REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Másik kameraállásból...

Rég volt már címadó pályázat, most itt van egy. Ti mit írnátok alá szövegnek?

Nevezés csütörtök délig, nyeremények a szokásosak (bögre vagy póló vagy sapka).

Frissítés: nagyon jó kommentek érkeztek, igazából többet is választottam volna, de majd lesz még ilyen, nem kell aggódni. :)
A mostani nyertesek (és a nyerő nevezésük):
crassus88 (117), Darthdevil (57), Erunder (93), Gb (30), republic666 (110)
És a különdíjas: Derill (42).

Mennek ki az értesítő levelek...
9442 6 153 Izé
M.Andreas: Erre varrj gombot, most megint tudok kommentelni. Fene se érti eztet... 8/
M.Andreas: Kúl. Most vettem meg a Fotóbolt legújabb verzióját, lehetne megin' pixelzsonglőrös verseny is [...]
bungle: Igen. Persze volt amit már tegnap "kinéztem". :)
Mind a 153 komment
Miért ne ugorjunk vadlóra...
6646 0 16 Izé
Cheebeeke: xD Hülyegyerek xD De megérdemelte, milyen nagyot esett xD Mikor lovagolni tanultam én is csinált [...]
mekszamnojz: ...es az otodik napon isten megteremte a csicsillót :D
csicsilla: ezt annyira utàlom,mikor valaki tényleg akkoràt zakozik mint egy àllat és a ,,bar&# [...]
Mind a 16 komment
2 girls 1 bass. ;)
Basszus a kocsiban.
5846 0 20 Izé
Sztiki: ez mind szupi. és mégis mi a jó benne? (azt meg se kérdezem, hogy mi értelme van)
Nem regisztrált: Nem szól ez szépen élőben sem. ;) Ezeket hangnyomásra építik, pár másodpercig meg tudják k [...]
Nem regisztrált: Pedig van ez így. :) Csináltam már reflexládához közel 30 centis reflexcsövet, kimondottan ha [...]
Mind a 20 komment
Amikor a gumibaba táncol.
6692 3 7 Izé
Forgi: Volt egy megatánc vagy mi a szösz a Lengyeleknél és ott volt egy fiatal fiú (kaziewski ??). Saj [...]
NuttySomeone: hat ez a srac nagyon jolnyomassa:D kaprazatos:P
Bakeyoo: Ez igen, tud a srác!
Mind a 7 komment
Be lehet csukni a cumit, ha a gyerkőc már nem használja, de akár magától is becsukódik, ha véletlenül leesik. Hihetetlen okosság! Hányszor láttam már a jelenetet, hogy a cumi leesik a földre, aztán visszaadják a babának, vagy esetleg megtörlik és úgy. Nos ezzel a cumival nem lesz ilyen probléma. 3 dollár, szóval mindenki megengedheti magának.
2702 3 21 Izé
CRaPtRaSH: az h nem a dzsuvás cumit tolod a kölök szájába nem egyenlő a multivitaminokkal...
Purple: *helyesel
Bizsu: ez nagyon kell, aztán csodálkoznak az anyukák a vánnyadt hikomat gyerekeiken...nyomatják a mult [...]
Mind a 21 komment
Real McCoy - Love & Devotion (mert hát mi mást lehet várni tőlem?:DDDD)
wiki
szövege
Sajnos hivatalos honlapokat meg hasonlókat nemigazán találtam, de elég jó szám szerintem. ;]
És egy másik nagy kedvenc tőlük, az Another Night.
1251 1 0 Zene Izé
Death Cab for Cutie - Soul Meets Body
amerikai indie pop rock banda
wiki
320 0 0 Zene Izé
A pitbull, a macs meg a csibék.
4982 5 36 Izé
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104551
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=YoHYmUx2Uuw
sahinel: Az ösztönei vezérelhetik, de mint a flakában, ha elfogad vezérnek, akkor engedelmeskedik a para [...]
Mind a 36 komment
Egon és Dönci - egy méltatlanul elfeledett (?) 100%-osan magyar, saját pénzből (0 Ft állami támogatás) készült egészestés animációs film! INGYEN LETÖLTHETŐ!!!
8134 0 40 Film Izé
Dralisz: én 1x láttam elég is volt... story: 1/10 kamera: 0/10 grafika: 7/10 szöveg: 0/10 A dünnyög [...]
olcsibacsi: idézem..." Sajnos a több ezer egyidejű szabad-letöltéstől még az egy GIGABITES szerverünk is [...]
kotta: Az én mondanivalóm az, h most már le is jött a film (vagy át? szét? össze? meztelenül? róka [...]
Mind a 40 komment
Egon és Dönci - egy méltatlanul elfeledett (?) 100%-osan magyar, saját pénzből (0 Ft állami támogatás) készült egészestés animációs film! INGYEN LETÖLTHETŐ!!!
8198 9 40 Izé
Dralisz: én 1x láttam elég is volt... story: 1/10 kamera: 0/10 grafika: 7/10 szöveg: 0/10 A dünnyög [...]
olcsibacsi: idézem..." Sajnos a több ezer egyidejű szabad-letöltéstől még az egy GIGABITES szerverünk is [...]
kotta: Az én mondanivalóm az, h most már le is jött a film (vagy át? szét? össze? meztelenül? róka [...]
Mind a 40 komment
"Érzem, ezt valahogy a diszkogömbbel purhabbal kell összehoznom..."
10938 0 30 Autó Izé
r3clbull: hát az eleje valahogy nem naon jön be...de a háta az visz mindent...nem kis munka lehetett vele, [...]
Yorick: ...és akkor megáll a csoda-pöpec verda a parkolóban, melléáll egy másik kocsi, és (jó magya [...]
bungle: Látod, ezt is kitettem. ;) (jó szöveget írtál hozzá!)
Mind a 30 komment
"Érzem, ezt valahogy a diszkogömbbel purhabbal kell összehoznom..."
11343 3 30 Izé
r3clbull: hát az eleje valahogy nem naon jön be...de a háta az visz mindent...nem kis munka lehetett vele, [...]
Yorick: ...és akkor megáll a csoda-pöpec verda a parkolóban, melléáll egy másik kocsi, és (jó magya [...]
bungle: Látod, ezt is kitettem. ;) (jó szöveget írtál hozzá!)
Mind a 30 komment
Children of Bodom - Needled 24/7
Metal a legjobb fajtából!
425 0 0 Zene Izé
Egy hely, ahol a hajléktalanok a nappaliban alszanak...

