REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vajon hogy menekült meg, kiszívták neki? :)

A kép az eredeti hír oldaláról.
7129 0 19 Izé
mekszamnojz: hat koszonjuk szepen....mi nem kinzassal alltunk elo azert :SSS ez most igy aaaaaaaaa fajt nagyon :( [...]
calipunkszabus: miért?!.a vietnámi törpehal asszem, ami a meleg réseket keresi..jólbevált középkori kínzás [...]
mekszamnojz: ja, igazi rucskos darab :DD
Mind a 19 komment
Ha valaki régen is nagy zenerajongó volt, akkor biztos összegyűlt pár kazetta, amiket nem dobna ki, például 10 évvel ezelőtti szerelmünk válogatás kazettája... :) Egy új eszköz jelent meg, ami segít abban, hogy egyszerűen a számítógépre vigyük a kazettáink tartalmát, méghozzá 7.1-ben, usb csatlakozással a pc-hez.
1209 1 4 Tech Izé
Forgi: Nekem ez volt a gyerekkorom. Mikor még azt sem tudtuk mi az, h CD. Még a DAT is luxus volt. Bakeli [...]
CRaPtRaSH: annyira édesen fikáztok mindent... :]
yoman3d: 7.1? maximum stereo lesz, oszt annyi...
Mind a 4 komment
Hölgyek, Urak, Egyéb!

A vártnál cseppet később, de megfogyva nem, ünnepélyes keretek közepette bemutatnám nektek az első Izé tetoválós verseny pályázóit.

Többet erről nagyon nem is tudok mit mondani, tessenek szívesek lenni veszettül kattintani, olvasni, szavazni! (Halkan súgom csak: óránként lehet újra szavazni.)

A szavazás június 20. napján zárul, utána az első helyezett megy a varrógép alá.
6256 2 215 Izé
Fever: :)
Twister: Na igen... pedig szentem 1 ilyen versenynek az lenne a lényege h az nyerjen aki a legbevállalósab [...]
csicsilla: gondolom mert sok a haverja és szavaznak is rà!Xd
Mind a 215 komment
Thomas Blug - I'll Be There
Thomas Blug egy nagyon jó német gitáros, egy csiszolatlan gyémánt, ahogy a bevezetőben is mondják.
Lásd még a weboldalát.
669 0 1 Zene Izé
winkytct: hat en semmit nem lattam benne rud gitarozni de hat istenem, az szam az langyi...
Az oldal, ahol megtalálhatsz minden világítós izét jól! :]
A világítós pólóktól a lávalámpákon keresztül a matricákon át egészen a világító pohárig MINDEN van, itt amit csak el lehet képzelni.
5476 9 15 Izé
anon: Erről jutott eszembe nővérem 24 órás versenyen volt kicsit lepihent, de mondta ébresszük fel [...]
CRaPtRaSH: nem folyik közbe a nyálam nyugi :D az csak suliba szokott ha alszom:D
anon: Most megpróbáltalak elképzelni, ahogy bámulod a lávalámpát :D
Mind a 15 komment
Hogyan dobjunk fel egy házibulit... ;)
10827 1 35 Izé
mekszamnojz: :D
Re-Peet: Minden egészséges férfinek "elolvad" egy idő után.. :D
mekszamnojz: csak igenyes ;)
Mind a 35 komment
Insomnium - Daughter of the moon
Melodic death metal, klippje nincs, de szerintem egy nagyon jó szám. :)
Honlap
409 2 2 Zene Izé
Balázs: Nagyon jóó:))
MStipee: Ez tetszik :)
Tone Loc - Funky Cold Medina
Info
435 3 0 Zene Izé
Ladánybene 27 - Fürdik a lelkem
Ha kicsit lazítani, merengeni akarsz, hallgasd meg. Ha épp jó kedved van, akkor pedig táncolós zene. :)
883 5 3 Zene Izé
Purple: még van egy kis dolgom, de mindjárt nekiállok kitenni őket, nemtom mikor kerül sorra! teszek ki [...]
fül: nagyon nem vagyok reggae-fan, de ez a szám tagadhatatlanul jó lett!
Shinobi: purple rakd lécci be az Ensiferumot amit küldtem mert az k*rva jó és még adat is van hozzá
Skye - Feel Good

Skye Edwards a Morcheeba nevü trip-hop együttes egykori énekese, énekli nekünk a Gorillaz nagy sikerü számát.

