REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
2 Pac - Changes
Csodalkozom, hogy még nincs fent.
381 2 9 Zene Izé
«Edyson®»: Akár annak is lehet nevezni valamilyen szinten .
Niccoyi: Majnem himnusz!!! A halála után is tudott letenni az asztalra!
«Edyson®»: igyvan izések és pofonok :) toltam még fel párat meg fogok is :D
Mind a 9 komment
Del Tha Funkee Homosapien - Mistadobalina
Ne tudjátok meg, mit szenvedtem mire rájöttem, hogy kell rendesen leírni a címét. :)
830 0 0 Zene Izé
Ez egy jó kis dal.
Jeszusom, ez is '95-ből! Az idő repül. Nick Cave hangját meg szeressük.

(Kylie Minogue + Nick Cave & the Bad Seeds: Where the wild roses grow)
524 2 4 Zene Izé
Toffy: Tényleg köszi igazi klasszikus és kötelező darab mindenkinek szerintem
kotta: Nincs mit. Én délelőtt voltam így, azért is jött a képbe. Én is kedvelem. Te meg azért alud [...]
babapiskóta: Ez most kibaszottul illik a hangulatomhoz. Már fél órája megy... de sztem hajnalig fog menni, ha [...]
Mind a 4 komment
Tool - Vicarious
Napjaink egyik leglátványosabb és legeredetibb (art, progresszív) rockzenekara.
Élőben
Még egyszer élőben 
Honlap
281 2 5 Zene Izé
MStipee: A Jambi is igen zsneiális :) l,,l
fadam: egyik kedvenc az utóbbi időben
blablapff: én először a the pot című számmal ismerkedtem meg, de azóta is az maradt a kedvencem. jah, me [...]
Mind a 5 komment
Black Label Society- Suicide Messiah
289 0 4 Zene Izé
fadam: én is az ozzynál hallott gitár részek hatására kezdetem el black labelt hallgatni
weedjay: Nem volt, még mindíg Ozzy gityósa
MStipee: A szólós gyerek Zakk Wylde, Ozzy Osbourne gitárosa volt, mellesleg a gibsonnal van szerződése [...]
Mind a 4 komment
Omega - Petróleum lámpa 
A réi szép idők emlékére, mikor még kicsi voltam. :D
327 3 4 Zene Izé
NuttySomeone: en nem:P
kasmat: Nagyon jó! Kár, hogy a maiak hanyagolják a régi jó számokat...
NTMT: régi nagy kedvenc de sokat hallgatam én is régen
Mind a 4 komment
The Distillers - City of Angels
A nagy vízen túl ismertebbek, de megér 1 postot itt a zene.ize.hu-n, mert a csajnak bitang jó hangja van.
Respect Brodynak! ;P
478 1 7 Zene Izé
calipunkszabus: hát a fél karom odaadnám, ha ilyen barátosném lenne, mint Brody! számomra 1 istennő!
fadam: ö most nézem sikerült 1 L-lel irnom.. the distillers a helyes
Balázs: pinknél minden jobb:)
Mind a 7 komment
Hip Hop Boyz-Megbántottak
utálni fogtok érte :DDD
de én mainapig ezt tolom tesoval a bebaszcsipizsipartikon :D
394 2 6 Zene Izé
Disy: Nemhogy kurvajók de mindenkinél egy fejjel alacsonyabbak :)
CRaPtRaSH: ennek sztem nincs :D megbántottak mostmár nembááánoom nemszámit és nemis sajnááálooom bí [...]
Purple: uuuuhhhh :| ezt is rühellem :D pláne ha hupikék verzió.. na akkor végem
Mind a 6 komment
Satyricon - Mother North


Szerintem a legjobb számuk. \../ (* *) \../
305 0 3 Zene Izé
közlegény: Nekem a Rebel Extravaganza anyaguk tetszik leginkább, akkorra már elfordultak a természettől és [...]
Lee77: Nem is tudtam, hogy ilyen jó számíi is vannak a satyriconnak... Na asszem ennek még jobban után [...]
Balázs: nem szeressem a black et, nem is jó :S
Mad Season - Artificial Red (Alapvetően grunge banda, de olyan kevés blues szám van még :P)
543 1 0 Zene Izé
Westbam - Sonic Empire

Mayday '97
467 1 3 Zene Izé
.::JunKieEQ::.: Westbam is a member of Mayday.... :)))
konvejor: alap zene ez is :D
Maggi: Nem Members of Mayday az előadó?:)
Pink Floyd - Another Brick in the Wall
Megkerülhetetlen izé. (a klipp elején felolvasott szöveg a Money c. dal egy részlete.)
365 2 8 Zene Izé
kasmat: Nagyon jó! Ha jól tudom Marlyn Manson is feldolgozta, egész jó lett.
halacska: a pink floyd egyike a rocktörténelem legnagyobb zenekarainak, ez a zenéjük nagyon hasít! a korn [...]
Attila: Letöltöttem a léjteszt flepléjert és mégsem játsza le!! wááá, mindegy úgyis megvan az ös [...]
Mind a 8 komment
Hanzel Und Gretyl - SS Deathstar Supergalatick
egy kis Industrial Metal New York-ból
418 0 6 Zene Izé
halacska: szerintem ez egy teljesen jó zene, nem tudom miért kell fikázni :P van egy stílusuk, de nem hinn [...]
fül: de miért néznek úgy ki mint a raverek 1995-ben?
M.agnus: SS Deathszar.
Mind a 6 komment
The New Numa Numa