Még pár kép itt és itt.
2882 0 5 Art Izé
r3clbull: nekem tetszik...legalább feldobja a helyet
hades: sztema a holland sarga utca 6x 5letesebb volt mint ez.... ebben a nappaliban h .... csinalsz akarmit [...]
anon: Ez olyasmi mint a sárga utca csak piros és szebb kivitelben
Mind a 5 komment
Egy hely, ahol a hajléktalanok a nappaliban alszanak...

Még pár kép itt és itt.
2965 3 5 Izé
r3clbull: nekem tetszik...legalább feldobja a helyet
hades: sztema a holland sarga utca 6x 5letesebb volt mint ez.... ebben a nappaliban h .... csinalsz akarmit [...]
anon: Ez olyasmi mint a sárga utca csak piros és szebb kivitelben
Mind a 5 komment
Nick Swardson - Suckle on my Teet
Szeret szoptatni.
8181 2 29 Izé
BlackHawk: ilyet max nővel:O igen igen, kivégezni!
papaluige: hulljon a férgese! :)
wtf: Passz, valami új pofa m&m néven.
Mind a 29 komment
Kutyával nyugtasd a papot. :D

Kis kalapos.
Dizájnos.
"Pets need love". (képzelem mennyire "love" ez nekik ;))
Bjúútifúúúl.
Tüll és organza.
600 dolcsis.

Ilyen egy kutya házassági videó:

1870 0 7 Izé
bungle: Tömeges kutyaesküvő Indiában: http://www.youtube.com/watch?v=aG9b5Kd5f4E
lokko: ezen mindig meg tudok botránkozni, hogy az ember fejében milyen durván el tud ferdülni az ember [...]
Maki: Szegény szerencsétlen kutyusuk el sem tudták képzelni, hogy ez a sok hülye felnőtt meg gyerek [...]
Mind a 7 komment
Mc Pita Ramos
Yo yo yo!
4841 1 36 Izé
gyepmester: Kremy!!!Szerintem ez nagyon odavág ugyh nem tudom miért fikázod!!Csinálj jobbat!!
mekszamnojz: megneztem..... XD
nyehőce: A 30. kommentben lévő még müxik.
Mind a 36 komment
A Money Maze-t nyilvánvalóan egy szadista vagy egy zseni tervezte - esetleg mindkettő. Az átlátszó kocka egy körmönfont rejtvény, pénzes doboz. Egy nyíláson keresztül bedughatod az ajándéknak szánt készpénzt. Igen, vannak erre remek alkalmak, eskövők, stb., amikor az ajándékozott nem is vár mást, mint a ropogós bankjegyeket. Node hogy ne legyen ilyen egyszerű a dolog, kényszerítsd az ünnepeltet, ünnepelteket arra, hogy a pénz megszerzése ne legyen oly egyszerű. Ebben segít neked (neki kevésbé) a csapágygolyó, melynek az útvesztőben a megfelelő helyen kell kattannia majd kinyitni egy olyan valamit, ami ki fogja nyitni az ajtót és ki fogja adni a pénzt.
4839 4 14 Izé
csokioroszlán: Cak azért mondtam,mert ha megnézel egy angol fontot azon csak annyi van trallala Pounds,viszont a [...]
Éjfélilány: Hát ez nagyon jó, kell :D
mekszamnojz: Jol teszed ;) http://hu.wikipedia.org/wiki/Font_sterling
Mind a 14 komment
Endo - Cleen Sheets
270 0 1 Zene Izé
fül: jó szám
Az Amerikai história X című film vége (Hallelujah)