Skye Edwards - Wikipedian
Hivatalos Weblap.

A Morcheeba számok, amikben megszerettem : )

Blindfold
Otherwise
816 2 1 Zene Izé
fül: ez jó.köszi
Testament Rec. - Nincs megállás

Tagok: TM, Riddler, Pheta, Altare, Spine

Honlap
420 0 1 Zene Izé
OZZYka: Itt a pont (Y) Már hónapok óta bentvan kedvencek között de nem jutott volna eszembe ;)
Ensiferum - One More Magic Potion

Kevésbé kellemes, de zúzósabb mint az Euveitie de szintén egy Viking vagy Volk Metal (kinek hogy teccik) együttes, most Finnországból.
386 0 9 Zene Izé
pepeti: Hmm németből nem tudok semmit szal én kérek elnézést. :D
Shinobi: amúgy Finntroll Rock Maratonon is lesz
Shinobi: bocsi az eléírásért német előkészítős osztályba járok és szimpla 5 németórám van napp [...]
Mind a 9 komment
A brazil Sepultura jelenleg is a stúdió mélyén dolgozik új albumán, mely Anthony Burgess klasszikus novelláján, az 1962-es A Clockwork Orange-en (Mechanikus Narancs) alapul. A lemez (melyhez egy videó teaser is dukál) előreláthatólag év vége felé érkezne a boltok polcaira.

+ a stúdióban
annak aki nem ismerné őket
664 0 4 Zene Izé
fadam: a postszövegben írt regényt Stanley Kubrick filmesítette meg 1971ben, ennek a magyar címe a Mec [...]
Balázs: a szöveg nuskullról van te fenomén
Ganja Master: írd már meg kommentbe hogy melyik volt az a "csodaszótár"? : D majd beküldjük izére XD
Mind a 4 komment
Pink Floyd - Pigs
Roger Waters az embereket három állatnak felelteti meg: kutyák ("Dogs"), disznók ["Pigs (Three Different Ones)"] és a bárány ("Sheep")
A kutyák a megalomániás üzletembereket jelképezik, akik azonban magányosan halnak meg, és senki sem sajnálja őket.
A disznók a korrupt politikusokra és az erkölcscsőszökre utalnak.
Mindazok, akik egyik kategóriába sem tartoznak, azok a bárányok; ők vakon, öntudatlanul követik a vezért.
426 0 1 Zene Izé
kotta: És mindegyikre esélyünk is van. Én pl. kutya már tuti nem leszek, hülye vagyok hozzá, meg ne [...]
Paradise Lost - The last time
Egy nagyon jó - bár már kicsit félrecsúszott - csapat aki ma is tök jó számokat gyárt csak az a furcsa, hogy Paradise Lost név alatt még mindig.
353 0 4 Zene Izé
M.agnus: De legalább Holmes végre megtanult bánni a hangjával.
RokkantTroll: Osztom a nézetedet az alkotói szabadságról. DE!!! A zenei fejlődés érdekében nem hinném hog [...]
M.agnus: Szerintem, ha egy csapat elkezd zenélni és némi sikerre is szert tesznek (tehát van értelme, ho [...]
Mind a 4 komment
Walls Of Jericho - A Trigger Full Of Promises
Honlap
Egy jó kis metalcore nóta női "énekkel" :D
600 0 1 Zene Izé
Balázs: csak azért megy el mer most Corey a producerük....
Meddig bírod ki Jessica Alba tekintetét? :)
(nem ijesztegetős!)
36379 5 147 Izé
Decosa: Ja a Tiedét! d:-D
rezso: kuc kuc God bless you
Findzs: micsoda emberek vannak már ide beszabadulva
Mind a 147 komment
Apocalyptica ft Him - Bittersweet
Különlegességük, hogy – bár komolyzenei tanulmányaik vannak, és komolyzenét is játszanak, – heavy metalt játszanak csellón. Saját számaik a komolyzenét és a heavy metalt ötvözik.

