám nagyon profi... igazi labdazsonglőr... Jaaa... és szintén németju [...]
Egy mesterséges szigeten felépített repülőtér Japánban, amit egy 3 km hosszú híd köt össze a kontinenssel. 20 millió dollárba került, de azt mondják a bolondnak is megérné felépíteni egy ilyet, nem hogy nekik. :)
5833 2 20 Izé
Maccoyi: Kikaptak....nem kicsit.
AVIREX: az arabok folyamatosan építik azokat a pálmafa alakú szigeteket.. fogy az olaj masszívan.. a l [...]
loke: Miért, attól nem sülyedne? XD
Mind a 20 komment
Remélem megünnepelte (és túlélte) mindenki a mai apák napját. ;)

Kitől is tanulhatnánk, hogyan legyünk a legjobb apák a galaxisban, mint magától Darth Vader nagyúrtól. :D
5356 0 6 Izé
halacska: szegény Luke és Leia milyen szép gyermekkort hagytak ki XD helyette az egyik rohadt a sivatagban, [...]
Revanor: "Remélem megünnepelte (és túlélte) mindenki a mai apák napját. ;)" - Van olyan? :O XD
Samure: Ez már üt! xDDDD
Mind a 6 komment
Spiderbait - Black Betty
Hát nem is tudom mit mondjak róluk, rock de mégis kicsit country-s, kicsit punk-os.
Ja? És persze kicsit kurva jó. ; )
494 1 8 Zene Izé
Purple: ja aztán mikor albiban ez ment az mp-mről, akkor fújjoltál rá :D (asszem)
rivaul: Picit jobb minőségbe, mert én is szeressem :) http://youtube.com/watch?v=vWBi2jg7SiU&feature=rela [...]
bka: Kösz a posztot!! Lett 1 újabb kedvenc bandám :)
Mind a 8 komment
Punnany Massif - Turis Gájd (Pécs)

Ahogy sejthető egy pécsi bandáról van szó, szerintem a hazai előadók közül (rap) az egyik legigényesebbek, mind szövegre, mind zenére. Youtube-on található még egy-két számuk , a honlapjukon belehallgathatunk az összes számukba, és itt a myspace-es oldaluk is.
468 2 3 Zene Izé
etele: http://www.fishingonorfu.hu most szombaton 06.21-edikén felép ..... .....igen ők.
Disy: mintha épp, de majd szombaton :))
etele: köszi disy, mint ha csak nekem jutott volna eszembe, a srácok tényleg nagyon otthon vannak a tém [...]
Én is. Meg már volt is jó pár itt meg itt. Na mindegy, itt van pár újabb.
8675 1 14 Art Izé
Joma: ááááááá tök ari a gyerek xD
babapiskóta: főleg, h másfél napja sincs fenn a post...
Samure: A postkép nyert! xD Már 3 napja röhögök rajta!
Mind a 14 komment
Én is. Meg már volt is jó pár itt meg itt. Na mindegy, itt van pár újabb.
8825 10 14 Izé
Joma: ááááááá tök ari a gyerek xD
babapiskóta: főleg, h másfél napja sincs fenn a post...
Samure: A postkép nyert! xD Már 3 napja röhögök rajta!
Mind a 14 komment
Cenzúra party :D

(Akinek megvan cenzúra nélkül, az szerepelt a videóban! Na ki küldi be? :P )
16447 8 25 Izé
Lee77: kösz!: )
loke: Egyébként egész végig van rajtuk alsónemű. Ez néhány rosszul illesztett cenzuraképnél lát [...]
rezlavor: ezert jar egy pirospont :D
Mind a 25 komment
Katie Melua - The Closest Thing To Crazy

Küldöm sok szeretettel azoknak, akik már érezték, vagy jelenleg is úgy érzik, hogy a lehető legközelebb vannak az őrülethez..

Wikis infók
dalszöveg
991 1 1 Zene Izé
közlegény: http://www.youtube.com/watch?v=4R00gGMMRjQ
Kézi-Chopin - Ha eljön a Csend
A Kézi-Chopint 1983-ban alakította Budapesten Legát Tibor énekes szövegíró. Kezdetben iskolai rendezvényeken léptek fel, majd az akkoriban ismét virágkorát élő klubmozgalom egyik meghatározó zenekarává váltak nyers zenéjük és politikai szövegeik miatt. E kezdeti periódus 1985-ben zárult le, amikor a Kézi-Chopin Kassák Klubbéli koncertjét a rendőrség márciusban betiltotta. Az eseményről - jellemző módon - csupán a los angelesi SPEX magazin emlékezett meg. A második periódus 1986-tól datálható, amikor csatlakozott a zenekarhoz Tóth László gitáros-zeneszerző, s általa ígényesebb zenét kezdett játszani az együttes. A szövegek árnyaltabbá váltak, így a rendőrség sem tudott kifogást találni. Ettől függetlenül a zenekar publikálási lehetőségei nem változtak, bár úgymond "tűrt" kategóriába került, lemezt nem adhattak ki. 1988-ban Legát kilépett a zenekarból. Az újjáalakulásra 1990-ig kellett várni, de a koncepció akkorra teljesen átalakult. Gitárcentrikus zene,ironikus-tragikomikus szövegek jellemezték az akkori műsort, ami 1991-ben kazettán jelent meg az Utolsó Magyar Playboy címmel a Fekete Lyuk Kiadó gondozásában.
488 1 2 Zene Izé
Laci: Sajnos "The page cannot be found", de itt van egy kétkezi Chopin: http://www.youtube.com/watch?v=ZN [...]
Errtu: Mivel ez is mp3, ezért itt a link, ha le akarod tölteni: http://droid242.extra.hu/other/kezi_chopi [...]
Dauhtry - It's Not Over

