REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
KoRn - Y'all want a single
317 2 14 Zene Izé
Ganja Master: tom mer nekem is az... meg ami neked jó az jó nekem is : D
eNMi: nembiztos, h del lett a sorsuk. ha még nem szerepel (más küldte pl), akkor akár várakozhat is a [...]
NuttySomeone: szntem delete lett siwem, mert mikor felrakod akkor kivalogatjak h meiket rakjak fel s meiket nem..d [...]
Mind a 14 komment
Jason Mraz - I'm Yours
Nem tudom eldönteni a stílust, nem találtam a srácról normál méretű képet, de szerintem marhajó kis nyugis szám :)
352 0 2 Zene Izé
Fanti: De én voltam a gyorsabb úgy tűnik :D Jó kis szám :D
Re-Peet: Erre én is gondoltam.. :)
Kazzer - Pedal To The Metal
267 0 0 Zene Izé
Sebeők János - Retro...no comment
394 0 2 Zene Izé
Fanti: NA majd megkeresem, h próbálkozzon :D
roland66: HÚÚÚ GYŰLÖLÖM!!!!!! engem a világból kitudnának kergetni ezzel a faszival XD
Hányat passzol a fehér csapat? ;)
11973 10 28 Izé
calipunkszabus: lehet hihetetlen, de én elsőre láttam..számolom, mondom az meg mit keres itt?!.valahogy kiszúrt [...]
Tybbah: 15től 21ig látható de énis megnéztem vagy 60x mire kiszúrtam :D
M.agnus: Pont középtájt suhan el szép lassan.
Mind a 28 komment
Turmion Kätilöt - Vertä ja Lihaa
Zúzós Finn industrial metal
680 1 0 Zene Izé
Incubus - Megalomaniac
253 0 3 Zene Izé
enti: me too :)
NuttySomeone: uha jokis vidi;)) eddig meg nem non halgattam incubus-t de ecce elkell kezdeni:D megtetszett [en meg [...]
csicsilla: Imàdom öket!!!!:*
36 crazyfists - Midnight swim
(nem hivatalos klipp, rajongó készítette, és egész jó munkát végzett vele:D)
480 1 1 Zene Izé
Balázs: nagyon jó banda ez is
Dillinger Escape Plan - Milk Lizard (Napjaink egyik vezető bandája szerintem.)
1159 0 1 Zene Izé
pé e té i: Egyik legjobb külföldi banda! (a sok közül:))
Sepultura - Roots Bloody Roots
Kötelező darab. :)
355 0 1 Zene Izé
Balázs: nagyon nagy zene:)
Csángó népdal nem hivatalosan képzett, de tudása alapján operaénekestől.

(csak meglett e posztnak is a helye ;-))

 
873 2 0 Zene Izé
Benga & Coki - 'Night'
a dub step egyik meghatározó alakja
258 0 0 Zene Izé
Aqua
Csak mert megérdemlitek!
Cartoon Heroes

528 0 8 Zene Izé
Skatopia: Láss a dolgok mögé :D
BoshI: LOL!!Ez a zene a régi szép házibulikra emlékeztet mikor már kissé alkoholos állapotban játsz [...]
CRaPtRaSH: tudodmióta?mióta anyád pilóta :D
Mind a 8 komment
Méhek
Az idősebbek talán emlékeznek erre a remekbeszabott duóra. Emlékezzünk meg róluk is! XD
369 1 0 Zene Izé
A kárhozottak királynője c. film zenéje a wikiből
Pár zene a filmből:
David Draiman - Forsaken
Wayne Static - Not Meant For Me
Disturbed - Down With The Sickness
682 2 3 Zene Izé
Fanti: Szerintem az egész albumot fel lehetne sorolni, imádom ahogy van :)
Balázs: nem tudtam megcsinálni rendesen a linkelést meg csak azokat soroltam fel amik nekem bejönnek, a t [...]
enti: Szerintem Chester Bennington-t kár volt kihagynod a felsorolásból : http://www.youtube.com/watch? [...]
Zorall - Táncolj!

