REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Üvegből lehet nem a legjobb ötlet gördeszkát készíteni

A hetedik percnél lesz igazán érdekes.
4317 0 3 Izé
Philo: Most vagy ennyire debil vagy csak kíváncsi volt, hogy mikor törik atomjaira. Mákja van, hogy egy [...]
Csádi: https://www.youtube.com/watch?v=CZtp0ODD2N0&list=PLjpsoptsN4KDgj9KdBVA3AXd32KKHsaCa&index=5
deyso: akrilbol viszont lehetne
Gerhard Wiesbeck vastag tetkói
1677 0 0 Art Izé
Anti-feminista poszterek a múlt század elejéről
4249 0 0 Izé
Kivonul az Uber Magyarországról

Cikk
1403 0 10 Izé
bungle: www.tozsdeforum.hu/uzlet/kkv/a-taxify-az-uber-helyere-palyazik-70702.html
bungle: Már augusztusban visszatér az Uber? http://pestisracok.hu/mar-augusztusban-visszater-az-uber/
bungle: http://hircsarda.hu/2016/07/13/level-alapu-rendelesre-allnak-at-a-taxik/ :DDD
Mind a 10 komment
A nézettségért bármit

A thaiföldi modellt állítólag élő adásban megszállta egy kannibál démon. Kár, hogy csak visítozni tud, tárgyakat emelgetni és fejet forgatni nem.
2187 1 1 Izé
palinkaman: Sztem egy majom szelleme volt. Magasabb intelligenciát valszeg nem tudott volna befogadni a teste. [...]
Ez a zene mehetne a tollfelvásárlók kocsijából a snassz szöveg helyett, lehet többen figyelnének :D
2422 0 3 Izé
kecsa20: És, sok volt a halálos áldozat?
hawkeye: Elküldtem minden olyan ismerősömnek, akik az utóbbi időben b@szakodtak velem. Úgy kell nekik. [...]
hawkeye: Ez hatalmas!!! Botos Vendel, mi a véleményed a turbófolkról...? :)
Interjú Török Márkkal

12 éve HÖK elnök Szegeden, 12 dékánnak lett elege belőle. Ezen felül pedig még érdekes, hogy az egész interjúban egy korrekt, egyenes válasza nem volt.
2720 0 12 Izé
Traveller_x: jó, igen kicsit benéztem, de lényegen nem változtat
Traveller_x: Én vagyok már túl paranoiás, hogy emögött is felforgató tevékenységet látok? Moszkvai bale [...]
vadonka: 12 éve hök elnök? Annyi ideje nem bírja befejezni az egyetemet? Ha annyira nem bírják a déká [...]
Mind a 12 komment
Írógép a neten, ha hiányozna a régi idők romantikája
2647 2 2 Izé
hawkeye: A szalag szaga hiányzik azért.... És hogy az indigó nem fogja meg az ujjam... :)
lilaflexninja: Hát visszahozza a gépírás órák fílingjét. Nincs javítás, nincs backspace, nincs del, sor v [...]
Apocalyptic Tower
4072 1 0 Game Izé
Lego papucs, a Legoba lépés fájdalmának elkerülése érdekében
919 1 0 Izé
A Föld légköre léket kapott
3585 1 0 Izé
Várj csak, mindjárt segítek!
3474 0 1 Izé
hawkeye: Ritka nagy farok....
Lisha Jasminee testfestő művei
577 0 0 Art Izé
Erőszak elleni appok 

Hasznos vagy veszélyes hamis biztonságérzetet nyújt csupán?
1938 0 2 Izé
hawkeye: Egyetértek. Ha riasztás, akkor egy gomb. Mert néha még arra sincs idő, többre meg pláne nem [...]
lilaflexninja: Az még csak csak elriaszthatja az alkalmi bűnözőt, ha egy rendőrnek látszó tárgy azt mondja, [...]
Goat

Egy már-már thrillerbe hajló dráma az amerikai egyetemek diákszövetségeiről
701 0 0 Film Izé
Négyen értek egyszerre a célba az 5000 méteres futáson