A frontember az amerikai megasztárt nyerte meg, majd megalapította (saját neve után) a Daughtry zenekart. Szenzációs zene, mindenkinek ajánlom.

Wikipédiás infók
1361 0 0 Zene Izé
James Blunt - Goodbye My Lover
Nem most ismerkedem vele, már korábban hallottam, de most szerettem meg igazán. Zenéjéhez érzelmek kellenek és [ha létezik ilyen és nemcsak belemagyarázom ;)] egy bizonyos muzikális komolyság. Maga az életútja is tetszik, és a kettő eddig kiadott albuma is.
Wikipédia
319 1 2 Zene Izé
boci: Azért nincs harag, mert egyrészt elmondtad a véleményed, és ez tetszik. :) Másrészt meg azér [...]
RokkantTroll: Valahogy mindig megdöbbent az, hogy az emberek milyen zenéket tudnak szeretni és isteni magasság [...]
Gumiasztal inkontinencia zavarokkal küzdőknek... A legtöbben max 2 éves korunkig játsszák ezt a játékot a babaágyon, de van aki sose tudja megunni!
10694 1 14 Izé
mumus: Nekunk a trambulin benne volt az edzestervunkben is ,ez egy regi kommunista trambulin volt olyan 10x [...]
Maccoyi: "A mozgás minden életkorban nagyon fontos. Ha lehetne fontossági sorrendet állítani, azt mondha [...]
Belkar: nekem a 666-odik :)
Mind a 14 komment
Remi Gaillard hivatásos rendbontó. :)
Nézzétek meg minden videóját, 1-2 régebbi már volt itt is (pl. ez meg ez)!
11267 6 18 Izé
bungle: A csiga: http://www.youtube.com/watch?v=gHCxdlZ7G18&fmt=18
bungle: tikshow küldte: Mario Kart Remi Gaillard módra http://www.youtube.com/watch?v=MytfhzcSF-Y
nyehőce: http://www.collegehumor.com/video:1820594
Mind a 18 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunban bemutatjuk az igen ritka Cantor-lágyhéjúteknőst (Pelochelys cantorii), amely akár 2 méter hosszúra és 50 kilogramm tömegűre is megnőhet. Az állkapcsa és a harapása elég erős ahhoz, hogy szétmorzsolja a csontokat is. Az egyik kutató szerint a kipusztultnak hitt állat gyorsasága még a kobra támadási sebességét is fölülmúlja. :)
5162 4 18 Izé
Maccoyi: ...és akinek nem elég az "igéret", annak itt a bizonyíték arról, hogy milyen gyors is tud lenn [...]
RdsG: köszi:) Tényleg aranyos :P
Purple: jaj de cuki :)))
Mind a 18 komment
Penknifelovelife - Touch me again 
860 0 1 Zene Izé
OZZYka: naneee és télleg még nem küldtem tőlük :)))))) pedig már az összes nevesebb screamoból post [...]
George Enescu - Rapsodia Romana
Zeneszerző, hegedüművész, zongorista, kamester és zenetanár volt. Olyan világnagyságok nőttek fel a keze alatt mint Dinu Lipatti zongora-, vagy Yehudi Menuhin hegedüművész. Mindezek ellenére csak a román 5 lejesre tartották méltónak felrajzolni. hm...
572 1 7 Zene Izé
Balázs: jól elvagy:D
Laci: ... továbbá, hogy mennyire jól "bazseválnak" egyesek: http://www.youtube.com/watch?v=L3fYZDqb7qw [...]
Laci: Jó vicc :) Hiszen tudom én, hogy a prímások szinte mindegyike zeneakadémiai oklevéllel rendel [...]
Mind a 7 komment
Ezen az oldalon megtalálod az Esklavos missziókat 1-16-ig

(alap esetben nem favorizáljuk ha így linkeltek, de most az egyszer nagylelkű leszek - errtu)
2563 1 1 Game Izé
shinob: Jó kis játékok lennének ezek, csak az a baj, hogy piszok lassúak az animációk és egy idő ut [...]
Egy nagyon ügyes animáció! Tessék megnézni!
10985 13 12 Izé
bigyminyő: Ez nagyon életszerű,és találó!!! Dehát mi emberek ilyenek vagyunk,nem???....Mindent a pénz mo [...]
Éjfélilány: hát ez nagyon jó :) mehet a kedvencek közé :)
AidanPryde: Tessséééék, faszán berendezi a lakást, a csaj meg csak bemutat neki. Jellemző:P A srác azér [...]
Mind a 12 komment
Bad Religion - Sorrow
Mert a koncerten is volt... Élete legjobb koncertjéről maradt le az, aki nem jött el! (Én ott voltam. :D)