The Unforgiven
496 2 8 Zene Izé
Balázs: annyira hülye vagy hogy az állatkertbe a majom visszadobja a banánt neked...
NuttySomeone: tulzas? miert kene azlegyen?:P
Árnyangyal: Ja és a Rasmus is túlzás ugye?
Mind a 8 komment
Hálószobájában ért cápatámadás egy 14 éves fiút
13806 2 30 Izé
Zizé: Nézzétek meg a képet! Ha az a képen az a gyerek akire ráesett a cápa akkor (nézzétek a száj [...]
Fuse: Én járok alva néha és a frászt hozom itt az emeleten az emberekre, mivel nem figyelek oda hogy [...]
Lilu__cica: Én is túléltem, hogy leestem a lépcsőn... Végül is jót lehet rajta röhögni...
Mind a 30 komment
A "rabló", most egy kicsit megszívta. De azért egy kis segítséggel megmenekül! :)
3984 3 15 Izé
loke: Az a szörnyű, hogy amerikában tucatszám látni ilyent hegyi városokban. Jönnek be a városba, [...]
kamubekLaca: Aranyos! :)
brigi_cica: kismosódög :D :D
Mind a 15 komment
Ebből a videóból kiderül, hogy kik állnak a gabonakörök és egyéb megmagyarázhatatlan jelenségek hátterében. :)
8872 6 24 Izé
Biguli: áááááááá!!!XDXD szerintem hatalmas volt XD
neophyte: Ááááhhááá....Hülye élien traktorozik,ez de rosssz!! :D
Balázs: ez koponyaaaaaa:D ilyenek vannak a polóimon :DDD
Mind a 24 komment
A BETTERFLY zenekar 2003-ban alakult, és 2007 júliusára érte el végleges formáját. A korábban MUSE Tribute-ként működő zenekar ma már kifinomult, energikus rock zenét játszik, sajátos stílusban. A 2007-ben elkészült demó "100% BETTERFLY" megindított egy lavinát, amit a 2008-as év tavaszára megjelent újabb demó "The New Hope" által felolvadt árhullám követ. Hagyd magad sodródni velünk!

Honlap (itt sok mindent le is tudsz tölteni)
Myspace
316 0 0 Zene Izé
Megvalósult Star Wars - hologram-konferencia Ausztráliában
5003 0 5 Izé
bungle: velo küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=FF1vFTQOWN4 Szöveg: "Végra itt az igazi 3D kijel [...]
Belkar: nyugalom emberek a fénykard már csak egy köpésre van (megérte10 évet várni :)
csoe: MHÜKÖGY!
Mind a 5 komment
Férfitársaim!

Ajánlom nektek, hogy kattintsatok a postképre, mert ezeket tuti, hogy ti is "meghúznátok" bármikor! ;)
24399 6 40 Izé
Loncsi69: Látszik, hogy a jó hideg sör milyen népszerű, tulajdonképpen jól át lettünk b...a, mégsem [...]
Muttafukka: a hejneken 1 szar csakúgy, mint az amerikáji bud (ami ráadásul lopás)... Kisasszony! k [...]
Blutty: Ez bizony így van! Én Bőcsön lakok a Borsodi hazájában, hegyekben a sör itthon--->Nem akart m [...]
Mind a 40 komment
Dobáld meg Steve Ballmert tojással!
3052 2 3 Game Izé
Optimus Prime: I like eggs :D
babapiskóta: Demszkys nincs? Esetleg lehetne választani, hogy tojást dobálok-e, vagy esernyővel védekezek... [...]
Airwalk: ez nagyon jóó

