REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Megdőlt a legtöbb ember matrac dominó rekord

Ennél jobb szóvicc most nem jutott eszembe.
884 0 2 Izé
RT/TURBO: Volt aki nem sokáig bírta, már az elején eldőlt.
Opra: Ennyi pihent embert... :D
A kiberháború katonái

Nem mindennapi cikket hozott le az Index. Egyik kollégájuk Redmondban, a Microsoft főhadiszállásán járt, ahol a kiberbűnözőket üldöző csoport életébe is beleshetett.
1702 0 1 Izé
hawkeye: A Microsoft redmondi parancsnoksága az állami kiberbűnözést is üldözi? Úgymint US Army, CIA [...]
Egy év a Földön, ahogy még sosem láttad
3210 0 5 Izé
.::JunKieEQ::.: Elszédültem.... :)
lilaflexninja: Miért, láttad már a földet egy éven keresztül az űrből? Ha nem, akkor azért.
dude: Ne itt dicsekedj.
Mind a 5 komment
Ez az igazi extrém sport! 

Ejtőernyős ugrás, ejtőernyő nélkül.
1821 0 2 Izé
bungle: http://index.hu/tudomany/2016/08/03/7600_meterrol_ugrott_ejtoernyo_nelkul_de_tulelte/
bungle: http://rtl.hu/rtlklub/fokusz/csaknem-8000-meter-magasbol-ugrott-ki-ejtoernyo-nelkul
Japán fürdőruha trend
8933 3 11 Izé
dude: Jók ezek a japán iker csajok... ...francba.
közlegény: utána lehet rajta amőbázni jól :)
hawkeye: Ja. A DNS spirál szok ijet csinálni....
Mind a 11 komment
Összehajtogatható kenu
1602 0 0 Izé
Egy srác 15 énekes hangjával
2099 0 3 Izé
mue: Számomra az egyetlen hasonlóság Brian Adamssel a dalszöveg volt. Másrészt irritál a feje, nem [...]
ocphoto: Tokeletesen leutanozta AHOGY eneklik a dalokat az enekesek, de a hangja meg se kozeliti az ovek. nag [...]
SilAsh: Nem is tudom, annyira nem jön be, talán azért, mert nagy részüket nem ismerem. Ez inkább akkor [...]
Kémkedés a művészet nevében

Nye Thompson művész a Backdoored című alkotás sorozatával a hamis biztonságérzetünkre kívánja felhívni a figyelmet.
2258 0 0 Izé
Lego futógép kihívás

Ha esetleg tippeket keresnél ahhoz, hogyan kínozd a barátaidat.
1396 0 0 Izé
Ma³gorzata Chodakowska szökőkútjai igazi kreatív műremekek
590 0 0 Art Izé
Train to Busan

Dél-koreai zombis horror. Beteg cucc, de annak király.
793 0 0 Film Izé
Metálos feldolgozásban már egész hallgatható a Call Me Maybe
1779 1 4 Izé
bungle: Korábbi Leo Moracchioli (Frog Leap Studios) postok: www.ize.hu/index.php?search=Moracchioli
Rolee: Köszi, ez hatalmas és még nem hallottam! A posztban levő meg szerintem is elég gagyi.
lilaflexninja: Jó a feldolgozás, a britnis is, bár a posztban lévő jobb. Igazából amit nem értek, hogy mié [...]
Mind a 4 komment
Twenty One Pilots: Stressed Out
3210 0 0 Zene Izé
Úgy látszik az ázsiaiak még maguk szerint is tök egyformák :)
1360 0 0 Izé
Ez a legparább jelmez a világon
2798 0 3 Izé
SilAsh: https://youtu.be/CMMpaMLZxG4 ;)
közlegény: nekem nem ijesztő, inkább amolyan debilpofa-féle
nemtudokregisztralnihelo: ahogy 5:30-nál megpróbálja a fejére illeszteni a legódarabot....... :D
Úsznál együtt delfinekkel?

Most tök ingyen megteheted.
1717 0 0 Izé
Így NE terepmotorozz!
796 0 0 Sport Izé
Ti is készültök már a világvégére?
1555 1 3 Izé
közlegény: a franc se akarja túlélni a világvégét
XXavier: Amilyen szerencsém van.....másnap menni kell dolgozni.....
hawkeye: Mér', az még ezután lesz....? :)
Sorozat készül a Life is Strange nevű játékból
545 0 0 Film Izé
Na merre gurul majd a golyó?
2316 0 0 Izé
Így kell kimászni egy süllyedő helikopterből
2325 0 0 Izé
Hacksaw Ridge