Öt tagú banda, mely régi magyar slágereket dolgoz fel kicsit másképp hiszen több híres rock illletve metal szám ismert riffjeivel keverik, gyúrják össze a régi magyar nótákat. Ezt a számot például az AC/DC Thunderstuck című zenéjével kevert!

Enjoy it!^^
\m/(>_
429 0 3 Zene Izé
MOBIL: JÓ EZ A BANDA!
Hbrex: Pedig nagyon jók a számaik nekem bejöttek :)
M.agnus: Egyszer az ablakom alatt koncerteztek. Annyi bőven elég volt belőlük néhány évre.
Meg és JAck White, azaz a The White Stripes
329 0 4 Zene Izé
Fanti: És a Hideghegyben is szerepel :D Bár szerintem oda nem a zenei tudása miatt válogatták be :D
Balázs: ááá hol, nagyon tudnak, Jack pl a rolling stones magazin 100 legjobb gityós listáján a 17. sza [...]
ToMz: nekem ez az egyetlen számuk ami bejön,de elképesztő amit ketten művelnek,kihalljátok hogy nem [...]
Mind a 4 komment
Lamb - Gabriel
Egy kis chillout... elég fájdalmas, de talán megéri.
372 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: ahogy meghallgattam a szamot le is toltottem nerol gyorrsan;)) megtetszett ..szeretem a chillout-ot [...]
Turbonegro-Do You Do You Dig Destruction   Ez a banda egyedi stílusban nyomja,melyet "Death Punk"-nak neveznek
483 1 0 Zene Izé
2006-ban, a Kerrang magazin az újság elindulásának 25., illetve a lemez kiadásának 20. évfordulójára megjelentetett egy METALLICA – Kerrang! Remastered (Master Of Puppets Revisited) című lemezt a magazin ingyenes mellékleteként, amelyre ismert mai zenekarok (többek között a Machine Head, a Trivium, vagy a Bullet for my valentine) játszották fel a számokat abban a sorrendben, ahogy az a klasszikus lemezen volt. Minden zenekar külön kapott egy számot, nem egymással közösen készültek a felvételek. Ez is bizonyítja, hogy a Master-rel a Metallica maradandót alkotott.
394 0 2 Zene Izé
Balázs: én tudom:) a szöveget wikiből másoltam:$
ToMz: nem csak a masterrel alkottak maradandót:) szvsz az összes albumuk maradandó:)
BSB - Get down ... I feel in heaven when I look in your eyes ,I know that you are the one for me (one for me)...  hulljon a férgese... lehetne egy ,,régen menő ma már gáz,hogy szerethettem ezt a szart" kategória is XD
443 0 15 Zene Izé
CRaPtRaSH: 2hete stoval végignéztünk egy BSB klipet... :DDDD egyből te jutottál eszembe
csicsilla: Nikket én sem csiptem ö volt a babaarc...Bràjen utàn jöttem rà hogy nekem a nagyfe [...]
CRaPtRaSH: :'(
Mind a 15 komment
Dimmu Borgir-The Sacrilegious Scorn...Szimfónikus black metal Norvégia szívéből
1627 0 6 Zene Izé
RokkantTroll: Szerintem a zene is eléggé gagyi. Sagrath és bandája sosem játszott igazán trúblekkmetált (a [...]
Lee77: Jó zenét játszanak, tetszik is meg minden, de miért kell ilyen irtózatosan gagyi és vicces des [...]
geree: bocs :)
Mind a 6 komment
Daath, extrém metal jól:)
551 0 1 Zene Izé
roland66: mennyi mikulás XD
Korpiklaani - Happy Little Boozer (megj.: mulatós metal:D)
549 2 8 Zene Izé
babapiskóta: nohát! egészségünkre. :)
Mordred: Hát ez kurva jó:)))) Eddig sajna nem ismertem. Lakodalmas blekkmetál-> LOL de igaz.
Fanti: Mi is nagyon szeressük :)
Mind a 8 komment
August Burns Red
A metalcore császárai
449 0 8 Zene Izé