A megoldás a telefonhálózatról működtetett lámpa. Csak dujuk be az RJ11-es csatlakozót az analóg telefonvonalunk aljzatába és a telefonszolgáltató által szolgáltatott feszültséget és áramot használva ingyen világíthatunk.  Persze a telefonszámlát ki kell fizetni, de az nem lesz több a lámpa használatával. Kicsit sumák, de gazdaságos. A biztonság kedvéért azért elemmel is működik.
1169 0 1 Tech Izé
bandee1219: ISDN? :D
Én sem tudnék jobb címet adni, mint az eredeti cím, ami a következő: Komplett idióta! :D

(A nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatások várhatók a kattintás után!)
7858 10 121 Izé
koffein: rajzfilm szinkronszinésznek egész jó lenne.Ha megnézitek elég sokféle hangot imitál. Ha meg e [...]
Lundgren: hát ilyet még nem láttam...
Laci: Általában igaz, ha valaki tudja magáról, hogy hülye, akkor az már nem is (annyira) hülye. Na [...]
Mind a 121 komment
Mnemic - Deathbox

Ismételten egy kis finomság a Dán Mnemic bandától! A számot a The Audio Injected Soul albumon lehet megtalálni!
424 0 0 Zene Izé
U2 - Beautiful Day
Itt mindent megtudhatsz az együttesről.
220 1 0 Zene Izé
Mnemic - Meaningless

Egy kis finomság Dániából. Érdekessége a bandának, hogy a Metal-nak 4 ága keveredik zenéjükben (Progressive Metal, Industrial Metal, Metalcore, Alternative Metal).
A számot a Passenger albumukon lehet megtalálni!
526 0 0 Zene Izé
Siddharta - My dice
Szlovénia legnépszerűbb csapatát 1995-ben alapította Tomi M., Boštjan M., Promi¾ M. és Primo¾ B. Először csak helyi klubokban játszottak, majd 1999-ben kiadták első albumukat – Id. Ezután sorozatban nyerték a különbözői zenei díjakat – és nyerik még a mai napig is (EMA). Harmadik albumukat (Rh-) Ausztriában, Németországban és Svájcban is kiadták. Legutóbbi albumuk – Petrolea – 2006. 06. 04-én jelent meg.
Magyarul róluk
349 0 1 Zene Izé
anath3ma: éérdekes:D tetszik nagyon. nem ismertem eddig, most néztem néhány videót tőlük, és ezis nag [...]
As I Lay Dying - 94 Hours

Az egyik legjobb Metalcore banda a világon! A szám a 2003-as Frail Words Collapse albumukon található!
485 0 2 Zene Izé
Hamutarto: 2008.08.07. pecsa!! :D
xcsokix: Ez qva jó mongyuk én inkább Göteborgi Death Metalnak mondanám. Amúgy sztem ez a legjobb számu [...]
Búvármacs - én még úgysem küldtem cicás posztot, képnek viszont muszáj ezt, nehogy már valamit normálisan csináljak. :)

Az oroszok sem akarnak lemaradni. ;)
2459 1 13 Izé
Findzs: szegény macskának biztos halálfélelme van
.::JunKieEQ::.: Most jöttem rá : A lajhár egy szuperhős.... Egy levegővel simán lemerül a Mariana árokba... [...]
halacska: mi értelme van annak, hogy állatok víz alá merülnek? (szó nincs diszkriminációról, nagy ál [...]
Mind a 13 komment
Biztos sokan láttátok már a Fanta World reklámját és én is csak véletlen figyeltem fel a 0:18-nál elhangzó szövegre, mely sztem úgy hangzik: "mi a f* van", persze hallgassa meg mindenki, aztán döntse el. :)
6736 11 46 Izé
..NO..sound..: am ezt en is eszre vettem xD.... akkorat rohogtem rajta mikor eloszor eszrevettem.....(pedig annyir [...]
Purple: ááá ez naggyon jóó!!! :DD de tényleg az egyik azt mondja, hogy mi a fasz van :D de ez a rosseb [...]
Evo_VII: Első két ember: "Mi a k*rva rosseb van, he?" A harmadik ugynez, csak "he" nélkül...nem? :)
Mind a 46 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a csikóhal (aha,most majd megint jönnek oda a felesleges "L" betűk... :D)
Kevesen tudják, hogy csikóhaléknál az apuka lesz terhes. Egy brit és német tengerbiológus kutatókból álló csoport kilencven egyedet vizsgálva jutott arra a következtetésre, hogy a csikóhal naponta többször, különböző egyedekkel flörtöl és létesít szexuális kapcsolatot.