Második világháborús film Mel Gibson rendezésében
2057 0 0 Film Izé
Ilyen az, amikor 1200 zenész egyszerre játszik Nirvanát
2653 1 4 Izé
Ravennë: Igényes official felvétel. Atttttya ég de jóóó! https://www.youtube.com/watch?v=Ul8vqaGGnY0
Opra: Pótoltam! :)
RT/TURBO: Akkó' mé' nem írtad oda hogy: Kurva jó! :D
Mind a 4 komment
Kong: Skull Island

Tom Hiddleston, Brie Larson, John Goodman, Samuel L Jackson és egy minden eddiginél nagyobb majom a főszereplői ennek a filmnek, ami elég zsiványul néz ki és elég baljós a hangulata. Ha beválik a koncepció és sikeres lesz, össze lesz eresztve Godzillával is.
1057 0 0 Film Izé
Íme a legjobb híradós bájos kacajok
2676 0 1 Izé
hawkeye: Amikor röhögni kell, akkor röhögni kell. Néha olyan váratlanul, mint amikor azt hiszed, hogy [...]
Ezért nem szabad Ázsiában a vörös lámpás negyedekben berúgni
3646 0 5 Izé
hawkeye: ...igenigenigen....
rermo: Egy jobb napján Tina Turner is tudta hozni ezt a hangszínt .
közlegény: egész jó lábuk van :)
Mind a 5 komment
Superbook

Egy laptopnak kinéző cucc, ami nem az, de azzá varázsolja a telódat.
646 0 0 Tech Izé
Japánban a multik annyira túlhajszolják az embereket, hogy belehalnak. Ennek a modern kori „kórnak” (amit nálunk munkamániának hívnak) már nevet is adtak: karosi.

„A karosik nem egyszerűen túlóráznak, hanem a végletekig elhanyagolják magukat, a családjukat és az alapvető testi szükségleteiket. A munkáltatók kizsigerelik őket, s ebbe – vagy ennek a mentális következményeibe – előbb-utóbb belehalnak.”
3747 0 8 Izé
nkmedve: Persze mindenhol vannak naplopók és munkamániások, bár azért az arányok változnak. Nekem a t [...]
közlegény: azért a 'made in japan'-nak meg is kérik az árát rendesen.
lilaflexninja: Azért máshol is tartanak, mint mi. És azért a japánoknál ez nem meglepő, más kultúra, má [...]
Mind a 8 komment
Rova4D

Ezzel cuccal már színesben is lehetséges a 3D-s nyomtatás.
527 0 0 Tech Izé
Nico 360

A világ legkisebb 360 fokban is rögzítő kamerája
1180 0 0 Tech Izé
Ezek a zombi kerti törpök bármelyik kertnek az ékes díszei lehetnek
1066 0 0 Izé
Úgy tűnik a tigriscápa csak csapatban kemény
2088 0 0 Izé
Mostantól én itt lakok és kész!
2874 0 5 Izé
lilaflexninja: Ne húzd a kiskutya lábát! És ne vegyél huskyt, ha nem laksz északon! És na rakd be a mélyhű [...]
ocphoto: Vagy nem akarja az asztalon vegezni vacsorakent.
Parafadugó: Csak honvágya van szegénykének :(
Mind a 5 komment
Dream Woods
2159 0 0 Game Izé
A TV2 és a minőségi újságírás ismét elkerülték egymást
2367 0 3 Izé
közlegény: activityben így mutatják a pinát
HERCULES: A két új kretén műsorvezető (Vitrai Tamás volt üdvöskéi) a Tv2- önél a tényekben, tényk [...]
hawkeye: Hiányolom a reptiliánokra utaló részt. Pedig az ilyenkor kihagyhatatlan... :)
Sarka Kata otthagyta Hajdú Pétert, akivel nyolc évig éltek együtt. „Az elmútnyócév!” :D 

„Tegnap a Görög Zita, most meg ez! Na, séró belőve, Pitralon arcba, Suzuki lemosva, NYOMÁS CSAJOZNI!!!” ;)
5114 0 8 Izé
bungle: A Szomszédok is értesültek Sarka Kata és Hajdú Péter szakításáról www.youtube.com/watch?v= [...]
bungle: Hajdú: "a férfiak azt mondják, ha a nő lép félre, azonnal jön a válás. Ha a férfi, az bocs [...]
HERCULES: Ez a kép hozzá és a szlogen imádom.
Mind a 8 komment
A bájos kacaj gyűjtemény legújabb darabja
2099 0 0 Izé
Láttatok már homokesést?

Olyan mint a vízesés, csak kicsit szárazabb.
2525 0 0 Izé
Split

M. Night Shyamalan legújabb filmjében James McAvoy egy olyan őrült emberrablót játszik, akinek 23 személyisége van.
959 0 0 Film Izé
A hónap apukája: István, aki igazi, működő Ikarus buszt készített a kisfiának
2965 1 1 Izé
lilaflexninja: Ilyen apuka szeretnék lenni, csak sajnos megbuktam technika órán.
Régebbi postok...