Aki nem látta még, annak ajánlanám.
A filmet 1998-ban rendezte Tony Kaye. A két főszereplő Edward Norton(Derek) és Edward Furlong(Danny). Testvéreket alakítanak a filmben, akiknek mindennél fontosabb a család.
Derek bajba kerül, Danny a példaképe...
7 évesen láttam életemben előszöra filmet,akkor nem nagyon értettem, de azóta "átjött"... és mai napig az egyik kedvenc filmem.
Eddig vagy azt hallottam, hogy nagyon jó film, vagy hogy húúú az nagyonszaar... mindenesetre ez az utolsó négy perc szerintem nagyon szép...
1597 3 33 Zene Izé
pepeti: Ez kérdés? :D
Balázs: miért?:)
dXter: nem láttam, de fél perc, és kiderítem az eredeti címét, és megyek is a torrent-tékába, és [...]
Mind a 33 komment
A Detroit Rock City című film egyik zenéje a The Donnas feldolgozásban.
A Film előzetese
Ha rám hallgattok, ezt is érdemes megnézni! ;]

Detroit városát Motor City-nek nevezik az amerikaiak autógyárai miatt. Amióta a KISS rockbanda megénekelte, Rock Citynek is hívják. Itt nő fel négy rockrajongó jóbarát a hetvenes évek végén. Hawk (Edward Furlong- Amerikai história X: Danny) a vezéregyéniség közöttük. Egyikük koncertjegyeket szerez a hírhedt, látványos KISS-bulira. Édesanyja a lehető legrosszabb szülői magatartást választja: megsemmisíti a jegyeket. Erre a négy kamasz elhatározása csak még jobban megerősödik, ráadásul nem rettennek vissza a törvénytelen eszközöktől sem, hogy megnézhessék élőben bálványaikat.
601 0 4 Zene Izé
CRaPtRaSH: nekem is megvan,nagyonnagy film! :]
yushuf: KISS Forever és hát ugye nekünk is van egy világhírü KISS bandánk http://www.kissforeverban [...]
fadam: nekem cdn van meg csomoszor láttam és még nem untam meg :)
Mind a 4 komment
Nightmare Before Christmas (Karácsonyi Lidércnyomás) : This is Halloween

Manson bácsi változata
A filmet Tim Burton bácsi alkotta, érdemes megnézni, nekem az első verziója jobban bejön, de ízések és pofonok. :]
735 2 4 Zene Izé
calipunkszabus: Timnek azért kevés olyan filmjét mondhatunk, ami rossz lenne...szóval JÓÓÓK!:D
xcsokix: Király film Timi legjobb műve szerintem.
fadam: jooóóooó a mansonos is tetszik, én is gondoltam h be kéne postolni de látom te kevésbé volt [...]
Mind a 4 komment
GYM CLASS HEROES: Cupid's Chokehold
Az "új" klip
És hogy honnan lehet iserős az alapzene, a "babadada" és a szöveg egy része (take a look at my girlfriend)? hááát innen gyerekek. :]
Clothes Off!
Kelly Rowland featuring Travis McCoy (Gym Class Heroes) - Daylight
honlapjuk