Greg Graffin, az énekes adja elő a Sorrow-t egy szál gitárral az ölében.
414 3 5 Zene Izé
calipunkszabus: köszi..elévgre 5 év a művészetin..:D:P
Daron: grat hozzá:) jóó lett
calipunkszabus: egyemismeg, milyen aranyos!:D bezzeg az én időmben!:D (a rajzot én csináltam...de tényleg)
Mind a 5 komment
Charlotte Perelli - Hero

A gyönyörű svéd énekesnő a 2008-as Euróvíziós Dalverseny 2. elődöntőjében 2. helyen végzett, de végül csak 15. lett ezzel a dallal.
Hallgassátok meg! Nekem tetszett.
803 1 1 Zene Izé
Móni: A dal nagyon szép, szeretem, viszont az énekesnőt azért nem nevezném gyönyörűnek, főleg, ha [...]
Nas - Be A Ni***r Too
A botrányhős a botrányos című album címének megváltoztatására, pontosabban elhagyására kényszerült. Nas 2008-as albuma cím nélkül jelenik meg, ugyanis több áruház is bejelentte, hogy ha marad a Ni***r szó a lemezboritón, akkor nem rakják ki a polcokra. Nas azt nyilatkozta, hogy így is jó, ugyanis a több mint fél éve húzodó kiadói és értékesítési viták során mindenki halhatott a címről és mindenki tudni fogja, hogy mi volt az eredeti koncepció. Természetesen a tartalom mitsem változott.
414 0 1 Zene Izé
Bakeyoo:
Afroman - Crazy rap

A téma ezúttal nem a fű (és a szex), hanem a szex (és a fű). :D
Afroman ebben a dalban hihetetlen találékonysággal ötvözi két fő témáját: a refrénben betép a haverjaival együtt, a verzékben pedig elmeséli nekik szexuális kalandjait. Először is a fehér kislánnyal, akiről kiderült, hogy Ku Klux Klan-főnök a papája. Aztán laza freestyle-ban sorolni kezdi, milyen nővel hogyan... "I met this woman from Hawaii / Stuck it in her ass and she said AYII!!!" - és hasonló lüke rímek egész sora...
596 2 2 Zene Izé
BoshI: Nekem se nyitottam meg de rákerestem és úgy nézetm/hallgattam meg és marha nagy!ez a szöveg..k [...]
mrschwalbe: Nem nyitja meg azt írja ki hogy ahol lakom ott nem megy! :)
Európa Kiadó - Mocskos idők (Helló bébi :) )
Aki nem is meri, pótolja! Hatalmas Zene Live @ A38 2004.
499 2 1 Zene Izé
Purple: ez jóóó
Super Secret Spy

További részek:
www.melting-mindz.com/sssg2.html
www.melting-mindz.com/sssg3.html
www.melting-mindz.com/sssg4.html
www.melting-mindz.com/sssg5.html
www.melting-mindz.com/sssg6.html
www.melting-mindz.com/sssg7.html
www.melting-mindz.com/sssg8.html
www.melting-mindz.com/sssgegypt.html
www.melting-mindz.com/sssg10.html
1438 0 4 Game Izé
Errtu: linkek javítva.
Errtu: utánna nézenk a dolognak. addig CTRL+C majd CTRL+V
CRaPtRaSH: nem jol lettek beküldve a postok,valami nem volt jóóóó!:]
Mind a 4 komment
Dj Bobo - Shadows on the Night

DJ BoBo, eredeti nevén René Baumann (Kölliken, 1968. január 5. - ) svájci énekes, dalszövegíró, táncos és zenei producer.

Pár slágere:
Dj Bobo- Let the dream come true
Dj Bobo - Respect yourself

DJ Bobo - Everybody
Dj Bobo - Love Is All Around
DJ BoBo - Take Control

DJ BoBo - Keep On Dancing
DJ Bobo - Where Is Your Love
473 1 4 Zene Izé
CRaPtRaSH: én még most is .... :D éss? ciki? nem ciki,mert felvállalom :D
calipunkszabus: nha most ki az, aki nem vallja be, hogy erre tombolt kiskorában?!..
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=UrFhni1fjds&feature=related :DDDD csivávvá :D
Mind a 4 komment
 LTJ Bukem feat. MC Conrad & DRS - Pariah / Sky Line
Mindenki szemelyesen megnézheti a Balaton Sound fesztiválon....én ott leszek az fix...
688 2 2 Zene Izé
Bakeyoo: ...akkor ott találkozunk! ;)
Errtu: Óóó... Yeee...
Fishbone - Ma and Pa

Főleg ska zenét, egyéb stílusokkal ötvözve játszanak. Legtöbb számuk pörgős, de akadnak lassabbak is a repertoárjukban. '79 óta vannak a pályán, de még mindig koncerteznek idén áprilisban voltak Pécsen a PEN keretében, volt szerencsém az első sorban élvezni őket. ;)
És végül a zenekar honlapja.
777 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...