REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Megjelent a világ legkisebb alaplapja
2070 1 8 Tech Izé
Savanya: vagy terveznek hozzá mini ramot,mini processzort,mini VGA kártyát?xD
Savanya: nemrossz,de miért is jó?:Dlaptopba esetleg,mert nem tűnik bővíthetőnek...
rivaul: Csini kis darab :) Meghajtanék 1x egyet belőlük, mit is tudnak :)
Mind a 8 komment
Mai ismeretter...blablabla.. egy édi kis akváriumlakó: axolotl

Amikor eszik.
Amikor barátkozik.
Amikor még bébi.
Amikor nyugodt.
Amikor táncol.
5807 3 295 Izé
bungle: damncoolpictures kűtte: http://www.damncoolpictures.com/2009/09/axolotls-as-exotic-pets.html
CRaPtRaSH: ááááá :D ezt 4× olvastam el mire leesett... reggel fél10től du 2ig,majd du. fél6tól este f [...]
eNMi: ahhh, nekem sosem lesz 200 fölötti kommentem :) nem engeditek ;)
Mind a 295 komment
A minap (május 1-én) sétálgattam majd egy hónapos fiammal és hitvesemmel, mikor nem győztem csodálkozni a képeken látottakon.

Aztán erősen elgondolkodtam, hogy mit is lehetne írni hozzá...
"Szar egy parti volt!"
Legalább nem kell messzire menni, ha sok volt a sör...
Vagy esetleg szükséges egy tűzrakóhely?!?!
Az biztos hogy a tulaj nem teljesen ép, ráadásul ez így az út mellett kemény!
3737 3 28 Izé
Laci: Arról, hogy nem voltak szégyellősek, arról olvastam. De ez a "közös ürités" számomra újdon [...]
Spantz: Rómaiaknál fürdőben nem csak a fürdés volt közös hanem az ürítés is szóval az nem volt h [...]
Laci: Korábbi kommetekben említették már mások is amit én is sejteni vélek: voltak emberek (réges- [...]
Mind a 28 komment
Mi történik, ha az ember online szerkeszthető szótárat használ? :D
6577 7 25 Izé
CRaPtRaSH: http://szotar.sztaki.hu/dict_search.php?O=HUN&flash=&E=1&sid=bba5ef275dc47e00dade703d558ee41c&vk=&in [...]
Yocoo: Írd be, hogy please, please me és nézd meg mit ad ki magyar megfelelőnek...
CRaPtRaSH: mért, léciléci van??? :D
Mind a 25 komment
Egy erdei séta - idiótának lenni jó!
6218 14 14 Izé
winkytct: jjaaajjjj szetrohogtem az agyam!!!! nagoyn durva!!!! odabasz!
Tamger: Ennél SZARabbat nég nem láttam
ShitIron: Nagyon komoly!:D
Mind a 14 komment
Mark Mendes - Beneath You 
316 0 1 Zene Izé
balu23: hát ez eszméletlen jó
Veszedelmes szörnyeteg a stúdióban...
10415 4 58 Izé
Iguana: official gay. rotfl
pápásüni: A meleg front nem csak a térképen vehető észre :D:D
ShitIron: Head shot!
Mind a 58 komment
Das EFX - Baknaffek
Itt még nem a pénzről, csajokról és kocsikról szólt a történet...:)
451 1 1 Zene Izé
Powaflips: ígyisvan:) ráspekt
Pat Metheny-Follow Me
657 1 1 Zene Izé
adrianonimus: Nagyon jó,láttam már Budapesten, itt kezdödik a profizmus meg a zene!
Jethro Tull: Farm On The Freeway

A Metallica helyett ők kapták ebben az évben a Grammy-díjat. :P
305 1 0 Zene Izé
Hokis medve :)
2256 2 14 Izé
Szmiri: hát a jó kurva annyát az idomárnak..
Tádi: ebben semmi poén nincs, ennyit az állatok méltóságáról...
Balázs: hahahahahahaXD
Mind a 14 komment
Guest House - megoldható & menthető escape game
3054 0 33 Game Izé
dori: Nekem már másodszorra fagyasztja le a gépet, mindig akkor, amikor kinyitom a "koporsót"...
adridori: Köszike, így már sikerült!! Tök jó a vége! Kint vagyooook!!!!!!!!!!!!!!!
nicky80: Ha minden megvan,akkor csak meg kell húzni az ajtó melletti kart.Így kel fel.
Mind a 33 komment
Él-e még vajon Baksa Soós? Milyen fincsi zenéket tudna ő írni még ma is!
"Enyém a Syrius, tiéd a Kex!"