Jók a melleid, Ricky! ;) Mai bébz rovatunkat látták... XD
6273 0 65 Izé
Genki: EZ! EZ! EZ eccerűen röhejes, fogaggyunk hogy WoW kocka a srác (vagy csak anyuci reggelire hambit [...]
CRaPtRaSH: annyi sose lesz!:D
Laci: mert úgy fogalmaztam meg a kérdést, hogy az a)-t meg a b)-t eleve ne választhasd. :) Egyébként [...]
Mind a 65 komment
Na ez vajon mi? ;)
11164 5 16 Izé
AVIREX: unatkozott,kreatívkodott.. ettől még nem fogom szétbarmolni a pendrájvomat :)
szrobert: nagyon ötletes,ide nekem egy ilyet... :D
mekszamnojz: ez a dawe 3-as kommentjeben szereplo linkre lett ertve, nem a te posztodra! nyugi :)
Mind a 16 komment
Állandó rovatunk ezúttal egy Kung Fu Panda kedvcsinálóval, a készülő Prince of Persia mozifilm első plakátjával és a Star Wars: Clone Wars médiaanyagaival.
3466 0 3 Film Izé
csicsilla: ez kész ez a mese!XD nekem màr kicsit elegem van ezekböl a tipusu mesékböl nem füztem hozz [...]
Belkar: kung fu panda, hmm... valahogy south park jut róla eszembe vagy nemis ott szexuális zaklatás pand [...]
anon: A Kung Fu Pandára nem sorsoltok jegyeket? :DDD
Állandó rovatunk ezúttal egy Kung Fu Panda kedvcsinálóval, a készülő Prince of Persia mozifilm első plakátjával és a Star Wars: Clone Wars médiaanyagaival.
3576 3 3 Izé
csicsilla: ez kész ez a mese!XD nekem màr kicsit elegem van ezekböl a tipusu mesékböl nem füztem hozz [...]
Belkar: kung fu panda, hmm... valahogy south park jut róla eszembe vagy nemis ott szexuális zaklatás pand [...]
anon: A Kung Fu Pandára nem sorsoltok jegyeket? :DDD
Audio illúzió - ahányszor újra indítod a videót, mindig úgy tűnik, magasabb hangon kezdődik.
7512 6 26 Izé
te.sas!: hát ez nem egyszerű! :DDD http://www.youtube.com/watch?v=T4fUi0eG1X4
AVIREX: úgy érdekesebb lett volna,ha B-t mond a végén [:
AVIREX: A hangszóródon van egy olyan gomb,amin egy karika van a tetején egy függőleges vonással áthú [...]
Mind a 26 komment
SOHA ne ijessz meg egy feketét!

Ez a másik videó is azt bizonyítja. :)
14232 14 47 Izé
Laci: Nyugodj békében
senzu: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ezen meghaltam
rivaul: Most a lelkembe gázoltál X') XDDDDD
Mind a 47 komment
Saliva - Click Click Boom
286 0 1 Zene Izé
kKNd: egyik kedvenc együttesem :D
Cadaveres- Elixir
274 0 0 Zene Izé
Sean Kingston - Beautiful Girls
ezúttal Drum and Bass remix.....méghozzá jól
469 1 2 Zene Izé
Fanti: de csúnya a tenyere :D
Bakeyoo: Hát ez elég gyengécske...
Maximum the Hormone - Koi no Mega Lover
414 1 10 Zene Izé
jenay: nagyon nagy zene!!!imádom!
szpet: Köszi! =)
Purple: megint működik, lecseréltem
Mind a 10 komment
mert az enszink az jó... "iccgonöbímí" :D
311 0 5 Zene Izé
shikari: hehe ez nekem meg van XD apa anno hozta Amerikabol XD
CRaPtRaSH: én birom XD
csicsilla: még Britnyit küggyön valaki!!!XD
Mind a 5 komment
Rockstar - Du hast
Nagyon régi nagyon jó szám, nincs jobb minőségben. Csak itt található meg. Régen láttam MTV-n, külföldin, szerencsém volt hogy annó felvettem vhs-re. Soha többet nem adták, fogalmam sincs miért :(
707 1 3 Zene Izé
xD: LOL :D. Azért Rammsteinék ott vannak a szeren. Különben a Du Hast sem lett volna feldolgozva. Mo [...]
orange: Én úgy tudom igen.
ismeretlen: De ennek nem ugyanaz a szövege mint a Rammstein Du hastjának?
Tool - Right in two
(zseniális együttes, zseniális szám, zseniális animáció.. )
359 1 6 Zene Izé
anath3ma: amúgy az ehhez készült animáció a Bendito Machine teljesen különálló darab, nem Tool klipp, [...]
Chino: az már a te ízlésed miatt van hogy nem tartod zseniűlisnak. de leítrad hogy az egyik legegyedib [...]
RokkantTroll: Egyediségük a zenéjükben, a világlátásukban, a szövegeikben és (nem utolsó sorban) a klipj [...]
Mind a 6 komment
A popkirálynő még nem volt?