Bébicsikóhal.
Udvarlási tánc.
Csikóhalszex.
Kínában pálcikás csemege. (bocsi, ezt én írtam hozzá :) bungle)

Pár kép. És pár "fura" (fotóbolt) kép. :)

Csikóhalverseny azoknak, akik játszani akarnak.

2755 2 42 Izé
kKNd: Bírom, hogy így kifossa magából a kicsinyeit. :D
Loncsi69: Figyeltétek az utolsó kis ravasz csikolmányt, az a kedvencem. Nevet kéne adni neki, olyan édes, [...]
csicsilla: csak legyek màr otthon kiprobàlom ezt a csikohal pozituràt!XD
Mind a 42 komment
Infected Mushroom - I wish (Brutal remix by Skazi)
és még:
Becoming Insane
Artillery 
Heavyweight
649 0 2 Zene Izé
Monsy: Ha már Infected akkor már ne hagyjuk ki ezt sem (Dracul): http://www.youtube.com/watch?v=S2UAPgYC [...]
.::JunKieEQ::.: >>>d(^_^)b
Lustra - Scotty Doesn't know
A klipben, amit a filmből vettek ki, Matt Damon énekel. Nézzétek meg a filmet is :D
990 1 8 Zene Izé
enti: állat film !!
csicsilla: én is szeretem ezt a filmet!szlovàkiàban pàr centtel ök a kiràlyok!XD
Kornadidas: http://en.wikipedia.org/wiki/Euro_Trip nézd meg az alján a cast résznél:)))
Mind a 8 komment
Öregek, ráncosak, de még minidig jók!
R.E.M.  - Bad day
376 2 4 Zene Izé
calipunkszabus: :D
MStipee: Mikor sokan a nevemre néznek, mindig megkérdezik hogy REM fan? Nem, nem Michael Stipe után van a [...]
calipunkszabus: és ecsém, jönnek a szigetre!!!
Mind a 4 komment
A 100 éves Frank és 99 éves Anita 1926-ban az YMCA táncmulatságán ismerkedett össze, majd két év múlva kötöttek házasságot, amely azóta is tart. A pár nyolcvan éve kötötte össze az életét, ezzel ők a legrégebbi házasok Nagy-Britanniában.

A pár szerint a hosszú házasság titka, hogy minden konfliktust el kell simítani még lefekvés előtt, hogy aztán csókot válthassunk, mielőtt ágyba bújunk. "Ez a mi aranyszabályunk. Manapság azért nem tartanak sokáig a kapcsolatok, mert a pároknak nincs elég idejük egymásra" - mondja Anita.
3846 0 21 Izé
Belkar: ha megérném a 70 éves kort egézségesen a mai világban akkor már összetehetném a kezemet...
brigi_cica: a bácsin nem is látszik hogy 100 éves :O :O
kotta: Én pedig ezt a verset köszönöm. Bár ismertem, de ki tudja mikor olvastam utoljára. És van ami [...]
Mind a 21 komment
Mai büntetés Galla Miklóssal.
Mert Orwell sem látta, mit is tartogat igazából 1984.
6095 3 33 Izé
Biguli: én nagyon szeretem a Galla Mikit.Nagyon egyedi,de nagyon jó!
Purple: igen igen igen!! :D KFT!! meg ez az egész jelenség!
kotta: Ajjaj! :DDD Bevallom, én ezen a Galla-dalon,Holló színházon meg Kft-n szocializálódtam. (lehet [...]
Mind a 33 komment
Régebbi postok...