Kex - Elszállt egy hajó a szélben
326 1 0 Zene Izé
Breeze & Styles - You're my Angel (Original mix)
Itt hallottam először a zenét, és elsőre megtetszett! :)
744 0 0 Zene Izé
Dead Soul Tribe

A DST tulajdonképpen a multiinstrumentalista Devon Graves agyszüleménye. A San Diegóban született, ám jelenleg Bécsben élő muzsikus a 90-es években került először reflektorfénybe, igaz, álnéven, hiszen 1993-as szólólemeze után a legendás Psychotic Waltz-ban is Buddy Lackey néven bitorolta a mikrofont.

Egy kis ízelítő a zenéjükből:


És egy élő felvételük:
479 2 10 Zene Izé
babapiskóta: 1: nem ebbe a csoportba tartozok xD 2: hát pl onnan, hogy pl ami kis nyomi paintes kép, a valósz [...]
bungle: On the day I die Don't pray for me Soulstealer In the place I lye Set me free Soulstealer Take you [...]
Purple: 1: akkor küldjetek "igazi" postokat. sokan még egy kép, jutublinket sem bírnak összerakni... 2: [...]
Mind a 10 komment
Eisenfunk - Atomic Bomb
Masszív, egyalbumos industrial banda, egy próbát mindenképp megér. ;)
Honlap
362 1 0 Zene Izé
Depresszió - A mi forradalmunk


Néha
Még 1x
Itt bent
és még egy favorit
Nem akarok elszakadni
334 3 2 Zene Izé
szpet: A legyen a föld című klippjüket sehol sem találom. Valaki tudna segíteni? Jó kis banda a Depi [...]
andree: végre vki felrakta..kedvenceim
Atreyu - Lip Gloss and Black
Jónénis klip. ;)
539 0 0 Zene Izé
Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:

1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.

A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.

Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)

És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:

1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.

A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.
2345 2 60 Izé
szpet: Fenébe! Hogy kiment a fejemből ez a verseny! Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de [...]
livy: pedig én szerettem volna :(
rezlavor: szomoru vagyok igy hetfo reggel.... rovidesen post update
Mind a 60 komment
Alice in Chains - Junkhead (live)
"A drogok mellettem állnak..."
R.I.P. Layne Staley
730 1 1 Zene Izé
Chino: R.I.P. Layne. hihetetlen hang távozott vele. AIC a legnagyobb bandák egyike...
Flatbread  express
Csinálj megint  szendvicset jól.
2636 1 0 Game Izé
Enrique Iglesias - Hero
Haha! Mér' posztolok én ide ilyesmit? Néha magamon is meglepődök... :DDD

De azért jó ám ez, tényleg.
371 0 0 Zene Izé
Simfy - zene végtelen mennyiségben. Hallgasd mások megosztott zenéit!

Zenehallgatás + közösségi oldal. Hallgathatod a saját feltöltött zenéidet (korlátlan tárhely), vagy ismerőseid mp3-ait!
3689 11 7 Izé
sansz: ha jól tudom a Napster fizetős!
SSly: jajj csorikám, nem elég régen volt a napster :)
Butapraszt: Na azé!
Mind a 7 komment
Linkin Park - From the inside
325 2 0 Zene Izé
Na ezt a gyerkőcöt tuti hogy a Gyurcsány-féle táncos videó ihlette meg! :D
5418 0 16 Izé
calipunkszabus: sztem ezt a gyereket is mákteával nyugtatták kisebb korában...
skaterpunktomi: bazz próbáljátok ki hogy hangot leveszitek és vmien HÁCÉ számot alá ugy a igazi!! :D
godzsy: volt egy pillanat mikor azt hittem: a holdra nyüszítve átváltozik farkasemberré... vagy mint P [...]
Mind a 16 komment
The Crystal Method - Keep Hope Alive
Tutira hallotta már mindenki, csak esetleg nem tudta, hogy kik Ők.
405 0 4 Zene Izé
fül: atom ez a szám
techadmin: masik remek darab toluk http://www.youtube.com/watch?v=V_SpZVsj1Ww
Bagoly: kÖSzi... régen keresem csak nem tudtam a címét...
Mind a 4 komment
In Flames - Free fall
Nem találtam normális klippet, ezért egy amv-t raktam fel. Aki meg nem szereti a véres animéket, annak itt egy konzervatívabb.
342 2 6 Zene Izé
RokkantTroll: Én is bírtam őket a Whoracle albumig, aztán elkezdtek kísérletezgetni. Na az már nem nagyon j [...]
bone_lord12: In Flames we trust! :)
fül: jóféle svéd zene
Mind a 6 komment
Ez egy olyasmi dallam, amit biztosan mindenki hallott már, csak általában nem tudjuk, hogy kinek is a műve. Rengeteg netes videó, tévés összeállítás háttérzenéje, nekem most pl. ez tetszett meg.
És most üljünk ki a verandára pipával és vörösborral, és merengjünk egyet, mert az jó.