"I'm just living out the american dream and I just realised that it's nothing..."
334 2 5 Zene Izé
CRaPtRaSH: igen,tudom,hogy Madonna "nagyobb" de őt is lehet nemszeretni.. szerintem az uttóbbi 4évben nem ho [...]
babapiskóta: nemazért, de van némi különbség a között, hogy melyikük mit tett már le az asztalra...
CRaPtRaSH: nemazért, de Justin se kis probálkozó már...
Mind a 5 komment
Korn - Clown
365 1 2 Zene Izé
Fanti: A Korn az mindig jó :D
NuttySomeone: http://youtube.com/watch?v=-v4iT-MoVVs ez a kedvencem.. de azsem roszz mit kiraktal:P
Meat Loaf - I would do anything for love
339 0 1 Zene Izé
ZeroO.: népzenegitáros. :]
Lacuna Coil - Our truth
(ők hiányoztak még opeth, nightwish, w.t. mellől)
477 0 2 Zene Izé
RokkantTroll: Hogy lehet egy ilyen jó nótának ilyen gagyi klipje :P. Mellesleg a LC régebbi albumai szerintem [...]
fül: de most már itt vannak :)
Jerry Goldsmith - Greatest Hits
"Ha zenénk fennmarad az utókor számára - ami felől nincs kétségem - akkor az azért lesz, mert jók."

Star Trek, Rambo, Alien, Majmok Bolygója ... és még hosszasan lehetne sorolni.
522 0 0 Zene Izé
Johhny Cash - One
Nála mindíg eszembe jut, hogy a többi zenész / zenekar minek erölködik, amikor Ő már mindent megírt.
Érdemes végignézni a related-et is youtubeon.
1164 0 8 Zene Izé
Hazafi: Cash nagy kedvencem. Személy szerint a kedvenc dalom a Highwayman, amit a The Highwaymen formáció [...]
Fanti: Neil diamond az eredeti, no, de nekem a HIM jobbn tetszik ennél :D
Fanti: A solitary man-t a HIM s csak feldolgozta, nem tudom, kié az eredeti :(
Mind a 8 komment
John Williams - Filmzene mix

Ennio Morricone mellett John Williams a legnagyobb filmzene-szerző. Műveit már mindenki hallotta. Ha nem, akkor nem látta a Csillagok háborúját, az Indiana Jones filmeket, a Cápa filmeket, az E.T.-t, a Schindler listáját, a Ryan közlegény megmentését, stb. Íme egy kis válogatás legismertebb szerzeményeiből.
701 1 0 Zene Izé
Arch Enemy-Revolution Begins

Death metal,női énekessel..
399 2 6 Zene Izé
Hbrex: ezt a csaj maga az ödög szállta meg :D
2020: én is elég sokat agyalok rajta,de rájöttem,hogy felesleges,inkább csak hallgatom:D
shikari: ezen en is gondolkoztam mar XD
Mind a 6 komment
Epica -Feint
Opera-metál 
316 1 0 Zene Izé
Three Days Grace - Never too late
Sosem késő a Three Days Grace szerint.... Ajánlom minden Izélőnek a többi számot is!
367 1 2 Zene Izé
shikari: nagyon jo a tobbi szamuk is :)
Fanti: húúú, ez nagyon teccik :)
Ill Nino - Me Gusta La Soledad
Egy szép, lájtosabb szám az ill ninotól jól...
319 0 0 Zene Izé
For my pain - Killing romance
Tuomassal a Nightwishből, többek között :D
356 0 5 Zene Izé
Fanti: Erre nemtok mit mondni, egyéni szociális probléma :D
M.agnus: Bárki is csinálta, azt nem tudja hogy kell festeni, ezért szétretusált és nem festményszerű [...]
Fanti: Ez nem szétretusált akart lenni, hanem festményszerű :D Van különbség :D
Mind a 5 komment
Az ős metalcore, és szerintem a  legjobb!
Az  "As Daylight Dies" albumról
Killswitch Engage - Still Beats Your Name
642 1 11 Zene Izé
rivaul: A nagy számok törvénye alapján elöbb bolondulsz meg a sok nem tetszetős ritmustol :D Vedd a ke [...]
eNMi: a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb lesz kedvencem is :) (pl a friss méz, s más finom [...]
rivaul: Én fogok! Sőt mivel ha csak a fanok küldenek oda zenéket az eléggé eltérhet attol az izlést [...]
Mind a 11 komment
Echo of Dalriada - Téli ének
A magyar folk metal gyöngyszemei.
924 0 3 Zene Izé
boci: fura mód? én imádom őket.. és semmi nemzeteskedős-fullmagyaros-szkínhedes-brutáljobboldalis [...]
Hazafi: Az egyik legjobb magyar zenekar. Az új album is nagyon jó. Tessék hallgatni!
Airwalk: fura mód tetszik
Régebbi postok...