A New York-i illetőségű Gym Class Heroes zenekar magja 1997-ben jött össze, ugyanis a frontember Travis McCoy és a dobos Matt McGinley ekkor találkozott egymással egy tornaórán.
A banda hivatalos megalakulásának időpontja azonban 2001-re tehető, amikor a gitáros Disashi Lumumba-Kasongo és a basszeres Eric Roberts is csatlakozott a formációhoz. Ebben az évben jelent meg debütáló albumuk a For The Kids, melyet két év múlva a The Papercut Chronicles című korong követett. Ezt követően a zenekar két évig folyamatosan koncertezett. 2006-ban újra stúdióba vonultak és felvételre került legújabb albumuk, az As Cruel As School Children, amely olyan zenei elődöktől merít, mint Phil Collins, a Hall & Oates, a Radiohead vagy Prince, műfajilag pedig a rap, a rock és az R&B elemeiből egyaránt építkezik. A korongról legutolsó kislemez és video a „Cupid’s Chokehold” című szerzeményből készült.
468 1 7 Zene Izé
Digo: Ezt samplingnek hívják,a hiphop kezdete óta szerepel.
calipunkszabus: tényleg szerintem nem kell megszólni semmiféle zenét, mert mondjuk hiába hallgatok punkot, regg [...]
CRaPtRaSH: de szerintem a GCH nem nyulta le ennyire egyértelműen és durván ... :S
Mind a 7 komment
Natalie Merchant - My Skin 
634 0 1 Zene Izé
tonhalakhat: ez nem is klasszikus zene, hanem valami nyálas fos! nem is értem, hogy sikerült ezt ide postolni. [...]
Most a nálam évek óta első helyen álló bandáról szeretnék pár sort írni, ha már holnap kis hazánkban lépnek fel. :)
A svéd Pain of Salvation azon kevés csapatok egyike, amik a szó valódi értelmében progresszív rock/metal zenét játszanak. Eddigi albumaikon egyre tágították muzsikájuk határait és a kimagasló hangszeres tudás megvillantása mellett mindig odafigyeltek, hogy emlékezetes dallamokat írjanak.

A hazai Summer Rocks 2001-en való fellépésük után a csapat egy lépéssel közelebb került a magyar rajongókhoz, mivel a zseniális énekes-gitáros-agy Daniel Gildenlöw (aki már 11 évesen megalakította a Reality nevű bandát, a PoS elődjét, és azóta is ő a fő dalszerző, valamint rengeteg hangszeren játszik) akkori élményei olyan hatással voltak rá, hogy a 2002-es Remedy Lane címet viselő konceptalbum szövegeit teljesen Budapest ill. az itt kialakult szerelmi kapcsolata ihlette! Azóta többször is jártak Budapesten (2005 és 2007), 2008-ban kizárólag fesztiválokon lép fel a zenekar - csak Budapesten adnak önálló koncertet! Tehát mi a vasárnap esti program? A38, 20 óra: Pain of Salvation!!! :)

Egy kis ízelítő a zenéjükből:

És az Ashes c. szám klipje:
2495 0 10 Zene Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=sGbgITz_KVY
mekszamnojz: Latszik hogy jovolt a hangulat, ezt a vidit a csaj csinalta? Mertha igen, akkor igazan feled is ford [...]
bungle: Itt egy videó a vasárnapi A38-as koncertről (nem én csináltam): http://www.youtube.com/watch?v= [...]
Mind a 10 komment
A négyszeres Grammy-díjas Alanis Morissette vadonatúj albuma "Flavours Of Entanglement” címmel június 5-én jelenik meg szimpla és dupla CD-n és sokak örömére a Sziget Fesztiválon is fellép az énekesnő augusztus 13-án. Itt az új albumról az Underneath klippje:

848 0 1 Zene Izé
mekszamnojz: Ez jo volt ez a szam, teccet.
I Don't Smoke. I Don't Fish

A leges leg lélekbe taposó, elgondolkodtató, ihletett adó, nagyon kész zene. Napokig hallgatnám. Sajna több infót nem találtam. De ez van! Sok embert megihletett már ez a zene. Hátha megfog bennetek is valamit.
423 0 0 Zene Izé
Haggard - Awaking the Centuries

Egy igazi csemege a gótikus metál kedvelőinek!

Benne vannak a wikipédiában is. És itt a saját honlapjuk.



376 0 3 Zene Izé
yushuf: még nem hallotam de nagyon bejön
RokkantTroll: Nem jött be :(. Túl gót.
alien: Szeressük, jóféle
Rosszak voltatok már megint, szóval tessék vezekelni és végighallgatni (!!!) Batman szívszorító interpretációjában ezt a régi Guns N' Fucking Roses balladát!