anath3ma: ha augustról van szó nálam valahogy ez viszi a pálmát http://www.youtube.com/watch?v=9BXX0CZB_ [...]
Balázs: az is nagyon tuti banda ;)
ToMz: nálam akkor is a Killswitch Engage ha metalcore:) posztoltam is már tegnap csak nem jutott el idá [...]
Mind a 8 komment
Mentha - Bennünk él
499 2 5 Zene Izé
«Edyson®»: tudom h jok :D ezert hallgatom :D
CRaPtRaSH: azok is jó zenék :]
«Edyson®»: mentha nagyon jo gyerek . csipem a zenejet. nekem meg nagy kedvencek tole az Áldozat , Lelkek tükr [...]
Mind a 5 komment
Tyr - Regin Smiður (Megj.: egy kis feröeri folk/viking metál.)
550 1 7 Zene Izé
MStipee: Biza :) MEllesleg akinek tetszik a Tyr, az valószínűleg Vintersorg-ot is kedvelni fogja, valamint [...]
Balázs: Szerintem is,nagyon profik.
Baldr: Egyetértek, bár azt meg kell hagyni hogy a Tyr sem barátja a keresztény kultúrának. :) (Bár, [...]
Mind a 7 komment
Killswitch & Reset - Fucking Meditation
644 0 1 Zene Izé
superxaba: This video has been removed by the user.
Breaking Benjamin - Blow me away ( eredeti klipp nem készült )
320 2 1 Zene Izé
anath3ma: he he he. egyik kedvenc banda:D
Drowning Pool - Bodies
1530 0 0 Zene Izé
Az első albumról. Nem tudtam melyiket küldjem, végül ez lett. Ezt midneki ismeri aki szereti.:D
546 2 14 Zene Izé
weedjay: http://www.youtube.com/watch?v=VbhsYC4gKy4
weedjay: jaja, azt tudom hogy te nem lehettél, mert nem hasonlítasz rá. mindenesetre jó lett volna :D
Purple: én voltam a csapos csaj :) nemám. pedig tök poén lett volna :DDD nem voltam feszten se. :)
Mind a 14 komment
Nomagróf - Csoda
én eléggé rákattantam mióta először meghallottam :]
érdemes figyelgetni a szöveget ;]
402 1 2 Zene Izé
NuttySomeone: fankahoz hasonlo..nekemis bejott;)
anath3ma: ez faszaaa! wow. tetszik.
Meshuggah - Rational Gaze
368 1 0 Zene Izé
Sikth - Bland Street Bloom
274 1 0 Zene Izé
Metallica - Fuel (live,szinfónikus zenekarral)
387 0 4 Zene Izé
Lee77: : )
ToMz: Sosem fogom megérteni, hogy miért nem tetszik egyes embereknek annyira a metallica...
Lee77: Sosem fogom megérteni, hogy miért tetszik az embereknek annyira a metallica...
Mind a 4 komment
Gire - Nádak, erek
512 0 0 Zene Izé
Redman & Methodman - How high
687 0 0 Zene Izé
Good Charlotte rajongói oldal.
Ha többet akatsz megtudni róluk!
574 0 6 Zene Izé
kasmat: Sajnos a legutóbbi albumuk rossz irányba indult el, de a régiek nagyn jók!
Balázs: hát tudja fene, zeneileg főleg, kinézetre talán inkább emosok de kinézetre a metalcore bandák [...]
CRaPtRaSH: hát régen se voltak emosok,mostmeg aztán pláne,pont h kikupálódtak annyiból is amennyiből le [...]
Mind a 6 komment
Hypocrisy  - Eraser
Peter Tägtgren űberkirály bandája egy űberkirály számmal :)
697 0 2 Zene Izé
Sztiki: végre egy műértő :)
Lee77: Lapozgatok, lapozgatok és hát látom van itt jó anyag is! Helyes, csak így tovább!!!
In Flames  - Come Clarity
585 1 3 Zene Izé
RokkantTroll: A Clayman meg óriási csalódás a Jester race albumhoz képest.
pepeti: Remélem nem sértek meg senkit, de nekem az új In Flames óriási csalódás.:( Sehol nincsen pl. [...]
Purple: brand küldte: In Flames - The Mirror's Truth http://www.youtube.com/watch?v=vF8ldaRTkB8
Régebbi postok...