Eric Satie: Gymnopedie No.1
1146 3 10 Zene Izé
kotta: Nagyon szép, és nagyon köszönöm. (remélem köszönJÜK: kedves többiek, javasolt az ilyen muz [...]
Laci: Szép a videó. Is, tegyem hozzá. És még: nagyon emlékeztet Ravel 1-ső, G-dur zongoraversenyén [...]
kotta: De az nekem négyévi keresetem... :OOO Meg repülnék vele a fenébe. Inkább a haverokkal nyomjuk [...]
Mind a 10 komment
Múltbéli önmagaid (nem elírás, többesszám) segítségével szerezd meg az időgéphez szükséges alkatrészt, hogy visszajuthass a saját idődbe.
2245 3 10 Game Izé
Dawe: gyűlölöm ezt a játékot
eol: Kár, hogy ilyen rövid, összesen 40 pálya a bónuszokkal együtt.
Szamooca: 6.pálya csak -.- áhhh.....ez sok nekem a mai komp.felmérés után -.-' =]
Mind a 10 komment
Seether - Truth
285 0 0 Zene Izé
Unknown Prophets - Mr. Mainstream :D

Már csak a címe miatt érdemes meghallgatni... :)
336 1 0 Zene Izé
Alvin és a mókusok - Én még tükörbe tudok nézni
357 4 1 Zene Izé
ZeroO.: nemrossz:) nemvagyok nagy AlvinFAN de ez jószám:)
Yeah yeah yeahs-Turn into

Az összes számuk zseniális, de ezt ismertem meg tőlük először.
370 0 1 Zene Izé
SickBigG: http://youtube.com/watch?v=4aZms4P93yA én csak ezt a számukat ismerem. Gold Lion. :)
Songza - zenék minden mennyiségben. Youtube videók hangsávjaiból dolgozik.

Ha regisztráltok (tök egyszerű, kb. 10 mp), akkor saját playlist-et is összeállíthattok, amit aztán megoszthattok (írjátok a kommentekbe), pl. így: http://www.songza.com/bungle
2417 12 36 Izé
bungle: icccuss küldte: URL: http://www.technet.hu/techtud/20090311/15_evesen_borsot_tor_a_youtube_orra_ala [...]
Máln@: köszi :) Úgy szeretem a fia07 zenéjét,a Trash.Inc -től a Punk rock chick -et (L) thanks
bungle: De lehet. Ahogy az összes youtube videót.
Mind a 36 komment
Dawn landes - Straight lines...Na melyik reklám zenéje volt? ;)
562 2 6 Zene Izé
Laci: Visszaadta valamelyest az életkedvem. Még sincs talán minden veszve, van még dal a világon. :)
Kremy: Jaja,az Axe reklám... Megunhatatlan ez a szám..(=
ZeroO.: kellemes. :]
Mind a 6 komment
Aki a Panterát szereti, rossz ember nem lehet. Aki a Downt is, az egy állat! :D Na, stonerkedjünk kicsit...
817 3 8 Zene Izé
tonto: zseniális...
weedjay: Hát igen, Layne pótolhatatlan, minden szempontból. Anselmo meg egy beteg állat :D Koncert közep [...]
Chino: jajaja. nagy volt, bár mondjuk az a szám Staley-vel az igazi... de ha nem veszem figyelembe akkor [...]
Mind a 8 komment
Egy igazi gyöngyszem, a magyar grunge világban mérföldkőnek számító együttes, a Polly is Dead, Kincs c. száma.
672 1 3 Zene Izé
csakén: hmmm favourite
Newtonheat: mit vársz, h ők ezt ismerik? örök best!
weedjay: a nagy peldakep... semmi velemeny?
A progresszív metal istenei: Liquid Tension Experiment - Acid Rain (live)
341 0 13 Zene Izé
fadam: az nem rossz, akkor tudhatsz te valamit :) hát portnoy dolgát ki végezte? nehéz volt?
weedjay: az se rossz ;)
Balázs: ha progresszív metal akkor Mastodon
Mind a 13 komment
Mely nemzetiség jellemzőit tudhatod magadénak az ágyban? :) (kis angol tudás nem árt!)
8272 4 36 Izé
Nevolim: én is 3x csináltam meg,55%francia,95%-ban olasz és 88%kongói
szilus: király én 87 % francia asszem ez jo :)
ToMz: 60% kongó:)
Mind a 36 komment
Amit - Motherland
381 1 2 Zene Izé
konvejor: gondoltam rád mikor postoltam. igszdé
focuskoma: Ez jó választás volt kecsege:))). Örök kedvenc volt is, marad is, meg lesz is :PPP nyihaha röf [...]
Régebbi postok...