"All we need is just a little patience" ;)
4206 0 16 Izé
RokkantTroll: "Cristina was found dead at her computer. Or so the legend goes." Ez a hozzászólás nagyon üt.
nagyGee: Uhh. Bocsi, de ezt nem bírom szó nélkül. Szóval ez már túlzás. Miért is kapunk ilyen bün [...]
Gabi69: Bocsi srácok ez annyira gáz volt h nem tudtam végig nézni:(:) :D
Mind a 16 komment
V.S.O.P. - Életünk 2

Saját oldaluk

(Egy kis hazai, akiknek meg nem, és akiknek igen. És hogy legyen egy kis téma is. Szerintem jók ;) - Nojzi )
469 1 8 Zene Izé
snake6: ez a szám az 1-ik alap szerintem a magyar hippihoppi sávban
CRaPtRaSH: na kijöttvissszaaa a vieszóópíííjööötvissza (és merülazeleeem) :D
Bakeyoo: Hát tegnap hallottam egy zenecsatornán a Ki jött vissza? c. "dalt" tőlük... eléggé nemteccős [...]
Mind a 8 komment
Moonsorrow - Tulimyrsky (részlet)

Az 1995-ben alakult Moonsorrow az epikus folk/viking metal szcéna legegyedibb formációja. Albumaik utánozhatatlanok, a csakis a rájuk jellemző stílus pedig Ville és Henri Sorvali illetve Markus "Trollhorn" Euren kifforott zenészi munkája. A fenti nóta sajnos csak egy részlet, mert az eredeti 28 perces opuszt gondolom nem lehetett feltölteni. Egyébkén több vendég is szerepel ebben a műben. Névszerint Tomi Koviusaari (Amorphis) Oppu Laine (Mannhai) énekesek, illetve a prózai részeket szavaló, hazájában népszerű finn színész Turkka Mastomäki.
488 1 0 Zene Izé
Choice
Szép grafika, kellemes zene, némi logika és türelem... mi kellhet még egy jó játékhoz? :)
1290 1 9 Game Izé
Errtu: A könyv mindig ad egy kis segítséget. ;) Amúgy a baloldali szivaccsal és el kell találni a meg [...]
Consuello: a tablas resznel hogy kell letorolni a tablat?
eerix: a táblás résznél elakadtam :( csak egy tollat rajzoltam le.
Mind a 9 komment
Mert ugye vannak a hülyék és vannak a méghülyébbek...
A buli folytatása.
7359 1 26 Izé
konvejor: VÁÁHHÁHÁHÁHá
Maggi: Megértem én is már jópár bulit de összerakom a két kezem h 1. sose voltam ilyen idióta 2. az [...]
mekszamnojz: mie' mi baj van a tahoval? az egy egesz aranyos allat :D
Mind a 26 komment
Nonpoint - The Truth
-kicsi POD fíling-
350 0 6 Zene Izé
bandee1219: Igen, az, akár be is küldhettem voltna, még úgysem küldtem semmit, csak linkeltem. :) anath3 [...]
anath3ma: bocsánat elcsesztem a posztképet köszi:)) először mást akartam beküldeni és összekavarodott [...]
NuttySomeone: upsz akko kicsit koranvolt mikor posztolta lehet:)) nembaj most okes:P
Mind a 6 komment
Helikopter sufnituning módra

Itt pedig egy nigériai változat, szemétből megépítve.
3842 2 1 Izé
anon: A nigériai elég profi :)
Evans Blue - The Pursuit
300 0 0 Zene Izé
Sevendust - Ugly
288 0 5 Zene Izé
NuttySomeone: http://youtube.com/watch?v=l73vMSWzQhc&feature=related n e t e:))
NuttySomeone: kosi:* joszaomakt nyomatnak..:)
anath3ma: és amúgy neked inkább ezt dedikálnám ;)) http://youtube.com/watch?v=Oam_lE3n0AY&feature=relate [...]
Mind a 5 komment
V.A.S.T. (vagyis Visual Audia Sensory Theatre): Touched
A dal szövege, az együttes honlapja. No és The Beach a film amihez kapcsolódik.
És itt egy másik pazar dal a film soundtrack-jei közül: Mory Kanté -  Yeke Yeke (HardFloor Mix)
Emlékszik még rá valaki? Vagy csak én buliztam erre a zenére?
325 0 1 Zene Izé
Lisa: persze, hogy emléxünk ;-)
Tasmin Archer első, és talán azóta is a leghíresebb száma a Sleeping Satellite.
A dal szövege, az előadónő honlapja online bolttal, egy-két ingyenes letöltési lehetősséggel, és még egy blog is helyet kapott.
362 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...