Türelmetlenek tekerjenek 3:38-ig.
883 0 0 Sport Izé
A Hegynek már vodkája is van
1122 0 0 Izé
A nindzsa mókus, aki nem akart vacsora lenni
2820 0 3 Izé
hawkeye: :)
kakucsi: Szerintem még mindig keresi mint bamba labanc az flintájában az aranyat. (Szaffi)
hawkeye: Szerencséje volt a bozontosfarkúnak, igen bamba sast fogott ki..... :)
Az áramkör toll életet lehel egy papírvárosba
639 0 0 Tech Izé
A floppy ereje legyen veled
5161 1 0 Izé
Tanulság: nem kell fényes nappal elaludni a villamoson ;)
3668 0 9 Izé
hawkeye: És ez a szintű büntetés elveszi majd a kedvüket a gazemberkedéstől? Kétlem...
Dmckayals: A hírek arról szólnak, hogy a visszaeső férfi 3,5 év letöltendőt kapott (amit megfellebbezet [...]
közlegény: "A rendőrök a helyszínen elfogtak egy férfit és egy nőt, akik egy alvó embert fosztottak ki." [...]
Mind a 9 komment
Kedvenc ismerőseink a Facebook-on
1999 0 1 Izé
lilaflexninja: Nekem a kvízesekből van a legtöbb! Találó. Ja meg a pozitív idézetesekből.
Ha Slipknotra, mész ne Facebookozz!
3476 0 7 Izé
lilaflexninja: A múltkor voltam egy koncerten, háát nagyon sok mindenkinek halhatott meg az anyja, mert a közö [...]
Mataccs: Mekkora tajparaszt aki Slipknotra telefont visz? Meg egyébként is ki látott már leülős koncert [...]
SilAsh: Létezik olyasmi, hogy etikett, azaz, illemtan. Ha előadásra mész, nem illik, illene. Ennyi. Az m [...]
Mind a 7 komment
Love Chase
4384 0 0 Game Izé
A Pokémon Go őrület még csak pár napos, de a bűnözők máris elkezdték kihasználni a játék adta lehetőségeket
3289 0 15 Izé
bungle: Pokémon Go: everything you need to know in 9 minutes www.youtube.com/watch?v=AVWPWYYIcpk
bungle: http://i.imgur.com/JOnACVu.jpg
bungle: http://i.imgur.com/5Mxcu4V.jpg
Mind a 15 komment
Az  idei Eb legmeghatóbb jelenete
1014 0 1 Sport Izé
bungle: Nem inkább ez? ;) www.youtube.com/watch?v=BBooduHfNYM
Spencer Tunick legújabb akciója
688 0 0 Art Izé
Az Ash vs Evil Dead második évadának az előzetese
524 0 0 Film Izé
A népszerű újságpapír tépős trükk magyarázata

Érdemes lesz még később figyelni a csatornát, mert várhatóak további epizódok.
3533 2 1 Izé
fiatal52: Ugye,miyen egyszerű??Csak végig kell nézni!!
Ti mit tennétek ha lehetséges lenne az időutazás?

Hát naná, hogy visszautaznátok és meggyőznétek a 10 éves énetek, hogy tanuljon gitározni, hogy a jövőben több nőt fektessetek meg.
2202 0 0 Izé
Ennél lehangolóbb interjút élsportolóval még nem készítettek
2658 0 1 Izé
Élien: Pöcs.
Miután Eddie Hall 500 kiló felemelésével megdöntötte a világrekordot, a következőt mondta: 

„Ez majdnem kinyírt. A nyomás a testemen szürreális volt. Elájultam, vérzett az orrom. Nem egészséges ilyesmit művelni.”
3527 0 1 Izé
bungle: A Hegy: "Hold my beer!" ;) www.ize.hu/comments.php?post_id=29842
„Ha azt hiszik hülye vagyok, talán nem kell részt vennem a menetelésben”
2727 0 1 Izé
kakucsi: Drága jó kiképző szakaszparancsokom ha látná!!
Okos eszköz okos vonatokra Dél-Koreában a terhes nőknek, hogy ülőhelyhez jussanak
653 0 0 Tech Izé
Vigyorogva húzta rá a nő a kormányt a motorosra, aztán jött a meglepi
5821 1 7 Izé
justil: Ha legalább összeszarja magát, szerintem megéri :)
tjunior: A motoros egy feljelentgető házmester, az autós nőt meg konkrétan eltiltanám örökre a vezet [...]
lilaflexninja: Azt hittem, hülye vagyok, hogy így gondolom én is, de ezek szerint nem. Egyértelmű, hogy a nő [...]
Mind a 7 komment
Ezért ne fuss a versenyzők mellett
741 1 0 Sport Izé
Daren - Summer Night
459 0 0 Zene Izé
Marcus Ericsson balesete a silverstone-i Stow-kanyarban
696 2 0 Sport Izé
Rubik-kocka bűvész az amerikai Got Talentben

Egyben magyar jelenlét is, a Rubik-kocka miatt.
3444 2 10 Izé
Csádi: Ez nagyon jó észrevétel. Ha lassítva nézem, ahogy lerakja a zacskót, akkor úgy is néz ki, mi [...]
berobi: Mármint ezt a második trükkre értettem.
berobi: Szerintem három kocka van a zacskóban. 1. Amit oda ad a zsűrinek, hogy keverje meg. 2. Egy kir [...]
Mind a 10 komment
Napi tippelős: mit csinálnak a képen látható rabok? 

Menekülnek, lázadást szítanak, megölik az őrt, vagy esetleg megmentik az őr életét?
3864 1 1 Izé
cila: Talán új naptár reformért folyamodnak?
Régebbi postok...